• RESULTS of the Bahamas Swimming Federation's Aliv National Swimming Championships, held over the weekend at the Betty Kelly Kenning Aquatic Centre, are as follows:
Girls 13-14 800 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 9:35.07. 2, Farrington, Grace M, BSC, 10:25.12. 3, Gibson , Salene P, AAC, 10:28.20. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 10:35.04. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 10:45.13. 6, Albury , Marissa L, MAC, 11:03.24. 7, Jimenez, Jada A, MAC, 11:08.81. 8, Haines , Madison S, LSC, 11:08.97. 9, Stubbs, Courtney M, AAC, 11:52.63. --, Fernander , Dalisha C, FAC, X11:23.52.
Girls 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
1, MacPhail , Anya I, MAC, 10:00.01. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 10:12.94. 3, Albury, Kaliyah G, MAC, 10:21.15. 4, Trotman , Jazmine M, AAC, 11:06.42. 5, Evans, Aaleyah S, MAC, 11:31.66. 6, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 11:32.56.
Boys 13-14 1500 LC Meter Freestyle
1, Prince , Hodari E, BSC, 18:44.39. 2, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 18:45.74. 3, Longley, Sean K, BSC, 18:46.14. 4, Thompson , Jake F, AAC, 19:11.08. 5, Barr , Jack C, BSC, 19:13.90. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 19:36.53. 7, Williams , Rondon L, AAC, 20:46.69. 8, Gray, Wellington X, MAC, 21:22.24.
Boys 15 & Over 1500 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Luke K C, AAC, 17:20.76. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 17:28.16. 3, Murray, Joshua M, MAC, 18:39.29. 4, Jolly, Ricardo E, AAC, 19:13.26. 5, Bartlett III , Hugh A, MAC, 19:13.58. 6, Russell , Tristan D, MAC, 19:49.04. 7, Roach , Jacob L, MAC, 20:16.81.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 39.46. 2, Isaacs , Siann E, AAC, 40.61. 3, Ferguson, Alissa A, BSC, 41.89. 4, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 42.80. 5, Gibson , Saleste A, AAC, 42.93. 6, Julien , Madyson C, BSC, 43.06. 7, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 44.40. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC, 47.21.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 43.23. 2, Ferguson, Alissa A, BSC, 44.81. 3, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 45.38. 4, Gibson , Saleste A, AAC, 45.78. 5, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 46.30. 6, Isaacs , Siann E, AAC, 46.44. 7, Julien , Madyson C, BSC, 47.15. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC, 50.19. 9, Lim, Megan G, FAC, 50.38. 10, Knowles , Taylor C, SWAT, 50.88. 11, Ingraham , Dayna G, BSC, 51.30. 12, Robinson , Syria J, FAC, 51.61. 13, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 51.91. 14, Cooper , Aryanna I, AAC, 51.94. 15, Mckenzie, Dndn F, MAC, 52.47. 16, Hamilton, Lenika, TCASC, 53.18. 17, Rahming , Khloe M, BSC, 53.21. 18, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.30. 19, George , Delia C, WAVE-BA, 54.40. 20, Saunders, Kimaya S, FAC, 54.54. 21, Mackey , Jayda T, Blue Waves, 54.73. 22, Donaldson, Skarlette L, Mantas, 55.04. 23, Burrows , Paityn G, MAC, 55.07. 24, Laslop , Ellie R, AAC, 55.45. 25, Maycock , Melaja A, DSC, 55.59. 26, Seymour, Tiah X, Mantas, 56.84. 27, Rademaker , Emily I, LSC, 57.08. 28, Evans, Anneka X, DSC, 57.09. 29, Bostwick, Meryl W, BSC, 57.35. 30, Rolle, Kamryn M, MAC, 57.43. 31, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 57.66. 32, Roache , Ayira A, BSC, 58.65. 33, Pratt , Noel S, BSC, 59.08. 34, Fox, Madison E, AAC, 59.28. 35, Smith, Chrislynn T, BSC, 1:01.54. 36, Strachan, Veranique R, Mantas, 1:01.73. 37, Albury , Gillian C, MAC, 1:02.55. 38, Rolle, Eden Z, FAC, 1:05.32.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 40.52. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 42.14. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 44.17. 4, Rolle, Gerard C, BSC, 44.28. 5, Morada , Neil A, DSC, 44.44. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 44.93. 7, Russell, Trace K, MAC, 45.12. 8, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 45.53.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 42.54. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 43.59. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 44.72. 4, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 45.56. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 45.57. 6, Morada , Neil A, DSC, 46.01. 7, Russell, Trace K, MAC, 46.05. 8, Joseph, Christon A, Blue Waves, 46.06. 9, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 49.69. 10, Pickstock , Jaishon R, FAC, 50.36. 11, Salting, Messi B, WAVE-BA, 51.03. 12, Moss, Ayden S, Mantas, 51.08. 13, Smith, Jayden K, Mantas, 51.15. 14, Lloyd, Keiron I, MAC, 51.84. 15, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 52.00. 16, Duncombe , Zion E, BSC, 52.09. 17, Theberge , Mateo A, MAC, 54.81. 18, Rolle, Kriston L, Blue Waves, 56.29. 19, Murray , Alexander J, MAC, 57.33. 20, Dean, Adrian C, MAC, 58.03. 21, Ferguson, Kaalen A, AAC, 59.76. 22, Rolle, Daniel X, BSC, 1:05.26.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 36.77. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 37.46. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 39.41. 4, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 41.51. 5, Pratt , Trinity C, BSC, 42.11. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 42.33. 7, Rolle , Jordyn M, MAC, 42.54. 8, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 42.56.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 38.58. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 39.04. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 41.19. 4, Pratt , Trinity C, BSC, 42.73. 5, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.05. 6, Rolle , Jordyn M, MAC, 44.18. 7, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 44.69. 8, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 44.73. 9, Bain, Quiana L, Blue Waves, 45.12. 10, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 46.09. 11, Smith, Chelsea N, Mantas, 46.13. 12, Prince , Nia-Ishia C, BSC, 46.43. 13, George , Trinity S, Blue Waves, 47.27. 14, Lewis, Isabelle H, MAC, 47.51. 15, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 47.88. 16, Hall, Layanna S, FAC, 48.14. 17, Major, Kailee P, MAC, 48.22. 18, Gilbert , Madison R, BSC, 48.25. 19, Baldwin , Zara S, LSC, 49.56. 20, Barnes , Sanaa Z, BSC, 49.83. 21, Zatarain , Alexia C, LSC, 50.86. 22, Carey , Nastasia A, AAC, 51.34. 23, Rolle , Alyanna L, BSC, 51.54. 24, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 51.64. 25, Carter , Imani X, BSC, 53.66.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 33.98. 2, Saunders , Donald L, DSC, 34.64. 3, Roy , Anish G, MAC, 36.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 38.83. 5, Farrington, Will B, BSC, 40.68. 6, Fox , Michael A, BSC, 40.76. 7, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 42.63. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.57. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X41.97.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 35.45. 2, Saunders *, Donald L, DSC, 35.58. 3, Roy , Anish G, MAC, 36.32. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 39.76. 5, Farrington, Will B, BSC, 41.57. 6, Fox , Michael A, BSC, 41.98. 7, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 42.83. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.41. 9, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 44.43. 10, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 44.48. 11, Burrows , Keron D, BSC, 44.50. 12, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 44.81. 13, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 44.97. 14, Rigby , Zayne M, MAC, 45.34. 15, Duncombe , Tre X, BSC, 45.83. 15, Laslop , Victor J, Mantas, 45.83. 17, Moss, Orion A, ORCA, 45.85. 18, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 46.17. 19, Hicks , Keagan K, MAC, 46.90. 20, Dean , Aaron L, LSC, 46.95. 21, Bethell, Daniel N, MAC, 47.17. 22, Knowles, Shantero M, Mantas, 48.30. 23, Seymour, Braeden K, Mantas, 49.33. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X41.76.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 33.33. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
34.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 34.07. 4, Sands, Giann D, MAC, 34.81. 5,
Johnson, Bianca N, AAC, 35.27. 6, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.61. 7, Roberts, Logan S, MAC, 37.07. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.26.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 34.10. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC, 35.14. 3, Sands, Giann D, MAC, 35.38. 4, Patton, Mia K, WAVE-BA, 35.44. 5, Bowe , Taliyah A, SWAT, 35.64. 6, Johnson, Bianca N, AAC, 36.74. 7, Roberts, Logan S, MAC, 37.34. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.95. 9, Theberge , Elle A, MAC, 39.03. 10, Clarke, Alia O, MAC, 39.31. 11, Cargill , Jayla T, LSC, 39.56. 12, Tuinman , Chloe I, LSC, 39.88. 13, Bertoldo , Giada I, MAC, 40.49. 14, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 40.52. 15, Rolle, Chloe C, BSC, 40.64. 16, Delson, Arianna S, ORCA, 41.16. 17, Fiaux , Elina A, AAC, 41.77. 18, Deane, Jada E, WAVE-BA, 41.79. 18, Campbell, Marliyah A, MAC, 41.79. 20, Dean, Olivia S, MAC, 42.50. 21, Bostwick, Bailey R, BSC, 42.93. 22, Bridgewater , Lauren J, BSC, 43.36. 23, Flores, Vernice F, FAC, 44.05. 24, Barr , Khalilah C, BSC, 47.88.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 30.92. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 31.78. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.44. 4, Gibson *, Zion U, MAC, 37.23. 5, Moncur III , Tre L, LSC, 37.45. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.90. 7, Gibson , Ellie J, WAVE-BA, 38.14. 8, Major, Dayyan J, DSC, 39.31.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 31.84. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 32.51. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.20. 4, Moncur III , Tre L, LSC, 37.37. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.40. 6, Gibson , Zion U, MAC, 37.47. 7, Gibson , Ellie J, WAVE-BA, 37.92. 8, Major, Dayyan J, DSC, 38.72. 9, Munnings, Mateo H, Mantas, 39.06. 10, Miller, Matthew H, BSC, 39.15. 11, Cheetham , Jordan P, MAC, 39.66. 12, Darville , Caellum T, AAC, 40.35. 13, Ellis , Isaiah E, DSC, 41.17. 14, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 41.34. 15, Adderley, Tyler A, BSC, 41.55. 16, Storr , Kaidin A, BSC, 41.93. 17, Butler , Daunte C, MAC, 44.42. 18, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 45.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.87. 2, Brown , Abayomi A, FAC, 32.96. 3, Mizell, Delaney L, LSC, 33.38. 4, Sastre, Mia G, MAC, 33.62. 5, Moncur , Liya L, LSC, 33.89. 6, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 35.71. 7, Albury , Marissa L, MAC, 35.85. 8, Moss , Tamia T, AAC, 36.82.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 31.28. 2, Brown , Abayomi A, FAC, 33.50. 3, Moncur , Liya L, LSC, 33.85. 4, Sastre, Mia G, MAC, 34.28. 5, Mizell, Delaney L, LSC, 34.42. 6, Albury , Marissa L, MAC, 36.42. 7, Moss , Tamia T, AAC, 36.48. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 36.49. 9, Richards , Ivana C, LSC, 36.54. 10, Gibson, Alexia A, ORCA, 37.49. 11, Simms, Monaye A, BSC, 39.23. 12, Blacquiere , Mikayla, AAC, 39.42. 13, Higgs, Chyme D, BSC, 39.82. 14, Paul, Vanaj J, DSC, 40.52. 15, Stubbs, Courtney M, AAC, 41.89. 16, Kellini , Miray A, BSC, 43.88.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Newry, Joshua K, FAC, 30.31. 2, Roy, Ishan A, MAC, 30.62. 3, Reckley *, Jared J, MAC, 31.06. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.98. 5, Williams , Rondon L, AAC, 32.90. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.13. 7, Eccleston , Anthony A, AAC, 34.23. 8, Hall, Ayden S, FAC, 34.59.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Roy, Ishan A, MAC, 30.66. 2, Newry, Joshua K, FAC, 31.14. 3, Reckley *, Jared J, MAC, 31.80. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.94. 5, Williams , Rondon L, AAC, 33.33. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.33. 7, Hall, Ayden S, FAC, 34.87. 8, Eccleston , Anthony A, AAC, 34.91. 9, Carey, Christian B, BSC, 34.99. 10, Albury , Noah C, MAC, 35.57. 11, Kiesselbach , Niklas M, LSC, 36.57.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.74. 2, Campbell, Celia M, AAC, 30.30. 3, Stamp, Virginia A, AAC, 30.40. 4, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 30.53. 5, Pyfrom, Christina C, AAC, 33.29. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 34.63. 7, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 35.33. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.21. --, McDonald, Maddie C, CS-FL, X28.61. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X28.79.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 32.21. 2, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 33.12. 3, Campbell, Celia M, AAC, 33.14. 4, Stamp, Virginia A, AAC, 33.48. 5, Pyfrom, Christina C, AAC, 34.65. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 35.62. 7, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 35.78. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.19. 9, Mortimer, Madison H, ORCA, 36.41. 10, Newbold, Jolise J, ORCA, 36.67. 11, Knowles , Ryan R, MAC, 36.75. 12, Trotman , Jazmine M, AAC, 37.17. 13, Roberts, Dylan A, MAC, 37.82. 14, Wood, Sara A, BSC, 38.34. --, McDonald, Maddie C, CS-FL, X30.05. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X30.16. --, Cornell, Emily A, UNAT, X30.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 26.46. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 27.14. 3, Moss, Armando N, AAC, 28.02. 4, Albury, Miller, AAC, 28.13. 5, Laing, Darren I, WAVE-BA, 28.21. 6, Greene, Gershwin S, BSC, 28.28. 7, Lloyd, Keith J, MAC, 28.57. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.21.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Albury, Miller, AAC, 28.32. 2, Greene, Gershwin S, BSC, 28.44. 3, Taylor, Lamar C, FAC, 28.56. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 28.75. 5, Carey, Davante S, MAC, 29.00. 6, Laing, Darren I, WAVE-BA, 29.08. 7, Moss, Armando N, AAC, 29.21. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.42. 9, Russell *, Tyler T, MAC, 29.44. 10, Morley, Peter G, MAC, 29.49. 11, Pinder , Roman A, MAC, 30.01. 12, Cooper , Farion J, BSC, 30.06. 13, Roberts, Joshua D, MAC, 30.61. 14, Wood, Ralph III V, BSC, 31.36. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 32.50. 16, McDonald, Gadville L, MAC, 32.92. 17, Bowers, Thomas M, AAC, 33.21. 18, Curtis, Jayden O, MAC, 33.49. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 33.52. 20, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 34.02. 21, Miller, Melvin V, BSC, 34.45. 22, Sears, Taro C, AAC, 35.15. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X33.03.
Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:14.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:22.64. 3, Ward *, Rayven H, MAC, 1:25.94. 4, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 1:33.80. 5, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 1:33.97. 6, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:44.47.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:13.20. 2, Saunders *, Donald L, DSC, 1:14.05. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:24.74. 4, Fox , Michael A, BSC, 1:29.15. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:29.26. 6, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 1:35.88. 7, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 1:38.09. --, Farrington, Will B, BSC, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Saunders *, Donald L, DSC, 1:16.35. 2, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:17.44. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:27.66. 4, Fox , Michael A, BSC, 1:30.48. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:30.74. 6, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 1:34.12. 7, Farrington, Will B, BSC, 1:35.55. 8, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 1:35.68. 9, Duncombe , Tre X, BSC, 1:40.81. 10, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 1:42.94. 11, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 1:43.62. 12, Bethell, Daniel N, MAC, 1:44.21. 13, Lewis , Micah A, BSC, 1:50.08. 14, McKenzie, Kayden M, ORCA, 1:57.80.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:12.05. 2, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:15.01. 3, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 1:15.53. 4, Cargill , Jayla T, LSC, 1:16.40. 5, Higgs , Kyana D, BSC, 1:18.59. 6, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 1:19.27. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.09. 8, Johnson, Bianca N, AAC, 1:26.53.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:14.84. 2, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:14.87. 3, Cargill *, Jayla T, LSC, 1:17.81. 4, Higgs , Kyana D, BSC, 1:17.84. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:17.92. 6, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 1:22.45. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:22.65. 8, Johnson, Bianca N, AAC, 1:25.11. 9, Cowan, Teeann J, ORCA, 1:26.47. 10, Fox , Maria A, BSC, 1:26.57. 11, Bowe , Taliyah A, SWAT, 1:28.65.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:02.10. 2, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 1:07.50. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:07.71. 4, Charles , Jarrod J, AAC, 1:14.53. 5, Feaste , William W, MAC, 1:15.13. 6, Munnings, Mateo H, Mantas, 1:15.28. 7, Moncur , Ayrton G, MAC, 1:16.65. 8, Moncur III , Tre L, LSC, 1:19.96.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:05.45. 2, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 1:08.88. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:09.38. 4, Feaste , William W, MAC, 1:14.04. 5, Charles , Jarrod J, AAC, 1:14.06. 6, Munnings, Mateo H, Mantas, 1:16.54. 7, Moncur III , Tre L, LSC, 1:16.73. 8, Moncur , Ayrton G, MAC, 1:17.12. 9, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:17.52. 10, Simms, Matthias A, BSC, 1:20.96. 11, Albury , Kyle A, BSC, 1:21.51. 12, Gibson , Zion U, MAC, 1:22.04.
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 1:08.56. 2, Moss , Keianna B, MAC, 1:08.82. 3, Singh , Sarah E, BSC, 1:11.38. 4, Brown , Abayomi A, FAC, 1:12.54. 5, Sastre, Mia G, MAC, 1:12.99. 6, Haines , Madison S, LSC, 1:15.98. 7, Fernander , Dalisha C, FAC, 1:18.14. 8, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:24.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 57.98. 2, Reckley , Jared J, MAC, 1:02.05. 3, Bosland , Msanaa A, BSC, 1:05.14. 4, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:06.24. 5, Dam , Brayden J, MAC, 1:06.29. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:07.30. 7, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.70. 8, Gray, Wellington X, MAC, 1:10.13.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 1:01.79. 2, Reckley , Jared J, MAC, 1:03.72. 3, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:06.64. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 1:07.53. 5, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:07.89. 6, Newry, Joshua K, FAC, 1:08.11. 7, Dam , Brayden J, MAC, 1:08.92. 8, Gray, Wellington X, MAC, 1:10.38. 9, David , Damani M, DSC, 1:11.47. 10, Eccleston , Anthony A, AAC, 1:11.84. 11, Adderley, Brian J, BSC, 1:13.14. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 1:13.30. 13, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:13.98. 14, Carey, Christian B, BSC, 1:14.61. 15, Knowles , Reis P, BSC, 1:15.02. 16, Butler , Asa C, BSC, 1:17.93.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
1, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:05.80. 2, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA, 1:11.49. 3, Bethel, Kyla L, MAC, 1:11.84. 4, Slatter, Katherine M, BSC, 1:12.33. 5, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:15.60. 6, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:16.31. 7, Roberts, Dylan A, MAC, 1:19.79. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X1:15.88.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 55.54. 2, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 55.85. 3, Pinder *, Ian X, MAC, 57.78. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 58.84. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 59.67. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.30. 7, Kerr, Kohen K, MAC, 1:00.74. 8, Lundy, Benjamin J, MAC, 1:00.77. --, Pisani, Will J, CS-FL, X54.92. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X56.11.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 56.78. 2, Lloyd, Keith J, MAC, 58.58. 3, Carey, Davante S, MAC, 58.62. 4, Pinder , Ian X, MAC, 59.18. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 1:00.01. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.22. 7, Lundy, Benjamin J, MAC, 1:00.31. 8, Kerr, Kohen K, MAC, 1:00.49. 9, Ferguson, Rommel A, FAC, 1:00.93. 10, Moss, Armando N, AAC, 1:01.40. 11, Gaitor, Tenajh R, BSC, 1:04.33. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:05.84. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC, 1:06.97. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:07.82. 15, Russell , Tristan D, MAC, 1:08.24. 16, Bartlett III , Hugh A, MAC, 1:10.66. 17, Young , Pedro A, WAVE-BA, 1:11.24. 18, McDonald, Gadville L, MAC, 1:12.39. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 1:14.32. --, Pisani, Will J, CS-FL, X55.36. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X56.79. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X57.71. --, March, Christian M, The Paq-FG, X1:02.87.
Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 3:01.21. 2, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 3:05.52. 3, Fox , Maria A, BSC, 3:05.92. 4, Saidi , Layla A, LSC, 3:17.17. 5, Pritchard , Erin M, MAC, 3:25.35. 6, Zatarain , Isabelle C, LSC, 3:26.23. 7, Martin, Jai A, WAVE-BA, 3:26.26. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 3:29.21. 9, Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:31.77. 10, Albury , Addison E, MAC, 3:33.17. 11, Pratt, Adriel A, MAC, 3:38.46. 12, Barr , Khalilah C, BSC, 3:41.60. 13, George , Teryl O, Blue Waves, 3:53.19.
• RESULTS of the Bahamas Swimming Federation's Aliv National Swimming Championships, held over the weekend at the Betty Kelly Kenning Aquatic Centre, are as follows:
Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Wells, Caden A, MAC, 2:56.69. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:57.88. 3,
Charles *, Jarrod J, AAC, 3:04.84. 4, Kemp, Aidan J, DSC, 3:05.38. 5, Moncur
, Ayrton G, MAC, 3:15.22. 6, Cordova , Ragh E, DSC, 3:15.96. 7, Fountain,
Tafari E, WAVE-BA, 3:21.14. 8, Simms, Matthias A, BSC, 3:21.97. 9, Bartlett *,
Mikhail A, MAC, 3:25.05. 10, Sealy *, Kieran A, BSC, 3:25.75. 11, Bastian,
Cairo T, AAC, 3:33.78. 12, Storr *, Kaidin A, BSC, 3:34.47. --, Adderley,
Tyler A, BSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Mizell, Delaney L, LSC, 2:59.90. 2, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 3:03.98.
3, Jimenez, Jada A, MAC, 3:07.35. 4, Roy *, Alyssa X, AAC, 3:07.88. 5, Quant,
Arriel N, WAVE-BA, 3:10.28. 6, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 3:15.53. 7,
Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:24.95. 8, Higgs, Chyme D, BSC, 3:28.51. 9,
Roberts , Erica N, MAC, 3:29.46. 10, Mitchell , Aerial S, WAVE-BA, 3:31.28.
--, Styles *, Philena P, AAC, DQ.
Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:32.41. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:47.73.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:50.74. 4, Prince *, Hodari E, BSC, 2:55.08. 5,
Knowles , Reis P, BSC, 2:55.38. 6, Barr , Jack C, BSC, 3:08.09. 7, Hall,
Amari C, WAVE-BA, 3:13.69.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Higgs , Margaret A, UNAT, 2:34.09. 2, Higgs , Lilly L, UNAT, 2:39.99. 3,
Hepburn, Jamilah R, MAC, 2:50.08. 4, Longley, Sian C, BSC, 2:58.55. 5,
Slatter, Katherine M, BSC, 2:59.44. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 3:02.79. 7,
Albury, Kaliyah G, MAC, 3:20.83. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X2:42.26. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:58.00.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Walcott, Andre A, MAC, 2:30.88. 2, Russell *, Tyler T, MAC, 2:31.78. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 2:31.95. 4, Thompson , Luke K C, AAC,
2:34.83. 5, Lockhart, Kevon D, BSC, 2:38.82. 6, Neely, Shawn W, ORCA, 2:38.96.
7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 2:41.75. 8, Roy, Yvann X, AAC, 2:41.88. 9, Jolly,
Ricardo E, AAC, 2:50.13. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X2:23.28. --, March,
Christian M, The Paq-FG, X2:27.07.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Julien *, Madyson C 8, Ferguson, Alissa A 7,
Ingraham , Dayna G 8, Clarke , Christin-Alyssa C 8), 2:34.24. 2, Alpha
Aquatics 'A' (Isaacs , Siann E 8, Fox, Madison E 8, Gibson , Saleste A 8,
Cooper , Aryanna I 8), 2:40.35. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Martin , Tenay D
8, Cuccurullo *, Isabella K 7, George , Delia C 8, Smith , Skyler Y 7),
2:41.85. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Mckenzie, Dndn F 8, Rolle, Kamryn M 7,
Albury , Gillian C 7, Burrows , Paityn G 7), 3:03.60. 5, Lyford Cay Swim
Club 'A' (Threadgill, Jaylah N 8, Seawell, Talley M 7, Rademaker *, Emily I 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8), 3:15.65. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Tiah X 7, Donaldson, Skarlette L 6, Strachan, Veranique R 7, Donaldson,
Samirah E 8), 3:20.47. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock *, Melaja A 8,
Evans, Anneka X 8, Eneas, Amina X 6, Hepburn *, Kourtney E 7), 3:24.12. 8,
Blue Waves Swim Club 'A' (Mackey , Jayda T 7, Mernard , Yrena P 8, MACKEY,
Ianthie A 8, Saunders, Isabelle A 7), 3:44.47. --, Mako Aquatics Club 'B'
(Munroe, Isabella I 5, Pinder, Nyah S 8, Rodgers, Hailey G 7, Lockhart *,
Paige C 8), X3:14.36. --, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Megan G 8, Saunders,
Kimaya S 8, Robinson *, Syria J 8, Rolle, Eden Z 7), DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Nitayo G 6, Lewis , Liam E 7, Salting,
Messi B 8, Williams *, Kaylan K 8), 2:30.81. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Murray
, Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Theberge , Mateo A 8, Lloyd, Keiron I
7), 2:34.16. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Joseph, Christon A 7, Lightbourne,
Nyhle A 6, Darling, Alexavier D 7, Cartwright *, Makhai I 8), 2:44.66. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Singh , David A 8, Rolle, Gerard C 8, Duncombe ,
Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 2:45.87. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith,
Jayden K 8, Brown, Caylen C 8, Bonamy, Mason A 8, Moss, Ayden S 8), 2:51.58.
6, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock , Jaishon R 8, Saunders , Travonte I
7, Pratt, Ta-naj C 8, Prosper, Kymari X 7), 2:56.65. 7, Alpha Aquatics 'A'
(Ferguson, Anthony A 7, Ferguson *, David I 8, Thompson, Jai E 7, Ferguson,
Kaalen A 7), 3:14.84. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Tacari X 7,
Morada *, Neil A 7, Asuama , Alejandro E 7, Knowles , Thaddeus S 7),
3:22.82. --, Mako Aquatics Club 'B' (Pritchard *, Callum M 8, Davis, Malik A
8, Moncur *, Ayriel J 8, Roberts, Carlyle C 8), X3:06.90.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Lewis *, Lelah E 9, Daniel, Passion T 10), 2:13.33. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Ward , Rayven H 10, Lewis, Isabelle H 10, Major, Kailee P 10, Rolle ,
Jordyn M 10), 2:16.52. 3, Alpha Aquatics 'A' (Carey *, Nastasia A 10, Bastian
, Raine W 9, Rolle, Kai M 10, Carey , Nakeisha A 10), 2:31.08. 4, Blue Waves
Swim Club 'A' (George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10, Simmons, Tiara D 9,
Bain, Quiana L 10), 2:34.73. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Barnes *, Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9, Carter , Imani X 9), 2:35.66.
6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Alexia C 9, Baldwin , Zara S 10,
Mulder, Kristen E 10, Bournas, Issa L 9), 2:58.21. 7, Team Orca 'A' (Burrows,
Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P 9, Zahra, Pickstock K
9), 3:13.05.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Daniels, Maxwell P 9, Saunders, Najeh A 10, Butler
, Damari K 9, Roy , Anish G 10), 2:14.15. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Parker
, Dylan A 9, Knowles , Noah S 9, Bain, Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10),
2:16.39. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Rollins *, Aiden V 10, Johnson, Kevin L
10, Simmons *, Dijon M 9, Johnson, Tahje D 10), 2:19.61. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Duncombe , Tre X 10, Burrows , Keron D 9,
Farrington, Will B 9), 2:20.81. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Braeden K 10, Turnquest, Elijah M 10, Laslop *, Victor J 10, Knowles, Shantero
M 9), 2:38.50. 6, Team Orca 'A' (Moss, Orion A 10, McKenzie, Kayden M 10,
Armbrister, Tamar A 10, Johnson, Amari H 9), 2:41.89. 7, Lyford Cay Swim Club
'A' (Seligman , Roy X 10, Dean , Aaron L 10, Haines, Nicholas A 10, Mendez
*, Francisco C 10), 2:44.03. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X
10, Saunders *, Donald L 10, Eneas, Adisa C 9, Knowles, Thomas O 9), 3:08.95.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Rigby *, Zayne M 9, Bethell, Daniel N 9,
Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Davis, Evan R 9), X2:37.57.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Lyford Cay Swim Club 'A' (Saidi , Layla A 12, Tuinman , Chloe I 12,
Cargill , Jayla T 12, Zatarain , Isabelle C 12), 2:01.92. 2, Alpha Aquatics
'A' (Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12, Johnson, Bianca N 12,
Knowles , Leylah A 12), 2:02.10. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Adderley , Tia-
Isabella J 11, Pritchard *, Erin M 11, Clarke, Alia O 11, Sands, Giann D 12),
2:05.29. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 2:05.33. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs *, Kyana D 12, Rolle, Chloe C 11, Fox
*, Maria A 12), 2:08.53. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Grant, Dasia A 11), 2:17.26. 7, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie *,
Kaiden C 11, Bowe *, Taliyah A 11), 2:22.57. 8, Freeport Aquatic Club 'A'
(Arthur , Royal J 12, Lim, Maiya G 11, Flores, Vernice F 12, Robinson ,
Syrae J 11), 2:29.68. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L 11, Newry
, Kennedy C 11, RoseDean, Amber A 11, George , Teryl O 11), 2:42.11. --,
Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11, Roberts, Logan S 11, Pratt,
Adriel A 11, Theberge *, Elle A 11), X2:12.35.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 1:53.28. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Charles , Jarrod J 11, Darville , Caellum T 11, Ferguson, Caleb T 11,
Ferguson III , Daniel H 12), 1:57.06. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Albury ,
Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller, Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12),
2:05.03. 4, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Cordova *, Ragh E
12, Ellis *, Isaiah E 11, Kemp, Aidan J 11), 2:09.41. 5, Mantas Water Polo
Club 'A' (Thompson, Matthew D 12, Gibson, Joshua J 12, Roberts, Seth G 12,
Munnings, Mateo H 12), 2:11.25. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson *, Taeden
A 11, Minnis, Sanchez O 12, Turner, Davawn C 12, Ijeoma, Nkume J 12), 2:40.02.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Mott, Koen M 12, Gibson , Zion U 11, Moncur ,
Ayrton G 11, Bartlett *, Mikhail A 11), X2:09.87. --, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy *, Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Jimenez,
Jada A 13, Moss , Keianna B 13), 1:55.91. 2, Alpha Aquatics 'A' (Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Moss *, Tamia T 14, Gibson , Salene P 14, Roy ,
Alyssa X 13), 1:57.29. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S 14,
Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14), 1:58.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Cuffy-Bethel , Devin R 13, Singh , Sarah E 13,
Farrington, Grace M 13, Higgs, Chyme D 13), 2:00.25. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S 13, Quant, Arriel N 14,
Percentie, Angel C 14), 2:04.12. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Fernander *,
Dalisha C 13, Brown *, Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:08.65.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Reckley , Jared J 14, Roy, Ishan A 14, Dam ,
Brayden J 14, Thompson III *, Erald C 14), 1:44.69. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Eccleston *, Anthony A 14, Kemp , Yohancy S 13, Thompson , Jake F 14,
Cooper, Elbert W 14), 1:47.73. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Fountain, Taye E
14, Smith, Ocean S 14, Williams, Kristian B 14, Forbes *, Nigel J 13),
1:48.28. 4, Barracuda Swim Club 'A' (Adderley, Brian J 14, Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Bosland , Msanaa A 13), 1:50.80. 5, Blue Waves Swim
Club 'A' (Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13, Tucker, Anwar J 14,
Johnson, Arrieon W 13), 1:59.86. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Akeil N
14, Demeritte *, Dominic W 13, Seymour, Jayden E 14, Beneby, Dominic C 14),
2:00.05. --, Mako Aquatics Club 'B' (Roach *, Noah F 13, Gray, Wellington X
14, Albury *, Noah C 13, Archer, Ethan E 14), X1:51.49.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Trotman *, Jazmine M 16, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Campbell, Celia M 18), 1:50.40. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Patton, Robyn S 16, Gibson *, Jasmine E 19, Martin , Tenniya D 17, Cabral ,
Katelyn H 15), 1:57.30. 3, Team Orca 'A' (Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise
J 16, Taylor, Eliana A 19, Mortimer, Madison H 15), 1:57.94. 4, Mako Aquatics
Club 'A' (Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Evans, Aaleyah S 15,
Albury, Kaliyah G 16), 1:59.52. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Longley, Sian C
18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15, Eneas, GiGi S 15),
1:59.77. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Finks,
Maddie G 19, Freimann, Jessica S 19, Hsu, Helen 21), X1:51.86.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr, Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Russell *,
Tyler T 18, Carey, Davante S 16), 1:36.61. 2, Alpha Aquatics 'A' (Moss,
Armando N 26, Albury, Miller 19, Roy, Yvann X 17, Fitzgerald, Jared K 20),
1:37.11. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Burrows, Vereance E 29, Moxey, Ethan E
18, Ferguson, Rommel A 15, Taylor, Lamar C 15), 1:37.36. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Gaitor, Tenajh R 18, Lockhart, Kevon D 16,
Cooper *, Farion J 21), 1:38.64. 5, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lopez, Shimon A
17, Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 1:40.73. 6,
Mantas Water Polo Club 'A' (Burrows, Adrian N 17, Encinar, Gabriel X 15,
Gomez, Damian A 16, Turnquest, Alexander B 15), 1:55.15. --, Performance
Aquatics Swim Club-FG 'A' (Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce,
Sergey M 18, Borgen, Runar 25), X1:37.64. --, Mako Aquatics Club 'B' (Murray,
Joshua M 17, Walcott, Andre A 17, Stubbs , Kierro M 15, Pinder , Roman A
15), X1:41.28.
Girls 11-12 400 LC Meter IM
1, Higgs , Kyana D, BSC, 6:00.64. 2, Fox , Maria A, BSC, 6:15.05. 3,
Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 6:17.96. 4, Knowles, Anjaleah B, SWAT,
6:25.11. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 6:38.45. 6, Theberge *, Elle A, MAC,
7:00.98. 7, Bertoldo , Giada I, MAC, 7:02.01. 8, Pritchard , Erin M, MAC,
7:28.54.
Boys 11-12 400 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 5:34.91. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 5:51.17. 3,
Ferguson III *, Daniel H, AAC, 5:51.64. 4, Wells, Caden A, MAC, 5:56.56. 5,
Albury *, Kyle A, BSC, 6:07.74. 6, Ferguson, Caleb T, AAC, 6:11.53. 7, Moncur
III *, Tre L, LSC, 6:19.13. 8, Roy, David X, AAC, 6:28.82. 9, Simms, Matthias
A, BSC, 6:32.52. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 6:45.16. 11, Sealy , Kieran
A, BSC, 6:48.73.
Girls 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 5:24.46. 2, Brown , Abayomi A, FAC,
5:50.39. 3, Farrington, Grace M, BSC, 5:51.52. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
6:02.57. 5, Albury , Marissa L, MAC, 6:06.71. 6, Fernander , Dalisha C, FAC,
6:17.45.
Boys 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 5:00.68. 2, Thompson , Jake F, AAC, 5:18.54.
3, Prince *, Hodari E, BSC, 5:20.38. 4, Longley, Sean K, BSC, 5:35.26. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 5:40.10. 6, Barr *, Jack C, BSC, 5:40.77. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:57.64. 8, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 6:05.54.
Girls 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Albury, Kaliyah G, MAC, 5:56.43. 2, Bethel, Kyla L, MAC, 6:15.96. 3,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 6:21.03. 4, Evans, Aaleyah S, MAC, 6:31.96. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X5:29.01.
Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Thompson *, Luke K C, AAC, 4:49.84. 2, Walcott, Andre A, MAC, 4:56.84. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 5:03.69. 4, Bartlett III , Hugh A, MAC,
5:35.67. 5, Roach *, Jacob L, MAC, 5:42.09. --, Ferguson, Rommel A, FAC,
X5:27.64.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 40.02. 2, Gibson , Saleste A, AAC,
41.21. 3, Julien *, Madyson C, BSC, 43.09. 4, Ferguson, Alissa A, BSC, 44.10.
5, Isaacs , Siann E, AAC, 46.79. 6, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 7, George ,
Delia C, WAVE-BA, 50.10. 8, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 53.48.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 41.60. 2, Ferguson, Alissa A,
BSC, 43.03. 3, Gibson , Saleste A, AAC, 43.20. 4, Julien , Madyson C, BSC,
44.11. 5, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 6, Isaacs *, Siann E, AAC, 48.85. 7,
George , Delia C, WAVE-BA, 48.92. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 49.87.
9, Saunders, Kimaya S, FAC, 50.89. 10, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 51.01. 11,
Seymour, Tiah X, Mantas, 51.75. 12, Robinson *, Syria J, FAC, 52.57. 13,
Knowles *, Taylor C, SWAT, 54.19. 14, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.27.
15, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.38. 16, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
54.73. 17, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 55.33. 18, Rademaker , Emily I,
LSC, 56.75. 19, Albury , Gillian C, MAC, 57.92. 20, Ingraham , Dayna G, BSC,
57.97. 21, Threadgill, Jaylah N, LSC, 59.80. 22, Smith, Chrislynn T, BSC,
1:00.76. 22, Bostwick, Meryl W, BSC, 1:00.76. 24, Cooper *, Aryanna I, AAC,
1:02.08. 25, Roache *, Ayira A, BSC, 1:09.06. --, Hamilton, Lenika, TCASC,
X51.77.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 38.51. 2, Singh , David A, BSC,
39.04. 3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 45.10. 4, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 45.16. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 46.29. 6, Rolle, Gerard
C, BSC, 46.63. 7, Morada *, Neil A, DSC, 47.27. 8, Lloyd, Keiron I, MAC,
47.80.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 38.05. 2, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 38.84. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 41.91. 4, Knowles *, Nitayo
G, WAVE-BA, 43.80. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 44.81. 6, Morada ,
Neil A, DSC, 46.16. 7, Duncombe *, Zion E, BSC, 46.42. 8, Lloyd, Keiron I,
MAC, 46.70. 9, Rolle, Gerard C, BSC, 46.81. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA,
47.84. 11, Russell, Trace K, MAC, 49.08. 12, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 50.37.
13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 50.50. 14, Pickstock *, Jaishon R, FAC,
50.97. 15, Murray *, Alexander J, MAC, 51.36. 16, Pratt, Ta-naj C, FAC, 52.65.
17, Moss, Ayden S, Mantas, 57.36. --, Darling, Alexavier D, Blue Waves, .
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.91. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
33.48. 3, Ward , Rayven H, MAC, 34.75. 4, Rolle , Jordyn M, MAC, 38.73. 5,
Carey , Nakeisha A, AAC, 39.00. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 39.68. 7, Smith
*, Adaiah T, WAVE-BA, 42.08. 8, Hall, Layanna S, FAC, 47.32.
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.64. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 33.42. 3, Ward , Rayven H, MAC, 35.71. 4, Rolle , Jordyn M, MAC,
38.67. 5, Carey , Nakeisha A, AAC, 39.40. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA,
40.93. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 41.97. 8, Hall, Layanna S, FAC, 44.28.
9, George *, Trinity S, Blue Waves, 45.93. 10, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
46.05. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 47.16. 12, Carey , Nastasia A, AAC, 48.15.
13, Major, Kailee P, MAC, 48.44.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.72. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
34.02. 3, Saunders *, Donald L, DSC, 34.48. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.63.
5, Roy , Anish G, MAC, 36.41. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.20. 7, Simmons
, Dijon M, Blue Waves, 39.30. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.71. --, Hamilton,
Lenin, TCASC, X39.33.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 34.13. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 35.40. 4, Bain *, Ayden T, FAC,
35.41. 5, Roy , Anish G, MAC, 36.26. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.62. 7,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 39.38. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.58. 9,
Johnson, Tahje D, Blue Waves, 40.73. 10, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 40.76.
11, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 40.89. 12, Farrington, Will B, BSC, 41.50. 13,
Parker , Dylan A, WAVE-BA, 41.72. 14, Duncombe , Tre X, BSC, 42.40. 15,
Bethell, Daniel N, MAC, 43.30. 16, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 43.73. 17,
Knowles, Shantero M, Mantas, 43.86. 18, Seligman *, Roy X, LSC, 45.63. 19,
Carey, Nicholes E, FAC, 46.05. 20, McKenzie, Kayden M, ORCA, 46.65. 21, Moss,
Orion A, ORCA, 47.24. 21, Lewis , Micah A, BSC, 47.24. 23, Hicks , Keagan K,
MAC, 48.32. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X38.94.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.75. 2, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.92. 3, Cargill , Jayla T, LSC, 33.15. 4, Culmer-Mackey , Sienna A,
AAC, 33.30. 5, Patton, Mia K, WAVE-BA, 33.39. 6, Higgs *, Kyana D, BSC, 34.26.
7, Sands, Giann D, MAC, 34.94. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.94. 2, Gibbs,
Rhanishka R, BSC, 32.40. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 32.84. 4, Cargill *, Jayla
T, LSC, 33.78. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 34.56. 6, Higgs , Kyana D,
BSC, 35.00. 7, Sands, Giann D, MAC, 35.48. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.85.
9, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 37.27. 10, Johnson, Bianca N, AAC, 37.40. 11,
Tuinman , Chloe I, LSC, 38.76. 12, Fiaux , Elina A, AAC, 40.39. 13, Flores,
Vernice F, FAC, 40.42. 14, Deane, Jada E, WAVE-BA, 42.11. 15, Deane, Erica J,
WAVE-BA, 43.91. 16, Miller, Maya C, AAC, 50.11.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 27.70. 2, Johnson, Asher A, WAVE-BA,
29.68. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.22. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
30.43. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 32.42. 6, Munnings, Mateo H, Mantas, 32.77.
7, Moncur , Ayrton G, MAC, 32.85. 8, Feaste , William W, MAC, 32.95.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 28.44. 2, Johnson, Asher A,
WAVE-BA, 29.65. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.68. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 30.73. 5, Feaste , William W, MAC, 32.94. 6, Moncur , Ayrton G, MAC,
33.14. 7, Munnings, Mateo H, Mantas, 33.15. 8, Ferguson, Caleb T, AAC, 33.19.
9, Simms, Matthias A, BSC, 33.20. 10, Gibson *, Zion U, MAC, 33.95. 11, Albury
*, Kyle A, BSC, 34.05. 12, Gibson , Ellie J, WAVE-BA, 35.94. 13, Ellis ,
Isaiah E, DSC, 36.37. 14, Kemp, Aidan J, DSC, 36.66. 15, Duncombe, Launy L,
WAVE-BA, 36.77. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 37.66. 17, Butler , Daunte C,
MAC, 38.12. 18, Darville , Caellum T, AAC, 38.74. 19, Cordova , Ragh E, DSC,
38.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.27. 1, Lundy , Rachel L, MAC, 30.27.
3, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 31.56. 4, Singh , Sarah E, BSC, 31.78. 5,
Sastre, Mia G, MAC, 32.09. 6, Gibson , Salene P, AAC, 33.28. 7, Haines ,
Madison S, LSC, 33.55. 8, Fernander *, Dalisha C, FAC, 33.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Lundy , Rachel L, MAC, 29.98. 2, Moss , Keianna B, MAC,
31.09. 3, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 31.42. 4, Sastre, Mia G, MAC, 32.09.
4, Singh , Sarah E, BSC, 32.09. 6, Haines , Madison S, LSC, 32.74. 7, Gibson
, Salene P, AAC, 33.12. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 34.04. 9, Gibson,
Alexia A, ORCA, 34.15. 10, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 34.32. 11, Fernander,
Darrienne C, FAC, 35.77. 12, Higgs, Chyme D, BSC, 36.75. 13, Blacquiere *,
Mikayla, AAC, 38.52.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 25.96. 2, Reckley , Jared J, MAC,
28.30. 3, Dam , Brayden J, MAC, 28.34. 4, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.93. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 29.01. 6, Adderley, Brian J, BSC, 29.10. 7, Eccleston
*, Anthony A, AAC, 29.14. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 28.11. 2, Reckley , Jared J,
MAC, 28.58. 3, Newry, Joshua K, FAC, 28.68. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 28.85.
5, Eccleston , Anthony A, AAC, 28.87. 6, Dam , Brayden J, MAC, 28.97. 7,
Roy, Ishan A, MAC, 29.10. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 29.39. 9, Adderley, Brian
J, BSC, 29.56. 10, David , Damani M, DSC, 29.76. 11, Bosland , Msanaa A,
BSC, 30.00. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 30.10. 13, Kiesselbach *, Niklas M,
LSC, 30.45. 14, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 30.84. 15, Dean, Joshua B, Blue
Waves, 31.12. 16, Roach *, Noah F, MAC, 32.06. 17, Carey, Christian B, BSC,
32.62. 18, Albury , Noah C, MAC, 33.09. 19, Knowles , Reis P, BSC, 33.12.
20, Butler *, Asa C, BSC, 34.30. 21, Scavella, Andrew R, BSC, 34.52. 22,
Knowles, Joshua A, AAC, 34.88. --, Richford, Adam D, AAC, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.22. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT, 30.06. 3,
Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 30.33. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA, 30.48.
5, Stamp, Virginia A, AAC, 30.58. 6, Newbold, Jolise J, ORCA, 31.07. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 31.36. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.82.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.88. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT,
30.65. 3, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 31.02. 4, Bethel, Kyla L, MAC, 31.16.
5, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 31.40. 6, Stamp, Virginia A, AAC, 31.49. 7,
Newbold, Jolise J, ORCA, 31.61. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.57. 9,
Slatter, Katherine M, BSC, 32.61. 10, Munnings *, Teja T, BSC, 34.53. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X28.81.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.73. 2, Carey, Davante S, MAC, 25.03.
3, Bastian *, Izaak Z, BSC, 25.35. 4, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.37. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.93. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 26.03. 7, Pinder *, Ian
X, MAC, 26.32. 8, Murray, Joshua M, MAC, 26.40. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X24.55. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.69. --, Barbar, AJ J, Lebanon,
X25.10. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X25.23. --, Neely, Shawn W, ORCA,
X26.05. --, Ferguson, Rommel A, FAC, X26.83. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG,
X30.49.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.78. 2, Carey, Davante S, MAC,
25.31. 3, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.46. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 25.72. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.83. 6, Murray, Joshua M, MAC, 26.24. 7, Bastian *,
Izaak Z, BSC, 26.30. 8, Pinder *, Ian X, MAC, 26.36. 9, Ferguson, Rommel A,
FAC, 26.46. 10, Neely, Shawn W, ORCA, 26.55. 11, Lundy, Benjamin J, MAC,
27.11. 12, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 27.17. 13, Kerr, Kohen K, MAC, 27.49. 14,
Russell *, Tyler T, MAC, 27.62. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 27.81. 16,
Moxey, Ethan E, FAC, 27.85. 17, Gaitor, Tenajh R, BSC, 28.00. 18, Russell *,
Tristan D, MAC, 28.22. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 28.88. 20, Wood, Ralph III
V, BSC, 29.03. 21, Thompson, Luke J, AAC, 29.04. 22, Sears, Taro C, AAC,
29.58. 23, McDonald, Gadville L, MAC, 29.67. 24, Curtis, Jayden O, MAC, 29.78.
25, Carey, Dionisio S, MAC, 29.85. 26, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 30.59. 27,
Young *, Pedro A, WAVE-BA, 30.66. 28, Miller, Melvin V, BSC, 31.11. 29, Hall
*, Landon D, BSC, 31.29. 30, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 31.61. 31, Ferguson,
Shawn L, Blue Waves, 32.33. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.72. --, Pisani,
Will J, CS-FL, X24.95. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X25.32. --, Morales, Josiah
N, The Paq-FG, X25.38. --, March, Christian M, The Paq-FG, X27.08. --, Seith,
Jackson C, CS-FL, X27.93. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X30.73.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:26.03. 2, Ward *, Rayven H, MAC,
1:26.70. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:29.35. 4, Rolle *, Jordyn M, MAC,
1:38.33. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.26. 6, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:40.33. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:45.33. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:45.71.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 1:26.26. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 1:28.60. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:30.22. 4, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:38.73. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.22. 6, Rolle *,
Jordyn M, MAC, 1:39.48. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:41.07. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:44.90. 9, Major, Kailee P, MAC, 1:46.94.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:17.27. 2, Saunders *, Donald L,
DSC, 1:18.12. 3, Roy , Anish G, MAC, 1:24.53. 4, Fox , Michael A, BSC,
1:34.75. 5, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:34.95. 6, Farrington, Will B, BSC,
1:36.59. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:38.99. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:44.22.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:20.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 1:22.61. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:25.11. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:32.52. 5, Farrington, Will B, BSC, 1:34.95. 6, Fox *, Michael A, BSC,
1:35.35. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:37.07. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:42.40.
9, Bethell, Daniel N, MAC, J1:42.40. 10, Duncombe *, Tre X, BSC, 1:43.45. 11,
Butler , Damari K, MAC, 1:44.10. 12, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 1:46.91. 13,
Hicks *, Keagan K, MAC, 1:47.66.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 1:15.09. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
1:19.31. 3, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 1:19.62. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
1:19.77. 5, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:21.23. 6, Sands, Giann D, MAC, 1:22.58.
7, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:22.73. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.63.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:16.59. 2, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 1:18.73. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:19.82. 4, Zatarain *, Isabelle C,
LSC, 1:20.25. 5, Johnson, Bianca N, AAC, 1:21.27. 6, Sands, Giann D, MAC,
1:21.69. 7, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:22.53. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.02.
9, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:24.63. 10, Clarke, Alia O, MAC, 1:26.03. 11,
Theberge , Elle A, MAC, 1:27.66. 12, Bertoldo , Giada I, MAC, 1:27.92. 13,
Dean, Olivia S, MAC, 1:32.57. 14, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:33.25. 15,
Pratt, Adriel A, MAC, 1:33.26. 16, Delson, Arianna S, ORCA, 1:34.03. 17, Barr
*, Khalilah C, BSC, 1:40.19.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:08.39. 2, Bonamy, Amauri E, MAC,
1:11.26. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:19.86. 4, Gibson *, Zion U, MAC,
1:20.02. 5, Moncur III *, Tre L, LSC, 1:20.50. 6, Roy, David X, AAC, 1:21.54.
7, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:22.50. 8, Major, Dayyan J, DSC, 1:29.36.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:13.99. 2, Johnson, Marvin L,
WAVE-BA, 1:14.99. 3, Roy, David X, AAC, 1:21.67. 4, Gibson *, Ellie J,
WAVE-BA, 1:21.68. 5, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:21.91. 6, Moncur III *, Tre
L, LSC, 1:22.48. 7, Gibson *, Zion U, MAC, 1:23.67. 8, Major, Dayyan J, DSC,
1:24.08. 9, Miller, Matthew H, BSC, 1:25.45. 10, Cheetham *, Jordan P, MAC,
1:26.25. 11, Darville , Caellum T, AAC, 1:29.40. 12, Bartlett , Mikhail A,
MAC, 1:29.64.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:09.50. 2, Sastre, Mia G, MAC, 1:13.28.
3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:14.25. 4, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:14.30. 5,
Farrington, Grace M, BSC, 1:16.07. 6, Moncur *, Liya L, LSC, 1:17.90. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 1:18.29. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:18.53.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:12.57. 2, Higgs, Dedrie D,
WAVE-BA, 1:13.39. 3, Moncur *, Liya L, LSC, 1:16.33. 4, Sastre, Mia G, MAC,
1:16.56. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:16.85. 6, Farrington, Grace M, BSC,
1:18.24. 7, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:20.63. 8, Albury , Marissa L,
MAC, 1:21.07. 9, Richards , Ivana C, LSC, 1:21.96. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:22.36. 11, Moss *, Tamia T, AAC, 1:24.03. 12, Gibson, Alexia A,
ORCA, 1:24.38. 13, Simms, Monaye A, BSC, 1:26.42. 14, Blacquiere *, Mikayla,
AAC, 1:27.83. 15, Paul, Vanaj J, DSC, 1:29.48. 16, Higgs, Chyme D, BSC,
1:29.79. 17, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:31.17. 18, Roberts *, Erica N, MAC,
1:31.72.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Roy, Ishan A, MAC, 1:05.83. 2, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.81. 3,
Thompson , Jake F, AAC, 1:08.30. 4, Reckley , Jared J, MAC, 1:08.38. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 1:10.89. 6, Williams *, Rondon L, AAC, 1:13.21. 7,
Longley, Sean K, BSC, 1:15.81. 8, Gray, Wellington X, MAC, 1:16.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Newry, Joshua K, FAC, 1:09.74. 2, Roy, Ishan A, MAC,
1:10.75. 3, Reckley , Jared J, MAC, 1:10.88. 4, Williams , Rondon L, AAC,
1:11.66. 5, Thompson *, Jake F, AAC, 1:11.69. 6, Cooper, Elbert W, AAC,
1:12.55. 7, Gray, Wellington X, MAC, 1:13.41. 8, Longley, Sean K, BSC,
1:15.37. 9, Bowers, David E, AAC, 1:17.19. 10, Albury *, Noah C, MAC, 1:18.77.
11, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:20.46.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:07.57. 2, Campbell, Celia M, AAC,
1:08.78. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:11.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:14.84. 5, Eneas, GiGi S, BSC, 1:16.76. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:21.04.
7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:21.09. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:04.00. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:04.06.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:08.84. 2, Campbell, Celia M,
AAC, 1:13.86. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:15.41. 4, Taylor, Eliana A,
ORCA, 1:15.89. 5, Weech, Ariel T, AAC, 1:16.01. 6, Eneas, GiGi S, BSC,
1:16.32. 7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:19.10. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:20.00. 9, Trotman , Jazmine M, AAC, 1:20.05. 10, Knowles , Ryan R, MAC,
1:20.34. 11, Mortimer, Madison H, ORCA, 1:21.79. 12, Roberts, Dylan A, MAC,
1:21.94. 13, Wood, Sara A, BSC, 1:25.20. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:03.37.
--, McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:03.69. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X1:07.45.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(A - Final) 1, Carey, Davante S, MAC, 59.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 59.72.
3, Morley, Peter G, MAC, 1:02.69. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:02.70. 5,
Lloyd, Keith J, MAC, 1:02.94. 6, Russell *, Tyler T, MAC, 1:03.20. 7, Roberts,
Joshua D, MAC, 1:04.01. 8, Moss, Armando N, AAC, 1:04.93.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Taylor, Lamar C, FAC, 1:02.91. 2, Lloyd, Keith J, MAC,
1:03.09. 3, Morley, Peter G, MAC, 1:03.38. 4, Roberts, Joshua D, MAC, 1:03.57.
5, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:03.90. 6, Carey, Davante S, MAC, 1:04.34. 7,
Moss, Armando N, AAC, 1:04.92. 8, Russell *, Tyler T, MAC, 1:05.43. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 1:05.58. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 1:05.69. 11, Mott
*, Kadin V, MAC, 1:11.14. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:13.23. 13, Lord, Jaylon
J, WAVE-BA, 1:15.20. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:15.82. 15, McDonald, Gadville
L, MAC, 1:15.85. 16, Curtis, Jayden O, MAC, 1:17.28. 17, Miller, Melvin V,
BSC, 1:17.83.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Gibson , Saleste A, AAC, 2:50.40. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 2:53.53.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:02.52. 4, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 3:04.35. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:11.23. 6, Julien *, Madyson C, BSC, 3:16.93. 7,
Mckenzie, Dndn F, MAC, 3:21.25. 8, Cuccurullo *, Isabella K, WAVE-BA, 3:21.31.
9, Ingraham , Dayna G, BSC, 3:28.15. 10, Robinson , Syria J, FAC, 3:30.04.
11, Knowles *, Taylor C, SWAT, 3:31.84. 12, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA,
3:33.21. 13, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 3:34.77. 14, Lim, Megan G, FAC,
3:38.85. 15, Cooper , Aryanna I, AAC, 3:41.98. 16, Mackey , Jayda T, Blue
Waves, 3:43.05. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 3:45.83. 18, Rousseau-Cox *,
Sofia C, LSC, 3:49.04. 19, Rademaker *, Emily I, LSC, 3:49.31. 20, Threadgill,
Jaylah N, LSC, 3:50.89. 21, Burrows *, Paityn G, MAC, 3:59.78. --, Hamilton,
Lenika, TCASC, X3:39.93.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 2:47.77. 2, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA,
2:47.93. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 3:03.22. 4, Singh *, David A, BSC,
3:07.36. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 3:08.51. 6, Cartwright , Makhai I, Blue
Waves, 3:12.37. 7, Russell, Trace K, MAC, 3:12.89. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:14.16. 9, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:18.78. 10, Rolle, Gerard
C, BSC, 3:19.71. 11, Theberge , Mateo A, MAC, 3:20.50. 12, Morada , Neil A,
DSC, 3:21.90. 13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 3:26.67. 14, Pratt, Ta-naj
C, FAC, 3:33.35. 15, Moss, Ayden S, Mantas, 3:34.20. 16, Lloyd, Keiron I, MAC,
3:35.35. 17, Lightbourne, Nyhle A, Blue Waves, 3:39.88.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Williamson, Zoe A, FAC, 2:32.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:38.21. 3,
Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 2:46.41. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA,
2:46.73. 5, George , Trinity S, Blue Waves, 2:57.79. 6, Rolle , Jordyn M,
MAC, 3:02.45. 7, Major, Kailee P, MAC, 3:03.21. 8, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA,
3:04.70. 9, Lewis, Isabelle H, MAC, 3:10.25. 10, Hall, Layanna S, FAC,
3:13.61. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:14.99. 12, Gilbert , Madison R, BSC,
3:17.94. 13, Proffitt, Poppy Z, LSC, 3:23.92. 14, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
3:24.97. 15, Sands, Gianna K, MAC, 3:25.43. 16, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
3:26.09. 17, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:27.49. 18, Zatarain *, Alexia C, LSC,
3:32.99. 19, Carter *, Imani X, BSC, 3:36.88.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Bain *, Ayden T, FAC, 2:33.79. 2, Daniels, Maxwell P, MAC, 2:41.45. 3, Roy
*, Anish G, MAC, 2:41.64. 4, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 2:50.47. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 2:55.73. 6, Butler , Damari K, MAC, 2:56.93. 7, Johnson,
Kevin L, Blue Waves, 2:57.05. 8, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 2:57.13. 9,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 2:58.46. 10, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
3:06.13. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:09.59. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:11.06. 13, McKenzie, Kayden M, ORCA, 3:12.73. 14, Mendez *, Francisco C,
LSC, 3:13.82. 15, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:15.08. 16, Moss, Orion A, ORCA,
3:16.91. 17, Knowles, Shantero M, Mantas, 3:17.51. 18, Saunders, Najeh A, MAC,
3:18.02. 19, Carey, Nicholes E, FAC, 3:23.51. 20, Seligman *, Roy X, LSC,
3:29.64. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X2:59.50.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Knowles *, Leylah A, AAC, 2:22.26. 2, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA,
2:22.30. 2, Patton, Mia K, WAVE-BA, 2:22.30. 4, Sands, Giann D, MAC, 2:27.53.
5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 2:32.83. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
2:32.86. 7, Roberts, Logan S, MAC, 2:34.97. 8, Saidi *, Layla A, LSC, 2:35.30.
9, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:35.94. 10, Cowan, Teeann J, ORCA,
2:37.09. 11, Clarke, Alia O, MAC, 2:37.98. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA,
2:40.77. 13, Tuinman , Chloe I, LSC, 2:43.26. 14, Theberge , Elle A, MAC,
2:43.58. 15, Bertoldo *, Giada I, MAC, 2:45.16. 16, Campbell, Marliyah A, MAC,
2:46.10. 17, Albury *, Addison E, MAC, 2:46.36. 18, Delson, Arianna S, ORCA,
2:51.60. 19, Pritchard *, Erin M, MAC, 2:53.63. 20, Dean, Olivia S, MAC,
2:56.33. 21, Flores, Vernice F, FAC, 2:58.31. 22, Lawrence, Gabrielle B,
WAVE-BA, 2:58.78. 23, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 3:00.80. 24, Martin, Jai
A, WAVE-BA, 3:01.32. 25, Rolle, Chloe C, BSC, 3:02.14. 26, Barr *, Khalilah C,
BSC, 3:05.76. 27, Miller, Maya C, AAC, 3:08.81.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:12.22. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:22.69. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:23.75. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:23.89. 4,
Ferguson, Caleb T, AAC, 2:23.89. 6, Feaste *, William W, MAC, 2:27.38. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:27.60. 8, Roy, David X, AAC, 2:33.52. 9,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 2:36.01. 10, Mott, Koen M, MAC, 2:36.03. 11,
Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 2:36.60. 12, Kemp, Aidan J, DSC, 2:40.01. 13,
Miller, Matthew H, BSC, 2:40.11. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 2:42.86. 15,
Major, Dayyan J, DSC, 2:44.77. 16, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 2:47.59. 17,
Cheetham , Jordan P, MAC, 2:49.23. 18, Ellis , Isaiah E, DSC, 2:50.07. 19,
Knowles, Reginald D, WAVE-BA, 2:51.43. 20, Wells *, Cherkadin C, MAC, 2:51.97.
21, Sealy *, Kieran A, BSC, 2:52.99. 22, Thompson, Matthew D, Mantas, 2:56.16.
23, Bastian, Cairo T, AAC, 2:56.27. 24, Butler *, Daunte C, MAC, 2:56.37. 25,
Adderley, Tyler A, BSC, 2:57.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:09.33. 2, Mizell, Delaney L, LSC,
2:16.56. 3, Singh , Sarah E, BSC, 2:18.54. 4, Lundy , Rachel L, MAC,
2:19.40. 5, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 2:20.24. 6, Farrington, Grace M, BSC,
2:21.60. 7, Gibson , Salene P, AAC, 2:22.38. 8, Roy , Alyssa X, AAC,
2:24.38. 9, Haines , Madison S, LSC, 2:26.66. 10, Styles , Philena P, AAC,
2:30.26. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 2:31.15. 12, Fernander *, Dalisha C,
FAC, 2:33.47. 13, Richards *, Ivana C, LSC, 2:39.77. 14, Fernander, Darrienne
C, FAC, 2:43.87. 15, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 2:45.18. 16, Paul, Vanaj J,
DSC, 3:00.59. 17, Major, Monae R, AAC, 3:01.89.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:06.96. 2, Thompson , Jake F, AAC, 2:08.30.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:11.83. 4, Roy, Ishan A, MAC, 2:12.26. 5,
Archer, Ethan E, MAC, 2:14.23. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:15.07. 7, Roach *,
Noah F, MAC, 2:16.26. 8, Barr , Jack C, BSC, 2:18.48. 9, Bosland , Msanaa A,
BSC, 2:18.73. 10, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:19.03. 11, Williams *, Rondon L,
AAC, 2:19.93. 12, Dean, Joshua B, Blue Waves, 2:20.84. 13, Adderley, Brian J,
BSC, 2:22.62. 14, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:23.30. 15, Richford, Adam D, AAC,
2:23.99. 16, Beneby, Dominic C, Mantas, 2:24.26. 17, Albury *, Noah C, MAC,
2:25.30. 18, Eccleston , Anthony A, AAC, 2:28.82. 19, Kiesselbach , Niklas
M, LSC, 2:28.84. 20, Bowers, David E, AAC, 2:30.01. 21, Butler *, Asa C, BSC,
2:30.52. 22, David *, Damani M, DSC, 2:31.07.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Evans , Joanna L, UNAT, 2:01.55. 2, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 2:14.88.
3, MacPhail *, Anya I, MAC, 2:16.17. 4, Eneas, GiGi S, BSC, 2:23.32. 5,
Albury, Kaliyah G, MAC, 2:25.43. 6, Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:25.57. 7,
Mortimer, Madison H, ORCA, 2:25.83. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 2:30.01. 9,
Longley, Sian C, BSC, 2:30.20. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 2:33.15. 11,
Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 2:35.62. 12, Evans, Aaleyah S, MAC, 2:38.68. --,
Cornell, Emily A, UNAT, X2:05.12. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X2:16.74. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:25.73.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Kerr, Kohen K, MAC, 1:57.99. 2, Thompson *, Luke K C, AAC, 2:00.03. 3,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 2:01.28. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 2:02.40. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 2:03.10. 6, Murray, Joshua M, MAC, 2:04.48. 7,
Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 2:05.24. 8, Walcott, Andre A, MAC, 2:06.22.
9, Roy, Yvann X, AAC, 2:06.54. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:10.41. 11,
Jolly, Ricardo E, AAC, 2:10.47. 12, Wood, Ralph III V, BSC, 2:11.06. 13,
Ferguson, Rommel A, FAC, 2:11.47. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 2:11.76.
15, Roach *, Jacob L, MAC, 2:11.80. 16, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 2:13.08. 17,
Colebrooke, Kailen D, AAC, 2:13.47. 18, Lundy, Benjamin J, MAC, 2:14.81. 19,
Mott *, Kadin V, MAC, 2:15.94. 20, Bowers, Thomas M, AAC, 2:17.21. 21, Sears,
Taro C, AAC, 2:17.90. 22, Bain, Christopher R, MAC, 2:18.54. 23, Smith,
Alexander J, WAVE-BA, 2:19.14. 24, Turnquest, Alexander B, Mantas, 2:26.39.
--, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X2:21.36.
Girls 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12,
Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11), 5:17.55. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs, Rhanishka R 12,
Rolle, Chloe C 11), 5:18.29. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Clarke, Alia O 11,
Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Sands, Giann D 12),
5:20.22. 4, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Isabelle C 12, Saidi ,
Layla A 12, Cargill , Jayla T 12, Tuinman , Chloe I 12), 5:23.70. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Martin, Jai A 11, Norville-Smith,
Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 5:28.47. 6, Team Orca 'A' (Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Cowan, Teeann J 11, Grant, Dasia A 11), 6:11.53.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Bertoldo *, Giada I 11, Pratt, Adriel A 11,
Theberge *, Elle A 11, Dean, Olivia S 11), X6:05.63. --, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Bowe , Taliyah A 11, Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Knowles,
Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11), DQ.
Boys 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 4:46.66. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W
12), 4:49.27. 3, Alpha Aquatics 'A' (Roy, David X 11, Charles *, Jarrod J 11,
Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 4:58.00. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Miller, Matthew H 11, Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12,
Sealy *, Kieran A 12), 5:31.08. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J
12, Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12), 5:43.11.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11, Mott, Koen M 12), X5:30.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 4:50.36. 2, Alpha Aquatics 'A' (Gibson *,
Salene P 14, Roy *, Alyssa X 13, Thompson , Zaylie-Elizabeth P 14, Styles ,
Philena P 14), 5:01.91. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards *, Ivana C 13,
Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L 14), 5:12.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Farrington, Grace M 13, Cuffy-Bethel *, Devin R
13, Singh *, Sarah E 13, Simms, Monaye A 14), 5:14.26. --, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 4:21.82. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 4:36.44. 3, Alpha Aquatics 'A' (Williams *, Rondon L 13,
Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Thompson , Jake F 14), 4:39.68. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Prince , Hodari E 13, Knowles , Reis P 14, Bosland
*, Msanaa A 13, Carey, Christian B 13), 4:46.09. 5, Blue Waves Swim Club 'A'
(Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J 14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell
L 13), 5:40.94.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Weech, Ariel T 27, Stamp,
Virginia A 17, Trotman *, Jazmine M 16), 4:50.40. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(MacPhail *, Anya I 16, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury,
Kaliyah G 16), 4:53.36. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15,
Nesbitt, Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 4:55.92. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley, Sian C 18, Slatter,
Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 4:57.94. 5, Team Orca 'A' (Taylor,
Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer, Madison H
15), 5:03.49. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Finks, Maddie G 19,
Hsu, Helen 21, Freimann, Jessica S 19, Musleh, Lydia A 21), XDQ.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Russell *, Tyler T 18, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 3:58.82. 2, Barracuda Swim Club 'A' (Wood,
Ralph III V 16, Bastian *, Izaak Z 17, Fernander, N'Nhyn M 20, Lockhart, Kevon
D 16), 3:59.11. 3, Alpha Aquatics 'A' (Thompson , Luke K C 17, Thompson ,
Mark-Anthony W 16, Thompson, Luke J 17, Roy, Yvann X 17), 4:12.07. 4, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lopez, Shimon A
17, Lord, Jaylon J 15), 4:15.53. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G
17, Walcott, Andre A 17, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X4:06.60.
Girls 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 2:57.85. 2, Higgs *, Kyana D, BSC,
2:58.85. 3, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 3:03.07. 4, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 3:15.91. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 3:25.03. 6, Barr *, Khalilah C, BSC,
3:41.25.
Boys 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:35.56. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
2:36.54. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 2:51.26. 4, Moncur III *, Tre L, LSC,
2:58.19. 5, Feaste , William W, MAC, 3:02.47. 6, Albury , Kyle A, BSC,
3:07.12. 7, Moncur *, Ayrton G, MAC, 3:08.93.
Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 2:47.15. 2, Haines , Madison S, LSC, 2:53.27. 3,
Singh *, Sarah E, BSC, 2:58.50. 4, Jimenez, Jada A, MAC, 3:10.02.
Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 2:12.61. 2, Reckley , Jared J, MAC, 2:29.35.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:33.49. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.37. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:38.72. 6, Thompson *, Jake F, AAC, 2:41.80. 7,
Gray, Wellington X, MAC, 2:42.11. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:42.20.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 2:40.20. 2, Slatter, Katherine M, BSC,
2:42.07. 3, Newbold, Jolise J, ORCA, 2:50.14. 4, Roberts, Dylan A, MAC,
3:00.76. 5, Bethel, Kyla L, MAC, 3:07.98. 6, Albury, Kaliyah G, MAC, 3:08.91.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Pinder *, Ian X, MAC, 2:11.81. 2, Lloyd, Keith J, MAC, 2:15.61. 3, Walcott,
Andre A, MAC, 2:19.58. 4, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.78. 5, Thompson, Luke
J, AAC, 2:37.57.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Julien *, Madyson C, BSC, 48.75. 2, Threadgill, Jaylah N, LSC,
50.25. 3, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 52.00. 4, Knowles , Taylor C,
SWAT, 53.20. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 53.32. 6, Donaldson, Samirah E,
Mantas, 53.36. 7, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 53.77. 8, Gibson ,
Saleste A, AAC, 55.22.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Saunders, Kimaya S, FAC, 49.11. 2, Julien *, Madyson C,
BSC, 49.55. 3, Threadgill, Jaylah N, LSC, 51.25. 4, Cuccurullo *, Isabella K,
WAVE-BA, 52.49. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 52.77. 6, Gibson *, Saleste A,
AAC, 53.72. 7, Knowles , Taylor C, SWAT, 53.86. 8, Clarke , Christin-Alyssa
C, BSC, 54.58. 9, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.88. 10, Martin *, Tenay D,
WAVE-BA, 55.11. 11, Mackey , Jayda T, Blue Waves, 55.55. 12, Isaacs , Siann
E, AAC, 55.88. 13, Dames *, Khori M, BSC, 56.29. 14, Mitchell, Helsinki E,
WAVE-BA, 56.50. 15, Robinson *, Syria J, FAC, 57.08. 16, Mckenzie, Dndn F,
MAC, 57.30. 17, Lim, Megan G, FAC, 58.56. 18, George *, Delia C, WAVE-BA,
58.61. 19, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 58.62. 20, Smith, Chrislynn T, BSC,
59.16. 21, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 59.52. 22, Ingraham , Dayna G, BSC,
59.74. 23, Cooper , Aryanna I, AAC, 1:00.35. 24, Laslop , Ellie R, AAC,
1:00.81. 25, Seymour, Tiah X, Mantas, 1:01.55. 26, Rahming *, Khloe M, BSC,
1:02.92. 27, Albury *, Gillian C, MAC, 1:03.17. 28, Bostwick, Meryl W, BSC,
1:03.50. 29, Pinder, Nyah S, MAC, 1:04.16. 30, Pratt *, Noel S, BSC, 1:04.74.
31, Daxon , Laurel M, DSC, 1:05.46. 32, Rademaker , Emily I, LSC, 1:05.60.
33, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:05.82. 34, Seymour, Kaleah R, FAC, 1:08.44.
35, Pinder, Morgan M, MAC, 1:11.45. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X58.21.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 47.14. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
47.38. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 49.42. 4, Smith, Jayden K, Mantas, 49.70. 5,
Russell, Trace K, MAC, 49.86. 6, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 50.77. 7,
Morada *, Neil A, DSC, 52.45. 8, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.55.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 46.64. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 47.07. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 48.84. 4, Russell, Trace K, MAC, 49.55.
5, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 51.22. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves,
51.35. 7, Smith, Jayden K, Mantas, 51.57. 8, Morada *, Neil A, DSC, 52.56. 9,
Williams *, Kaylan K, WAVE-BA, 53.33. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.51.
11, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 53.75. 12, Moss, Ayden S, Mantas, 55.12. 13,
Bonamy, Mason A, Mantas, 55.47. 14, Moncur *, Ayriel J, MAC, 1:03.53.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 39.78. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
41.54. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 45.09. 4, Smith, Chelsea N, Mantas,
46.89. 5, George *, Trinity S, Blue Waves, 48.02. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.26. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 49.36. 8, Bournas, Issa L, LSC,
51.13.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 40.86. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 42.55. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.36. 4, George *, Trinity S, Blue
Waves, 47.34. 5, Smith, Chelsea N, Mantas, 47.39. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.06. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 48.87. 8, Bournas, Issa L, LSC,
49.33. 9, Pratt , Trinity C, BSC, 49.96. 10, Carey , Nastasia A, AAC, 50.03.
11, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 50.09. 12, Gilbert *, Madison R, BSC, 51.21.
13, Barnes *, Sanaa Z, BSC, 51.88. 14, Hall, Layanna S, FAC, 52.18. 15, Murray
*, Alanna T, MAC, 52.56. 16, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 52.57. 17,
Bastian *, Raine W, AAC, 53.46. 18, Lewis, Isabelle H, MAC, 55.26. 19, Sands,
Gianna K, MAC, 55.56. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC, 55.64. 21, Major, Kailee
P, MAC, 56.09. 22, Carey *, Nakeisha A, AAC, 56.51. 23, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 57.49. 24, Pickstock, Zahran K, ORCA, 58.80. 25, Lynes, Bharti S, Blue
Waves, 59.60.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.46. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
41.28. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.27. 4, Duncombe *, Tre X, BSC, 45.21. 5,
Hall, Kai G, BSC, 46.95. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 47.62. 7, Fox ,
Michael A, BSC, 47.96. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 51.45.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.38. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 40.82. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.14. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
45.30. 5, Hall, Kai G, BSC, 46.54. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 46.74.
7, Fox *, Michael A, BSC, 47.82. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 49.62. 9,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 49.79. 10, Laslop , Victor J, Mantas, 51.89.
11, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 52.50. 12, Knowles *, Noah S, WAVE-BA,
52.62. 13, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 52.89. 14, Armbrister, Tamar A,
ORCA, 53.63. 15, Mendez *, Francisco C, LSC, 53.98. 16, Saunders, Najeh A,
MAC, 54.77. 17, Carey, Nicholes E, FAC, 55.10. 18, Rigby *, Zayne M, MAC,
55.27.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.19. 2, Fox *, Maria A, BSC, 39.37. 3,
Saidi , Layla A, LSC, 40.01. 4, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 40.10. 5,
Fiaux , Elina A, AAC, 41.67. 6, Pratt, Adriel A, MAC, 43.43. 7, Pritchard ,
Erin M, MAC, 43.96. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.16.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.78. 2, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 39.38. 3, Fox , Maria A, BSC, 40.57. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 40.59. 5, Fiaux , Elina A, AAC, 41.80. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
42.83. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 43.69. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.08. 9,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 45.28. 10, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
45.35. 11, McPhee *, Arielle J, BSC, 45.46. 12, Rolle, Chloe C, BSC, 46.33.
13, Albury *, Addison E, MAC, 46.65. 14, Flores, Vernice F, FAC, 47.10. 15,
Martin, Jai A, WAVE-BA, 47.28. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden C, SWAT, 47.35. 17,
Grant, Dasia A, ORCA, 48.17. 18, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 48.24. 19, Arthur
, Royal J, FAC, 48.66. 20, George , Teryl O, Blue Waves, 49.05. 21, Miller,
Maya C, AAC, 49.18. 22, Watson, Molly P, LSC, 49.79. 23, Jean Louis, Vashti I,
ORCA, 54.72.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 35.57. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 35.69.
3, Wells, Caden A, MAC, 36.15. 4, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.69. 5, Moncur
*, Ayrton G, MAC, 39.12. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.34. 7, Simms, Matthias A,
BSC, 42.55. 8, Bartlett *, Mikhail A, MAC, 43.42.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 36.11. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
36.57. 3, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.68. 4, Wells, Caden A, MAC, 37.02. 5,
Moncur *, Ayrton G, MAC, 39.15. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.27. 7, Simms,
Matthias A, BSC, 41.44. 8, Bartlett , Mikhail A, MAC, 41.51. 9, Cordova ,
Ragh E, DSC, 42.63. 10, Adderley, Tyler A, BSC, 42.64. 11, Bastian, Cairo T,
AAC, 42.97. 12, Sealy *, Kieran A, BSC, 43.84. 13, Fountain, Tafari E,
WAVE-BA, 43.86. 14, Mott, Koen M, MAC, 44.71. 15, Storr *, Kaidin A, BSC,
45.25. 16, Cheetham *, Jordan P, MAC, 45.83.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 37.67. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
37.71. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.27. 4, Moncur *, Liya L, LSC, 39.13. 5,
Jimenez, Jada A, MAC, 39.24. 6, Roy , Alyssa X, AAC, 39.95. 7, Styles ,
Philena P, AAC, 40.10. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 40.87.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 37.31. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 38.50. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.87. 4, Roy *, Alyssa X, AAC,
39.43. 5, Moncur , Liya L, LSC, 39.66. 6, Styles , Philena P, AAC, 40.41. 7,
Jimenez, Jada A, MAC, 41.02. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 41.17. 9, Moss *,
Tamia T, AAC, 41.55. 10, Higgs, Chyme D, BSC, 42.65. 11, Mitchell *, Aerial S,
WAVE-BA, 43.53. 12, Roberts *, Erica N, MAC, 44.20. 13, Fernander, Darrienne
C, FAC, 45.54. 14, Green, Shatavion S, FAC, 45.80. 15, Major, Monae R, AAC,
46.37. 16, Rahming, Dreanna A, Blue Waves, 48.24. 17, Moxey, Kaile B, BSC,
51.77.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 30.76. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 31.37. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 33.56. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
33.85. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 34.07. 6, Archer, Ethan E, MAC, 35.36. 7,
Carey, Christian B, BSC, 36.32. 8, Adderley, Brian J, BSC, 36.64.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson III , Erald C, MAC, 32.99. 2, Forbes , Nigel J,
WAVE-BA, 33.87. 3, Knowles *, Reis P, BSC, 34.05. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 34.91. 5, Dam *, Brayden J, MAC, 36.19. 6, Adderley, Brian J, BSC,
36.24. 7, Archer, Ethan E, MAC, 36.34. 8, Carey, Christian B, BSC, 36.81. 9,
Dean, Joshua B, Blue Waves, 37.29. 10, Roach *, Noah F, MAC, 37.50. 11,
Cooper, Elbert W, AAC, 37.90. 12, Eccleston *, Anthony A, AAC, 38.36. 13,
Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 38.45. 14, Hall, Amari C, WAVE-BA, 38.83. 15,
Tucker, Anwar J, Blue Waves, 40.09. 16, Hall, Ayden S, FAC, 41.08. 17, Major,
Lawson J, AAC, 41.23.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.06. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
33.58. 3, Morley, Laura J, MAC, 33.62. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.90. 5,
Longley, Sian C, BSC, 36.16. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.90. 7, Slatter,
Katherine M, BSC, 37.51. 8, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 38.68. --, Purnell,
Natalie E, CS-FL, X33.41.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.00. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 33.85. 3, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.56. 4, Morley, Laura J, MAC,
35.95. 5, Longley, Sian C, BSC, 36.59. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.89. 7,
Slatter, Katherine M, BSC, 37.72. 8, Weech, Ariel T, AAC, 38.14. 9, Nesbitt,
Bri N, WAVE-BA, 38.82. 10, Stamp, Virginia A, AAC, 38.99. 11, Martin *,
Tenniya D, WAVE-BA, 45.43. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X35.22.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(A - Final) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.98. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.41. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.65. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
30.82. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.14. 6, Murray, Joshua M, MAC, 32.21. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 32.50. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 32.69. --,
March, Christian M, The Paq-FG, X29.07. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.09.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.83. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.25. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.97. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
31.38. 5, Walcott, Andre A, MAC, 31.83. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.83. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 31.89. 8, Murray, Joshua M, MAC, 32.20. 9, Lopez,
Shimon A, WAVE-BA, 32.22. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 33.22. 11, Roy, Yvann
X, AAC, 33.52. 12, Pinder *, Ian X, MAC, 33.59. 13, Moxey, Ethan E, FAC,
34.14. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 34.25. 15, Jolly, Ricardo E, AAC,
34.45. 16, Roberts, Joshua D, MAC, 34.63. 17, Colebrooke, Kailen D, AAC,
35.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 36.35. 19, Roach *, Jacob L, MAC,
37.20. 20, Hall *, Landon D, BSC, 37.80. 21, Smith, Alexander J, WAVE-BA,
37.98. 22, Miller, Benjamin R, FAC, 38.18. 23, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
39.05. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.28. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X29.41.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:18.22. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
1:22.57. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:25.35. 4, Julien , Madyson C, BSC,
1:26.30. 5, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 1:26.95. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:27.58. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.12. 8, Robinson *, Syria J, FAC,
1:31.24.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:20.41. 2, Smith , Skyler Y,
WAVE-BA, 1:24.69. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:27.01. 4, Robinson , Syria J,
FAC, 1:27.42. 5, Julien *, Madyson C, BSC, 1:28.25. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:29.44. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.07. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA,
1:30.10. 9, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 1:34.84. 10, Ingraham , Dayna
G, BSC, 1:35.13. 11, Knowles , Taylor C, SWAT, 1:39.06. 12, Mackey , Jayda
T, Blue Waves, 1:39.70. 13, Cooper *, Aryanna I, AAC, 1:40.82. 14, Evans,
Anneka X, DSC, 1:43.02. 15, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 1:43.14. 16,
Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC, 1:46.32. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 1:46.36.
18, Lim, Megan G, FAC, 1:47.06. 19, Threadgill, Jaylah N, LSC, 1:47.11. 20,
George , Delia C, WAVE-BA, 1:48.28. 21, Laslop , Ellie R, AAC, 1:48.60. 22,
Rademaker *, Emily I, LSC, 1:48.70. 23, Fox, Madison E, AAC, 1:48.97. 24,
Smith, Chrislynn T, BSC, 1:49.18. 25, Donaldson, Samirah E, Mantas, 1:51.72.
26, Albury *, Gillian C, MAC, 1:52.38. 27, Pinder, Nyah S, MAC, 1:54.00. 28,
Bostwick, Meryl W, BSC, 1:56.05. 29, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:56.48. 30,
Rodgers, Hailey G, MAC, 1:57.31. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X1:44.19.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 1:17.73. 2, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 1:18.28. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:22.47. 4, Russell,
Trace K, MAC, 1:26.33. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 1:26.38. 6,
Lewis , Liam E, WAVE-BA, 1:29.05. 7, Theberge , Mateo A, MAC, 1:29.90. 8,
Pickstock *, Jaishon R, FAC, 1:30.86.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 1:19.42. 2, Williams ,
Kaylan K, WAVE-BA, 1:22.96. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:24.16. 4,
Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 1:26.25. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA,
1:26.54. 6, Russell, Trace K, MAC, 1:27.40. 7, Theberge *, Mateo A, MAC,
1:30.66. 8, Pickstock , Jaishon R, FAC, 1:32.10. 9, Murray , Alexander J,
MAC, 1:32.23. 10, Rolle, Gerard C, BSC, 1:32.74. 11, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 1:32.77. 12, Pratt, Ta-naj C, FAC, 1:32.89. 13, Moss, Ayden S,
Mantas, 1:32.92. 14, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 1:33.46. 15, Lloyd,
Keiron I, MAC, 1:35.33. 16, Morada *, Neil A, DSC, 1:35.84. 17, Davis, Malik
A, MAC, 1:38.62. 18, Smith, Jayden K, Mantas, 1:43.47. 19, Lightbourne, Nyhle
A, Blue Waves, 1:44.91. 20, Saunders *, Travonte I, FAC, 1:45.35. 21, Wright
*, Issac S, MAC, 1:45.48. 22, Moncur , Ayriel J, MAC, 1:48.18. --, Singh ,
David A, BSC, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:07.67. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
1:08.23. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 1:11.71. 4, Ward , Rayven H, MAC,
1:12.23. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.12. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.78. 7, George , Trinity S, Blue Waves, 1:18.02. 8, Smith , Adaiah
T, WAVE-BA, 1:18.15.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:11.41. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 1:11.95. 3, Ward , Rayven H, MAC, 1:13.33. 4, Carey , Nakeisha A, AAC,
1:13.63. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.67. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.44. 7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 1:19.26. 8, George , Trinity S,
Blue Waves, 1:20.49. 9, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 1:25.33. 10, Bain, Quiana
L, Blue Waves, 1:25.98. 11, Major, Kailee P, MAC, 1:27.34. 12, Hall, Layanna
S, FAC, 1:27.78. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 1:28.98. 14, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 1:29.43. 15, Lewis, Isabelle H, MAC, 1:29.69. 16, Barnes *, Sanaa Z, BSC,
1:30.31. 17, Carey *, Nastasia A, AAC, 1:31.30. 18, Burrows, Allyssa E, ORCA,
1:33.56. 19, Sands, Gianna K, MAC, 1:33.84. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
1:34.39. 21, Carter , Imani X, BSC, 1:35.15. 22, Gilbert , Madison R, BSC,
1:36.10. 23, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:36.39. 24, Rolle *, Alyanna L, BSC,
1:36.89. 25, Taylor *, Kylah X, BSC, 1:37.51. 26, Rolle, Kai M, AAC, 1:39.68.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:08.14. 2, Bain , Ayden T, FAC,
1:10.41. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:12.18. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:13.00.
5, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 1:17.25. 6, Johnson, Kevin L, Blue Waves,
1:18.94. 7, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 1:22.41. 8, Johnson, Tahje D, Blue
Waves, 1:23.95.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:09.78. 2, Bain , Ayden T,
FAC, 1:12.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:13.36. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:13.86. 5, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 1:17.33. 6, Parker , Dylan A,
WAVE-BA, 1:19.75. 7, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 1:19.98. 8, Johnson, Tahje
D, Blue Waves, 1:20.07. 9, Butler , Damari K, MAC, 1:20.33. 10, Rollins ,
Aiden V, Blue Waves, 1:20.40. 11, Bethell, Daniel N, MAC, 1:24.84. 12, Mendez
, Francisco C, LSC, 1:25.07. 13, Burrows , Keron D, BSC, 1:25.73. 14, Laslop
*, Victor J, Mantas, 1:26.36. 15, Moss, Orion A, ORCA, 1:27.92. 16, Knowles,
Shantero M, Mantas, 1:29.07. 17, Rigby *, Zayne M, MAC, 1:29.94. 18, Rolle,
Deangelo B, MAC, 1:30.12. 19, Saunders, Najeh A, MAC, 1:30.18. 20, Carey,
Nicholes E, FAC, 1:30.79. 21, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:32.46. 22,
Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:33.04. 23, Seligman *, Roy X, LSC,
1:33.25. 24, Peet, Caleb I, MAC, 1:33.46. 25, Hicks *, Keagan K, MAC, 1:34.12.
26, Saunders, Myles A, MAC, 1:34.47. 27, Hall, Kai G, BSC, 1:39.97. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X1:20.09. --, McKenzie, Kayden M, ORCA, DQ.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:04.50. 2, Sands, Giann D, MAC,
1:04.62. 3, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:05.87. 4, Patton, Mia K,
WAVE-BA, 1:06.91. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:07.79. 6, Cargill ,
Jayla T, LSC, 1:08.50. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:11.13. 8, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 1:11.64.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 1:05.85. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
1:06.61. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:07.49. 4, Cargill *, Jayla T, LSC,
1:08.72. 5, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:09.79. 6, Culmer-Mackey *,
Sienna A, AAC, 1:09.86. 7, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 1:10.29. 8,
Roberts, Logan S, MAC, 1:10.79. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 1:11.19. 10,
Johnson, Bianca N, AAC, 1:12.17. 11, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:12.51. 12,
Tuinman *, Chloe I, LSC, 1:12.90. 13, Delson, Arianna S, ORCA, 1:13.35. 14,
Clarke, Alia O, MAC, 1:15.14. 15, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 1:15.22. 16,
Fiaux *, Elina A, AAC, 1:15.31. 17, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:16.96. 18,
Deane, Jada E, WAVE-BA, 1:18.75. 19, Dean, Olivia S, MAC, 1:19.38. 20,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 1:21.08. 21, Flores, Vernice F, FAC, 1:21.23.
22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:21.53. 23, Pratt, Adriel A, MAC, 1:21.62. 24,
Miller, Maya C, AAC, 1:22.19. 25, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:24.07. 26, McPhee
*, Arielle J, BSC, 1:26.00. 27, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 1:26.34. 28,
Deane, Erica J, WAVE-BA, 1:26.60.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 56.01. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
57.55. 3, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:03.09. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
1:03.55. 5, Munnings, Mateo H, Mantas, 1:06.37. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
1:06.59. 7, Feaste , William W, MAC, 1:06.71. 8, Albury , Kyle A, BSC,
1:09.95.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 58.85. 2, Ferguson, Tristin K,
MAC, 1:04.60. 2, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:04.60. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 1:05.03. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:06.53. 6, Munnings, Mateo H,
Mantas, 1:07.22. 7, Feaste , William W, MAC, 1:07.48. 8, Albury , Kyle A,
BSC, 1:09.65. 9, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:10.16. 10, Mott, Koen M, MAC,
1:10.40. 11, Roy, David X, AAC, 1:12.27. 12, Major, Dayyan J, DSC, 1:13.25.
13, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:13.36. 14, Miller, Matthew H, BSC, 1:14.12.
15, Darville , Caellum T, AAC, 1:14.41. 16, Ellis , Isaiah E, DSC, 1:16.17.
17, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 1:16.34. 18, Stuart, Jaron W, BSC, 1:17.16.
19, Butler *, Daunte C, MAC, 1:17.72. 20, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 1:18.01.
21, Sealy , Kieran A, BSC, 1:18.14. 22, Wells , Cherkadin C, MAC, 1:19.78.
23, Adderley, Tyler A, BSC, 1:20.27. 24, Thompson, Matthew D, Mantas, 1:20.34.
25, Storr *, Kaidin A, BSC, 1:22.16. 26, Bastian, Cairo T, AAC, 1:23.59. 27,
Johnson *, Taeden A, Blue Waves, 1:25.07.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 59.39. 2, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P,
AAC, 59.92. 3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:01.61. 4, Lundy *, Rachel L, MAC,
1:02.96. 5, Singh , Sarah E, BSC, 1:03.03. 6, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC,
1:03.57. 7, Sastre, Mia G, MAC, 1:04.42. 8, Roy *, Alyssa X, AAC, 1:06.09.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:01.97. 2, Thompson *,
Zaylie-Elizabeth P, AAC, 1:02.72. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 1:03.40. 4,
Sastre, Mia G, MAC, 1:03.50. 5, Singh *, Sarah E, BSC, 1:03.67. 6, Higgs,
Dedrie D, WAVE-BA, 1:04.02. 7, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 1:04.13. 8, Roy
, Alyssa X, AAC, 1:04.71. 9, Gibson , Salene P, AAC, 1:04.98. 10, Fernander
, Dalisha C, FAC, 1:07.15. 11, Styles , Philena P, AAC, 1:09.10. 12, Haines
*, Madison S, LSC, 1:09.19. 13, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:09.63. 14, Mitchell
*, Aerial S, WAVE-BA, 1:09.87. 15, Gibson, Alexia A, ORCA, 1:11.99. 16,
Richards , Ivana C, LSC, 1:12.11. 17, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:12.50.
18, Roberts *, Erica N, MAC, 1:14.11. 19, Percentie, Angel C, WAVE-BA,
1:14.30. 20, Moss *, Tamia T, AAC, 1:14.32. 21, Fernander, Darrienne C, FAC,
1:14.70. 22, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 1:16.83. 23, Higgs, Chyme D, BSC,
1:16.85. 24, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 1:18.38. 25, Simms, Monaye A, BSC,
1:19.06. 26, Paul, Vanaj J, DSC, 1:19.77. 27, Major, Monae R, AAC, 1:23.34.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 55.46. 2, Roy, Ishan A, MAC, 58.12. 3,
Thompson III , Erald C, MAC, 58.39. 4, Dam , Brayden J, MAC, 58.58. 5,
Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.15. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 59.94. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 1:00.93. 8, Roach *, Noah F, MAC, 1:01.98.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.54. 2, Thompson III *, Erald
C, MAC, 1:00.43. 3, Archer, Ethan E, MAC, 1:00.60. 4, Dam *, Brayden J, MAC,
1:00.62. 5, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:00.75. 6, Roach *, Noah F, MAC,
1:01.49. 7, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 1:01.62. 8, Roy, Ishan A, MAC,
1:02.16. 9, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:02.19. 10, Bosland *, Msanaa A, BSC,
1:02.67. 11, Cooper, Elbert W, AAC, 1:02.71. 12, Adderley, Brian J, BSC,
1:02.93. 13, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:03.15. 14, Kiesselbach , Niklas M,
LSC, 1:03.30. 15, Longley, Sean K, BSC, 1:03.47. 16, Williams *, Rondon L,
AAC, 1:03.55. 17, Beneby, Dominic C, Mantas, 1:03.74. 18, Barr *, Jack C, BSC,
1:04.48. 19, Carey, Christian B, BSC, 1:05.05. 20, Albury *, Noah C, MAC,
1:05.40. 21, Richford, Adam D, AAC, 1:05.54. 22, Bowers, David E, AAC,
1:05.68. 23, Eccleston *, Anthony A, AAC, 1:06.26. 24, Pinder, Cameo G,
WAVE-BA, 1:06.63. 25, Knowles *, Reis P, BSC, 1:06.65. 26, Williams, Kristian
B, WAVE-BA, 1:07.58. 27, Butler *, Asa C, BSC, 1:09.17. 27, Bodie, Lloyd J,
AAC, 1:09.17. 29, Tucker, Anwar J, Blue Waves, 1:12.30.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 57.53. 2, Weech, Ariel T, AAC, 59.61.
3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:02.98. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA,
1:04.58. 5, Taylor, Eliana A, ORCA, 1:04.61. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA,
1:05.81. 7, Hepburn, Jamilah R, MAC, 1:06.24. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:07.13. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X58.81. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG,
X59.72.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 1:00.48. 2, Weech, Ariel T, AAC,
1:01.74. 3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:01.95. 4, MacPhail , Anya I, MAC,
1:05.57. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:05.61. 6, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:05.71. 7, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 1:06.16. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:06.27. 9, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:06.50. 10, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:06.61. 11, Eneas, GiGi S, BSC, 1:06.66. 12, Mortimer, Madison H, ORCA,
1:07.20. 13, Longley, Sian C, BSC, 1:07.83. 14, Munnings *, Teja T, BSC,
1:09.80. 15, Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 1:09.93. 16, Newbold, Jolise J,
ORCA, 1:10.83. 17, Evans, Aaleyah S, MAC, 1:13.42. 18, Dean, Alexa J, Blue
Waves, 1:15.39. 19, Knowles *, Ryan R, MAC, 1:16.71. 20, Wood, Sara A, BSC,
1:18.94. --, Cornell, Emily A, UNAT, X58.03. --, Hsu, Helen, The Paq-FG,
X58.08. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X59.66. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X1:00.05. --, Trotman *, Jazmine M, AAC, DQ. --, Nesbitt, Bri N,
WAVE-BA, DQ.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
52.58. 3, Kerr, Kohen K, MAC, 52.60. 4, Moss, Armando N, AAC, 53.31. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 53.89. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.14. 7, Neely, Shawn W,
ORCA, 55.17. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 56.86. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X50.98. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.09.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.67. 2, Kerr, Kohen K, MAC,
52.69. 3, Moss, Armando N, AAC, 53.13. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 53.14. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 53.84. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.01. 7, Laing, Darren
I, WAVE-BA, 54.04. 8, Neely, Shawn W, ORCA, 54.89. 9, Lopez, Shimon A,
WAVE-BA, 56.18. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 56.39. 11, Murray, Joshua M,
MAC, 56.49. 12, Roy, Yvann X, AAC, 56.66. 13, Pinder *, Roman A, MAC, 56.83.
14, Stubbs *, Kierro M, MAC, 57.25. 15, Gaitor, Tenajh R, BSC, 58.17. 16, Mott
*, Kadin V, MAC, 58.64. 17, Wood, Ralph III V, BSC, 58.81. 18, Lundy, Benjamin
J, MAC, 59.02. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 59.03. 20, Jolly, Ricardo E, AAC,
59.10. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 59.59. 22, Colebrooke, Kailen D, AAC, 1:00.03.
23, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 1:00.96. 24, Bowers, Thomas M, AAC, 1:01.14.
25, Bain, Christopher R, MAC, 1:01.15. 26, Thompson, Luke J, AAC, 1:01.29. 27,
Sears, Taro C, AAC, 1:01.32. 28, Encinar, Gabriel X, Mantas, 1:01.38. 29,
McDonald, Gadville L, MAC, 1:02.10. 30, Curtis, Jayden O, MAC, 1:02.96. 31,
Turnquest, Alexander B, Mantas, 1:03.07. 32, Ferguson, Shawn L, Blue Waves,
1:04.72. 33, Miller, Melvin V, BSC, 1:04.84. 34, Young *, Pedro A, WAVE-BA,
1:06.37. 35, Greene, Gershwin S, BSC, 1:08.72. 36, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
1:09.58. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.29. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X51.89. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X54.25. --, Rhyce, Sergey M, The
Paq-FG, X1:02.43.
Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 3:25.89. 2, Gibson , Saleste A, AAC, 3:31.22.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:35.87. 4, Julien , Madyson C, BSC, 3:37.57. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:37.78. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 3:46.59. 7,
Ingraham , Dayna G, BSC, 3:55.07. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
3:57.67. 9, George , Delia C, WAVE-BA, 3:59.15. 10, Robinson , Syria J, FAC,
3:59.93. 11, Lim, Megan G, FAC, 4:07.33. 12, Donaldson, Samirah E, Mantas,
4:08.88. 13, Threadgill, Jaylah N, LSC, 4:10.86. 14, Saunders, Kimaya S, FAC,
4:16.49. 15, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 4:22.67. 16, Burrows , Paityn G,
MAC, 4:31.89. 17, Smith, Chrislynn T, BSC, 4:34.12. 18, Rahming *, Khloe M,
BSC, 4:36.30. 19, Albury *, Gillian C, MAC, 4:37.29. 20, Bostwick, Meryl W,
BSC, 4:41.79. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X4:09.45. --, Knowles *, Taylor C,
SWAT, DQ. --, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Singh , David A, BSC, 3:13.31. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 3:13.67.
3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 3:24.85. 4, Joseph, Christon A, Blue Waves,
3:28.30. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 3:41.03. 6, Rolle, Gerard C,
BSC, 3:42.39. 7, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 3:42.77. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:44.95. 9, Morada *, Neil A, DSC, 3:51.08. 10, Moss, Ayden S,
Mantas, 3:53.93. 11, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:59.91. 12, Smith, Jayden
K, Mantas, 4:08.17. 13, Lloyd, Keiron I, MAC, 4:09.36.
Girls 9-10 200 LC Meter IM
1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 2:55.98. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:56.67.
3, Williamson, Zoe A, FAC, 2:57.13. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 3:18.04. 5,
McKinney, Summer S, WAVE-BA, 3:18.89. 6, Bain, Quiana L, Blue Waves, 3:32.68.
7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 3:33.00. 8, Pratt , Trinity C, BSC, 3:35.46.
9, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:42.72. 10, Prince , Nia-Ishia C, BSC, 3:42.83.
11, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:44.46. 12, Rolle *, Jordyn M, MAC, 3:44.83.
13, Gilbert , Madison R, BSC, 3:45.01. 14, Zatarain , Alexia C, LSC,
3:50.62. 15, Carter *, Imani X, BSC, 4:01.60. 16, Bournas, Issa L, LSC,
4:02.25. 17, Baldwin , Zara S, LSC, 4:05.21. --, Ward , Rayven H, MAC, DQ.
Boys 9-10 200 LC Meter IM
1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 2:44.84. 2, Saunders *, Donald L, DSC,
2:51.04. 3, Bain , Ayden T, FAC, 3:05.00. 4, Roy , Anish G, MAC, 3:06.74. 5,
Farrington, Will B, BSC, 3:13.74. 6, Fox *, Michael A, BSC, 3:15.65. 7,
Simmons *, Dijon M, Blue Waves, 3:16.28. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves,
3:21.84. 9, Duncombe , Tre X, BSC, 3:22.00. 10, Butler , Damari K, MAC,
3:23.99. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:34.23. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:35.43. 13, Moss, Orion A, ORCA, 3:45.38. 14, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:45.62.
--, Hamilton, Lenin, TCASC, X3:25.88. --, Mendez *, Francisco C, LSC, DQ.
Girls 11-12 200 LC Meter IM
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:45.27. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:51.25. 3,
Gibbs, Rhanishka R, BSC, 2:53.12. 4, Fox *, Maria A, BSC, 2:56.29. 5, Sands,
Giann D, MAC, 2:57.34. 6, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:57.48. 7, Zatarain *,
Isabelle C, LSC, 2:57.72. 8, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:58.67. 9,
Patton, Mia K, WAVE-BA, 3:00.26. 10, Roberts, Logan S, MAC, 3:00.57. 11,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:07.78. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 3:08.52. 13,
Bertoldo , Giada I, MAC, 3:15.43. 14, Pritchard , Erin M, MAC, 3:15.61. 15,
Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:16.45. 16, Theberge , Elle A, MAC, 3:17.37.
17, Albury *, Addison E, MAC, 3:18.16. 18, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
3:25.53. 19, Barr *, Khalilah C, BSC, 3:25.79. 20, Rolle, Chloe C, BSC,
3:26.35. 21, Dillet, Morgan A, BSC, 3:31.21. 22, McPhee *, Arielle J, BSC,
3:33.20.
Boys 11-12 200 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:33.28. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 2:44.98. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:47.64. 4, Ferguson, Caleb T, AAC, 2:50.63. 5, Munnings,
Mateo H, Mantas, 2:51.37. 6, Albury , Kyle A, BSC, 2:51.38. 7, Moncur ,
Ayrton G, MAC, 2:53.18. 8, Kemp, Aidan J, DSC, 3:00.72. 9, Roy, David X, AAC,
3:00.80. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 3:03.59. 11, Darville , Caellum T,
AAC, 3:06.40. 12, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 3:07.82. 13, Cordova *, Ragh E,
DSC, 3:09.80. 14, Bastian, Cairo T, AAC, 3:23.67. --, Moncur III *, Tre L,
LSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:29.52. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:35.42. 3, Mizell, Delaney L, LSC, 2:38.05. 4, Farrington, Grace M, BSC,
2:42.33. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 2:42.66. 6, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
2:47.04. 7, Albury *, Marissa L, MAC, 2:48.26. 8, Jimenez, Jada A, MAC,
2:49.05. 9, Moncur , Liya L, LSC, 2:52.72. 10, Fernander , Dalisha C, FAC,
2:56.30. 11, Styles , Philena P, AAC, 2:57.02. 12, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 2:59.04. 13, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 3:00.07. 14, Roberts ,
Erica N, MAC, 3:04.26. 15, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:04.75. 16, Simms,
Monaye A, BSC, 3:11.02. 17, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 3:12.79. 18, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:28.31.
Boys 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:16.46. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:29.01.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:32.87. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.86. 5,
Williams, Kristian B, WAVE-BA, 2:48.87. 6, Richford, Adam D, AAC, 2:50.79. 7,
Bowers, David E, AAC, 2:52.34. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Morley, Laura J, MAC, 2:19.01. 2, Higgs *, Margaret A, UNAT, 2:20.13. 3,
Higgs *, Lilly L, UNAT, 2:26.39. 4, Slatter, Katherine M, BSC, 2:41.30. 5,
Longley, Sian C, BSC, 2:48.76. 6, Bethel, Kyla L, MAC, 2:51.27. 7, Evans,
Aaleyah S, MAC, 3:04.27. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X2:26.72. --, Hsu,
Helen, The Paq-FG, X2:30.63. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:35.78.
--, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:47.11.
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Bastian , Izaak Z, BSC, 2:09.71. 2, Thompson , Luke K C, AAC, 2:13.20. 3,
Lloyd, Keith J, MAC, 2:17.35. 4, Carey, Davante S, MAC, 2:17.68. 5, Taylor,
Lamar C, FAC, 2:19.87. 6, Russell , Tristan D, MAC, 2:24.02. 7, Russell ,
Tyler T, MAC, 2:24.26. 8, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:26.12. 9, Pinder *,
Ian X, MAC, 2:26.32. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.67. 11, Roach *, Jacob
L, MAC, 2:34.82. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:42.02. 13, Miller, Melvin V,
BSC, 2:46.51. 14, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 2:50.78.
Girls 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lewis *, Lelah E 9, Salting, Zizou B 10, Daniel,
Passion T 10, Norville-Smith, Seannae S 10), 2:40.92. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Major, Kailee P 10, Ward , Rayven H 10, Rolle , Jordyn M 10, Lewis,
Isabelle H 10), 2:49.43. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Gilbert *, Madison R 9, Barnes , Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9),
3:00.25. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons, Tiara D 9, Bain, Quiana L 10,
George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10), 3:17.01. 5, Alpha Aquatics 'A'
(Bastian *, Raine W 9, Carey , Nastasia A 10, Carey , Nakeisha A 10, Rolle,
Kai M 10), 3:19.58. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Baldwin *, Zara S 10,
Bournas, Issa L 9, Zatarain *, Alexia C 9, Mulder, Kristen E 10), 3:27.99. 7,
Team Orca 'A' (Pickstock, Zahran K 9, Zahra, Pickstock K 9, Burrows, Allyssa E
9, Francis, Antonay P 9), 3:54.54.
Boys 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Noah S 9, Hepburn, Tristen M 10, Parker
, Dylan A 9, Bain, Noah E 10), 2:36.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Roy ,
Anish G 10, Rigby , Zayne M 9, Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9),
2:38.89. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Burrows *, Keron D 9, Farrington, Will B
9, Duncombe , Tre X 10, Fox , Michael A 10), 2:43.64. 4, Blue Waves Swim
Club 'A' (Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10, Johnson, Kevin L 10,
Johnson, Tahje D 10), 2:46.82. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Laslop *, Victor
J 10, Turnquest, Elijah M 10, Knowles, Shantero M 9, Seymour, Braeden K 10),
3:00.19. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Dean , Aaron L 10, Seligman , Roy X
10, Mendez *, Francisco C 10, Haines, Nicholas A 10), 3:12.22. 7, Team Orca
'A' (Moss, Orion A 10, Armbrister, Tamar A 10, McKenzie, Kayden M 10, Johnson,
Amari H 9), 3:17.18. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Eneas, Adisa C 9, Stubbs,
Trevon X 10, Saunders *, Donald L 10, Knowles, Thomas O 9), 3:34.31. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9,
Bethell, Daniel N 9, Saunders, Myles A 9), X3:07.70.
Girls 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs,
Rhanishka R 12, Rolle, Chloe C 11), 2:19.21. 2, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Zatarain *, Isabelle C 12, Saidi , Layla A 12, Cargill , Jayla T 12,
Tuinman *, Chloe I 12), 2:19.74. 3, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12,
Knowles *, Leylah A 12, Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12),
2:20.79. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Roberts, Logan S 11, Pritchard *, Erin M
11, Adderley *, Tia- Isabella J 11, Sands, Giann D 12), 2:25.04. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Lawrence, Gabrielle B 12,
Norville-Smith, Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 2:25.22. 6, Team Orca 'A'
(Delson, Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Cowan, Teeann J 11, Rolle, Gabrielle
L 11), 2:41.51. 7, Sea Waves Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11,
Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11, Rolle, Shakinah T 11),
2:42.55. 8, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Maiya G 11, Arthur *, Royal J 12,
Flores, Vernice F 12, Robinson *, Syrae J 11), 3:00.56. 9, Blue Waves Swim
Club 'A' (Newry , Kennedy C 11, George , Teryl O 11, Brooks, Shianne L 11,
RoseDean, Amber A 11), 3:19.76. --, Mako Aquatics Club 'B' (Clarke, Alia O 11,
Pratt, Adriel A 11, Theberge , Elle A 11, Albury , Addison E 11), X2:36.79.
Boys 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 2:07.12. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Moncur *, Ayrton G 11, Ferguson, Tristin K
12), 2:07.42. 3, Alpha Aquatics 'A' (Darville , Caellum T 11, Charles ,
Jarrod J 11, Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 2:17.90. 4,
Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Kemp, Aidan J 11, Ellis *,
Isaiah E 11, Cordova *, Ragh E 12), 2:26.58. 5, Barracuda Swim Club 'A'
(Miller, Matthew H 11, Adderley, Tyler A 11, Simms, Matthias A 12, Albury *,
Kyle A 11), 2:27.82. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis,
Sanchez O 12, Johnson *, Taeden A 11, Turner, Davawn C 12), 3:09.24.
Girls 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 2:10.20. 2, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards
*, Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L
14), 2:13.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Simms, Monaye A 14, Cuffy-Bethel *,
Devin R 13, Singh *, Sarah E 13, Farrington, Grace M 13), 2:15.16. 4, Alpha
Aquatics 'A' (Gibson *, Salene P 14, Styles , Philena P 14, Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Roy *, Alyssa X 13), 2:15.86. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), 2:18.75. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Brown *,
Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Fernander *, Dalisha C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:28.86.
Boys 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 1:57.06. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 2:03.88. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Adderley, Brian J 14, Bosland , Msanaa A 13),
2:05.89. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J
14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13), 2:26.52. --, Alpha Aquatics 'A'
(Thompson , Jake F 14, Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Eccleston
*, Anthony A 14), DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Trotman *, Jazmine M 16), 2:06.97. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Morley, Laura J 22, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury, Kaliyah
G 16), 2:07.68. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15, Nesbitt,
Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 2:10.92. 4, Team Orca
'A' (Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer,
Madison H 15), 2:11.99. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley,
Sian C 18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 2:13.64.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Stubbs *, Kierro M 15, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 1:46.12. 2, Alpha Aquatics 'A' (Albury, Miller
19, Thompson *, Luke K C 17, Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20),
1:46.50. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E
18, Lopez, Shimon A 17, Lord, Jaylon J 15), 1:53.92. 4, Freeport Aquatic Club
'A' (Taylor, Lamar C 15, Ferguson, Rommel A 15, Moxey, Ethan E 18, Miller,
Benjamin R 15), 1:56.90. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G 17,
Russell *, Tyler T 18, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X1:52.10. --,
Barracuda Swim Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Bastian *, Izaak Z 17,
Fernander, N'Nhyn M 20, Gaitor, Tenajh R 18), DQ.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 5:17.88. 2, Roberts, Logan S, MAC,
5:29.06. 3, Saidi *, Layla A, LSC, 5:31.77. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
5:31.90. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 5:32.81. 6, Clarke, Alia O, MAC, 5:34.38.
7, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 5:39.47. 8, Bertoldo *, Giada I, MAC, 5:49.87.
9, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 5:55.54. 10, Campbell, Marliyah A, MAC, 5:55.75.
11, Delson, Arianna S, ORCA, 6:05.11. 12, Albury *, Addison E, MAC, 6:12.10.
13, Dean, Olivia S, MAC, 6:22.88.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 4:41.75. 2, Wells, Caden A, MAC, 5:04.83. 3,
Feaste *, William W, MAC, 5:08.46. 4, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 5:18.20. 5,
Roy, David X, AAC, 5:29.11. 6, Gibson *, Zion U, MAC, 5:33.34. 7, Mott, Koen
M, MAC, 5:33.47. 8, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 5:35.63. 9, Duncombe, Launy
L, WAVE-BA, 5:43.68. 10, Major, Dayyan J, DSC, 5:45.51. 11, Kemp, Aidan J,
DSC, 5:47.04. 12, Simms, Matthias A, BSC, 5:50.24. 13, Miller, Matthew H, BSC,
5:52.47. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 6:01.19. 15, Quant, Ricardo L, WAVE-BA,
6:14.61. 16, Bastian, Cairo T, AAC, 6:25.42. 17, Adderley, Tyler A, BSC,
6:27.90.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 4:36.26. 2, Farrington, Grace M, BSC,
4:56.84. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 5:00.66. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
5:02.07. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 5:04.68. 6, Haines , Madison S, LSC,
5:05.27. 7, Gibson , Salene P, AAC, 5:06.34. 8, Singh , Sarah E, BSC,
5:06.67. 9, Sastre, Mia G, MAC, 5:08.44. 10, Styles *, Philena P, AAC,
5:29.12. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 5:31.20. 12, Richards *, Ivana C, LSC,
5:42.29.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 4:37.49. 2, Longley, Sean K, BSC, 4:40.22. 3,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 4:43.83. 4, Thompson *, Jake F, AAC, 4:45.97. 5,
Prince , Hodari E, BSC, 4:48.18. 6, Barr , Jack C, BSC, 4:54.58. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:13.91. 8, Richford, Adam D, AAC, 5:21.80. 9, Butler *,
Asa C, BSC, 5:32.29.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, MacPhail *, Anya I, MAC, 4:47.75. 2, Albury, Kaliyah G, MAC, 4:58.08. 3,
Eneas, GiGi S, BSC, 5:06.77. 4, Trotman *, Jazmine M, AAC, 5:12.77. 5,
Roberts, Dylan A, MAC, 5:21.19. 6, Mortimer, Madison H, ORCA, 5:22.84. 7,
Evans, Aaleyah S, MAC, 5:39.03. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X4:47.67.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Luke K C, AAC, 4:18.69. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
4:22.93. 3, Laing, Darren I, WAVE-BA, 4:35.24. 4, Roy, Yvann X, AAC, 4:36.47.
5, Jolly, Ricardo E, AAC, 4:39.73. 6, Roach *, Jacob L, MAC, 4:41.65. 7,
Bartlett III , Hugh A, MAC, 4:44.56. 8, Mott , Kadin V, MAC, 4:46.37. 9,
Wood, Ralph III V, BSC, 4:52.80. 10, Lundy, Benjamin J, MAC, 4:56.63. 11,
Bowers, Thomas M, AAC, 4:56.83. 12, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 5:03.08.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 35.66. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
37.50. 3, Julien , Madyson C, BSC, 38.03. 4, Ingraham , Dayna G, BSC, 38.16.
5, Isaacs *, Siann E, AAC, 38.26. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.69. 7,
Ferguson, Alissa A, BSC, 38.87. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 39.09.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 36.44. 2, Julien , Madyson C,
BSC, 36.96. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 38.17. 4, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
38.65. 5, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.74. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 38.79.
7, Ingraham *, Dayna G, BSC, 39.04. 8, Ferguson, Alissa A, BSC, 39.38. 9,
Saunders, Kimaya S, FAC, 40.35. 10, Robinson *, Syria J, FAC, 41.43. 11,
Cooper , Aryanna I, AAC, 42.11. 12, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 42.15.
13, Knowles , Taylor C, SWAT, 42.35. 14, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
43.07. 15, Seymour, Tiah X, Mantas, 43.42. 16, Mackey *, Jayda T, Blue Waves,
43.67. 17, Threadgill, Jaylah N, LSC, 43.74. 18, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
43.88. 19, Maycock *, Melaja A, DSC, 44.46. 20, Evans, Anneka X, DSC, 44.88.
21, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 45.25. 22, Lim, Megan G, FAC, 45.41. 23,
Donaldson, Samirah E, Mantas, 46.16. 24, Smith, Chrislynn T, BSC, 46.77. 25,
Fox, Madison E, AAC, 47.19. 26, Bostwick, Meryl W, BSC, 47.35. 27, Laslop *,
Ellie R, AAC, 47.36. 28, Albury *, Gillian C, MAC, 47.98. 29, Rosales, Nadia
T, MAC, 48.26. 30, Burrows , Paityn G, MAC, 48.31. 31, George , Delia C,
WAVE-BA, 48.32. 32, Pinder, Nyah S, MAC, 48.66. 33, Rodgers, Hailey G, MAC,
48.78. 34, Rademaker *, Emily I, LSC, 49.18. 35, Munroe, Isabella I, MAC,
50.25. 36, Rolle, Kamryn M, MAC, 51.30. 37, Rahming *, Khloe M, BSC, 54.43.
--, Hamilton, Lenika, TCASC, X46.96.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 34.82. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
35.83. 3, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 35.85. 4, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 36.36. 5, Rolle, Gerard C, BSC, 38.26. 6, Russell, Trace K, MAC,
38.70. 7, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.73. 8, Lewis , Liam E,
WAVE-BA, 39.39.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 35.33. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 36.16. 3, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 36.29. 4, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 37.22. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.12. 6, Lewis , Liam
E, WAVE-BA, 38.49. 7, Rolle, Gerard C, BSC, 38.78. 8, Russell, Trace K, MAC,
38.90. 9, Pratt, Ta-naj C, FAC, 39.83. 10, Moss, Ayden S, Mantas, 40.24. 11,
Lloyd, Keiron I, MAC, 41.36. 12, Smith, Jayden K, Mantas, 41.37. 13, Theberge
*, Mateo A, MAC, 41.44. 14, Morada , Neil A, DSC, 41.54. 14, Pickstock ,
Jaishon R, FAC, 41.54. 16, Murray *, Alexander J, MAC, 41.80. 17,
Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 42.44. 18, Saunders *, Travonte I, FAC,
42.70. 19, Davis, Malik A, MAC, 42.83. 20, Salting, Messi B, WAVE-BA, 42.96.
21, Dean, Adrian C, MAC, 43.73. 22, Wright *, Issac S, MAC, 45.54. 23, Bonamy,
Mason A, Mantas, 46.14. 24, Moncur *, Ayriel J, MAC, 49.27. 25, Ferguson,
Kaalen A, AAC, 49.58.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 30.52. 2, Williamson, Zoe A, FAC,
30.76. 3, Ward , Rayven H, MAC, 31.84. 4, Carey , Nakeisha A, AAC, 33.02. 5,
Rolle , Jordyn M, MAC, 33.11. 6, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 35.58. 7, Bain,
Quiana L, Blue Waves, 37.42. --, George *, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 31.33. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 31.66. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 32.04. 4, Ward , Rayven H, MAC,
32.71. 5, Rolle , Jordyn M, MAC, 33.05. 6, George , Trinity S, Blue Waves,
34.30. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 34.96. 8, Bain, Quiana L, Blue Waves,
35.41. 9, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 35.53. 10, Carey *, Nastasia A,
AAC, 36.02. 11, Major, Kailee P, MAC, 36.73. 12, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
36.80. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 36.89. 14, Hall, Layanna S, FAC, 37.09.
15, Proffitt, Poppy Z, LSC, 37.21. 16, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 37.42. 17,
Lewis, Isabelle H, MAC, 37.65. 18, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 40.56. 19,
Burrows, Allyssa E, ORCA, 40.64. 20, Carter *, Imani X, BSC, 40.76. 21, Sands,
Gianna K, MAC, 41.14. 21, Bastian , Raine W, AAC, 41.14. 23, Prince ,
Nia-Ishia C, BSC, 41.34. 24, Smith, Chelsea N, Mantas, 41.62. 25, Zatarain *,
Alexia C, LSC, 41.76. 26, Gilbert *, Madison R, BSC, 41.81. 27, Simmons, Tiara
D, Blue Waves, 42.15. 28, Minus, Denaja A, Blue Waves, 42.52. 29, Pickstock,
Zahran K, ORCA, 43.63. 30, Corneille, Kaitlyn E, DSC, 45.03.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 31.49. 2, Roy , Anish G, MAC, 31.80.
3, Bain *, Ayden T, FAC, 31.86. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.01. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 34.82. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.84. 7, Butler
*, Damari K, MAC, 35.12. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 35.90.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 30.99. 2, Bain , Ayden T, FAC,
31.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 32.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 32.93. 5,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.60. 6, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 34.62.
7, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 34.80. 8, Butler *, Damari K, MAC, 35.20. 9,
Johnson, Kevin L, Blue Waves, 35.61. 10, Mendez *, Francisco C, LSC, 35.91.
11, McKenzie, Kayden M, ORCA, 36.00. 12, Bain, Noah E, WAVE-BA, 36.03. 13,
Burrows , Keron D, BSC, 36.40. 14, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 36.53. 15,
Lewis *, Micah A, BSC, 36.63. 16, Saunders, Najeh A, MAC, 37.25. 17, Carey,
Nicholes E, FAC, 37.35. 18, Laslop *, Victor J, Mantas, 37.45. 19, Moss, Orion
A, ORCA, 37.46. 20, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 37.52. 21, Hicks *,
Keagan K, MAC, 37.58. 22, Rigby *, Zayne M, MAC, 38.23. 23, Seymour, Braeden
K, Mantas, 38.58. 24, Armbrister, Tamar A, ORCA, 38.74. 25, Seligman *, Roy X,
LSC, 38.95. 26, Hall, Kai G, BSC, 39.09. 27, Knowles, Shantero M, Mantas,
39.11. 28, Mcdonald, Devin T, MAC, 39.13. 29, Rolle, Deangelo B, MAC, 39.18.
30, Saunders, Myles A, MAC, 39.92. 31, Peet, Caleb I, MAC, 40.39. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.17. 2, Knowles *, Leylah A, AAC, 29.61. 3,
Zatarain , Isabelle C, LSC, 30.22. 4, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.33.
5, Cargill *, Jayla T, LSC, 30.57. 6, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.59. 7,
Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 30.72. 8, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 30.98.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.61. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
30.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.21. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC,
30.68. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.72. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
30.74. 7, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.01. 8, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.04. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 31.58. 10, Rolle, Chloe C, BSC, 31.92.
11, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 32.26. 12, Bowe , Taliyah A, SWAT,
32.33. 13, Tuinman *, Chloe I, LSC, 32.89. 14, Delson, Arianna S, ORCA, 33.08.
15, Johnson, Bianca N, AAC, 33.15. 16, Fiaux *, Elina A, AAC, 33.60. 17,
Watson, Zarria J, WAVE-BA, 33.82. 18, Clarke, Alia O, MAC, 34.25. 19, McPhee
, Arielle J, BSC, 34.87. 20, Pritchard , Erin M, MAC, 34.90. 21, Deane, Jada
E, WAVE-BA, 34.95. 22, Pratt, Adriel A, MAC, 35.09. 23, Miller, Maya C, AAC,
35.16. 24, Dean, Olivia S, MAC, 35.21. 25, Albury *, Addison E, MAC, 35.26.
26, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 35.31. 27, Campbell, Marliyah A, MAC,
35.33. 28, Flores, Vernice F, FAC, 36.13. 29, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 36.61.
30, Bridgewater *, Lauren J, BSC, 37.05. 31, Brooks, Shianne L, Blue Waves,
37.21. 32, Davis, Chelsie Z, MAC, 37.35. 33, Martin, Jai A, WAVE-BA, 37.54.
34, Grant, Dasia A, ORCA, 37.56. 35, Deane, Erica J, WAVE-BA, 38.16. 36,
George *, Teryl O, Blue Waves, 38.18. 37, Bain, Nia L, AAC, 38.79. 38,
Moss-Moultrie , Kaiden C, SWAT, 39.02. 39, Robinson , Syrae J, FAC, 39.29.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 25.68. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
26.14. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 27.70. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
28.40. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.59. 6, Charles *, Jarrod J, AAC, 29.10.
7, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.62. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 29.90.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 26.78. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 27.93. 3, Ferguson, Tristin K, MAC, 28.52. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
28.91. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.94. 6, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.50.
6, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 29.50. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 30.01.
9, Albury , Kyle A, BSC, 31.11. 10, Mott, Koen M, MAC, 31.68. 11, Gibson ,
Ellie J, WAVE-BA, 31.74. 12, Gibson *, Zion U, MAC, 31.98. 13, Major, Dayyan
J, DSC, 32.11. 14, Ellis *, Isaiah E, DSC, 33.19. 15, Miller, Matthew H, BSC,
33.27. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 33.61. 17, Darville , Caellum T, AAC,
33.70. 18, Sealy *, Kieran A, BSC, 33.75. 19, Thompson, Matthew D, Mantas,
34.08. 20, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 34.14. 21, Butler *, Daunte C, MAC,
34.34. 22, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 34.35. 23, Storr *, Kaidin A, BSC,
35.57. 24, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 36.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.07. 2, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.12.
3, Lundy , Rachel L, MAC, 28.19. 4, Moss , Keianna B, MAC, 28.36. 5,
Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.61. 6, Singh , Sarah E, BSC, 28.94. 7, Brown
, Abayomi A, FAC, 29.71. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 29.92.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.46. 2, Moss *, Keianna B, MAC,
28.48. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 28.55. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.86.
5, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.87. 6, Brown , Abayomi A, FAC, 29.40. 7,
Singh , Sarah E, BSC, 29.86. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 30.22. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 30.54. 10, Gibson *, Salene P, AAC, 30.62. 11,
Mitchell *, Aerial S, WAVE-BA, 31.20. 12, Stubbs, Courtney M, AAC, 32.26. 13,
Moss *, Tamia T, AAC, 32.76. 14, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 33.11. 15,
Fernander, Darrienne C, FAC, 33.18. 16, Paul, Vanaj J, DSC, 33.27. 17, Higgs,
Chyme D, BSC, 33.95. 18, Roberts , Erica N, MAC, 34.04. 19, Blacquiere ,
Mikayla, AAC, 34.33. 20, Colebrooke, Vernel J, Blue Waves, 34.51. 21, Simms,
Monaye A, BSC, 35.01. 22, Major, Monae R, AAC, 35.13. 23, Naylor *, Claire A,
LSC, 35.37. 24, Miller *, Jade E, MAC, 35.40. 25, Carroll, Damali F, MAC,
36.29.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 25.34. 2, Cooper, Elbert W, AAC,
26.70. 3, Roy, Ishan A, MAC, 26.80. 4, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.86. 5,
Reckley *, Jared J, MAC, 26.97. 6, Beneby, Dominic C, Mantas, 27.05. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 27.31. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.58.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 26.27. 2, Roy, Ishan A, MAC,
26.64. 3, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.83. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 27.06.
5, Archer, Ethan E, MAC, 27.20. 6, Reckley *, Jared J, MAC, 27.22. 7, Beneby,
Dominic C, Mantas, 27.30. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.56. 9, Eccleston
, Anthony A, AAC, 27.64. 10, Roach , Noah F, MAC, 27.72. 11, Adderley, Brian
J, BSC, 27.73. 12, Carey, Christian B, BSC, 27.79. 13, Newry, Joshua K, FAC,
28.13. 14, Bosland , Msanaa A, BSC, 28.42. 15, Knowles , Reis P, BSC, 28.47.
16, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.52. 17, David , Damani M, DSC, 28.93. 17,
Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 28.93. 19, Williams *, Rondon L, AAC, 29.11. 20,
Bowers, David E, AAC, 29.37. 21, Richford, Adam D, AAC, 29.70. 22, Albury *,
Noah C, MAC, 30.38. 23, Hall, Ayden S, FAC, 30.76. 24, Bodie, Lloyd J, AAC,
30.90. 25, Johnson, Arrieon W, Blue Waves, 32.05. 26, Butler *, Asa C, BSC,
32.10. 27, Knowles, Joshua A, AAC, 32.51. 28, Scavella, Andrew R, BSC, 33.17.
29, Major, Lawson J, AAC, 33.46. --, Tucker, Anwar J, Blue Waves, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.27. 2, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA,
28.70. 2, Stamp, Virginia A, AAC, 28.70. 4, Taylor, Eliana A, ORCA, 28.73. 5,
Campbell, Celia M, AAC, 29.03. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.15. 7, Longley,
Sian C, BSC, 29.78. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 30.09. --, Hsu, Helen, The
Paq-FG, X27.18. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X27.58.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.94. 2, Gibson *, Jasmine E,
WAVE-BA, 29.20. 3, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
29.28. 5, Stamp, Virginia A, AAC, 29.40. 6, Campbell, Celia M, AAC, 29.48. 7,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 29.70. 8, Longley, Sian C, BSC, 29.97. 9, Hepburn,
Jamilah R, MAC, 30.12. 10, Mortimer, Madison H, ORCA, 30.24. 11, Newbold,
Jolise J, ORCA, 30.85. 12, Munnings , Teja T, BSC, 31.18. 13, Martin ,
Tenniya D, WAVE-BA, 31.28. 14, Thurston, Lynell M, ORCA, 31.35. 15, Pyfrom,
Christina C, AAC, 32.21. 16, Knowles *, Ryan R, MAC, 33.52. 17, Dean, Alexa J,
Blue Waves, 33.56. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X27.03. --, Musleh, Lydia A,
The Paq-FG, X27.57. --, McDonald, Maddie C, CS-FL, X27.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.33. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.42. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.80. 4, Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.04.
5, Kerr, Kohen K, MAC, 24.07. 6, Carey, Davante S, MAC, 24.51. 7, Lockhart,
Kevon D, BSC, 24.56. 8, Moss, Armando N, AAC, 24.58. --, Borgen, Runar, The
Paq-FG, X23.39. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.47. (B - Final) --, Morales,
Josiah N, The Paq-FG, X23.89. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X23.91. --, Laing,
Darren I, WAVE-BA, X24.66. --, Neely, Shawn W, ORCA, X24.74. --, Roy, Yvann X,
AAC, X25.34. --, Pinder , Roman A, MAC, X25.51. --, Pinder , Ian X, MAC,
X25.64. --, Colebrooke, Kailen D, AAC, X25.68. --, Smith, Kristofer E,
WAVE-BA, X25.77. --, Murray, Joshua M, MAC, X26.12.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.40. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.64. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.82. 4, Kerr, Kohen K, MAC, 24.13. 5,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.18. 6, Moss, Armando N, AAC, 24.44. 7, Carey,
Davante S, MAC, 24.46. 8, Lockhart, Kevon D, BSC, 24.65. 9, Neely, Shawn W,
ORCA, 24.90. 10, Laing, Darren I, WAVE-BA, 25.33. 11, Roy, Yvann X, AAC,
25.42. 12, Pinder *, Roman A, MAC, 25.59. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC,
25.68. 14, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 25.72. 15, Pinder *, Ian X, MAC,
25.74. 16, Murray, Joshua M, MAC, 25.77. 17, Albury, Miller, AAC, 25.84. 18,
Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 25.99. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 26.09. 20,
Ferguson, Rommel A, FAC, 26.16. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 26.34. 22, Lord,
Jaylon J, WAVE-BA, 26.59. 23, Thompson, Tristan J, AAC, 26.66. 24, Encinar,
Gabriel X, Mantas, 26.94. 25, Russell *, Tristan D, MAC, 26.95. 26, Lundy,
Benjamin J, MAC, 26.99. 27, Wood, Ralph III V, BSC, 27.13. 28, McDonald,
Gadville L, MAC, 27.41. 29, Bowers, Thomas M, AAC, 27.64. 30, Curtis, Jayden
O, MAC, 27.65. 31, Sears, Taro C, AAC, 27.67. 32, Bain, Christopher R, MAC,
27.69. 33, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 27.70. 34, Turnquest, Alexander B,
Mantas, 28.15. 35, Young *, Pedro A, WAVE-BA, 28.35. 36, Miller, Benjamin R,
FAC, 28.37. 37, Miller, Melvin V, BSC, 28.76. 38, Hall *, Landon D, BSC,
28.81. 39, Burrows, Adrian N, Mantas, 29.38. 40, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
29.81. 41, Alonce, Anthony S, WAVE-BA, 30.70. 42, Ward, Athan N, MAC, 30.84.
--, Borgen, Runar, The Paq-FG, X23.54. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.61. --,
Barbar, AJ J, Lebanon, X24.03. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X24.26. --,
Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X27.85.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:33.99. 2, Pratt *, Trinity C, BSC,
1:45.22. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:45.99. 4, Bournas, Issa L, LSC,
1:49.23. 5, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 1:49.64. 6, Norville-Smith, Seannae S,
WAVE-BA, 1:51.00. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:54.08. --, Bain, Quiana L,
Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:34.97. 2, Pratt *, Trinity C,
BSC, 1:47.29. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:51.13. 4, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 1:52.22. 5, Bournas, Issa L, LSC, 1:52.51. 6, Sylvain, Knyjha T,
Mantas, 1:53.17. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:53.52. 8, Norville-Smith,
Seannae S, WAVE-BA, 1:55.25. 9, Zatarain *, Alexia C, LSC, 1:55.91. 10, Hall,
Layanna S, FAC, 1:57.89. 11, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 1:57.94. 12,
Murray *, Alanna T, MAC, 2:00.25. 13, Lewis, Isabelle H, MAC, 2:05.32. --,
Williamson, Zoe A, FAC, X1:39.37. --, Barnes *, Sanaa Z, BSC, DQ. --, George
*, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:21.34. 2, Farrington, Will B, BSC,
1:31.90. 3, Bain , Ayden T, FAC, 1:35.45. 4, Duncombe , Tre X, BSC, 1:35.95.
5, Hall, Kai G, BSC, 1:40.74. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 1:45.65. 7,
Fox , Michael A, BSC, 1:45.88. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 1:50.26.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:25.46. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 1:31.44. 3, Farrington, Will B, BSC, 1:36.66. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
1:37.88. 5, Hall, Kai G, BSC, 1:42.33. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves,
1:44.80. 7, Fox , Michael A, BSC, 1:44.95. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
1:49.35. 9, Burrows , Keron D, BSC, 1:49.60. 10, Laslop , Victor J, Mantas,
1:52.77. 11, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:55.04. 12, Seligman *, Roy X,
LSC, 1:56.82. 13, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:58.26.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:22.41. 2, Adderley *, Tia- Isabella J,
MAC, 1:26.44. 3, Fox , Maria A, BSC, 1:26.67. 4, Saidi , Layla A, LSC,
1:28.16. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:31.44. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
1:33.91. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 1:37.72. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
1:39.87.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:23.76. 2, Fox *, Maria A, BSC,
1:27.24. 3, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 1:29.41. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 1:31.97. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:33.20. 6, Pritchard , Erin M,
MAC, 1:34.42. 7, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 1:37.92. 8, Pratt, Adriel A,
MAC, 1:39.51. 9, Albury , Addison E, MAC, 1:44.46. 10, Bridgewater , Lauren
J, BSC, 1:44.54. 11, McPhee , Arielle J, BSC, 1:44.62. 11, Tuinman , Chloe
I, LSC, 1:44.62. 13, Barr *, Khalilah C, BSC, 1:45.73. 14, Flores, Vernice F,
FAC, 1:46.59. 15, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:47.33. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden
C, SWAT, 1:47.97. 17, Watson, Molly P, LSC, 1:48.89. 18, Grant, Dasia A, ORCA,
1:53.05. 19, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 1:53.37. 20, Dillet, Morgan A, BSC,
1:53.82. 21, Miller, Maya C, AAC, 1:54.68. 22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:55.36.
23, George *, Teryl O, Blue Waves, 1:55.74.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:19.26. 2, Wells, Caden A, MAC,
1:20.26. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:22.27. 4, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:28.84. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:29.00. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 1:29.40.
7, Simms, Matthias A, BSC, 1:29.64. --, Charles *, Jarrod J, AAC, DQ.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:22.14. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 1:22.24. 3, Wells, Caden A, MAC, 1:22.51. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
1:22.60. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:27.94. 6, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:30.01. 7, Kemp, Aidan J, DSC, 1:30.60. 8, Simms, Matthias A, BSC, 1:32.66.
9, Bartlett , Mikhail A, MAC, 1:35.50. 10, Sealy , Kieran A, BSC, 1:38.25.
11, Cordova *, Ragh E, DSC, 1:38.61. 12, Bastian, Cairo T, AAC, 1:39.08. 13,
Adderley, Tyler A, BSC, 1:39.80. 14, Cheetham *, Jordan P, MAC, 1:40.45. 15,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:43.74.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:22.18. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
1:24.55. 3, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 1:26.17. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
1:26.41. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.45. 6, Moncur , Liya L, LSC, 1:30.54.
7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:32.03. 8, Richards *, Ivana C, LSC, 1:34.48.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:26.30. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 1:27.44. 3, Jimenez, Jada A, MAC, 1:27.63. 4, Quant, Arriel N,
WAVE-BA, 1:27.85. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.32. 6, Moncur , Liya L, LSC,
1:31.19. 7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:33.54. 8, Richards *, Ivana C, LSC,
1:34.16. 9, Styles , Philena P, AAC, 1:35.74. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:36.32. 11, Moss , Tamia T, AAC, 1:37.01. 12, Roberts , Erica N,
MAC, 1:39.70. 13, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:42.16.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:07.95. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 1:08.12. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:15.51. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
1:15.70. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 1:21.41. 6, Archer, Ethan E, MAC, 1:22.61.
7, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.02. --, Adderley, Brian J, BSC, DQ.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:16.61. 2, Thompson III ,
Erald C, MAC, 1:18.93. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:21.07. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 1:22.38. 5, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.35. 6, Archer, Ethan E, MAC,
1:23.46. 7, Knowles *, Reis P, BSC, 1:23.49. 8, Adderley, Brian J, BSC,
1:24.55. 9, Carey, Christian B, BSC, 1:25.25. 10, Hall, Amari C, WAVE-BA,
1:25.29. 11, Barr , Jack C, BSC, 1:27.00. 12, Kiesselbach , Niklas M, LSC,
1:30.55. 13, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:34.83. 14, Roach *, Noah F, MAC,
1:35.03.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:10.18. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
1:11.69. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:12.14. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:18.91. 5, Longley, Sian C, BSC, 1:20.73. 6, Slatter, Katherine M, BSC,
1:21.74. 7, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.57. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:34.24. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:12.48. --, Freimann, Jessica S, The
Paq-FG, X1:24.21.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:11.71. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 1:18.23. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:18.83. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:19.02. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.48. 6, Longley, Sian C, BSC, 1:24.89.
7, Stamp, Virginia A, AAC, 1:26.35. 8, Slatter, Katherine M, BSC, 1:27.12. 9,
Bethel, Kyla L, MAC, 1:29.66. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 1:31.62. --,
Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:17.24. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X1:25.19.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 1:02.41. 2, Thompson , Luke K C, AAC,
1:07.76. 3, Russell *, Tyler T, MAC, 1:08.79. 4, Walcott, Andre A, MAC,
1:08.82. 5, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:09.16. 6, Lockhart, Kevon D,
BSC, 1:10.56. 7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 1:10.58. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:12.33. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.45. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X1:03.76.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson , Luke K C, AAC, 1:09.17. 2, Bastian , Izaak Z,
BSC, 1:09.64. 3, Walcott, Andre A, MAC, 1:11.56. 4, Lockhart, Kevon D, BSC,
1:11.78. 5, Russell , Tyler T, MAC, 1:11.84. 6, Stubbs , Kierro M, MAC,
1:11.88. 7, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:12.69. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:13.44. 9, Roy, Yvann X, AAC, 1:14.41. 10, Murray, Joshua M, MAC, 1:14.62.
11, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 1:17.64. 12, Moxey, Ethan E, FAC, 1:18.31.
13, Jolly, Ricardo E, AAC, 1:18.57. 14, Pinder *, Ian X, MAC, 1:19.23. 15,
Thompson, Luke J, AAC, 1:20.33. 16, Mott *, Kadin V, MAC, 1:21.25. 17, Roach
*, Jacob L, MAC, 1:23.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 1:24.37. --,
Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.83. --, March, Christian M, The Paq-FG,
X1:04.84.
Girls 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:44.41. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:49.28. 3,
Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:55.33. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC, 2:56.56.
5, Theberge , Elle A, MAC, 2:59.95. 6, Bowe , Taliyah A, SWAT, 3:04.91. 7,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:05.42. 8, Clarke, Alia O, MAC, 3:05.82. 9, Bertoldo
, Giada I, MAC, 3:06.58. 10, Cargill , Jayla T, LSC, 3:07.27. 11, Dean,
Olivia S, MAC, 3:19.80. 12, Campbell, Marliyah A, MAC, 3:21.03. 13, Delson,
Arianna S, ORCA, 3:23.80.
Boys 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 2:32.50. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 2:44.09. 3,
Moncur III , Tre L, LSC, 2:49.20. 4, Gibson , Zion U, MAC, 2:51.11. 5,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:51.25. 6, Roy, David X, AAC, 2:51.26. 7, Feaste
, William W, MAC, 3:02.80. 8, Miller, Matthew H, BSC, 3:03.28. 9, Bartlett ,
Mikhail A, MAC, 3:07.92. 10, Mott, Koen M, MAC, 3:12.65. 11, Darville *,
Caellum T, AAC, 3:16.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:31.93. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:33.35. 3, Farrington, Grace M, BSC, 2:40.54. 4, Sastre, Mia G, MAC, 2:46.51.
4, Brown , Abayomi A, FAC, 2:46.51. 6, Moncur , Liya L, LSC, 2:47.63. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 2:53.97. 8, Richards , Ivana C, LSC, 2:58.14. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 3:02.58. 10, Simms, Monaye A, BSC, 3:13.98. 11, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:15.63.
Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Roy, Ishan A, MAC, 2:28.06. 2, Thompson *, Jake F, AAC, 2:29.36. 3, Reckley
, Jared J, MAC, 2:32.51. 4, Newry, Joshua K, FAC, 2:35.06. 5, Prince ,
Hodari E, BSC, 2:35.34. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:40.21. 7, Williams *,
Rondon L, AAC, 2:41.36. 8, Gray, Wellington X, MAC, 2:41.85. 9, David *,
Damani M, DSC, 2:49.43. 10, Albury *, Noah C, MAC, 2:49.61. 11, Williams,
Kristian B, WAVE-BA, 2:56.32. 12, Butler *, Asa C, BSC, 2:56.33.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Campbell, Celia M, AAC, 2:33.69. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 2:42.82. 3,
MacPhail *, Anya I, MAC, 2:47.34. 4, Albury, Kaliyah G, MAC, 2:49.21. 5,
Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:52.42. 6, Roberts, Dylan A, MAC, 2:53.10. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 2:53.22. 8, Knowles *, Ryan R, MAC, 2:54.02. 9, Mortimer,
Madison H, ORCA, 2:59.79. 10, Evans, Aaleyah S, MAC, 3:00.03. 11, Wood, Sara
A, BSC, 3:06.70. --, Cornell, Emily A, UNAT, X2:17.52. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X2:20.26.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Morley, Peter G, MAC, 2:16.51. 2, Carey, Davante S, MAC, 2:17.56. 3,
Roberts, Joshua D, MAC, 2:18.82. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 2:20.24. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 2:22.70. 6, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:25.61. 7,
Walcott, Andre A, MAC, 2:27.07. 8, Mott *, Kadin V, MAC, 2:31.14. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 2:33.52. 10, Thompson, Luke J, AAC, 2:34.04. 11, McDonald,
Gadville L, MAC, 2:42.74. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:45.09.
Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Smith *, Adaiah T 9, Daniel, Passion T 10), 5:02.92. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Carey *, Nakeisha A 10, Deveaux , Haley Z 10, Carey , Nastasia A 10,
Bastian , Raine W 9), 5:23.58. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Ward , Rayven H
10, Major, Kailee P 10, Lewis, Isabelle H 10, Rolle *, Jordyn M 10), 5:23.58.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Barnes , Sanaa Z 10, Pratt , Trinity C 9, Prince
, Nia-Ishia C 9, Gilbert , Madison R 9), 5:59.94. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (George *, Trinity S 9, Lynes, Bharti S 9, Minus, Denaja A 10, Bain,
Quiana L 10), 6:11.41. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Proffitt, Poppy Z 10,
Baldwin , Zara S 10, Zatarain , Alexia C 9, Bournas, Issa L 9), 6:30.06. 7,
Team Orca 'A' (Burrows, Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P
9, Zahra, Pickstock K 9), 6:47.25.
Boys 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Noah S 9, Parker , Dylan A 9, Bain,
Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10), 5:08.52. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9, Bethell, Daniel N 9, Roy , Anish
G 10), 5:11.45. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Kevin L 10, Johnson,
Tahje D 10, Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10), 5:19.70. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Farrington, Will B 9, Duncombe
, Tre X 10, Burrows , Keron D 9), 5:29.11. 5, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Mendez , Francisco C 10, Seligman , Roy X 10, Haines, Nicholas A 10, Dean
*, Aaron L 10), 6:22.09. 6, Team Orca 'A' (Armbrister, Tamar A 10, McKenzie,
Kayden M 10, Moss, Orion A 10, Johnson, Amari H 9), 6:31.30. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Hicks *, Keagan
K 9, Rigby *, Zayne M 9), X6:10.81.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11,
Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12), 4:35.93. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Clarke, Alia O 11,
Sands, Giann D 12), 4:39.07. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Cargill *, Jayla T
12, Tuinman *, Chloe I 12, Saidi , Layla A 12, Zatarain , Isabelle C 12),
4:39.27. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 4:44.38. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12,
Rolle, Chloe C 11), 4:53.54. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson,
Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Rolle, Gabrielle L 11), 5:23.11. 7, Sea Waves
Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie
, Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11), 5:41.24. 8, Blue Waves Swim Club 'A'
(Brooks, Shianne L 11, George , Teryl O 11, Newry , Kennedy C 11, RoseDean,
Amber A 11), 6:27.32. --, Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11,
Pritchard *, Erin M 11, Pratt, Adriel A 11, Dean, Olivia S 11), X5:18.08.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 4:14.48. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), 4:16.73. 3, Alpha Aquatics 'A' (Charles *, Jarrod J 11, Ferguson
III *, Daniel H 12, Roy, David X 11, Ferguson, Caleb T 11), 4:20.42. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller,
Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12), 4:50.88. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12, Major, Dayyan J
12), 5:00.09. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis, Sanchez
O 12, Turner, Davawn C 12, Johnson *, Taeden A 11), 6:21.10. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Mott, Koen M 12, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11), x4:44.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy , Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Albury ,
Marissa L 13, Moss *, Keianna B 13), 4:12.99. 2, Barracuda Swim Club 'A'
(Farrington, Grace M 13, Singh , Sarah E 13, Cuffy-Bethel , Devin R 13,
Higgs, Chyme D 13), 4:24.54. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S
14, Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14),
4:28.93. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S
13, Quant, Arriel N 14, Percentie, Angel C 14), 4:39.09. --, Alpha Aquatics
'A' (Roy *, Alyssa X 13, Gibson , Salene P 14, Styles , Philena P 14,
Thompson *, Zaylie-Elizabeth P 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Thompson III , Erald C 14, Dam , Brayden J 14,
Reckley *, Jared J 14, Roy, Ishan A 14), 3:55.71. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Fountain, Taye E 14, Smith, Ocean S 14, Pinder, Cameo G 14, Forbes *, Nigel J
13), 4:01.88. 3, Alpha Aquatics 'A' (Kemp , Yohancy S 13, Eccleston ,
Anthony A 14, Cooper, Elbert W 14, Thompson *, Jake F 14), 4:07.06. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Bosland *, Msanaa A 13, Adderley, Brian J 14,
Longley, Sean K 14, Carey, Christian B 13), 4:08.89. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (Dean, Joshua B 14, Tucker, Anwar J 14, Brooks, Latrell L 13, Johnson,
Arrieon W 13), 4:54.85.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Weech, Ariel T 27, Stamp, Virginia A 17, Trotman *,
Jazmine M 16, Campbell, Celia M 18), 4:10.36. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral *, Katelyn H 15, Gibson , Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16, Martin ,
Tenniya D 17), 4:19.29. 3, Team Orca 'A' (Mortimer, Madison H 15, Newbold,
Jolise J 16, Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15), 4:21.87. 4, Barracuda
Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Slatter, Katherine M 16, Longley, Sian C 18,
Munnings , Teja T 15), 4:25.07. 5, Mako Aquatics Club 'A' (MacPhail , Anya I
16, Bethel, Kyla L 15, Hepburn, Jamilah R 15, Albury, Kaliyah G 16), 4:26.97.
--, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Freimann,
Jessica S 19, Finks, Maddie G 19, Hsu, Helen 21), X4:09.22.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20, Roy, Yvann
X 17, Thompson *, Luke K C 17), 3:33.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr,
Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17, Carey, Davante S 16),
3:39.76. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Lopez, Shimon A 17,
Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 3:44.80. 4, Barracuda Swim Club 'A'
(Bastian *, Izaak Z 17, Lockhart, Kevon D 16, Wood, Ralph III V 16, Miller,
Melvin V 15), 3:49.93. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Borgen,
Runar 25, Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce, Sergey M 18),
X3:40.27. --, Mako Aquatics Club 'B' (Russell *, Tyler T 18, Roberts, Joshua D
18, Pinder *, Roman A 15, Walcott, Andre A 17), X3:58.12.
Mixed 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Smith , Skyler Y W7, Cuccurullo , Isabella K W7,
Williams , Kaylan K M8, Knowles , Nitayo G M6), 2:50.20. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Ferguson, Alissa A W7, Julien *, Madyson C W8, Rolle, Gerard C M8,
Singh , David A M8), 2:59.20. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock ,
Jaishon R M8, Saunders, Kimaya S W8, Pratt, Ta-naj C M8, Saunders *, Travonte
I M7), 3:12.13. 4, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Jayden K M8, Donaldson,
Samirah E W8, Seymour, Tiah X W7, Moss, Ayden S M8), 3:20.99. 5, Mako Aquatics
Club 'A' (Lloyd, Keiron I M7, Russell, Trace K M8, Albury *, Gillian C W7,
Mckenzie, Dndn F W8), 3:22.42. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I M8, Mackey , Jayda T W7, Joseph, Christon A M7, Mernard , Yrena P
W8), 3:35.36. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock , Melaja A W8, Asuama ,
Alejandro E M7, Evans, Anneka X W8, Morada *, Neil A M7), 3:43.24. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Burrows , Paityn G W7, Pinder, Nyah S W8, Moncur , Ayriel
J M8, Wright *, Issac S M8), X3:40.07.
Mixed 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy , Anish G M10, Ward , Rayven H W10, Daniels,
Maxwell P M9, Rolle *, Jordyn M W10), 2:28.79. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Hepburn, Tristen M M10, Salting, Zizou B W10, Daniel, Passion T W10, Knowles
*, Noah S M9), 2:29.12. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Hall, Layanna S W10,
Bain *, Ayden T M10, Williamson, Zoe A W10, Carey, Nicholes E M10), 2:45.17.
4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons *, Dijon M M9, Bain, Quiana L W10,
Johnson, Tahje D M10, George *, Trinity S W9), 2:46.84. 5, Barracuda Swim Club
'A' (Pratt , Trinity C W9, Fox , Michael A M10, Farrington, Will B M9,
Barnes *, Sanaa Z W10), 2:52.56. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Sylvain,
Knyjha T W10, Smith, Chelsea N W9, Knowles, Shantero M M9, Seymour, Braeden K
M10), 2:59.58. 7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain *, Alexia C W9, Bournas,
Issa L W9, Mendez , Francisco C M10, Seligman , Roy X M10), 3:04.36. 8,
Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X M10, Saunders *, Donald L M10,
Corneille, Kaitlyn E W10, Armbrister *, Chloe C W9), 3:28.12. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Major, Kailee P W10, Rigby *, Zayne M M9, Bethell, Daniel N
M9, Murray *, Alanna T W10), X3:10.64. --, Team Orca 'A' (Moss, Orion A M10,
Pickstock, Zahran K W9, McKenzie, Kayden M M10, Burrows, Allyssa E W9), DQ.
Mixed 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy, Amauri E M12, Adderley *, Tia- Isabella J
W11, Ferguson, Tristin K M12, Sands, Giann D W12), 2:09.10. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K W11, Pinder, Ethan J M12, Norville-Smith,
Seannia V W12, Johnson, Marvin L M12), 2:09.29. 3, Barracuda Swim Club 'A'
(Higgs *, Kyana D W12, Gibbs, Rhanishka R W12, Simms, Matthias A M12, Albury
*, Kyle A M11), 2:15.42. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L W11,
George , Teryl O W11, Johnson , Taeden A M11, Turner, Davawn C M12),
3:06.40. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Turnquest, McKayla R W11, Kemp, Aidan
J M11, Ellis *, Isaiah E M11, Turnquest, Madison A W11), 3:12.60. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Feaste , William W M12, Pratt, Adriel A W11, Moncur ,
Ayrton G M11, Pritchard *, Erin M W11), X2:27.91. --, Alpha Aquatics 'A' (Roy,
David X M11, Bastian, Cairo T M12, Miller, Maya C W11, Major, Mathea W11), DQ.
Mixed 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B W13, Thompson III , Erald C M14,
Lundy *, Rachel L W14, Roy, Ishan A M14), 1:59.18. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Higgs, Dedrie D W14, Quant, Arriel N W14, Forbes *, Nigel J M13, Fountain,
Taye E M14), 2:05.12. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B M13,
Cuffy-Bethel , Devin R W13, Adderley, Brian J M14, Knowles , Reis P M14),
2:09.30. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Newry, Joshua K M13, Hall, Ayden S M13,
Brown , Abayomi A W13, Fernander , Dalisha C W13), 2:11.97. 5, Blue Waves
Swim Club 'A' (Dean, Joshua B M14, Rahming, Dreanna A W13, Tucker, Anwar J
M14, Colebrooke, Vernel J W13), 2:34.70. --, Mako Aquatics Club 'B' (Albury *,
Marissa L W13, Jimenez, Jada A W13, Reckley *, Jared J M14, Archer, Ethan E
M14), X2:09.85.
Mixed 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S M16, Hepburn, Jamilah R W15,
Pinder *, Ian X M16, Morley, Laura J W22), 1:59.21. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral , Katelyn H W15, Smith, Kristofer E M18, Gibson , Jasmine E W19,
Laing, Darren I M17), 1:59.47. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Wood, Ralph III V
M16, Longley, Sian C W18, Slatter, Katherine M W16, Gaitor, Tenajh R M18),
2:05.73. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Hsu, Helen W21, March,
Christian M M22, Borgen, Runar M25, Musleh, Lydia A W21), X1:51.22. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Lloyd, Keith J M22, Stubbs *, Kierro M M15, Bethel, Kyla L
W15, Albury, Kaliyah G W16), X2:03.19. --, Performance Aquatics Swim Club-FG
'B' (Morales, Josiah N M24, Freimann, Jessica S W19, Finks, Maddie G W19,
Rhyce, Sergey M M18), X2:05.85.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Clarke , Christin-Alyssa C 8, Julien , Madyson C
8, Ferguson, Alissa A 7, Ingraham *, Dayna G 8), 3:03.30. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Martin *, Tenay D 8, Cuccurullo , Isabella K 7, Smith ,
Skyler Y 7, Mitchell, Helsinki E 7), 3:05.18. 3, Alpha Aquatics 'A' (Isaacs *,
Siann E 8, Laslop *, Ellie R 7, Gibson , Saleste A 8, Cooper , Aryanna I 8),
3:08.14. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Robinson *, Syria J 8, Saunders, Kimaya
S 8, Lim, Megan G 8, Seymour, Kaleah R 6), 3:21.67. 5, Mako Aquatics Club 'A'
(Burrows , Paityn G 7, Pinder, Nyah S 8, Albury , Gillian C 7, Mckenzie,
Dndn F 8), 3:43.09. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Donaldson, Skarlette L 6,
Donaldson, Samirah E 8, Seymour, Tiah X 7, Strachan, Veranique R 7), 3:47.46.
7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Rademaker *, Emily I 8, Threadgill, Jaylah N 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8, Seawell, Talley M 7), 3:49.81. 8, Dolphins Swimming
Club 'A' (Maycock , Melaja A 8, Daxon , Laurel M 8, Evans, Anneka X 8,
Eneas, Amina X 6), 4:02.01. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Mernard *, Yrena P 8,
Allen, Ayana L 7, Mackey *, Jayda T 7, Saunders, Isabelle A 7), 4:28.30.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Nitayo G 6, Salting, Messi B 8,
Williams , Kaylan K 8, Lewis , Liam E 7), 3:02.76. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Murray , Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Lloyd, Keiron I 7, Theberge ,
Mateo A 8), 3:18.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Rolle, Gerard C 8, Singh *,
David A 8, Duncombe *, Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 3:24.30. 4, Freeport
Aquatic Club 'A' (Pickstock *, Jaishon R 8, Tarless, Macai T 8, Pratt, Ta-naj
C 8, Saunders *, Travonte I 7), 3:30.33. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Stubbs, Tacari X 7, Asuama *, Alejandro E 7, Morada , Neil A 7, Knowles ,
Thaddeus S 7), 4:00.36. 6, Alpha Aquatics 'A' (Ferguson, Kaalen A 7, Davis,
Travis A 8, Ferguson, Anthony A 7, Thompson, Jai E 7), 4:07.98. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Dean, Adrian C 6, Storr, Karson H 7, Moncur *, Ayriel J 8,
Davis, Malik A 8), X4:10.64. --, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I 8, Joseph, Christon A 7, Lightbourne, Nyhle A 6, Darling, Alexavier D
7), DQ. --, Mantas Water Polo Club 'A' (Bonamy, Mason A 8, Smith, Jayden K 8,
Moss, Ayden S 8, Brown, Caylen C 8), DQ.
Women - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 725.5. 2, YMCA WaveRunners, 660.5. 3, Alpha Aquatics,
645.5. 4, Barracuda Swim Club, 584. 5, Lyford Cay Swim Club, 320. 6, Team
Orca, 150. 7, Freeport Aquatic Club, 131.5. 8, UnAttached, 95. 9, Mantas Water
Polo Club, 52. 9, Sea Waves Aquatic Team, 52. 11, Blue Waves Swim Club, 50.
12, Dolphins Swimming Club, 6.
Men - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 1057. 2, YMCA WaveRunners, 724. 3, Alpha Aquatics, 514.
4, Barracuda Swim Club, 502. 5, Blue Waves Swim Club, 206. 6, Freeport Aquatic
Club, 172. 7, Dolphins Swimming Club, 127. 8, Mantas Water Polo Club, 73. 9,
Lyford Cay Swim Club, 41. 10, Team Orca, 32.
Girls 13-14 800 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 9:35.07. 2, Farrington, Grace M, BSC,
10:25.12. 3, Gibson *, Salene P, AAC, 10:28.20. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
10:35.04. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 10:45.13. 6, Albury , Marissa L, MAC,
11:03.24. 7, Jimenez, Jada A, MAC, 11:08.81. 8, Haines *, Madison S, LSC,
11:08.97. 9, Stubbs, Courtney M, AAC, 11:52.63. --, Fernander *, Dalisha C,
FAC, X11:23.52.
Girls 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
1, MacPhail *, Anya I, MAC, 10:00.01. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 10:12.94. 3,
Albury, Kaliyah G, MAC, 10:21.15. 4, Trotman *, Jazmine M, AAC, 11:06.42. 5,
Evans, Aaleyah S, MAC, 11:31.66. 6, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 11:32.56.
Boys 13-14 1500 LC Meter Freestyle
1, Prince *, Hodari E, BSC, 18:44.39. 2, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 18:45.74.
3, Longley, Sean K, BSC, 18:46.14. 4, Thompson *, Jake F, AAC, 19:11.08. 5,
Barr *, Jack C, BSC, 19:13.90. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 19:36.53. 7,
Williams *, Rondon L, AAC, 20:46.69. 8, Gray, Wellington X, MAC, 21:22.24.
Boys 15 & Over 1500 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Luke K C, AAC, 17:20.76. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
17:28.16. 3, Murray, Joshua M, MAC, 18:39.29. 4, Jolly, Ricardo E, AAC,
19:13.26. 5, Bartlett III , Hugh A, MAC, 19:13.58. 6, Russell , Tristan D,
MAC, 19:49.04. 7, Roach *, Jacob L, MAC, 20:16.81.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 39.46. 2, Isaacs , Siann E, AAC,
40.61. 3, Ferguson, Alissa A, BSC, 41.89. 4, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC,
42.80. 5, Gibson , Saleste A, AAC, 42.93. 6, Julien , Madyson C, BSC, 43.06.
7, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 44.40. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC, 47.21.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 43.23. 2, Ferguson, Alissa A,
BSC, 44.81. 3, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 45.38. 4, Gibson , Saleste
A, AAC, 45.78. 5, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 46.30. 6, Isaacs , Siann E,
AAC, 46.44. 7, Julien *, Madyson C, BSC, 47.15. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC,
50.19. 9, Lim, Megan G, FAC, 50.38. 10, Knowles *, Taylor C, SWAT, 50.88. 11,
Ingraham , Dayna G, BSC, 51.30. 12, Robinson , Syria J, FAC, 51.61. 13,
Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 51.91. 14, Cooper , Aryanna I, AAC, 51.94.
15, Mckenzie, Dndn F, MAC, 52.47. 16, Hamilton, Lenika, TCASC, 53.18. 17,
Rahming *, Khloe M, BSC, 53.21. 18, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.30. 19,
George *, Delia C, WAVE-BA, 54.40. 20, Saunders, Kimaya S, FAC, 54.54. 21,
Mackey *, Jayda T, Blue Waves, 54.73. 22, Donaldson, Skarlette L, Mantas,
55.04. 23, Burrows , Paityn G, MAC, 55.07. 24, Laslop , Ellie R, AAC, 55.45.
25, Maycock *, Melaja A, DSC, 55.59. 26, Seymour, Tiah X, Mantas, 56.84. 27,
Rademaker *, Emily I, LSC, 57.08. 28, Evans, Anneka X, DSC, 57.09. 29,
Bostwick, Meryl W, BSC, 57.35. 30, Rolle, Kamryn M, MAC, 57.43. 31,
Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 57.66. 32, Roache , Ayira A, BSC, 58.65. 33,
Pratt *, Noel S, BSC, 59.08. 34, Fox, Madison E, AAC, 59.28. 35, Smith,
Chrislynn T, BSC, 1:01.54. 36, Strachan, Veranique R, Mantas, 1:01.73. 37,
Albury *, Gillian C, MAC, 1:02.55. 38, Rolle, Eden Z, FAC, 1:05.32.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Singh , David A, BSC, 40.52. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA,
42.14. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 44.17. 4, Rolle, Gerard C, BSC,
44.28. 5, Morada , Neil A, DSC, 44.44. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves,
44.93. 7, Russell, Trace K, MAC, 45.12. 8, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA,
45.53.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 42.54. 2, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 43.59. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 44.72. 4, Knowles *, Nitayo G,
WAVE-BA, 45.56. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 45.57. 6, Morada ,
Neil A, DSC, 46.01. 7, Russell, Trace K, MAC, 46.05. 8, Joseph, Christon A,
Blue Waves, 46.06. 9, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 49.69. 10, Pickstock ,
Jaishon R, FAC, 50.36. 11, Salting, Messi B, WAVE-BA, 51.03. 12, Moss, Ayden
S, Mantas, 51.08. 13, Smith, Jayden K, Mantas, 51.15. 14, Lloyd, Keiron I,
MAC, 51.84. 15, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 52.00. 16, Duncombe *, Zion
E, BSC, 52.09. 17, Theberge *, Mateo A, MAC, 54.81. 18, Rolle, Kriston L, Blue
Waves, 56.29. 19, Murray *, Alexander J, MAC, 57.33. 20, Dean, Adrian C, MAC,
58.03. 21, Ferguson, Kaalen A, AAC, 59.76. 22, Rolle, Daniel X, BSC, 1:05.26.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 36.77. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
37.46. 3, Carey *, Nakeisha A, AAC, 39.41. 4, Salting, Zizou B, WAVE-BA,
41.51. 5, Pratt , Trinity C, BSC, 42.11. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 42.33.
7, Rolle *, Jordyn M, MAC, 42.54. 8, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA,
42.56.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 38.58. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 39.04. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 41.19. 4, Pratt , Trinity C,
BSC, 42.73. 5, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.05. 6, Rolle *, Jordyn M, MAC,
44.18. 7, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 44.69. 8, Norville-Smith, Seannae S,
WAVE-BA, 44.73. 9, Bain, Quiana L, Blue Waves, 45.12. 10, McKinney, Summer S,
WAVE-BA, 46.09. 11, Smith, Chelsea N, Mantas, 46.13. 12, Prince *, Nia-Ishia
C, BSC, 46.43. 13, George *, Trinity S, Blue Waves, 47.27. 14, Lewis, Isabelle
H, MAC, 47.51. 15, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 47.88. 16, Hall, Layanna S,
FAC, 48.14. 17, Major, Kailee P, MAC, 48.22. 18, Gilbert *, Madison R, BSC,
48.25. 19, Baldwin , Zara S, LSC, 49.56. 20, Barnes , Sanaa Z, BSC, 49.83.
21, Zatarain , Alexia C, LSC, 50.86. 22, Carey , Nastasia A, AAC, 51.34. 23,
Rolle *, Alyanna L, BSC, 51.54. 24, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 51.64. 25,
Carter *, Imani X, BSC, 53.66.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 33.98. 2, Saunders *, Donald L, DSC,
34.64. 3, Roy *, Anish G, MAC, 36.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 38.83. 5,
Farrington, Will B, BSC, 40.68. 6, Fox , Michael A, BSC, 40.76. 7, Simmons ,
Dijon M, Blue Waves, 42.63. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.57. --, Hamilton,
Lenin, TCASC, X41.97.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 35.45. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 35.58. 3, Roy *, Anish G, MAC, 36.32. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
39.76. 5, Farrington, Will B, BSC, 41.57. 6, Fox *, Michael A, BSC, 41.98. 7,
Simmons *, Dijon M, Blue Waves, 42.83. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.41. 9,
Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 44.43. 10, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 44.48.
11, Burrows , Keron D, BSC, 44.50. 12, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 44.81. 13,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 44.97. 14, Rigby , Zayne M, MAC, 45.34. 15,
Duncombe , Tre X, BSC, 45.83. 15, Laslop , Victor J, Mantas, 45.83. 17,
Moss, Orion A, ORCA, 45.85. 18, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 46.17. 19, Hicks
, Keagan K, MAC, 46.90. 20, Dean , Aaron L, LSC, 46.95. 21, Bethell, Daniel
N, MAC, 47.17. 22, Knowles, Shantero M, Mantas, 48.30. 23, Seymour, Braeden K,
Mantas, 49.33. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X41.76.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 33.33. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
34.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 34.07. 4, Sands, Giann D, MAC, 34.81. 5,
Johnson, Bianca N, AAC, 35.27. 6, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.61. 7, Roberts,
Logan S, MAC, 37.07. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.26.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 34.10. 2, Zatarain , Isabelle C,
LSC, 35.14. 3, Sands, Giann D, MAC, 35.38. 4, Patton, Mia K, WAVE-BA, 35.44.
5, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.64. 6, Johnson, Bianca N, AAC, 36.74. 7,
Roberts, Logan S, MAC, 37.34. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.95. 9, Theberge *,
Elle A, MAC, 39.03. 10, Clarke, Alia O, MAC, 39.31. 11, Cargill *, Jayla T,
LSC, 39.56. 12, Tuinman , Chloe I, LSC, 39.88. 13, Bertoldo , Giada I, MAC,
40.49. 14, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 40.52. 15, Rolle, Chloe C, BSC, 40.64.
16, Delson, Arianna S, ORCA, 41.16. 17, Fiaux *, Elina A, AAC, 41.77. 18,
Deane, Jada E, WAVE-BA, 41.79. 18, Campbell, Marliyah A, MAC, 41.79. 20, Dean,
Olivia S, MAC, 42.50. 21, Bostwick, Bailey R, BSC, 42.93. 22, Bridgewater *,
Lauren J, BSC, 43.36. 23, Flores, Vernice F, FAC, 44.05. 24, Barr *, Khalilah
C, BSC, 47.88.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 30.92. 2, Bonamy, Amauri E, MAC,
31.78. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.44. 4, Gibson *, Zion U, MAC, 37.23.
5, Moncur III *, Tre L, LSC, 37.45. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.90. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 38.14. 8, Major, Dayyan J, DSC, 39.31.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 31.84. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 32.51. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.20. 4, Moncur III *, Tre L, LSC,
37.37. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.40. 6, Gibson *, Zion U, MAC, 37.47. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 37.92. 8, Major, Dayyan J, DSC, 38.72. 9,
Munnings, Mateo H, Mantas, 39.06. 10, Miller, Matthew H, BSC, 39.15. 11,
Cheetham , Jordan P, MAC, 39.66. 12, Darville , Caellum T, AAC, 40.35. 13,
Ellis *, Isaiah E, DSC, 41.17. 14, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 41.34. 15,
Adderley, Tyler A, BSC, 41.55. 16, Storr *, Kaidin A, BSC, 41.93. 17, Butler
*, Daunte C, MAC, 44.42. 18, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 45.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.87. 2, Brown , Abayomi A, FAC, 32.96.
3, Mizell, Delaney L, LSC, 33.38. 4, Sastre, Mia G, MAC, 33.62. 5, Moncur *,
Liya L, LSC, 33.89. 6, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 35.71. 7, Albury ,
Marissa L, MAC, 35.85. 8, Moss *, Tamia T, AAC, 36.82.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss , Keianna B, MAC, 31.28. 2, Brown , Abayomi A, FAC,
33.50. 3, Moncur *, Liya L, LSC, 33.85. 4, Sastre, Mia G, MAC, 34.28. 5,
Mizell, Delaney L, LSC, 34.42. 6, Albury , Marissa L, MAC, 36.42. 7, Moss ,
Tamia T, AAC, 36.48. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 36.49. 9, Richards ,
Ivana C, LSC, 36.54. 10, Gibson, Alexia A, ORCA, 37.49. 11, Simms, Monaye A,
BSC, 39.23. 12, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 39.42. 13, Higgs, Chyme D, BSC,
39.82. 14, Paul, Vanaj J, DSC, 40.52. 15, Stubbs, Courtney M, AAC, 41.89. 16,
Kellini *, Miray A, BSC, 43.88.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Newry, Joshua K, FAC, 30.31. 2, Roy, Ishan A, MAC, 30.62. 3,
Reckley *, Jared J, MAC, 31.06. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.98. 5, Williams
, Rondon L, AAC, 32.90. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.13. 7, Eccleston ,
Anthony A, AAC, 34.23. 8, Hall, Ayden S, FAC, 34.59.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Roy, Ishan A, MAC, 30.66. 2, Newry, Joshua K, FAC, 31.14.
3, Reckley *, Jared J, MAC, 31.80. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.94. 5,
Williams *, Rondon L, AAC, 33.33. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.33. 7,
Hall, Ayden S, FAC, 34.87. 8, Eccleston *, Anthony A, AAC, 34.91. 9, Carey,
Christian B, BSC, 34.99. 10, Albury , Noah C, MAC, 35.57. 11, Kiesselbach ,
Niklas M, LSC, 36.57.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.74. 2, Campbell, Celia M, AAC, 30.30. 3,
Stamp, Virginia A, AAC, 30.40. 4, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 30.53. 5,
Pyfrom, Christina C, AAC, 33.29. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 34.63. 7, Patton,
Robyn S, WAVE-BA, 35.33. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.21. --, McDonald,
Maddie C, CS-FL, X28.61. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X28.79.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 32.21. 2, Cabral *, Katelyn H,
WAVE-BA, 33.12. 3, Campbell, Celia M, AAC, 33.14. 4, Stamp, Virginia A, AAC,
33.48. 5, Pyfrom, Christina C, AAC, 34.65. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 35.62. 7,
Patton, Robyn S, WAVE-BA, 35.78. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.19. 9,
Mortimer, Madison H, ORCA, 36.41. 10, Newbold, Jolise J, ORCA, 36.67. 11,
Knowles , Ryan R, MAC, 36.75. 12, Trotman , Jazmine M, AAC, 37.17. 13,
Roberts, Dylan A, MAC, 37.82. 14, Wood, Sara A, BSC, 38.34. --, McDonald,
Maddie C, CS-FL, X30.05. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X30.16. --, Cornell,
Emily A, UNAT, X30.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 26.46. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 27.14. 3,
Moss, Armando N, AAC, 28.02. 4, Albury, Miller, AAC, 28.13. 5, Laing, Darren
I, WAVE-BA, 28.21. 6, Greene, Gershwin S, BSC, 28.28. 7, Lloyd, Keith J, MAC,
28.57. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.21.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Albury, Miller, AAC, 28.32. 2, Greene, Gershwin S, BSC,
28.44. 3, Taylor, Lamar C, FAC, 28.56. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 28.75. 5,
Carey, Davante S, MAC, 29.00. 6, Laing, Darren I, WAVE-BA, 29.08. 7, Moss,
Armando N, AAC, 29.21. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.42. 9, Russell *, Tyler
T, MAC, 29.44. 10, Morley, Peter G, MAC, 29.49. 11, Pinder *, Roman A, MAC,
30.01. 12, Cooper *, Farion J, BSC, 30.06. 13, Roberts, Joshua D, MAC, 30.61.
14, Wood, Ralph III V, BSC, 31.36. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 32.50. 16,
McDonald, Gadville L, MAC, 32.92. 17, Bowers, Thomas M, AAC, 33.21. 18,
Curtis, Jayden O, MAC, 33.49. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 33.52. 20, Smith,
Alexander J, WAVE-BA, 34.02. 21, Miller, Melvin V, BSC, 34.45. 22, Sears, Taro
C, AAC, 35.15. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X33.03.
Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:14.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:22.64. 3,
Ward , Rayven H, MAC, 1:25.94. 4, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 1:33.80. 5,
Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 1:33.97. 6, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA,
1:44.47.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:13.20. 2, Saunders *, Donald L,
DSC, 1:14.05. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:24.74. 4, Fox *, Michael A, BSC,
1:29.15. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:29.26. 6, Simmons , Dijon M, Blue
Waves, 1:35.88. 7, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 1:38.09. --, Farrington, Will
B, BSC, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Saunders *, Donald L, DSC, 1:16.35. 2, Hepburn, Tristen M,
WAVE-BA, 1:17.44. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:27.66. 4, Fox *, Michael A,
BSC, 1:30.48. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:30.74. 6, Simmons , Dijon M, Blue
Waves, 1:34.12. 7, Farrington, Will B, BSC, 1:35.55. 8, Parker *, Dylan A,
WAVE-BA, 1:35.68. 9, Duncombe *, Tre X, BSC, 1:40.81. 10, Johnson, Kevin L,
Blue Waves, 1:42.94. 11, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 1:43.62. 12, Bethell,
Daniel N, MAC, 1:44.21. 13, Lewis *, Micah A, BSC, 1:50.08. 14, McKenzie,
Kayden M, ORCA, 1:57.80.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:12.05. 2, Gibbs, Rhanishka
R, BSC, 1:15.01. 3, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:15.53. 4, Cargill ,
Jayla T, LSC, 1:16.40. 5, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:18.59. 6, Knowles, Anjaleah
B, SWAT, 1:19.27. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.09. 8, Johnson, Bianca N,
AAC, 1:26.53.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:14.84. 2, Gibbs,
Rhanishka R, BSC, 1:14.87. 3, Cargill , Jayla T, LSC, 1:17.81. 4, Higgs ,
Kyana D, BSC, 1:17.84. 5, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 1:17.92. 6, Knowles,
Anjaleah B, SWAT, 1:22.45. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:22.65. 8, Johnson,
Bianca N, AAC, 1:25.11. 9, Cowan, Teeann J, ORCA, 1:26.47. 10, Fox *, Maria A,
BSC, 1:26.57. 11, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:28.65.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:02.10. 2, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 1:07.50. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:07.71. 4, Charles *, Jarrod J,
AAC, 1:14.53. 5, Feaste *, William W, MAC, 1:15.13. 6, Munnings, Mateo H,
Mantas, 1:15.28. 7, Moncur , Ayrton G, MAC, 1:16.65. 8, Moncur III , Tre L,
LSC, 1:19.96.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:05.45. 2, Ferguson III *,
Daniel H, AAC, 1:08.88. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:09.38. 4, Feaste *,
William W, MAC, 1:14.04. 5, Charles *, Jarrod J, AAC, 1:14.06. 6, Munnings,
Mateo H, Mantas, 1:16.54. 7, Moncur III , Tre L, LSC, 1:16.73. 8, Moncur ,
Ayrton G, MAC, 1:17.12. 9, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:17.52. 10, Simms,
Matthias A, BSC, 1:20.96. 11, Albury , Kyle A, BSC, 1:21.51. 12, Gibson ,
Zion U, MAC, 1:22.04.
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 1:08.56. 2, Moss , Keianna B, MAC, 1:08.82. 3,
Singh , Sarah E, BSC, 1:11.38. 4, Brown , Abayomi A, FAC, 1:12.54. 5,
Sastre, Mia G, MAC, 1:12.99. 6, Haines *, Madison S, LSC, 1:15.98. 7,
Fernander *, Dalisha C, FAC, 1:18.14. 8, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:24.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 57.98. 2, Reckley , Jared J, MAC,
1:02.05. 3, Bosland , Msanaa A, BSC, 1:05.14. 4, Kemp , Yohancy S, AAC,
1:06.24. 5, Dam *, Brayden J, MAC, 1:06.29. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA,
1:07.30. 7, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.70. 8, Gray, Wellington X, MAC,
1:10.13.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:01.79. 2, Reckley , Jared J,
MAC, 1:03.72. 3, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:06.64. 4, Bosland , Msanaa A, BSC,
1:07.53. 5, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:07.89. 6, Newry, Joshua K, FAC,
1:08.11. 7, Dam *, Brayden J, MAC, 1:08.92. 8, Gray, Wellington X, MAC,
1:10.38. 9, David , Damani M, DSC, 1:11.47. 10, Eccleston , Anthony A, AAC,
1:11.84. 11, Adderley, Brian J, BSC, 1:13.14. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA,
1:13.30. 13, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:13.98. 14, Carey, Christian B,
BSC, 1:14.61. 15, Knowles , Reis P, BSC, 1:15.02. 16, Butler , Asa C, BSC,
1:17.93.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
1, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:05.80. 2, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA,
1:11.49. 3, Bethel, Kyla L, MAC, 1:11.84. 4, Slatter, Katherine M, BSC,
1:12.33. 5, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:15.60. 6, Newbold, Jolise J, ORCA,
1:16.31. 7, Roberts, Dylan A, MAC, 1:19.79. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG,
X1:15.88.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 55.54. 2, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 55.85.
3, Pinder *, Ian X, MAC, 57.78. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 58.84. 5, Neely, Shawn
W, ORCA, 59.67. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.30. 7, Kerr, Kohen K, MAC,
1:00.74. 8, Lundy, Benjamin J, MAC, 1:00.77. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X54.92. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X56.11.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 56.78. 2, Lloyd, Keith J, MAC,
58.58. 3, Carey, Davante S, MAC, 58.62. 4, Pinder *, Ian X, MAC, 59.18. 5,
Neely, Shawn W, ORCA, 1:00.01. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.22. 7, Lundy,
Benjamin J, MAC, 1:00.31. 8, Kerr, Kohen K, MAC, 1:00.49. 9, Ferguson, Rommel
A, FAC, 1:00.93. 10, Moss, Armando N, AAC, 1:01.40. 11, Gaitor, Tenajh R, BSC,
1:04.33. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:05.84. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC,
1:06.97. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:07.82. 15, Russell *, Tristan D, MAC,
1:08.24. 16, Bartlett III , Hugh A, MAC, 1:10.66. 17, Young , Pedro A,
WAVE-BA, 1:11.24. 18, McDonald, Gadville L, MAC, 1:12.39. 19, Lord, Jaylon J,
WAVE-BA, 1:14.32. --, Pisani, Will J, CS-FL, X55.36. --, Borgen, Runar, The
Paq-FG, X56.79. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X57.71. --, March,
Christian M, The Paq-FG, X1:02.87.
Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 3:01.21. 2, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC,
3:05.52. 3, Fox , Maria A, BSC, 3:05.92. 4, Saidi , Layla A, LSC, 3:17.17.
5, Pritchard , Erin M, MAC, 3:25.35. 6, Zatarain , Isabelle C, LSC, 3:26.23.
7, Martin, Jai A, WAVE-BA, 3:26.26. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
3:29.21. 9, Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:31.77. 10, Albury , Addison E,
MAC, 3:33.17. 11, Pratt, Adriel A, MAC, 3:38.46. 12, Barr *, Khalilah C, BSC,
3:41.60. 13, George *, Teryl O, Blue Waves, 3:53.19.
Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Wells, Caden A, MAC, 2:56.69. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:57.88. 3,
Charles *, Jarrod J, AAC, 3:04.84. 4, Kemp, Aidan J, DSC, 3:05.38. 5, Moncur
, Ayrton G, MAC, 3:15.22. 6, Cordova , Ragh E, DSC, 3:15.96. 7, Fountain,
Tafari E, WAVE-BA, 3:21.14. 8, Simms, Matthias A, BSC, 3:21.97. 9, Bartlett *,
Mikhail A, MAC, 3:25.05. 10, Sealy *, Kieran A, BSC, 3:25.75. 11, Bastian,
Cairo T, AAC, 3:33.78. 12, Storr *, Kaidin A, BSC, 3:34.47. --, Adderley,
Tyler A, BSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Mizell, Delaney L, LSC, 2:59.90. 2, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 3:03.98.
3, Jimenez, Jada A, MAC, 3:07.35. 4, Roy *, Alyssa X, AAC, 3:07.88. 5, Quant,
Arriel N, WAVE-BA, 3:10.28. 6, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 3:15.53. 7,
Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:24.95. 8, Higgs, Chyme D, BSC, 3:28.51. 9,
Roberts , Erica N, MAC, 3:29.46. 10, Mitchell , Aerial S, WAVE-BA, 3:31.28.
--, Styles *, Philena P, AAC, DQ.
Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:32.41. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:47.73.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:50.74. 4, Prince *, Hodari E, BSC, 2:55.08. 5,
Knowles , Reis P, BSC, 2:55.38. 6, Barr , Jack C, BSC, 3:08.09. 7, Hall,
Amari C, WAVE-BA, 3:13.69.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Higgs , Margaret A, UNAT, 2:34.09. 2, Higgs , Lilly L, UNAT, 2:39.99. 3,
Hepburn, Jamilah R, MAC, 2:50.08. 4, Longley, Sian C, BSC, 2:58.55. 5,
Slatter, Katherine M, BSC, 2:59.44. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 3:02.79. 7,
Albury, Kaliyah G, MAC, 3:20.83. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X2:42.26. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:58.00.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Walcott, Andre A, MAC, 2:30.88. 2, Russell *, Tyler T, MAC, 2:31.78. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 2:31.95. 4, Thompson , Luke K C, AAC,
2:34.83. 5, Lockhart, Kevon D, BSC, 2:38.82. 6, Neely, Shawn W, ORCA, 2:38.96.
7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 2:41.75. 8, Roy, Yvann X, AAC, 2:41.88. 9, Jolly,
Ricardo E, AAC, 2:50.13. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X2:23.28. --, March,
Christian M, The Paq-FG, X2:27.07.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Julien *, Madyson C 8, Ferguson, Alissa A 7,
Ingraham , Dayna G 8, Clarke , Christin-Alyssa C 8), 2:34.24. 2, Alpha
Aquatics 'A' (Isaacs , Siann E 8, Fox, Madison E 8, Gibson , Saleste A 8,
Cooper , Aryanna I 8), 2:40.35. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Martin , Tenay D
8, Cuccurullo *, Isabella K 7, George , Delia C 8, Smith , Skyler Y 7),
2:41.85. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Mckenzie, Dndn F 8, Rolle, Kamryn M 7,
Albury , Gillian C 7, Burrows , Paityn G 7), 3:03.60. 5, Lyford Cay Swim
Club 'A' (Threadgill, Jaylah N 8, Seawell, Talley M 7, Rademaker *, Emily I 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8), 3:15.65. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Tiah X 7, Donaldson, Skarlette L 6, Strachan, Veranique R 7, Donaldson,
Samirah E 8), 3:20.47. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock *, Melaja A 8,
Evans, Anneka X 8, Eneas, Amina X 6, Hepburn *, Kourtney E 7), 3:24.12. 8,
Blue Waves Swim Club 'A' (Mackey , Jayda T 7, Mernard , Yrena P 8, MACKEY,
Ianthie A 8, Saunders, Isabelle A 7), 3:44.47. --, Mako Aquatics Club 'B'
(Munroe, Isabella I 5, Pinder, Nyah S 8, Rodgers, Hailey G 7, Lockhart *,
Paige C 8), X3:14.36. --, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Megan G 8, Saunders,
Kimaya S 8, Robinson *, Syria J 8, Rolle, Eden Z 7), DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Nitayo G 6, Lewis , Liam E 7, Salting,
Messi B 8, Williams *, Kaylan K 8), 2:30.81. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Murray
, Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Theberge , Mateo A 8, Lloyd, Keiron I
7), 2:34.16. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Joseph, Christon A 7, Lightbourne,
Nyhle A 6, Darling, Alexavier D 7, Cartwright *, Makhai I 8), 2:44.66. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Singh , David A 8, Rolle, Gerard C 8, Duncombe ,
Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 2:45.87. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith,
Jayden K 8, Brown, Caylen C 8, Bonamy, Mason A 8, Moss, Ayden S 8), 2:51.58.
6, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock , Jaishon R 8, Saunders , Travonte I
7, Pratt, Ta-naj C 8, Prosper, Kymari X 7), 2:56.65. 7, Alpha Aquatics 'A'
(Ferguson, Anthony A 7, Ferguson *, David I 8, Thompson, Jai E 7, Ferguson,
Kaalen A 7), 3:14.84. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Tacari X 7,
Morada *, Neil A 7, Asuama , Alejandro E 7, Knowles , Thaddeus S 7),
3:22.82. --, Mako Aquatics Club 'B' (Pritchard *, Callum M 8, Davis, Malik A
8, Moncur *, Ayriel J 8, Roberts, Carlyle C 8), X3:06.90.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Lewis *, Lelah E 9, Daniel, Passion T 10), 2:13.33. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Ward , Rayven H 10, Lewis, Isabelle H 10, Major, Kailee P 10, Rolle ,
Jordyn M 10), 2:16.52. 3, Alpha Aquatics 'A' (Carey *, Nastasia A 10, Bastian
, Raine W 9, Rolle, Kai M 10, Carey , Nakeisha A 10), 2:31.08. 4, Blue Waves
Swim Club 'A' (George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10, Simmons, Tiara D 9,
Bain, Quiana L 10), 2:34.73. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Barnes *, Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9, Carter , Imani X 9), 2:35.66.
6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Alexia C 9, Baldwin , Zara S 10,
Mulder, Kristen E 10, Bournas, Issa L 9), 2:58.21. 7, Team Orca 'A' (Burrows,
Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P 9, Zahra, Pickstock K
9), 3:13.05.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Daniels, Maxwell P 9, Saunders, Najeh A 10, Butler
, Damari K 9, Roy , Anish G 10), 2:14.15. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Parker
, Dylan A 9, Knowles , Noah S 9, Bain, Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10),
2:16.39. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Rollins *, Aiden V 10, Johnson, Kevin L
10, Simmons *, Dijon M 9, Johnson, Tahje D 10), 2:19.61. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Duncombe , Tre X 10, Burrows , Keron D 9,
Farrington, Will B 9), 2:20.81. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Braeden K 10, Turnquest, Elijah M 10, Laslop *, Victor J 10, Knowles, Shantero
M 9), 2:38.50. 6, Team Orca 'A' (Moss, Orion A 10, McKenzie, Kayden M 10,
Armbrister, Tamar A 10, Johnson, Amari H 9), 2:41.89. 7, Lyford Cay Swim Club
'A' (Seligman , Roy X 10, Dean , Aaron L 10, Haines, Nicholas A 10, Mendez
*, Francisco C 10), 2:44.03. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X
10, Saunders *, Donald L 10, Eneas, Adisa C 9, Knowles, Thomas O 9), 3:08.95.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Rigby *, Zayne M 9, Bethell, Daniel N 9,
Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Davis, Evan R 9), X2:37.57.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Lyford Cay Swim Club 'A' (Saidi , Layla A 12, Tuinman , Chloe I 12,
Cargill , Jayla T 12, Zatarain , Isabelle C 12), 2:01.92. 2, Alpha Aquatics
'A' (Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12, Johnson, Bianca N 12,
Knowles , Leylah A 12), 2:02.10. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Adderley , Tia-
Isabella J 11, Pritchard *, Erin M 11, Clarke, Alia O 11, Sands, Giann D 12),
2:05.29. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 2:05.33. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs *, Kyana D 12, Rolle, Chloe C 11, Fox
*, Maria A 12), 2:08.53. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Grant, Dasia A 11), 2:17.26. 7, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie *,
Kaiden C 11, Bowe *, Taliyah A 11), 2:22.57. 8, Freeport Aquatic Club 'A'
(Arthur , Royal J 12, Lim, Maiya G 11, Flores, Vernice F 12, Robinson ,
Syrae J 11), 2:29.68. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L 11, Newry
, Kennedy C 11, RoseDean, Amber A 11, George , Teryl O 11), 2:42.11. --,
Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11, Roberts, Logan S 11, Pratt,
Adriel A 11, Theberge *, Elle A 11), X2:12.35.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 1:53.28. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Charles , Jarrod J 11, Darville , Caellum T 11, Ferguson, Caleb T 11,
Ferguson III , Daniel H 12), 1:57.06. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Albury ,
Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller, Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12),
2:05.03. 4, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Cordova *, Ragh E
12, Ellis *, Isaiah E 11, Kemp, Aidan J 11), 2:09.41. 5, Mantas Water Polo
Club 'A' (Thompson, Matthew D 12, Gibson, Joshua J 12, Roberts, Seth G 12,
Munnings, Mateo H 12), 2:11.25. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson *, Taeden
A 11, Minnis, Sanchez O 12, Turner, Davawn C 12, Ijeoma, Nkume J 12), 2:40.02.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Mott, Koen M 12, Gibson , Zion U 11, Moncur ,
Ayrton G 11, Bartlett *, Mikhail A 11), X2:09.87. --, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy *, Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Jimenez,
Jada A 13, Moss , Keianna B 13), 1:55.91. 2, Alpha Aquatics 'A' (Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Moss *, Tamia T 14, Gibson , Salene P 14, Roy ,
Alyssa X 13), 1:57.29. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S 14,
Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14), 1:58.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Cuffy-Bethel , Devin R 13, Singh , Sarah E 13,
Farrington, Grace M 13, Higgs, Chyme D 13), 2:00.25. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S 13, Quant, Arriel N 14,
Percentie, Angel C 14), 2:04.12. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Fernander *,
Dalisha C 13, Brown *, Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:08.65.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Reckley , Jared J 14, Roy, Ishan A 14, Dam ,
Brayden J 14, Thompson III *, Erald C 14), 1:44.69. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Eccleston *, Anthony A 14, Kemp , Yohancy S 13, Thompson , Jake F 14,
Cooper, Elbert W 14), 1:47.73. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Fountain, Taye E
14, Smith, Ocean S 14, Williams, Kristian B 14, Forbes *, Nigel J 13),
1:48.28. 4, Barracuda Swim Club 'A' (Adderley, Brian J 14, Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Bosland , Msanaa A 13), 1:50.80. 5, Blue Waves Swim
Club 'A' (Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13, Tucker, Anwar J 14,
Johnson, Arrieon W 13), 1:59.86. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Akeil N
14, Demeritte *, Dominic W 13, Seymour, Jayden E 14, Beneby, Dominic C 14),
2:00.05. --, Mako Aquatics Club 'B' (Roach *, Noah F 13, Gray, Wellington X
14, Albury *, Noah C 13, Archer, Ethan E 14), X1:51.49.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Trotman *, Jazmine M 16, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Campbell, Celia M 18), 1:50.40. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Patton, Robyn S 16, Gibson *, Jasmine E 19, Martin , Tenniya D 17, Cabral ,
Katelyn H 15), 1:57.30. 3, Team Orca 'A' (Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise
J 16, Taylor, Eliana A 19, Mortimer, Madison H 15), 1:57.94. 4, Mako Aquatics
Club 'A' (Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Evans, Aaleyah S 15,
Albury, Kaliyah G 16), 1:59.52. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Longley, Sian C
18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15, Eneas, GiGi S 15),
1:59.77. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Finks,
Maddie G 19, Freimann, Jessica S 19, Hsu, Helen 21), X1:51.86.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr, Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Russell *,
Tyler T 18, Carey, Davante S 16), 1:36.61. 2, Alpha Aquatics 'A' (Moss,
Armando N 26, Albury, Miller 19, Roy, Yvann X 17, Fitzgerald, Jared K 20),
1:37.11. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Burrows, Vereance E 29, Moxey, Ethan E
18, Ferguson, Rommel A 15, Taylor, Lamar C 15), 1:37.36. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Gaitor, Tenajh R 18, Lockhart, Kevon D 16,
Cooper *, Farion J 21), 1:38.64. 5, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lopez, Shimon A
17, Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 1:40.73. 6,
Mantas Water Polo Club 'A' (Burrows, Adrian N 17, Encinar, Gabriel X 15,
Gomez, Damian A 16, Turnquest, Alexander B 15), 1:55.15. --, Performance
Aquatics Swim Club-FG 'A' (Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce,
Sergey M 18, Borgen, Runar 25), X1:37.64. --, Mako Aquatics Club 'B' (Murray,
Joshua M 17, Walcott, Andre A 17, Stubbs , Kierro M 15, Pinder , Roman A
15), X1:41.28.
Girls 11-12 400 LC Meter IM
1, Higgs , Kyana D, BSC, 6:00.64. 2, Fox , Maria A, BSC, 6:15.05. 3,
Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 6:17.96. 4, Knowles, Anjaleah B, SWAT,
6:25.11. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 6:38.45. 6, Theberge *, Elle A, MAC,
7:00.98. 7, Bertoldo , Giada I, MAC, 7:02.01. 8, Pritchard , Erin M, MAC,
7:28.54.
Boys 11-12 400 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 5:34.91. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 5:51.17. 3,
Ferguson III *, Daniel H, AAC, 5:51.64. 4, Wells, Caden A, MAC, 5:56.56. 5,
Albury *, Kyle A, BSC, 6:07.74. 6, Ferguson, Caleb T, AAC, 6:11.53. 7, Moncur
III *, Tre L, LSC, 6:19.13. 8, Roy, David X, AAC, 6:28.82. 9, Simms, Matthias
A, BSC, 6:32.52. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 6:45.16. 11, Sealy , Kieran
A, BSC, 6:48.73.
Girls 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 5:24.46. 2, Brown , Abayomi A, FAC,
5:50.39. 3, Farrington, Grace M, BSC, 5:51.52. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
6:02.57. 5, Albury , Marissa L, MAC, 6:06.71. 6, Fernander , Dalisha C, FAC,
6:17.45.
Boys 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 5:00.68. 2, Thompson , Jake F, AAC, 5:18.54.
3, Prince *, Hodari E, BSC, 5:20.38. 4, Longley, Sean K, BSC, 5:35.26. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 5:40.10. 6, Barr *, Jack C, BSC, 5:40.77. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:57.64. 8, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 6:05.54.
Girls 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Albury, Kaliyah G, MAC, 5:56.43. 2, Bethel, Kyla L, MAC, 6:15.96. 3,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 6:21.03. 4, Evans, Aaleyah S, MAC, 6:31.96. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X5:29.01.
Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Thompson *, Luke K C, AAC, 4:49.84. 2, Walcott, Andre A, MAC, 4:56.84. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 5:03.69. 4, Bartlett III , Hugh A, MAC,
5:35.67. 5, Roach *, Jacob L, MAC, 5:42.09. --, Ferguson, Rommel A, FAC,
X5:27.64.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 40.02. 2, Gibson , Saleste A, AAC,
41.21. 3, Julien *, Madyson C, BSC, 43.09. 4, Ferguson, Alissa A, BSC, 44.10.
5, Isaacs , Siann E, AAC, 46.79. 6, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 7, George ,
Delia C, WAVE-BA, 50.10. 8, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 53.48.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 41.60. 2, Ferguson, Alissa A,
BSC, 43.03. 3, Gibson , Saleste A, AAC, 43.20. 4, Julien , Madyson C, BSC,
44.11. 5, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 6, Isaacs *, Siann E, AAC, 48.85. 7,
George , Delia C, WAVE-BA, 48.92. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 49.87.
9, Saunders, Kimaya S, FAC, 50.89. 10, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 51.01. 11,
Seymour, Tiah X, Mantas, 51.75. 12, Robinson *, Syria J, FAC, 52.57. 13,
Knowles *, Taylor C, SWAT, 54.19. 14, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.27.
15, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.38. 16, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
54.73. 17, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 55.33. 18, Rademaker , Emily I,
LSC, 56.75. 19, Albury , Gillian C, MAC, 57.92. 20, Ingraham , Dayna G, BSC,
57.97. 21, Threadgill, Jaylah N, LSC, 59.80. 22, Smith, Chrislynn T, BSC,
1:00.76. 22, Bostwick, Meryl W, BSC, 1:00.76. 24, Cooper *, Aryanna I, AAC,
1:02.08. 25, Roache *, Ayira A, BSC, 1:09.06. --, Hamilton, Lenika, TCASC,
X51.77.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 38.51. 2, Singh , David A, BSC,
39.04. 3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 45.10. 4, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 45.16. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 46.29. 6, Rolle, Gerard
C, BSC, 46.63. 7, Morada *, Neil A, DSC, 47.27. 8, Lloyd, Keiron I, MAC,
47.80.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 38.05. 2, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 38.84. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 41.91. 4, Knowles *, Nitayo
G, WAVE-BA, 43.80. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 44.81. 6, Morada ,
Neil A, DSC, 46.16. 7, Duncombe *, Zion E, BSC, 46.42. 8, Lloyd, Keiron I,
MAC, 46.70. 9, Rolle, Gerard C, BSC, 46.81. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA,
47.84. 11, Russell, Trace K, MAC, 49.08. 12, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 50.37.
13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 50.50. 14, Pickstock *, Jaishon R, FAC,
50.97. 15, Murray *, Alexander J, MAC, 51.36. 16, Pratt, Ta-naj C, FAC, 52.65.
17, Moss, Ayden S, Mantas, 57.36. --, Darling, Alexavier D, Blue Waves, .
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.91. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
33.48. 3, Ward , Rayven H, MAC, 34.75. 4, Rolle , Jordyn M, MAC, 38.73. 5,
Carey , Nakeisha A, AAC, 39.00. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 39.68. 7, Smith
*, Adaiah T, WAVE-BA, 42.08. 8, Hall, Layanna S, FAC, 47.32.
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.64. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 33.42. 3, Ward , Rayven H, MAC, 35.71. 4, Rolle , Jordyn M, MAC,
38.67. 5, Carey , Nakeisha A, AAC, 39.40. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA,
40.93. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 41.97. 8, Hall, Layanna S, FAC, 44.28.
9, George *, Trinity S, Blue Waves, 45.93. 10, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
46.05. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 47.16. 12, Carey , Nastasia A, AAC, 48.15.
13, Major, Kailee P, MAC, 48.44.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.72. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
34.02. 3, Saunders *, Donald L, DSC, 34.48. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.63.
5, Roy , Anish G, MAC, 36.41. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.20. 7, Simmons
, Dijon M, Blue Waves, 39.30. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.71. --, Hamilton,
Lenin, TCASC, X39.33.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 34.13. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 35.40. 4, Bain *, Ayden T, FAC,
35.41. 5, Roy , Anish G, MAC, 36.26. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.62. 7,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 39.38. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.58. 9,
Johnson, Tahje D, Blue Waves, 40.73. 10, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 40.76.
11, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 40.89. 12, Farrington, Will B, BSC, 41.50. 13,
Parker , Dylan A, WAVE-BA, 41.72. 14, Duncombe , Tre X, BSC, 42.40. 15,
Bethell, Daniel N, MAC, 43.30. 16, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 43.73. 17,
Knowles, Shantero M, Mantas, 43.86. 18, Seligman *, Roy X, LSC, 45.63. 19,
Carey, Nicholes E, FAC, 46.05. 20, McKenzie, Kayden M, ORCA, 46.65. 21, Moss,
Orion A, ORCA, 47.24. 21, Lewis , Micah A, BSC, 47.24. 23, Hicks , Keagan K,
MAC, 48.32. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X38.94.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.75. 2, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.92. 3, Cargill , Jayla T, LSC, 33.15. 4, Culmer-Mackey , Sienna A,
AAC, 33.30. 5, Patton, Mia K, WAVE-BA, 33.39. 6, Higgs *, Kyana D, BSC, 34.26.
7, Sands, Giann D, MAC, 34.94. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.94. 2, Gibbs,
Rhanishka R, BSC, 32.40. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 32.84. 4, Cargill *, Jayla
T, LSC, 33.78. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 34.56. 6, Higgs , Kyana D,
BSC, 35.00. 7, Sands, Giann D, MAC, 35.48. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.85.
9, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 37.27. 10, Johnson, Bianca N, AAC, 37.40. 11,
Tuinman , Chloe I, LSC, 38.76. 12, Fiaux , Elina A, AAC, 40.39. 13, Flores,
Vernice F, FAC, 40.42. 14, Deane, Jada E, WAVE-BA, 42.11. 15, Deane, Erica J,
WAVE-BA, 43.91. 16, Miller, Maya C, AAC, 50.11.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 27.70. 2, Johnson, Asher A, WAVE-BA,
29.68. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.22. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
30.43. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 32.42. 6, Munnings, Mateo H, Mantas, 32.77.
7, Moncur , Ayrton G, MAC, 32.85. 8, Feaste , William W, MAC, 32.95.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 28.44. 2, Johnson, Asher A,
WAVE-BA, 29.65. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.68. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 30.73. 5, Feaste , William W, MAC, 32.94. 6, Moncur , Ayrton G, MAC,
33.14. 7, Munnings, Mateo H, Mantas, 33.15. 8, Ferguson, Caleb T, AAC, 33.19.
9, Simms, Matthias A, BSC, 33.20. 10, Gibson *, Zion U, MAC, 33.95. 11, Albury
*, Kyle A, BSC, 34.05. 12, Gibson , Ellie J, WAVE-BA, 35.94. 13, Ellis ,
Isaiah E, DSC, 36.37. 14, Kemp, Aidan J, DSC, 36.66. 15, Duncombe, Launy L,
WAVE-BA, 36.77. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 37.66. 17, Butler , Daunte C,
MAC, 38.12. 18, Darville , Caellum T, AAC, 38.74. 19, Cordova , Ragh E, DSC,
38.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.27. 1, Lundy , Rachel L, MAC, 30.27.
3, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 31.56. 4, Singh , Sarah E, BSC, 31.78. 5,
Sastre, Mia G, MAC, 32.09. 6, Gibson , Salene P, AAC, 33.28. 7, Haines ,
Madison S, LSC, 33.55. 8, Fernander *, Dalisha C, FAC, 33.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Lundy , Rachel L, MAC, 29.98. 2, Moss , Keianna B, MAC,
31.09. 3, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 31.42. 4, Sastre, Mia G, MAC, 32.09.
4, Singh , Sarah E, BSC, 32.09. 6, Haines , Madison S, LSC, 32.74. 7, Gibson
, Salene P, AAC, 33.12. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 34.04. 9, Gibson,
Alexia A, ORCA, 34.15. 10, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 34.32. 11, Fernander,
Darrienne C, FAC, 35.77. 12, Higgs, Chyme D, BSC, 36.75. 13, Blacquiere *,
Mikayla, AAC, 38.52.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 25.96. 2, Reckley , Jared J, MAC,
28.30. 3, Dam , Brayden J, MAC, 28.34. 4, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.93. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 29.01. 6, Adderley, Brian J, BSC, 29.10. 7, Eccleston
*, Anthony A, AAC, 29.14. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 28.11. 2, Reckley , Jared J,
MAC, 28.58. 3, Newry, Joshua K, FAC, 28.68. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 28.85.
5, Eccleston , Anthony A, AAC, 28.87. 6, Dam , Brayden J, MAC, 28.97. 7,
Roy, Ishan A, MAC, 29.10. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 29.39. 9, Adderley, Brian
J, BSC, 29.56. 10, David , Damani M, DSC, 29.76. 11, Bosland , Msanaa A,
BSC, 30.00. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 30.10. 13, Kiesselbach *, Niklas M,
LSC, 30.45. 14, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 30.84. 15, Dean, Joshua B, Blue
Waves, 31.12. 16, Roach *, Noah F, MAC, 32.06. 17, Carey, Christian B, BSC,
32.62. 18, Albury , Noah C, MAC, 33.09. 19, Knowles , Reis P, BSC, 33.12.
20, Butler *, Asa C, BSC, 34.30. 21, Scavella, Andrew R, BSC, 34.52. 22,
Knowles, Joshua A, AAC, 34.88. --, Richford, Adam D, AAC, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.22. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT, 30.06. 3,
Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 30.33. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA, 30.48.
5, Stamp, Virginia A, AAC, 30.58. 6, Newbold, Jolise J, ORCA, 31.07. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 31.36. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.82.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.88. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT,
30.65. 3, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 31.02. 4, Bethel, Kyla L, MAC, 31.16.
5, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 31.40. 6, Stamp, Virginia A, AAC, 31.49. 7,
Newbold, Jolise J, ORCA, 31.61. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.57. 9,
Slatter, Katherine M, BSC, 32.61. 10, Munnings *, Teja T, BSC, 34.53. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X28.81.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.73. 2, Carey, Davante S, MAC, 25.03.
3, Bastian *, Izaak Z, BSC, 25.35. 4, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.37. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.93. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 26.03. 7, Pinder *, Ian
X, MAC, 26.32. 8, Murray, Joshua M, MAC, 26.40. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X24.55. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.69. --, Barbar, AJ J, Lebanon,
X25.10. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X25.23. --, Neely, Shawn W, ORCA,
X26.05. --, Ferguson, Rommel A, FAC, X26.83. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG,
X30.49.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.78. 2, Carey, Davante S, MAC,
25.31. 3, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.46. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 25.72. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.83. 6, Murray, Joshua M, MAC, 26.24. 7, Bastian *,
Izaak Z, BSC, 26.30. 8, Pinder *, Ian X, MAC, 26.36. 9, Ferguson, Rommel A,
FAC, 26.46. 10, Neely, Shawn W, ORCA, 26.55. 11, Lundy, Benjamin J, MAC,
27.11. 12, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 27.17. 13, Kerr, Kohen K, MAC, 27.49. 14,
Russell *, Tyler T, MAC, 27.62. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 27.81. 16,
Moxey, Ethan E, FAC, 27.85. 17, Gaitor, Tenajh R, BSC, 28.00. 18, Russell *,
Tristan D, MAC, 28.22. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 28.88. 20, Wood, Ralph III
V, BSC, 29.03. 21, Thompson, Luke J, AAC, 29.04. 22, Sears, Taro C, AAC,
29.58. 23, McDonald, Gadville L, MAC, 29.67. 24, Curtis, Jayden O, MAC, 29.78.
25, Carey, Dionisio S, MAC, 29.85. 26, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 30.59. 27,
Young *, Pedro A, WAVE-BA, 30.66. 28, Miller, Melvin V, BSC, 31.11. 29, Hall
*, Landon D, BSC, 31.29. 30, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 31.61. 31, Ferguson,
Shawn L, Blue Waves, 32.33. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.72. --, Pisani,
Will J, CS-FL, X24.95. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X25.32. --, Morales, Josiah
N, The Paq-FG, X25.38. --, March, Christian M, The Paq-FG, X27.08. --, Seith,
Jackson C, CS-FL, X27.93. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X30.73.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:26.03. 2, Ward *, Rayven H, MAC,
1:26.70. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:29.35. 4, Rolle *, Jordyn M, MAC,
1:38.33. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.26. 6, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:40.33. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:45.33. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:45.71.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 1:26.26. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 1:28.60. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:30.22. 4, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:38.73. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.22. 6, Rolle *,
Jordyn M, MAC, 1:39.48. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:41.07. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:44.90. 9, Major, Kailee P, MAC, 1:46.94.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:17.27. 2, Saunders *, Donald L,
DSC, 1:18.12. 3, Roy , Anish G, MAC, 1:24.53. 4, Fox , Michael A, BSC,
1:34.75. 5, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:34.95. 6, Farrington, Will B, BSC,
1:36.59. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:38.99. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:44.22.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:20.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 1:22.61. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:25.11. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:32.52. 5, Farrington, Will B, BSC, 1:34.95. 6, Fox *, Michael A, BSC,
1:35.35. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:37.07. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:42.40.
9, Bethell, Daniel N, MAC, J1:42.40. 10, Duncombe *, Tre X, BSC, 1:43.45. 11,
Butler , Damari K, MAC, 1:44.10. 12, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 1:46.91. 13,
Hicks *, Keagan K, MAC, 1:47.66.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 1:15.09. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
1:19.31. 3, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 1:19.62. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
1:19.77. 5, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:21.23. 6, Sands, Giann D, MAC, 1:22.58.
7, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:22.73. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.63.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:16.59. 2, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 1:18.73. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:19.82. 4, Zatarain *, Isabelle C,
LSC, 1:20.25. 5, Johnson, Bianca N, AAC, 1:21.27. 6, Sands, Giann D, MAC,
1:21.69. 7, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:22.53. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.02.
9, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:24.63. 10, Clarke, Alia O, MAC, 1:26.03. 11,
Theberge , Elle A, MAC, 1:27.66. 12, Bertoldo , Giada I, MAC, 1:27.92. 13,
Dean, Olivia S, MAC, 1:32.57. 14, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:33.25. 15,
Pratt, Adriel A, MAC, 1:33.26. 16, Delson, Arianna S, ORCA, 1:34.03. 17, Barr
*, Khalilah C, BSC, 1:40.19.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:08.39. 2, Bonamy, Amauri E, MAC,
1:11.26. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:19.86. 4, Gibson *, Zion U, MAC,
1:20.02. 5, Moncur III *, Tre L, LSC, 1:20.50. 6, Roy, David X, AAC, 1:21.54.
7, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:22.50. 8, Major, Dayyan J, DSC, 1:29.36.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:13.99. 2, Johnson, Marvin L,
WAVE-BA, 1:14.99. 3, Roy, David X, AAC, 1:21.67. 4, Gibson *, Ellie J,
WAVE-BA, 1:21.68. 5, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:21.91. 6, Moncur III *, Tre
L, LSC, 1:22.48. 7, Gibson *, Zion U, MAC, 1:23.67. 8, Major, Dayyan J, DSC,
1:24.08. 9, Miller, Matthew H, BSC, 1:25.45. 10, Cheetham *, Jordan P, MAC,
1:26.25. 11, Darville , Caellum T, AAC, 1:29.40. 12, Bartlett , Mikhail A,
MAC, 1:29.64.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:09.50. 2, Sastre, Mia G, MAC, 1:13.28.
3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:14.25. 4, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:14.30. 5,
Farrington, Grace M, BSC, 1:16.07. 6, Moncur *, Liya L, LSC, 1:17.90. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 1:18.29. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:18.53.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:12.57. 2, Higgs, Dedrie D,
WAVE-BA, 1:13.39. 3, Moncur *, Liya L, LSC, 1:16.33. 4, Sastre, Mia G, MAC,
1:16.56. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:16.85. 6, Farrington, Grace M, BSC,
1:18.24. 7, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:20.63. 8, Albury , Marissa L,
MAC, 1:21.07. 9, Richards , Ivana C, LSC, 1:21.96. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:22.36. 11, Moss *, Tamia T, AAC, 1:24.03. 12, Gibson, Alexia A,
ORCA, 1:24.38. 13, Simms, Monaye A, BSC, 1:26.42. 14, Blacquiere *, Mikayla,
AAC, 1:27.83. 15, Paul, Vanaj J, DSC, 1:29.48. 16, Higgs, Chyme D, BSC,
1:29.79. 17, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:31.17. 18, Roberts *, Erica N, MAC,
1:31.72.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Roy, Ishan A, MAC, 1:05.83. 2, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.81. 3,
Thompson , Jake F, AAC, 1:08.30. 4, Reckley , Jared J, MAC, 1:08.38. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 1:10.89. 6, Williams *, Rondon L, AAC, 1:13.21. 7,
Longley, Sean K, BSC, 1:15.81. 8, Gray, Wellington X, MAC, 1:16.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Newry, Joshua K, FAC, 1:09.74. 2, Roy, Ishan A, MAC,
1:10.75. 3, Reckley , Jared J, MAC, 1:10.88. 4, Williams , Rondon L, AAC,
1:11.66. 5, Thompson *, Jake F, AAC, 1:11.69. 6, Cooper, Elbert W, AAC,
1:12.55. 7, Gray, Wellington X, MAC, 1:13.41. 8, Longley, Sean K, BSC,
1:15.37. 9, Bowers, David E, AAC, 1:17.19. 10, Albury *, Noah C, MAC, 1:18.77.
11, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:20.46.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:07.57. 2, Campbell, Celia M, AAC,
1:08.78. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:11.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:14.84. 5, Eneas, GiGi S, BSC, 1:16.76. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:21.04.
7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:21.09. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:04.00. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:04.06.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:08.84. 2, Campbell, Celia M,
AAC, 1:13.86. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:15.41. 4, Taylor, Eliana A,
ORCA, 1:15.89. 5, Weech, Ariel T, AAC, 1:16.01. 6, Eneas, GiGi S, BSC,
1:16.32. 7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:19.10. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:20.00. 9, Trotman , Jazmine M, AAC, 1:20.05. 10, Knowles , Ryan R, MAC,
1:20.34. 11, Mortimer, Madison H, ORCA, 1:21.79. 12, Roberts, Dylan A, MAC,
1:21.94. 13, Wood, Sara A, BSC, 1:25.20. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:03.37.
--, McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:03.69. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X1:07.45.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(A - Final) 1, Carey, Davante S, MAC, 59.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 59.72.
3, Morley, Peter G, MAC, 1:02.69. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:02.70. 5,
Lloyd, Keith J, MAC, 1:02.94. 6, Russell *, Tyler T, MAC, 1:03.20. 7, Roberts,
Joshua D, MAC, 1:04.01. 8, Moss, Armando N, AAC, 1:04.93.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Taylor, Lamar C, FAC, 1:02.91. 2, Lloyd, Keith J, MAC,
1:03.09. 3, Morley, Peter G, MAC, 1:03.38. 4, Roberts, Joshua D, MAC, 1:03.57.
5, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:03.90. 6, Carey, Davante S, MAC, 1:04.34. 7,
Moss, Armando N, AAC, 1:04.92. 8, Russell *, Tyler T, MAC, 1:05.43. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 1:05.58. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 1:05.69. 11, Mott
*, Kadin V, MAC, 1:11.14. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:13.23. 13, Lord, Jaylon
J, WAVE-BA, 1:15.20. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:15.82. 15, McDonald, Gadville
L, MAC, 1:15.85. 16, Curtis, Jayden O, MAC, 1:17.28. 17, Miller, Melvin V,
BSC, 1:17.83.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Gibson , Saleste A, AAC, 2:50.40. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 2:53.53.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:02.52. 4, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 3:04.35. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:11.23. 6, Julien *, Madyson C, BSC, 3:16.93. 7,
Mckenzie, Dndn F, MAC, 3:21.25. 8, Cuccurullo *, Isabella K, WAVE-BA, 3:21.31.
9, Ingraham , Dayna G, BSC, 3:28.15. 10, Robinson , Syria J, FAC, 3:30.04.
11, Knowles *, Taylor C, SWAT, 3:31.84. 12, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA,
3:33.21. 13, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 3:34.77. 14, Lim, Megan G, FAC,
3:38.85. 15, Cooper , Aryanna I, AAC, 3:41.98. 16, Mackey , Jayda T, Blue
Waves, 3:43.05. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 3:45.83. 18, Rousseau-Cox *,
Sofia C, LSC, 3:49.04. 19, Rademaker *, Emily I, LSC, 3:49.31. 20, Threadgill,
Jaylah N, LSC, 3:50.89. 21, Burrows *, Paityn G, MAC, 3:59.78. --, Hamilton,
Lenika, TCASC, X3:39.93.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 2:47.77. 2, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA,
2:47.93. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 3:03.22. 4, Singh *, David A, BSC,
3:07.36. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 3:08.51. 6, Cartwright , Makhai I, Blue
Waves, 3:12.37. 7, Russell, Trace K, MAC, 3:12.89. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:14.16. 9, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:18.78. 10, Rolle, Gerard
C, BSC, 3:19.71. 11, Theberge , Mateo A, MAC, 3:20.50. 12, Morada , Neil A,
DSC, 3:21.90. 13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 3:26.67. 14, Pratt, Ta-naj
C, FAC, 3:33.35. 15, Moss, Ayden S, Mantas, 3:34.20. 16, Lloyd, Keiron I, MAC,
3:35.35. 17, Lightbourne, Nyhle A, Blue Waves, 3:39.88.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Williamson, Zoe A, FAC, 2:32.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:38.21. 3,
Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 2:46.41. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA,
2:46.73. 5, George , Trinity S, Blue Waves, 2:57.79. 6, Rolle , Jordyn M,
MAC, 3:02.45. 7, Major, Kailee P, MAC, 3:03.21. 8, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA,
3:04.70. 9, Lewis, Isabelle H, MAC, 3:10.25. 10, Hall, Layanna S, FAC,
3:13.61. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:14.99. 12, Gilbert , Madison R, BSC,
3:17.94. 13, Proffitt, Poppy Z, LSC, 3:23.92. 14, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
3:24.97. 15, Sands, Gianna K, MAC, 3:25.43. 16, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
3:26.09. 17, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:27.49. 18, Zatarain *, Alexia C, LSC,
3:32.99. 19, Carter *, Imani X, BSC, 3:36.88.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Bain *, Ayden T, FAC, 2:33.79. 2, Daniels, Maxwell P, MAC, 2:41.45. 3, Roy
*, Anish G, MAC, 2:41.64. 4, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 2:50.47. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 2:55.73. 6, Butler , Damari K, MAC, 2:56.93. 7, Johnson,
Kevin L, Blue Waves, 2:57.05. 8, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 2:57.13. 9,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 2:58.46. 10, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
3:06.13. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:09.59. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:11.06. 13, McKenzie, Kayden M, ORCA, 3:12.73. 14, Mendez *, Francisco C,
LSC, 3:13.82. 15, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:15.08. 16, Moss, Orion A, ORCA,
3:16.91. 17, Knowles, Shantero M, Mantas, 3:17.51. 18, Saunders, Najeh A, MAC,
3:18.02. 19, Carey, Nicholes E, FAC, 3:23.51. 20, Seligman *, Roy X, LSC,
3:29.64. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X2:59.50.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Knowles *, Leylah A, AAC, 2:22.26. 2, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA,
2:22.30. 2, Patton, Mia K, WAVE-BA, 2:22.30. 4, Sands, Giann D, MAC, 2:27.53.
5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 2:32.83. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
2:32.86. 7, Roberts, Logan S, MAC, 2:34.97. 8, Saidi *, Layla A, LSC, 2:35.30.
9, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:35.94. 10, Cowan, Teeann J, ORCA,
2:37.09. 11, Clarke, Alia O, MAC, 2:37.98. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA,
2:40.77. 13, Tuinman , Chloe I, LSC, 2:43.26. 14, Theberge , Elle A, MAC,
2:43.58. 15, Bertoldo *, Giada I, MAC, 2:45.16. 16, Campbell, Marliyah A, MAC,
2:46.10. 17, Albury *, Addison E, MAC, 2:46.36. 18, Delson, Arianna S, ORCA,
2:51.60. 19, Pritchard *, Erin M, MAC, 2:53.63. 20, Dean, Olivia S, MAC,
2:56.33. 21, Flores, Vernice F, FAC, 2:58.31. 22, Lawrence, Gabrielle B,
WAVE-BA, 2:58.78. 23, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 3:00.80. 24, Martin, Jai
A, WAVE-BA, 3:01.32. 25, Rolle, Chloe C, BSC, 3:02.14. 26, Barr *, Khalilah C,
BSC, 3:05.76. 27, Miller, Maya C, AAC, 3:08.81.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:12.22. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:22.69. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:23.75. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:23.89. 4,
Ferguson, Caleb T, AAC, 2:23.89. 6, Feaste *, William W, MAC, 2:27.38. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:27.60. 8, Roy, David X, AAC, 2:33.52. 9,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 2:36.01. 10, Mott, Koen M, MAC, 2:36.03. 11,
Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 2:36.60. 12, Kemp, Aidan J, DSC, 2:40.01. 13,
Miller, Matthew H, BSC, 2:40.11. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 2:42.86. 15,
Major, Dayyan J, DSC, 2:44.77. 16, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 2:47.59. 17,
Cheetham , Jordan P, MAC, 2:49.23. 18, Ellis , Isaiah E, DSC, 2:50.07. 19,
Knowles, Reginald D, WAVE-BA, 2:51.43. 20, Wells *, Cherkadin C, MAC, 2:51.97.
21, Sealy *, Kieran A, BSC, 2:52.99. 22, Thompson, Matthew D, Mantas, 2:56.16.
23, Bastian, Cairo T, AAC, 2:56.27. 24, Butler *, Daunte C, MAC, 2:56.37. 25,
Adderley, Tyler A, BSC, 2:57.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:09.33. 2, Mizell, Delaney L, LSC,
2:16.56. 3, Singh , Sarah E, BSC, 2:18.54. 4, Lundy , Rachel L, MAC,
2:19.40. 5, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 2:20.24. 6, Farrington, Grace M, BSC,
2:21.60. 7, Gibson , Salene P, AAC, 2:22.38. 8, Roy , Alyssa X, AAC,
2:24.38. 9, Haines , Madison S, LSC, 2:26.66. 10, Styles , Philena P, AAC,
2:30.26. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 2:31.15. 12, Fernander *, Dalisha C,
FAC, 2:33.47. 13, Richards *, Ivana C, LSC, 2:39.77. 14, Fernander, Darrienne
C, FAC, 2:43.87. 15, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 2:45.18. 16, Paul, Vanaj J,
DSC, 3:00.59. 17, Major, Monae R, AAC, 3:01.89.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:06.96. 2, Thompson , Jake F, AAC, 2:08.30.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:11.83. 4, Roy, Ishan A, MAC, 2:12.26. 5,
Archer, Ethan E, MAC, 2:14.23. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:15.07. 7, Roach *,
Noah F, MAC, 2:16.26. 8, Barr , Jack C, BSC, 2:18.48. 9, Bosland , Msanaa A,
BSC, 2:18.73. 10, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:19.03. 11, Williams *, Rondon L,
AAC, 2:19.93. 12, Dean, Joshua B, Blue Waves, 2:20.84. 13, Adderley, Brian J,
BSC, 2:22.62. 14, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:23.30. 15, Richford, Adam D, AAC,
2:23.99. 16, Beneby, Dominic C, Mantas, 2:24.26. 17, Albury *, Noah C, MAC,
2:25.30. 18, Eccleston , Anthony A, AAC, 2:28.82. 19, Kiesselbach , Niklas
M, LSC, 2:28.84. 20, Bowers, David E, AAC, 2:30.01. 21, Butler *, Asa C, BSC,
2:30.52. 22, David *, Damani M, DSC, 2:31.07.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Evans , Joanna L, UNAT, 2:01.55. 2, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 2:14.88.
3, MacPhail *, Anya I, MAC, 2:16.17. 4, Eneas, GiGi S, BSC, 2:23.32. 5,
Albury, Kaliyah G, MAC, 2:25.43. 6, Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:25.57. 7,
Mortimer, Madison H, ORCA, 2:25.83. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 2:30.01. 9,
Longley, Sian C, BSC, 2:30.20. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 2:33.15. 11,
Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 2:35.62. 12, Evans, Aaleyah S, MAC, 2:38.68. --,
Cornell, Emily A, UNAT, X2:05.12. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X2:16.74. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:25.73.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Kerr, Kohen K, MAC, 1:57.99. 2, Thompson *, Luke K C, AAC, 2:00.03. 3,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 2:01.28. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 2:02.40. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 2:03.10. 6, Murray, Joshua M, MAC, 2:04.48. 7,
Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 2:05.24. 8, Walcott, Andre A, MAC, 2:06.22.
9, Roy, Yvann X, AAC, 2:06.54. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:10.41. 11,
Jolly, Ricardo E, AAC, 2:10.47. 12, Wood, Ralph III V, BSC, 2:11.06. 13,
Ferguson, Rommel A, FAC, 2:11.47. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 2:11.76.
15, Roach *, Jacob L, MAC, 2:11.80. 16, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 2:13.08. 17,
Colebrooke, Kailen D, AAC, 2:13.47. 18, Lundy, Benjamin J, MAC, 2:14.81. 19,
Mott *, Kadin V, MAC, 2:15.94. 20, Bowers, Thomas M, AAC, 2:17.21. 21, Sears,
Taro C, AAC, 2:17.90. 22, Bain, Christopher R, MAC, 2:18.54. 23, Smith,
Alexander J, WAVE-BA, 2:19.14. 24, Turnquest, Alexander B, Mantas, 2:26.39.
--, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X2:21.36.
Girls 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12,
Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11), 5:17.55. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs, Rhanishka R 12,
Rolle, Chloe C 11), 5:18.29. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Clarke, Alia O 11,
Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Sands, Giann D 12),
5:20.22. 4, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Isabelle C 12, Saidi ,
Layla A 12, Cargill , Jayla T 12, Tuinman , Chloe I 12), 5:23.70. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Martin, Jai A 11, Norville-Smith,
Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 5:28.47. 6, Team Orca 'A' (Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Cowan, Teeann J 11, Grant, Dasia A 11), 6:11.53.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Bertoldo *, Giada I 11, Pratt, Adriel A 11,
Theberge *, Elle A 11, Dean, Olivia S 11), X6:05.63. --, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Bowe , Taliyah A 11, Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Knowles,
Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11), DQ.
Boys 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 4:46.66. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W
12), 4:49.27. 3, Alpha Aquatics 'A' (Roy, David X 11, Charles *, Jarrod J 11,
Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 4:58.00. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Miller, Matthew H 11, Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12,
Sealy *, Kieran A 12), 5:31.08. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J
12, Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12), 5:43.11.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11, Mott, Koen M 12), X5:30.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 4:50.36. 2, Alpha Aquatics 'A' (Gibson *,
Salene P 14, Roy *, Alyssa X 13, Thompson , Zaylie-Elizabeth P 14, Styles ,
Philena P 14), 5:01.91. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards *, Ivana C 13,
Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L 14), 5:12.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Farrington, Grace M 13, Cuffy-Bethel *, Devin R
13, Singh *, Sarah E 13, Simms, Monaye A 14), 5:14.26. --, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 4:21.82. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 4:36.44. 3, Alpha Aquatics 'A' (Williams *, Rondon L 13,
Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Thompson , Jake F 14), 4:39.68. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Prince , Hodari E 13, Knowles , Reis P 14, Bosland
*, Msanaa A 13, Carey, Christian B 13), 4:46.09. 5, Blue Waves Swim Club 'A'
(Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J 14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell
L 13), 5:40.94.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Weech, Ariel T 27, Stamp,
Virginia A 17, Trotman *, Jazmine M 16), 4:50.40. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(MacPhail *, Anya I 16, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury,
Kaliyah G 16), 4:53.36. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15,
Nesbitt, Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 4:55.92. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley, Sian C 18, Slatter,
Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 4:57.94. 5, Team Orca 'A' (Taylor,
Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer, Madison H
15), 5:03.49. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Finks, Maddie G 19,
Hsu, Helen 21, Freimann, Jessica S 19, Musleh, Lydia A 21), XDQ.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Russell *, Tyler T 18, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 3:58.82. 2, Barracuda Swim Club 'A' (Wood,
Ralph III V 16, Bastian *, Izaak Z 17, Fernander, N'Nhyn M 20, Lockhart, Kevon
D 16), 3:59.11. 3, Alpha Aquatics 'A' (Thompson , Luke K C 17, Thompson ,
Mark-Anthony W 16, Thompson, Luke J 17, Roy, Yvann X 17), 4:12.07. 4, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lopez, Shimon A
17, Lord, Jaylon J 15), 4:15.53. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G
17, Walcott, Andre A 17, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X4:06.60.
Girls 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 2:57.85. 2, Higgs *, Kyana D, BSC,
2:58.85. 3, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 3:03.07. 4, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 3:15.91. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 3:25.03. 6, Barr *, Khalilah C, BSC,
3:41.25.
Boys 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:35.56. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
2:36.54. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 2:51.26. 4, Moncur III *, Tre L, LSC,
2:58.19. 5, Feaste , William W, MAC, 3:02.47. 6, Albury , Kyle A, BSC,
3:07.12. 7, Moncur *, Ayrton G, MAC, 3:08.93.
Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 2:47.15. 2, Haines , Madison S, LSC, 2:53.27. 3,
Singh *, Sarah E, BSC, 2:58.50. 4, Jimenez, Jada A, MAC, 3:10.02.
Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 2:12.61. 2, Reckley , Jared J, MAC, 2:29.35.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:33.49. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.37. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:38.72. 6, Thompson *, Jake F, AAC, 2:41.80. 7,
Gray, Wellington X, MAC, 2:42.11. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:42.20.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 2:40.20. 2, Slatter, Katherine M, BSC,
2:42.07. 3, Newbold, Jolise J, ORCA, 2:50.14. 4, Roberts, Dylan A, MAC,
3:00.76. 5, Bethel, Kyla L, MAC, 3:07.98. 6, Albury, Kaliyah G, MAC, 3:08.91.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Pinder *, Ian X, MAC, 2:11.81. 2, Lloyd, Keith J, MAC, 2:15.61. 3, Walcott,
Andre A, MAC, 2:19.58. 4, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.78. 5, Thompson, Luke
J, AAC, 2:37.57.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Julien *, Madyson C, BSC, 48.75. 2, Threadgill, Jaylah N, LSC,
50.25. 3, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 52.00. 4, Knowles , Taylor C,
SWAT, 53.20. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 53.32. 6, Donaldson, Samirah E,
Mantas, 53.36. 7, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 53.77. 8, Gibson ,
Saleste A, AAC, 55.22.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Saunders, Kimaya S, FAC, 49.11. 2, Julien *, Madyson C,
BSC, 49.55. 3, Threadgill, Jaylah N, LSC, 51.25. 4, Cuccurullo *, Isabella K,
WAVE-BA, 52.49. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 52.77. 6, Gibson *, Saleste A,
AAC, 53.72. 7, Knowles , Taylor C, SWAT, 53.86. 8, Clarke , Christin-Alyssa
C, BSC, 54.58. 9, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.88. 10, Martin *, Tenay D,
WAVE-BA, 55.11. 11, Mackey , Jayda T, Blue Waves, 55.55. 12, Isaacs , Siann
E, AAC, 55.88. 13, Dames *, Khori M, BSC, 56.29. 14, Mitchell, Helsinki E,
WAVE-BA, 56.50. 15, Robinson *, Syria J, FAC, 57.08. 16, Mckenzie, Dndn F,
MAC, 57.30. 17, Lim, Megan G, FAC, 58.56. 18, George *, Delia C, WAVE-BA,
58.61. 19, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 58.62. 20, Smith, Chrislynn T, BSC,
59.16. 21, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 59.52. 22, Ingraham , Dayna G, BSC,
59.74. 23, Cooper , Aryanna I, AAC, 1:00.35. 24, Laslop , Ellie R, AAC,
1:00.81. 25, Seymour, Tiah X, Mantas, 1:01.55. 26, Rahming *, Khloe M, BSC,
1:02.92. 27, Albury *, Gillian C, MAC, 1:03.17. 28, Bostwick, Meryl W, BSC,
1:03.50. 29, Pinder, Nyah S, MAC, 1:04.16. 30, Pratt *, Noel S, BSC, 1:04.74.
31, Daxon , Laurel M, DSC, 1:05.46. 32, Rademaker , Emily I, LSC, 1:05.60.
33, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:05.82. 34, Seymour, Kaleah R, FAC, 1:08.44.
35, Pinder, Morgan M, MAC, 1:11.45. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X58.21.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 47.14. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
47.38. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 49.42. 4, Smith, Jayden K, Mantas, 49.70. 5,
Russell, Trace K, MAC, 49.86. 6, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 50.77. 7,
Morada *, Neil A, DSC, 52.45. 8, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.55.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 46.64. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 47.07. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 48.84. 4, Russell, Trace K, MAC, 49.55.
5, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 51.22. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves,
51.35. 7, Smith, Jayden K, Mantas, 51.57. 8, Morada *, Neil A, DSC, 52.56. 9,
Williams *, Kaylan K, WAVE-BA, 53.33. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.51.
11, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 53.75. 12, Moss, Ayden S, Mantas, 55.12. 13,
Bonamy, Mason A, Mantas, 55.47. 14, Moncur *, Ayriel J, MAC, 1:03.53.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 39.78. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
41.54. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 45.09. 4, Smith, Chelsea N, Mantas,
46.89. 5, George *, Trinity S, Blue Waves, 48.02. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.26. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 49.36. 8, Bournas, Issa L, LSC,
51.13.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 40.86. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 42.55. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.36. 4, George *, Trinity S, Blue
Waves, 47.34. 5, Smith, Chelsea N, Mantas, 47.39. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.06. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 48.87. 8, Bournas, Issa L, LSC,
49.33. 9, Pratt , Trinity C, BSC, 49.96. 10, Carey , Nastasia A, AAC, 50.03.
11, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 50.09. 12, Gilbert *, Madison R, BSC, 51.21.
13, Barnes *, Sanaa Z, BSC, 51.88. 14, Hall, Layanna S, FAC, 52.18. 15, Murray
*, Alanna T, MAC, 52.56. 16, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 52.57. 17,
Bastian *, Raine W, AAC, 53.46. 18, Lewis, Isabelle H, MAC, 55.26. 19, Sands,
Gianna K, MAC, 55.56. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC, 55.64. 21, Major, Kailee
P, MAC, 56.09. 22, Carey *, Nakeisha A, AAC, 56.51. 23, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 57.49. 24, Pickstock, Zahran K, ORCA, 58.80. 25, Lynes, Bharti S, Blue
Waves, 59.60.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.46. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
41.28. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.27. 4, Duncombe *, Tre X, BSC, 45.21. 5,
Hall, Kai G, BSC, 46.95. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 47.62. 7, Fox ,
Michael A, BSC, 47.96. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 51.45.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.38. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 40.82. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.14. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
45.30. 5, Hall, Kai G, BSC, 46.54. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 46.74.
7, Fox *, Michael A, BSC, 47.82. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 49.62. 9,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 49.79. 10, Laslop , Victor J, Mantas, 51.89.
11, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 52.50. 12, Knowles *, Noah S, WAVE-BA,
52.62. 13, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 52.89. 14, Armbrister, Tamar A,
ORCA, 53.63. 15, Mendez *, Francisco C, LSC, 53.98. 16, Saunders, Najeh A,
MAC, 54.77. 17, Carey, Nicholes E, FAC, 55.10. 18, Rigby *, Zayne M, MAC,
55.27.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.19. 2, Fox *, Maria A, BSC, 39.37. 3,
Saidi , Layla A, LSC, 40.01. 4, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 40.10. 5,
Fiaux , Elina A, AAC, 41.67. 6, Pratt, Adriel A, MAC, 43.43. 7, Pritchard ,
Erin M, MAC, 43.96. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.16.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.78. 2, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 39.38. 3, Fox , Maria A, BSC, 40.57. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 40.59. 5, Fiaux , Elina A, AAC, 41.80. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
42.83. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 43.69. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.08. 9,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 45.28. 10, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
45.35. 11, McPhee *, Arielle J, BSC, 45.46. 12, Rolle, Chloe C, BSC, 46.33.
13, Albury *, Addison E, MAC, 46.65. 14, Flores, Vernice F, FAC, 47.10. 15,
Martin, Jai A, WAVE-BA, 47.28. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden C, SWAT, 47.35. 17,
Grant, Dasia A, ORCA, 48.17. 18, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 48.24. 19, Arthur
, Royal J, FAC, 48.66. 20, George , Teryl O, Blue Waves, 49.05. 21, Miller,
Maya C, AAC, 49.18. 22, Watson, Molly P, LSC, 49.79. 23, Jean Louis, Vashti I,
ORCA, 54.72.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 35.57. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 35.69.
3, Wells, Caden A, MAC, 36.15. 4, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.69. 5, Moncur
*, Ayrton G, MAC, 39.12. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.34. 7, Simms, Matthias A,
BSC, 42.55. 8, Bartlett *, Mikhail A, MAC, 43.42.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 36.11. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
36.57. 3, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.68. 4, Wells, Caden A, MAC, 37.02. 5,
Moncur *, Ayrton G, MAC, 39.15. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.27. 7, Simms,
Matthias A, BSC, 41.44. 8, Bartlett , Mikhail A, MAC, 41.51. 9, Cordova ,
Ragh E, DSC, 42.63. 10, Adderley, Tyler A, BSC, 42.64. 11, Bastian, Cairo T,
AAC, 42.97. 12, Sealy *, Kieran A, BSC, 43.84. 13, Fountain, Tafari E,
WAVE-BA, 43.86. 14, Mott, Koen M, MAC, 44.71. 15, Storr *, Kaidin A, BSC,
45.25. 16, Cheetham *, Jordan P, MAC, 45.83.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 37.67. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
37.71. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.27. 4, Moncur *, Liya L, LSC, 39.13. 5,
Jimenez, Jada A, MAC, 39.24. 6, Roy , Alyssa X, AAC, 39.95. 7, Styles ,
Philena P, AAC, 40.10. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 40.87.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 37.31. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 38.50. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.87. 4, Roy *, Alyssa X, AAC,
39.43. 5, Moncur , Liya L, LSC, 39.66. 6, Styles , Philena P, AAC, 40.41. 7,
Jimenez, Jada A, MAC, 41.02. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 41.17. 9, Moss *,
Tamia T, AAC, 41.55. 10, Higgs, Chyme D, BSC, 42.65. 11, Mitchell *, Aerial S,
WAVE-BA, 43.53. 12, Roberts *, Erica N, MAC, 44.20. 13, Fernander, Darrienne
C, FAC, 45.54. 14, Green, Shatavion S, FAC, 45.80. 15, Major, Monae R, AAC,
46.37. 16, Rahming, Dreanna A, Blue Waves, 48.24. 17, Moxey, Kaile B, BSC,
51.77.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 30.76. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 31.37. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 33.56. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
33.85. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 34.07. 6, Archer, Ethan E, MAC, 35.36. 7,
Carey, Christian B, BSC, 36.32. 8, Adderley, Brian J, BSC, 36.64.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson III , Erald C, MAC, 32.99. 2, Forbes , Nigel J,
WAVE-BA, 33.87. 3, Knowles *, Reis P, BSC, 34.05. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 34.91. 5, Dam *, Brayden J, MAC, 36.19. 6, Adderley, Brian J, BSC,
36.24. 7, Archer, Ethan E, MAC, 36.34. 8, Carey, Christian B, BSC, 36.81. 9,
Dean, Joshua B, Blue Waves, 37.29. 10, Roach *, Noah F, MAC, 37.50. 11,
Cooper, Elbert W, AAC, 37.90. 12, Eccleston *, Anthony A, AAC, 38.36. 13,
Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 38.45. 14, Hall, Amari C, WAVE-BA, 38.83. 15,
Tucker, Anwar J, Blue Waves, 40.09. 16, Hall, Ayden S, FAC, 41.08. 17, Major,
Lawson J, AAC, 41.23.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.06. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
33.58. 3, Morley, Laura J, MAC, 33.62. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.90. 5,
Longley, Sian C, BSC, 36.16. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.90. 7, Slatter,
Katherine M, BSC, 37.51. 8, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 38.68. --, Purnell,
Natalie E, CS-FL, X33.41.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.00. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 33.85. 3, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.56. 4, Morley, Laura J, MAC,
35.95. 5, Longley, Sian C, BSC, 36.59. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.89. 7,
Slatter, Katherine M, BSC, 37.72. 8, Weech, Ariel T, AAC, 38.14. 9, Nesbitt,
Bri N, WAVE-BA, 38.82. 10, Stamp, Virginia A, AAC, 38.99. 11, Martin *,
Tenniya D, WAVE-BA, 45.43. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X35.22.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(A - Final) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.98. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.41. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.65. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
30.82. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.14. 6, Murray, Joshua M, MAC, 32.21. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 32.50. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 32.69. --,
March, Christian M, The Paq-FG, X29.07. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.09.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.83. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.25. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.97. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
31.38. 5, Walcott, Andre A, MAC, 31.83. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.83. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 31.89. 8, Murray, Joshua M, MAC, 32.20. 9, Lopez,
Shimon A, WAVE-BA, 32.22. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 33.22. 11, Roy, Yvann
X, AAC, 33.52. 12, Pinder *, Ian X, MAC, 33.59. 13, Moxey, Ethan E, FAC,
34.14. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 34.25. 15, Jolly, Ricardo E, AAC,
34.45. 16, Roberts, Joshua D, MAC, 34.63. 17, Colebrooke, Kailen D, AAC,
35.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 36.35. 19, Roach *, Jacob L, MAC,
37.20. 20, Hall *, Landon D, BSC, 37.80. 21, Smith, Alexander J, WAVE-BA,
37.98. 22, Miller, Benjamin R, FAC, 38.18. 23, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
39.05. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.28. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X29.41.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:18.22. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
1:22.57. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:25.35. 4, Julien , Madyson C, BSC,
1:26.30. 5, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 1:26.95. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:27.58. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.12. 8, Robinson *, Syria J, FAC,
1:31.24.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:20.41. 2, Smith , Skyler Y,
WAVE-BA, 1:24.69. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:27.01. 4, Robinson , Syria J,
FAC, 1:27.42. 5, Julien *, Madyson C, BSC, 1:28.25. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:29.44. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.07. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA,
1:30.10. 9, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 1:34.84. 10, Ingraham , Dayna
G, BSC, 1:35.13. 11, Knowles , Taylor C, SWAT, 1:39.06. 12, Mackey , Jayda
T, Blue Waves, 1:39.70. 13, Cooper *, Aryanna I, AAC, 1:40.82. 14, Evans,
Anneka X, DSC, 1:43.02. 15, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 1:43.14. 16,
Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC, 1:46.32. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 1:46.36.
18, Lim, Megan G, FAC, 1:47.06. 19, Threadgill, Jaylah N, LSC, 1:47.11. 20,
George , Delia C, WAVE-BA, 1:48.28. 21, Laslop , Ellie R, AAC, 1:48.60. 22,
Rademaker *, Emily I, LSC, 1:48.70. 23, Fox, Madison E, AAC, 1:48.97. 24,
Smith, Chrislynn T, BSC, 1:49.18. 25, Donaldson, Samirah E, Mantas, 1:51.72.
26, Albury *, Gillian C, MAC, 1:52.38. 27, Pinder, Nyah S, MAC, 1:54.00. 28,
Bostwick, Meryl W, BSC, 1:56.05. 29, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:56.48. 30,
Rodgers, Hailey G, MAC, 1:57.31. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X1:44.19.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 1:17.73. 2, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 1:18.28. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:22.47. 4, Russell,
Trace K, MAC, 1:26.33. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 1:26.38. 6,
Lewis , Liam E, WAVE-BA, 1:29.05. 7, Theberge , Mateo A, MAC, 1:29.90. 8,
Pickstock *, Jaishon R, FAC, 1:30.86.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 1:19.42. 2, Williams ,
Kaylan K, WAVE-BA, 1:22.96. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:24.16. 4,
Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 1:26.25. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA,
1:26.54. 6, Russell, Trace K, MAC, 1:27.40. 7, Theberge *, Mateo A, MAC,
1:30.66. 8, Pickstock , Jaishon R, FAC, 1:32.10. 9, Murray , Alexander J,
MAC, 1:32.23. 10, Rolle, Gerard C, BSC, 1:32.74. 11, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 1:32.77. 12, Pratt, Ta-naj C, FAC, 1:32.89. 13, Moss, Ayden S,
Mantas, 1:32.92. 14, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 1:33.46. 15, Lloyd,
Keiron I, MAC, 1:35.33. 16, Morada *, Neil A, DSC, 1:35.84. 17, Davis, Malik
A, MAC, 1:38.62. 18, Smith, Jayden K, Mantas, 1:43.47. 19, Lightbourne, Nyhle
A, Blue Waves, 1:44.91. 20, Saunders *, Travonte I, FAC, 1:45.35. 21, Wright
*, Issac S, MAC, 1:45.48. 22, Moncur , Ayriel J, MAC, 1:48.18. --, Singh ,
David A, BSC, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:07.67. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
1:08.23. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 1:11.71. 4, Ward , Rayven H, MAC,
1:12.23. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.12. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.78. 7, George , Trinity S, Blue Waves, 1:18.02. 8, Smith , Adaiah
T, WAVE-BA, 1:18.15.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:11.41. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 1:11.95. 3, Ward , Rayven H, MAC, 1:13.33. 4, Carey , Nakeisha A, AAC,
1:13.63. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.67. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.44. 7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 1:19.26. 8, George , Trinity S,
Blue Waves, 1:20.49. 9, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 1:25.33. 10, Bain, Quiana
L, Blue Waves, 1:25.98. 11, Major, Kailee P, MAC, 1:27.34. 12, Hall, Layanna
S, FAC, 1:27.78. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 1:28.98. 14, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 1:29.43. 15, Lewis, Isabelle H, MAC, 1:29.69. 16, Barnes *, Sanaa Z, BSC,
1:30.31. 17, Carey *, Nastasia A, AAC, 1:31.30. 18, Burrows, Allyssa E, ORCA,
1:33.56. 19, Sands, Gianna K, MAC, 1:33.84. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
1:34.39. 21, Carter , Imani X, BSC, 1:35.15. 22, Gilbert , Madison R, BSC,
1:36.10. 23, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:36.39. 24, Rolle *, Alyanna L, BSC,
1:36.89. 25, Taylor *, Kylah X, BSC, 1:37.51. 26, Rolle, Kai M, AAC, 1:39.68.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:08.14. 2, Bain , Ayden T, FAC,
1:10.41. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:12.18. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:13.00.
5, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 1:17.25. 6, Johnson, Kevin L, Blue Waves,
1:18.94. 7, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 1:22.41. 8, Johnson, Tahje D, Blue
Waves, 1:23.95.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:09.78. 2, Bain , Ayden T,
FAC, 1:12.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:13.36. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:13.86. 5, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 1:17.33. 6, Parker , Dylan A,
WAVE-BA, 1:19.75. 7, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 1:19.98. 8, Johnson, Tahje
D, Blue Waves, 1:20.07. 9, Butler , Damari K, MAC, 1:20.33. 10, Rollins ,
Aiden V, Blue Waves, 1:20.40. 11, Bethell, Daniel N, MAC, 1:24.84. 12, Mendez
, Francisco C, LSC, 1:25.07. 13, Burrows , Keron D, BSC, 1:25.73. 14, Laslop
*, Victor J, Mantas, 1:26.36. 15, Moss, Orion A, ORCA, 1:27.92. 16, Knowles,
Shantero M, Mantas, 1:29.07. 17, Rigby *, Zayne M, MAC, 1:29.94. 18, Rolle,
Deangelo B, MAC, 1:30.12. 19, Saunders, Najeh A, MAC, 1:30.18. 20, Carey,
Nicholes E, FAC, 1:30.79. 21, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:32.46. 22,
Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:33.04. 23, Seligman *, Roy X, LSC,
1:33.25. 24, Peet, Caleb I, MAC, 1:33.46. 25, Hicks *, Keagan K, MAC, 1:34.12.
26, Saunders, Myles A, MAC, 1:34.47. 27, Hall, Kai G, BSC, 1:39.97. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X1:20.09. --, McKenzie, Kayden M, ORCA, DQ.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:04.50. 2, Sands, Giann D, MAC,
1:04.62. 3, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:05.87. 4, Patton, Mia K,
WAVE-BA, 1:06.91. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:07.79. 6, Cargill ,
Jayla T, LSC, 1:08.50. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:11.13. 8, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 1:11.64.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 1:05.85. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
1:06.61. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:07.49. 4, Cargill *, Jayla T, LSC,
1:08.72. 5, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:09.79. 6, Culmer-Mackey *,
Sienna A, AAC, 1:09.86. 7, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 1:10.29. 8,
Roberts, Logan S, MAC, 1:10.79. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 1:11.19. 10,
Johnson, Bianca N, AAC, 1:12.17. 11, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:12.51. 12,
Tuinman *, Chloe I, LSC, 1:12.90. 13, Delson, Arianna S, ORCA, 1:13.35. 14,
Clarke, Alia O, MAC, 1:15.14. 15, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 1:15.22. 16,
Fiaux *, Elina A, AAC, 1:15.31. 17, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:16.96. 18,
Deane, Jada E, WAVE-BA, 1:18.75. 19, Dean, Olivia S, MAC, 1:19.38. 20,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 1:21.08. 21, Flores, Vernice F, FAC, 1:21.23.
22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:21.53. 23, Pratt, Adriel A, MAC, 1:21.62. 24,
Miller, Maya C, AAC, 1:22.19. 25, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:24.07. 26, McPhee
*, Arielle J, BSC, 1:26.00. 27, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 1:26.34. 28,
Deane, Erica J, WAVE-BA, 1:26.60.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 56.01. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
57.55. 3, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:03.09. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
1:03.55. 5, Munnings, Mateo H, Mantas, 1:06.37. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
1:06.59. 7, Feaste , William W, MAC, 1:06.71. 8, Albury , Kyle A, BSC,
1:09.95.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 58.85. 2, Ferguson, Tristin K,
MAC, 1:04.60. 2, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:04.60. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 1:05.03. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:06.53. 6, Munnings, Mateo H,
Mantas, 1:07.22. 7, Feaste , William W, MAC, 1:07.48. 8, Albury , Kyle A,
BSC, 1:09.65. 9, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:10.16. 10, Mott, Koen M, MAC,
1:10.40. 11, Roy, David X, AAC, 1:12.27. 12, Major, Dayyan J, DSC, 1:13.25.
13, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:13.36. 14, Miller, Matthew H, BSC, 1:14.12.
15, Darville , Caellum T, AAC, 1:14.41. 16, Ellis , Isaiah E, DSC, 1:16.17.
17, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 1:16.34. 18, Stuart, Jaron W, BSC, 1:17.16.
19, Butler *, Daunte C, MAC, 1:17.72. 20, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 1:18.01.
21, Sealy , Kieran A, BSC, 1:18.14. 22, Wells , Cherkadin C, MAC, 1:19.78.
23, Adderley, Tyler A, BSC, 1:20.27. 24, Thompson, Matthew D, Mantas, 1:20.34.
25, Storr *, Kaidin A, BSC, 1:22.16. 26, Bastian, Cairo T, AAC, 1:23.59. 27,
Johnson *, Taeden A, Blue Waves, 1:25.07.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 59.39. 2, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P,
AAC, 59.92. 3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:01.61. 4, Lundy *, Rachel L, MAC,
1:02.96. 5, Singh , Sarah E, BSC, 1:03.03. 6, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC,
1:03.57. 7, Sastre, Mia G, MAC, 1:04.42. 8, Roy *, Alyssa X, AAC, 1:06.09.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:01.97. 2, Thompson *,
Zaylie-Elizabeth P, AAC, 1:02.72. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 1:03.40. 4,
Sastre, Mia G, MAC, 1:03.50. 5, Singh *, Sarah E, BSC, 1:03.67. 6, Higgs,
Dedrie D, WAVE-BA, 1:04.02. 7, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 1:04.13. 8, Roy
, Alyssa X, AAC, 1:04.71. 9, Gibson , Salene P, AAC, 1:04.98. 10, Fernander
, Dalisha C, FAC, 1:07.15. 11, Styles , Philena P, AAC, 1:09.10. 12, Haines
*, Madison S, LSC, 1:09.19. 13, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:09.63. 14, Mitchell
*, Aerial S, WAVE-BA, 1:09.87. 15, Gibson, Alexia A, ORCA, 1:11.99. 16,
Richards , Ivana C, LSC, 1:12.11. 17, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:12.50.
18, Roberts *, Erica N, MAC, 1:14.11. 19, Percentie, Angel C, WAVE-BA,
1:14.30. 20, Moss *, Tamia T, AAC, 1:14.32. 21, Fernander, Darrienne C, FAC,
1:14.70. 22, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 1:16.83. 23, Higgs, Chyme D, BSC,
1:16.85. 24, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 1:18.38. 25, Simms, Monaye A, BSC,
1:19.06. 26, Paul, Vanaj J, DSC, 1:19.77. 27, Major, Monae R, AAC, 1:23.34.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 55.46. 2, Roy, Ishan A, MAC, 58.12. 3,
Thompson III , Erald C, MAC, 58.39. 4, Dam , Brayden J, MAC, 58.58. 5,
Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.15. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 59.94. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 1:00.93. 8, Roach *, Noah F, MAC, 1:01.98.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.54. 2, Thompson III *, Erald
C, MAC, 1:00.43. 3, Archer, Ethan E, MAC, 1:00.60. 4, Dam *, Brayden J, MAC,
1:00.62. 5, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:00.75. 6, Roach *, Noah F, MAC,
1:01.49. 7, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 1:01.62. 8, Roy, Ishan A, MAC,
1:02.16. 9, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:02.19. 10, Bosland *, Msanaa A, BSC,
1:02.67. 11, Cooper, Elbert W, AAC, 1:02.71. 12, Adderley, Brian J, BSC,
1:02.93. 13, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:03.15. 14, Kiesselbach , Niklas M,
LSC, 1:03.30. 15, Longley, Sean K, BSC, 1:03.47. 16, Williams *, Rondon L,
AAC, 1:03.55. 17, Beneby, Dominic C, Mantas, 1:03.74. 18, Barr *, Jack C, BSC,
1:04.48. 19, Carey, Christian B, BSC, 1:05.05. 20, Albury *, Noah C, MAC,
1:05.40. 21, Richford, Adam D, AAC, 1:05.54. 22, Bowers, David E, AAC,
1:05.68. 23, Eccleston *, Anthony A, AAC, 1:06.26. 24, Pinder, Cameo G,
WAVE-BA, 1:06.63. 25, Knowles *, Reis P, BSC, 1:06.65. 26, Williams, Kristian
B, WAVE-BA, 1:07.58. 27, Butler *, Asa C, BSC, 1:09.17. 27, Bodie, Lloyd J,
AAC, 1:09.17. 29, Tucker, Anwar J, Blue Waves, 1:12.30.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 57.53. 2, Weech, Ariel T, AAC, 59.61.
3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:02.98. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA,
1:04.58. 5, Taylor, Eliana A, ORCA, 1:04.61. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA,
1:05.81. 7, Hepburn, Jamilah R, MAC, 1:06.24. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:07.13. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X58.81. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG,
X59.72.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 1:00.48. 2, Weech, Ariel T, AAC,
1:01.74. 3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:01.95. 4, MacPhail , Anya I, MAC,
1:05.57. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:05.61. 6, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:05.71. 7, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 1:06.16. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:06.27. 9, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:06.50. 10, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:06.61. 11, Eneas, GiGi S, BSC, 1:06.66. 12, Mortimer, Madison H, ORCA,
1:07.20. 13, Longley, Sian C, BSC, 1:07.83. 14, Munnings *, Teja T, BSC,
1:09.80. 15, Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 1:09.93. 16, Newbold, Jolise J,
ORCA, 1:10.83. 17, Evans, Aaleyah S, MAC, 1:13.42. 18, Dean, Alexa J, Blue
Waves, 1:15.39. 19, Knowles *, Ryan R, MAC, 1:16.71. 20, Wood, Sara A, BSC,
1:18.94. --, Cornell, Emily A, UNAT, X58.03. --, Hsu, Helen, The Paq-FG,
X58.08. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X59.66. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X1:00.05. --, Trotman *, Jazmine M, AAC, DQ. --, Nesbitt, Bri N,
WAVE-BA, DQ.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
52.58. 3, Kerr, Kohen K, MAC, 52.60. 4, Moss, Armando N, AAC, 53.31. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 53.89. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.14. 7, Neely, Shawn W,
ORCA, 55.17. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 56.86. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X50.98. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.09.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.67. 2, Kerr, Kohen K, MAC,
52.69. 3, Moss, Armando N, AAC, 53.13. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 53.14. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 53.84. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.01. 7, Laing, Darren
I, WAVE-BA, 54.04. 8, Neely, Shawn W, ORCA, 54.89. 9, Lopez, Shimon A,
WAVE-BA, 56.18. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 56.39. 11, Murray, Joshua M,
MAC, 56.49. 12, Roy, Yvann X, AAC, 56.66. 13, Pinder *, Roman A, MAC, 56.83.
14, Stubbs *, Kierro M, MAC, 57.25. 15, Gaitor, Tenajh R, BSC, 58.17. 16, Mott
*, Kadin V, MAC, 58.64. 17, Wood, Ralph III V, BSC, 58.81. 18, Lundy, Benjamin
J, MAC, 59.02. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 59.03. 20, Jolly, Ricardo E, AAC,
59.10. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 59.59. 22, Colebrooke, Kailen D, AAC, 1:00.03.
23, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 1:00.96. 24, Bowers, Thomas M, AAC, 1:01.14.
25, Bain, Christopher R, MAC, 1:01.15. 26, Thompson, Luke J, AAC, 1:01.29. 27,
Sears, Taro C, AAC, 1:01.32. 28, Encinar, Gabriel X, Mantas, 1:01.38. 29,
McDonald, Gadville L, MAC, 1:02.10. 30, Curtis, Jayden O, MAC, 1:02.96. 31,
Turnquest, Alexander B, Mantas, 1:03.07. 32, Ferguson, Shawn L, Blue Waves,
1:04.72. 33, Miller, Melvin V, BSC, 1:04.84. 34, Young *, Pedro A, WAVE-BA,
1:06.37. 35, Greene, Gershwin S, BSC, 1:08.72. 36, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
1:09.58. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.29. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X51.89. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X54.25. --, Rhyce, Sergey M, The
Paq-FG, X1:02.43.
Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 3:25.89. 2, Gibson , Saleste A, AAC, 3:31.22.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:35.87. 4, Julien , Madyson C, BSC, 3:37.57. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:37.78. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 3:46.59. 7,
Ingraham , Dayna G, BSC, 3:55.07. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
3:57.67. 9, George , Delia C, WAVE-BA, 3:59.15. 10, Robinson , Syria J, FAC,
3:59.93. 11, Lim, Megan G, FAC, 4:07.33. 12, Donaldson, Samirah E, Mantas,
4:08.88. 13, Threadgill, Jaylah N, LSC, 4:10.86. 14, Saunders, Kimaya S, FAC,
4:16.49. 15, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 4:22.67. 16, Burrows , Paityn G,
MAC, 4:31.89. 17, Smith, Chrislynn T, BSC, 4:34.12. 18, Rahming *, Khloe M,
BSC, 4:36.30. 19, Albury *, Gillian C, MAC, 4:37.29. 20, Bostwick, Meryl W,
BSC, 4:41.79. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X4:09.45. --, Knowles *, Taylor C,
SWAT, DQ. --, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Singh , David A, BSC, 3:13.31. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 3:13.67.
3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 3:24.85. 4, Joseph, Christon A, Blue Waves,
3:28.30. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 3:41.03. 6, Rolle, Gerard C,
BSC, 3:42.39. 7, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 3:42.77. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:44.95. 9, Morada *, Neil A, DSC, 3:51.08. 10, Moss, Ayden S,
Mantas, 3:53.93. 11, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:59.91. 12, Smith, Jayden
K, Mantas, 4:08.17. 13, Lloyd, Keiron I, MAC, 4:09.36.
Girls 9-10 200 LC Meter IM
1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 2:55.98. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:56.67.
3, Williamson, Zoe A, FAC, 2:57.13. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 3:18.04. 5,
McKinney, Summer S, WAVE-BA, 3:18.89. 6, Bain, Quiana L, Blue Waves, 3:32.68.
7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 3:33.00. 8, Pratt , Trinity C, BSC, 3:35.46.
9, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:42.72. 10, Prince , Nia-Ishia C, BSC, 3:42.83.
11, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:44.46. 12, Rolle *, Jordyn M, MAC, 3:44.83.
13, Gilbert , Madison R, BSC, 3:45.01. 14, Zatarain , Alexia C, LSC,
3:50.62. 15, Carter *, Imani X, BSC, 4:01.60. 16, Bournas, Issa L, LSC,
4:02.25. 17, Baldwin , Zara S, LSC, 4:05.21. --, Ward , Rayven H, MAC, DQ.
Boys 9-10 200 LC Meter IM
1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 2:44.84. 2, Saunders *, Donald L, DSC,
2:51.04. 3, Bain , Ayden T, FAC, 3:05.00. 4, Roy , Anish G, MAC, 3:06.74. 5,
Farrington, Will B, BSC, 3:13.74. 6, Fox *, Michael A, BSC, 3:15.65. 7,
Simmons *, Dijon M, Blue Waves, 3:16.28. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves,
3:21.84. 9, Duncombe , Tre X, BSC, 3:22.00. 10, Butler , Damari K, MAC,
3:23.99. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:34.23. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:35.43. 13, Moss, Orion A, ORCA, 3:45.38. 14, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:45.62.
--, Hamilton, Lenin, TCASC, X3:25.88. --, Mendez *, Francisco C, LSC, DQ.
Girls 11-12 200 LC Meter IM
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:45.27. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:51.25. 3,
Gibbs, Rhanishka R, BSC, 2:53.12. 4, Fox *, Maria A, BSC, 2:56.29. 5, Sands,
Giann D, MAC, 2:57.34. 6, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:57.48. 7, Zatarain *,
Isabelle C, LSC, 2:57.72. 8, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:58.67. 9,
Patton, Mia K, WAVE-BA, 3:00.26. 10, Roberts, Logan S, MAC, 3:00.57. 11,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:07.78. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 3:08.52. 13,
Bertoldo , Giada I, MAC, 3:15.43. 14, Pritchard , Erin M, MAC, 3:15.61. 15,
Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:16.45. 16, Theberge , Elle A, MAC, 3:17.37.
17, Albury *, Addison E, MAC, 3:18.16. 18, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
3:25.53. 19, Barr *, Khalilah C, BSC, 3:25.79. 20, Rolle, Chloe C, BSC,
3:26.35. 21, Dillet, Morgan A, BSC, 3:31.21. 22, McPhee *, Arielle J, BSC,
3:33.20.
Boys 11-12 200 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:33.28. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 2:44.98. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:47.64. 4, Ferguson, Caleb T, AAC, 2:50.63. 5, Munnings,
Mateo H, Mantas, 2:51.37. 6, Albury , Kyle A, BSC, 2:51.38. 7, Moncur ,
Ayrton G, MAC, 2:53.18. 8, Kemp, Aidan J, DSC, 3:00.72. 9, Roy, David X, AAC,
3:00.80. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 3:03.59. 11, Darville , Caellum T,
AAC, 3:06.40. 12, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 3:07.82. 13, Cordova *, Ragh E,
DSC, 3:09.80. 14, Bastian, Cairo T, AAC, 3:23.67. --, Moncur III *, Tre L,
LSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:29.52. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:35.42. 3, Mizell, Delaney L, LSC, 2:38.05. 4, Farrington, Grace M, BSC,
2:42.33. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 2:42.66. 6, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
2:47.04. 7, Albury *, Marissa L, MAC, 2:48.26. 8, Jimenez, Jada A, MAC,
2:49.05. 9, Moncur , Liya L, LSC, 2:52.72. 10, Fernander , Dalisha C, FAC,
2:56.30. 11, Styles , Philena P, AAC, 2:57.02. 12, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 2:59.04. 13, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 3:00.07. 14, Roberts ,
Erica N, MAC, 3:04.26. 15, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:04.75. 16, Simms,
Monaye A, BSC, 3:11.02. 17, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 3:12.79. 18, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:28.31.
Boys 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:16.46. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:29.01.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:32.87. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.86. 5,
Williams, Kristian B, WAVE-BA, 2:48.87. 6, Richford, Adam D, AAC, 2:50.79. 7,
Bowers, David E, AAC, 2:52.34. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Morley, Laura J, MAC, 2:19.01. 2, Higgs *, Margaret A, UNAT, 2:20.13. 3,
Higgs *, Lilly L, UNAT, 2:26.39. 4, Slatter, Katherine M, BSC, 2:41.30. 5,
Longley, Sian C, BSC, 2:48.76. 6, Bethel, Kyla L, MAC, 2:51.27. 7, Evans,
Aaleyah S, MAC, 3:04.27. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X2:26.72. --, Hsu,
Helen, The Paq-FG, X2:30.63. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:35.78.
--, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:47.11.
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Bastian , Izaak Z, BSC, 2:09.71. 2, Thompson , Luke K C, AAC, 2:13.20. 3,
Lloyd, Keith J, MAC, 2:17.35. 4, Carey, Davante S, MAC, 2:17.68. 5, Taylor,
Lamar C, FAC, 2:19.87. 6, Russell , Tristan D, MAC, 2:24.02. 7, Russell ,
Tyler T, MAC, 2:24.26. 8, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:26.12. 9, Pinder *,
Ian X, MAC, 2:26.32. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.67. 11, Roach *, Jacob
L, MAC, 2:34.82. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:42.02. 13, Miller, Melvin V,
BSC, 2:46.51. 14, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 2:50.78.
Girls 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lewis *, Lelah E 9, Salting, Zizou B 10, Daniel,
Passion T 10, Norville-Smith, Seannae S 10), 2:40.92. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Major, Kailee P 10, Ward , Rayven H 10, Rolle , Jordyn M 10, Lewis,
Isabelle H 10), 2:49.43. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Gilbert *, Madison R 9, Barnes , Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9),
3:00.25. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons, Tiara D 9, Bain, Quiana L 10,
George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10), 3:17.01. 5, Alpha Aquatics 'A'
(Bastian *, Raine W 9, Carey , Nastasia A 10, Carey , Nakeisha A 10, Rolle,
Kai M 10), 3:19.58. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Baldwin *, Zara S 10,
Bournas, Issa L 9, Zatarain *, Alexia C 9, Mulder, Kristen E 10), 3:27.99. 7,
Team Orca 'A' (Pickstock, Zahran K 9, Zahra, Pickstock K 9, Burrows, Allyssa E
9, Francis, Antonay P 9), 3:54.54.
Boys 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Noah S 9, Hepburn, Tristen M 10, Parker
, Dylan A 9, Bain, Noah E 10), 2:36.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Roy ,
Anish G 10, Rigby , Zayne M 9, Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9),
2:38.89. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Burrows *, Keron D 9, Farrington, Will B
9, Duncombe , Tre X 10, Fox , Michael A 10), 2:43.64. 4, Blue Waves Swim
Club 'A' (Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10, Johnson, Kevin L 10,
Johnson, Tahje D 10), 2:46.82. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Laslop *, Victor
J 10, Turnquest, Elijah M 10, Knowles, Shantero M 9, Seymour, Braeden K 10),
3:00.19. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Dean , Aaron L 10, Seligman , Roy X
10, Mendez *, Francisco C 10, Haines, Nicholas A 10), 3:12.22. 7, Team Orca
'A' (Moss, Orion A 10, Armbrister, Tamar A 10, McKenzie, Kayden M 10, Johnson,
Amari H 9), 3:17.18. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Eneas, Adisa C 9, Stubbs,
Trevon X 10, Saunders *, Donald L 10, Knowles, Thomas O 9), 3:34.31. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9,
Bethell, Daniel N 9, Saunders, Myles A 9), X3:07.70.
Girls 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs,
Rhanishka R 12, Rolle, Chloe C 11), 2:19.21. 2, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Zatarain *, Isabelle C 12, Saidi , Layla A 12, Cargill , Jayla T 12,
Tuinman *, Chloe I 12), 2:19.74. 3, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12,
Knowles *, Leylah A 12, Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12),
2:20.79. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Roberts, Logan S 11, Pritchard *, Erin M
11, Adderley *, Tia- Isabella J 11, Sands, Giann D 12), 2:25.04. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Lawrence, Gabrielle B 12,
Norville-Smith, Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 2:25.22. 6, Team Orca 'A'
(Delson, Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Cowan, Teeann J 11, Rolle, Gabrielle
L 11), 2:41.51. 7, Sea Waves Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11,
Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11, Rolle, Shakinah T 11),
2:42.55. 8, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Maiya G 11, Arthur *, Royal J 12,
Flores, Vernice F 12, Robinson *, Syrae J 11), 3:00.56. 9, Blue Waves Swim
Club 'A' (Newry , Kennedy C 11, George , Teryl O 11, Brooks, Shianne L 11,
RoseDean, Amber A 11), 3:19.76. --, Mako Aquatics Club 'B' (Clarke, Alia O 11,
Pratt, Adriel A 11, Theberge , Elle A 11, Albury , Addison E 11), X2:36.79.
Boys 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 2:07.12. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Moncur *, Ayrton G 11, Ferguson, Tristin K
12), 2:07.42. 3, Alpha Aquatics 'A' (Darville , Caellum T 11, Charles ,
Jarrod J 11, Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 2:17.90. 4,
Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Kemp, Aidan J 11, Ellis *,
Isaiah E 11, Cordova *, Ragh E 12), 2:26.58. 5, Barracuda Swim Club 'A'
(Miller, Matthew H 11, Adderley, Tyler A 11, Simms, Matthias A 12, Albury *,
Kyle A 11), 2:27.82. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis,
Sanchez O 12, Johnson *, Taeden A 11, Turner, Davawn C 12), 3:09.24.
Girls 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 2:10.20. 2, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards
*, Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L
14), 2:13.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Simms, Monaye A 14, Cuffy-Bethel *,
Devin R 13, Singh *, Sarah E 13, Farrington, Grace M 13), 2:15.16. 4, Alpha
Aquatics 'A' (Gibson *, Salene P 14, Styles , Philena P 14, Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Roy *, Alyssa X 13), 2:15.86. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), 2:18.75. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Brown *,
Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Fernander *, Dalisha C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:28.86.
Boys 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 1:57.06. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 2:03.88. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Adderley, Brian J 14, Bosland , Msanaa A 13),
2:05.89. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J
14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13), 2:26.52. --, Alpha Aquatics 'A'
(Thompson , Jake F 14, Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Eccleston
*, Anthony A 14), DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Trotman *, Jazmine M 16), 2:06.97. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Morley, Laura J 22, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury, Kaliyah
G 16), 2:07.68. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15, Nesbitt,
Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 2:10.92. 4, Team Orca
'A' (Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer,
Madison H 15), 2:11.99. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley,
Sian C 18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 2:13.64.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Stubbs *, Kierro M 15, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 1:46.12. 2, Alpha Aquatics 'A' (Albury, Miller
19, Thompson *, Luke K C 17, Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20),
1:46.50. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E
18, Lopez, Shimon A 17, Lord, Jaylon J 15), 1:53.92. 4, Freeport Aquatic Club
'A' (Taylor, Lamar C 15, Ferguson, Rommel A 15, Moxey, Ethan E 18, Miller,
Benjamin R 15), 1:56.90. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G 17,
Russell *, Tyler T 18, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X1:52.10. --,
Barracuda Swim Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Bastian *, Izaak Z 17,
Fernander, N'Nhyn M 20, Gaitor, Tenajh R 18), DQ.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 5:17.88. 2, Roberts, Logan S, MAC,
5:29.06. 3, Saidi *, Layla A, LSC, 5:31.77. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
5:31.90. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 5:32.81. 6, Clarke, Alia O, MAC, 5:34.38.
7, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 5:39.47. 8, Bertoldo *, Giada I, MAC, 5:49.87.
9, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 5:55.54. 10, Campbell, Marliyah A, MAC, 5:55.75.
11, Delson, Arianna S, ORCA, 6:05.11. 12, Albury *, Addison E, MAC, 6:12.10.
13, Dean, Olivia S, MAC, 6:22.88.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 4:41.75. 2, Wells, Caden A, MAC, 5:04.83. 3,
Feaste *, William W, MAC, 5:08.46. 4, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 5:18.20. 5,
Roy, David X, AAC, 5:29.11. 6, Gibson *, Zion U, MAC, 5:33.34. 7, Mott, Koen
M, MAC, 5:33.47. 8, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 5:35.63. 9, Duncombe, Launy
L, WAVE-BA, 5:43.68. 10, Major, Dayyan J, DSC, 5:45.51. 11, Kemp, Aidan J,
DSC, 5:47.04. 12, Simms, Matthias A, BSC, 5:50.24. 13, Miller, Matthew H, BSC,
5:52.47. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 6:01.19. 15, Quant, Ricardo L, WAVE-BA,
6:14.61. 16, Bastian, Cairo T, AAC, 6:25.42. 17, Adderley, Tyler A, BSC,
6:27.90.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 4:36.26. 2, Farrington, Grace M, BSC,
4:56.84. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 5:00.66. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
5:02.07. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 5:04.68. 6, Haines , Madison S, LSC,
5:05.27. 7, Gibson , Salene P, AAC, 5:06.34. 8, Singh , Sarah E, BSC,
5:06.67. 9, Sastre, Mia G, MAC, 5:08.44. 10, Styles *, Philena P, AAC,
5:29.12. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 5:31.20. 12, Richards *, Ivana C, LSC,
5:42.29.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 4:37.49. 2, Longley, Sean K, BSC, 4:40.22. 3,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 4:43.83. 4, Thompson *, Jake F, AAC, 4:45.97. 5,
Prince , Hodari E, BSC, 4:48.18. 6, Barr , Jack C, BSC, 4:54.58. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:13.91. 8, Richford, Adam D, AAC, 5:21.80. 9, Butler *,
Asa C, BSC, 5:32.29.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, MacPhail *, Anya I, MAC, 4:47.75. 2, Albury, Kaliyah G, MAC, 4:58.08. 3,
Eneas, GiGi S, BSC, 5:06.77. 4, Trotman *, Jazmine M, AAC, 5:12.77. 5,
Roberts, Dylan A, MAC, 5:21.19. 6, Mortimer, Madison H, ORCA, 5:22.84. 7,
Evans, Aaleyah S, MAC, 5:39.03. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X4:47.67.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Luke K C, AAC, 4:18.69. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
4:22.93. 3, Laing, Darren I, WAVE-BA, 4:35.24. 4, Roy, Yvann X, AAC, 4:36.47.
5, Jolly, Ricardo E, AAC, 4:39.73. 6, Roach *, Jacob L, MAC, 4:41.65. 7,
Bartlett III , Hugh A, MAC, 4:44.56. 8, Mott , Kadin V, MAC, 4:46.37. 9,
Wood, Ralph III V, BSC, 4:52.80. 10, Lundy, Benjamin J, MAC, 4:56.63. 11,
Bowers, Thomas M, AAC, 4:56.83. 12, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 5:03.08.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 35.66. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
37.50. 3, Julien , Madyson C, BSC, 38.03. 4, Ingraham , Dayna G, BSC, 38.16.
5, Isaacs *, Siann E, AAC, 38.26. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.69. 7,
Ferguson, Alissa A, BSC, 38.87. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 39.09.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 36.44. 2, Julien , Madyson C,
BSC, 36.96. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 38.17. 4, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
38.65. 5, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.74. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 38.79.
7, Ingraham *, Dayna G, BSC, 39.04. 8, Ferguson, Alissa A, BSC, 39.38. 9,
Saunders, Kimaya S, FAC, 40.35. 10, Robinson *, Syria J, FAC, 41.43. 11,
Cooper , Aryanna I, AAC, 42.11. 12, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 42.15.
13, Knowles , Taylor C, SWAT, 42.35. 14, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
43.07. 15, Seymour, Tiah X, Mantas, 43.42. 16, Mackey *, Jayda T, Blue Waves,
43.67. 17, Threadgill, Jaylah N, LSC, 43.74. 18, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
43.88. 19, Maycock *, Melaja A, DSC, 44.46. 20, Evans, Anneka X, DSC, 44.88.
21, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 45.25. 22, Lim, Megan G, FAC, 45.41. 23,
Donaldson, Samirah E, Mantas, 46.16. 24, Smith, Chrislynn T, BSC, 46.77. 25,
Fox, Madison E, AAC, 47.19. 26, Bostwick, Meryl W, BSC, 47.35. 27, Laslop *,
Ellie R, AAC, 47.36. 28, Albury *, Gillian C, MAC, 47.98. 29, Rosales, Nadia
T, MAC, 48.26. 30, Burrows , Paityn G, MAC, 48.31. 31, George , Delia C,
WAVE-BA, 48.32. 32, Pinder, Nyah S, MAC, 48.66. 33, Rodgers, Hailey G, MAC,
48.78. 34, Rademaker *, Emily I, LSC, 49.18. 35, Munroe, Isabella I, MAC,
50.25. 36, Rolle, Kamryn M, MAC, 51.30. 37, Rahming *, Khloe M, BSC, 54.43.
--, Hamilton, Lenika, TCASC, X46.96.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 34.82. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
35.83. 3, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 35.85. 4, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 36.36. 5, Rolle, Gerard C, BSC, 38.26. 6, Russell, Trace K, MAC,
38.70. 7, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.73. 8, Lewis , Liam E,
WAVE-BA, 39.39.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 35.33. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 36.16. 3, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 36.29. 4, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 37.22. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.12. 6, Lewis , Liam
E, WAVE-BA, 38.49. 7, Rolle, Gerard C, BSC, 38.78. 8, Russell, Trace K, MAC,
38.90. 9, Pratt, Ta-naj C, FAC, 39.83. 10, Moss, Ayden S, Mantas, 40.24. 11,
Lloyd, Keiron I, MAC, 41.36. 12, Smith, Jayden K, Mantas, 41.37. 13, Theberge
*, Mateo A, MAC, 41.44. 14, Morada , Neil A, DSC, 41.54. 14, Pickstock ,
Jaishon R, FAC, 41.54. 16, Murray *, Alexander J, MAC, 41.80. 17,
Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 42.44. 18, Saunders *, Travonte I, FAC,
42.70. 19, Davis, Malik A, MAC, 42.83. 20, Salting, Messi B, WAVE-BA, 42.96.
21, Dean, Adrian C, MAC, 43.73. 22, Wright *, Issac S, MAC, 45.54. 23, Bonamy,
Mason A, Mantas, 46.14. 24, Moncur *, Ayriel J, MAC, 49.27. 25, Ferguson,
Kaalen A, AAC, 49.58.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 30.52. 2, Williamson, Zoe A, FAC,
30.76. 3, Ward , Rayven H, MAC, 31.84. 4, Carey , Nakeisha A, AAC, 33.02. 5,
Rolle , Jordyn M, MAC, 33.11. 6, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 35.58. 7, Bain,
Quiana L, Blue Waves, 37.42. --, George *, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 31.33. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 31.66. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 32.04. 4, Ward , Rayven H, MAC,
32.71. 5, Rolle , Jordyn M, MAC, 33.05. 6, George , Trinity S, Blue Waves,
34.30. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 34.96. 8, Bain, Quiana L, Blue Waves,
35.41. 9, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 35.53. 10, Carey *, Nastasia A,
AAC, 36.02. 11, Major, Kailee P, MAC, 36.73. 12, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
36.80. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 36.89. 14, Hall, Layanna S, FAC, 37.09.
15, Proffitt, Poppy Z, LSC, 37.21. 16, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 37.42. 17,
Lewis, Isabelle H, MAC, 37.65. 18, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 40.56. 19,
Burrows, Allyssa E, ORCA, 40.64. 20, Carter *, Imani X, BSC, 40.76. 21, Sands,
Gianna K, MAC, 41.14. 21, Bastian , Raine W, AAC, 41.14. 23, Prince ,
Nia-Ishia C, BSC, 41.34. 24, Smith, Chelsea N, Mantas, 41.62. 25, Zatarain *,
Alexia C, LSC, 41.76. 26, Gilbert *, Madison R, BSC, 41.81. 27, Simmons, Tiara
D, Blue Waves, 42.15. 28, Minus, Denaja A, Blue Waves, 42.52. 29, Pickstock,
Zahran K, ORCA, 43.63. 30, Corneille, Kaitlyn E, DSC, 45.03.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 31.49. 2, Roy , Anish G, MAC, 31.80.
3, Bain *, Ayden T, FAC, 31.86. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.01. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 34.82. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.84. 7, Butler
*, Damari K, MAC, 35.12. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 35.90.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 30.99. 2, Bain , Ayden T, FAC,
31.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 32.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 32.93. 5,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.60. 6, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 34.62.
7, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 34.80. 8, Butler *, Damari K, MAC, 35.20. 9,
Johnson, Kevin L, Blue Waves, 35.61. 10, Mendez *, Francisco C, LSC, 35.91.
11, McKenzie, Kayden M, ORCA, 36.00. 12, Bain, Noah E, WAVE-BA, 36.03. 13,
Burrows , Keron D, BSC, 36.40. 14, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 36.53. 15,
Lewis *, Micah A, BSC, 36.63. 16, Saunders, Najeh A, MAC, 37.25. 17, Carey,
Nicholes E, FAC, 37.35. 18, Laslop *, Victor J, Mantas, 37.45. 19, Moss, Orion
A, ORCA, 37.46. 20, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 37.52. 21, Hicks *,
Keagan K, MAC, 37.58. 22, Rigby *, Zayne M, MAC, 38.23. 23, Seymour, Braeden
K, Mantas, 38.58. 24, Armbrister, Tamar A, ORCA, 38.74. 25, Seligman *, Roy X,
LSC, 38.95. 26, Hall, Kai G, BSC, 39.09. 27, Knowles, Shantero M, Mantas,
39.11. 28, Mcdonald, Devin T, MAC, 39.13. 29, Rolle, Deangelo B, MAC, 39.18.
30, Saunders, Myles A, MAC, 39.92. 31, Peet, Caleb I, MAC, 40.39. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.17. 2, Knowles *, Leylah A, AAC, 29.61. 3,
Zatarain , Isabelle C, LSC, 30.22. 4, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.33.
5, Cargill *, Jayla T, LSC, 30.57. 6, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.59. 7,
Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 30.72. 8, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 30.98.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.61. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
30.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.21. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC,
30.68. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.72. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
30.74. 7, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.01. 8, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.04. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 31.58. 10, Rolle, Chloe C, BSC, 31.92.
11, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 32.26. 12, Bowe , Taliyah A, SWAT,
32.33. 13, Tuinman *, Chloe I, LSC, 32.89. 14, Delson, Arianna S, ORCA, 33.08.
15, Johnson, Bianca N, AAC, 33.15. 16, Fiaux *, Elina A, AAC, 33.60. 17,
Watson, Zarria J, WAVE-BA, 33.82. 18, Clarke, Alia O, MAC, 34.25. 19, McPhee
, Arielle J, BSC, 34.87. 20, Pritchard , Erin M, MAC, 34.90. 21, Deane, Jada
E, WAVE-BA, 34.95. 22, Pratt, Adriel A, MAC, 35.09. 23, Miller, Maya C, AAC,
35.16. 24, Dean, Olivia S, MAC, 35.21. 25, Albury *, Addison E, MAC, 35.26.
26, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 35.31. 27, Campbell, Marliyah A, MAC,
35.33. 28, Flores, Vernice F, FAC, 36.13. 29, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 36.61.
30, Bridgewater *, Lauren J, BSC, 37.05. 31, Brooks, Shianne L, Blue Waves,
37.21. 32, Davis, Chelsie Z, MAC, 37.35. 33, Martin, Jai A, WAVE-BA, 37.54.
34, Grant, Dasia A, ORCA, 37.56. 35, Deane, Erica J, WAVE-BA, 38.16. 36,
George *, Teryl O, Blue Waves, 38.18. 37, Bain, Nia L, AAC, 38.79. 38,
Moss-Moultrie , Kaiden C, SWAT, 39.02. 39, Robinson , Syrae J, FAC, 39.29.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 25.68. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
26.14. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 27.70. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
28.40. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.59. 6, Charles *, Jarrod J, AAC, 29.10.
7, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.62. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 29.90.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 26.78. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 27.93. 3, Ferguson, Tristin K, MAC, 28.52. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
28.91. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.94. 6, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.50.
6, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 29.50. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 30.01.
9, Albury , Kyle A, BSC, 31.11. 10, Mott, Koen M, MAC, 31.68. 11, Gibson ,
Ellie J, WAVE-BA, 31.74. 12, Gibson *, Zion U, MAC, 31.98. 13, Major, Dayyan
J, DSC, 32.11. 14, Ellis *, Isaiah E, DSC, 33.19. 15, Miller, Matthew H, BSC,
33.27. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 33.61. 17, Darville , Caellum T, AAC,
33.70. 18, Sealy *, Kieran A, BSC, 33.75. 19, Thompson, Matthew D, Mantas,
34.08. 20, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 34.14. 21, Butler *, Daunte C, MAC,
34.34. 22, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 34.35. 23, Storr *, Kaidin A, BSC,
35.57. 24, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 36.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.07. 2, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.12.
3, Lundy , Rachel L, MAC, 28.19. 4, Moss , Keianna B, MAC, 28.36. 5,
Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.61. 6, Singh , Sarah E, BSC, 28.94. 7, Brown
, Abayomi A, FAC, 29.71. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 29.92.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.46. 2, Moss *, Keianna B, MAC,
28.48. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 28.55. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.86.
5, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.87. 6, Brown , Abayomi A, FAC, 29.40. 7,
Singh , Sarah E, BSC, 29.86. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 30.22. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 30.54. 10, Gibson *, Salene P, AAC, 30.62. 11,
Mitchell *, Aerial S, WAVE-BA, 31.20. 12, Stubbs, Courtney M, AAC, 32.26. 13,
Moss *, Tamia T, AAC, 32.76. 14, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 33.11. 15,
Fernander, Darrienne C, FAC, 33.18. 16, Paul, Vanaj J, DSC, 33.27. 17, Higgs,
Chyme D, BSC, 33.95. 18, Roberts , Erica N, MAC, 34.04. 19, Blacquiere ,
Mikayla, AAC, 34.33. 20, Colebrooke, Vernel J, Blue Waves, 34.51. 21, Simms,
Monaye A, BSC, 35.01. 22, Major, Monae R, AAC, 35.13. 23, Naylor *, Claire A,
LSC, 35.37. 24, Miller *, Jade E, MAC, 35.40. 25, Carroll, Damali F, MAC,
36.29.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 25.34. 2, Cooper, Elbert W, AAC,
26.70. 3, Roy, Ishan A, MAC, 26.80. 4, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.86. 5,
Reckley *, Jared J, MAC, 26.97. 6, Beneby, Dominic C, Mantas, 27.05. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 27.31. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.58.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 26.27. 2, Roy, Ishan A, MAC,
26.64. 3, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.83. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 27.06.
5, Archer, Ethan E, MAC, 27.20. 6, Reckley *, Jared J, MAC, 27.22. 7, Beneby,
Dominic C, Mantas, 27.30. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.56. 9, Eccleston
, Anthony A, AAC, 27.64. 10, Roach , Noah F, MAC, 27.72. 11, Adderley, Brian
J, BSC, 27.73. 12, Carey, Christian B, BSC, 27.79. 13, Newry, Joshua K, FAC,
28.13. 14, Bosland , Msanaa A, BSC, 28.42. 15, Knowles , Reis P, BSC, 28.47.
16, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.52. 17, David , Damani M, DSC, 28.93. 17,
Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 28.93. 19, Williams *, Rondon L, AAC, 29.11. 20,
Bowers, David E, AAC, 29.37. 21, Richford, Adam D, AAC, 29.70. 22, Albury *,
Noah C, MAC, 30.38. 23, Hall, Ayden S, FAC, 30.76. 24, Bodie, Lloyd J, AAC,
30.90. 25, Johnson, Arrieon W, Blue Waves, 32.05. 26, Butler *, Asa C, BSC,
32.10. 27, Knowles, Joshua A, AAC, 32.51. 28, Scavella, Andrew R, BSC, 33.17.
29, Major, Lawson J, AAC, 33.46. --, Tucker, Anwar J, Blue Waves, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.27. 2, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA,
28.70. 2, Stamp, Virginia A, AAC, 28.70. 4, Taylor, Eliana A, ORCA, 28.73. 5,
Campbell, Celia M, AAC, 29.03. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.15. 7, Longley,
Sian C, BSC, 29.78. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 30.09. --, Hsu, Helen, The
Paq-FG, X27.18. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X27.58.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.94. 2, Gibson *, Jasmine E,
WAVE-BA, 29.20. 3, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
29.28. 5, Stamp, Virginia A, AAC, 29.40. 6, Campbell, Celia M, AAC, 29.48. 7,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 29.70. 8, Longley, Sian C, BSC, 29.97. 9, Hepburn,
Jamilah R, MAC, 30.12. 10, Mortimer, Madison H, ORCA, 30.24. 11, Newbold,
Jolise J, ORCA, 30.85. 12, Munnings , Teja T, BSC, 31.18. 13, Martin ,
Tenniya D, WAVE-BA, 31.28. 14, Thurston, Lynell M, ORCA, 31.35. 15, Pyfrom,
Christina C, AAC, 32.21. 16, Knowles *, Ryan R, MAC, 33.52. 17, Dean, Alexa J,
Blue Waves, 33.56. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X27.03. --, Musleh, Lydia A,
The Paq-FG, X27.57. --, McDonald, Maddie C, CS-FL, X27.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.33. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.42. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.80. 4, Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.04.
5, Kerr, Kohen K, MAC, 24.07. 6, Carey, Davante S, MAC, 24.51. 7, Lockhart,
Kevon D, BSC, 24.56. 8, Moss, Armando N, AAC, 24.58. --, Borgen, Runar, The
Paq-FG, X23.39. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.47. (B - Final) --, Morales,
Josiah N, The Paq-FG, X23.89. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X23.91. --, Laing,
Darren I, WAVE-BA, X24.66. --, Neely, Shawn W, ORCA, X24.74. --, Roy, Yvann X,
AAC, X25.34. --, Pinder , Roman A, MAC, X25.51. --, Pinder , Ian X, MAC,
X25.64. --, Colebrooke, Kailen D, AAC, X25.68. --, Smith, Kristofer E,
WAVE-BA, X25.77. --, Murray, Joshua M, MAC, X26.12.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.40. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.64. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.82. 4, Kerr, Kohen K, MAC, 24.13. 5,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.18. 6, Moss, Armando N, AAC, 24.44. 7, Carey,
Davante S, MAC, 24.46. 8, Lockhart, Kevon D, BSC, 24.65. 9, Neely, Shawn W,
ORCA, 24.90. 10, Laing, Darren I, WAVE-BA, 25.33. 11, Roy, Yvann X, AAC,
25.42. 12, Pinder *, Roman A, MAC, 25.59. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC,
25.68. 14, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 25.72. 15, Pinder *, Ian X, MAC,
25.74. 16, Murray, Joshua M, MAC, 25.77. 17, Albury, Miller, AAC, 25.84. 18,
Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 25.99. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 26.09. 20,
Ferguson, Rommel A, FAC, 26.16. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 26.34. 22, Lord,
Jaylon J, WAVE-BA, 26.59. 23, Thompson, Tristan J, AAC, 26.66. 24, Encinar,
Gabriel X, Mantas, 26.94. 25, Russell *, Tristan D, MAC, 26.95. 26, Lundy,
Benjamin J, MAC, 26.99. 27, Wood, Ralph III V, BSC, 27.13. 28, McDonald,
Gadville L, MAC, 27.41. 29, Bowers, Thomas M, AAC, 27.64. 30, Curtis, Jayden
O, MAC, 27.65. 31, Sears, Taro C, AAC, 27.67. 32, Bain, Christopher R, MAC,
27.69. 33, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 27.70. 34, Turnquest, Alexander B,
Mantas, 28.15. 35, Young *, Pedro A, WAVE-BA, 28.35. 36, Miller, Benjamin R,
FAC, 28.37. 37, Miller, Melvin V, BSC, 28.76. 38, Hall *, Landon D, BSC,
28.81. 39, Burrows, Adrian N, Mantas, 29.38. 40, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
29.81. 41, Alonce, Anthony S, WAVE-BA, 30.70. 42, Ward, Athan N, MAC, 30.84.
--, Borgen, Runar, The Paq-FG, X23.54. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.61. --,
Barbar, AJ J, Lebanon, X24.03. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X24.26. --,
Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X27.85.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:33.99. 2, Pratt *, Trinity C, BSC,
1:45.22. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:45.99. 4, Bournas, Issa L, LSC,
1:49.23. 5, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 1:49.64. 6, Norville-Smith, Seannae S,
WAVE-BA, 1:51.00. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:54.08. --, Bain, Quiana L,
Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:34.97. 2, Pratt *, Trinity C,
BSC, 1:47.29. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:51.13. 4, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 1:52.22. 5, Bournas, Issa L, LSC, 1:52.51. 6, Sylvain, Knyjha T,
Mantas, 1:53.17. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:53.52. 8, Norville-Smith,
Seannae S, WAVE-BA, 1:55.25. 9, Zatarain *, Alexia C, LSC, 1:55.91. 10, Hall,
Layanna S, FAC, 1:57.89. 11, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 1:57.94. 12,
Murray *, Alanna T, MAC, 2:00.25. 13, Lewis, Isabelle H, MAC, 2:05.32. --,
Williamson, Zoe A, FAC, X1:39.37. --, Barnes *, Sanaa Z, BSC, DQ. --, George
*, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:21.34. 2, Farrington, Will B, BSC,
1:31.90. 3, Bain , Ayden T, FAC, 1:35.45. 4, Duncombe , Tre X, BSC, 1:35.95.
5, Hall, Kai G, BSC, 1:40.74. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 1:45.65. 7,
Fox , Michael A, BSC, 1:45.88. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 1:50.26.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:25.46. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 1:31.44. 3, Farrington, Will B, BSC, 1:36.66. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
1:37.88. 5, Hall, Kai G, BSC, 1:42.33. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves,
1:44.80. 7, Fox , Michael A, BSC, 1:44.95. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
1:49.35. 9, Burrows , Keron D, BSC, 1:49.60. 10, Laslop , Victor J, Mantas,
1:52.77. 11, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:55.04. 12, Seligman *, Roy X,
LSC, 1:56.82. 13, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:58.26.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:22.41. 2, Adderley *, Tia- Isabella J,
MAC, 1:26.44. 3, Fox , Maria A, BSC, 1:26.67. 4, Saidi , Layla A, LSC,
1:28.16. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:31.44. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
1:33.91. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 1:37.72. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
1:39.87.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:23.76. 2, Fox *, Maria A, BSC,
1:27.24. 3, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 1:29.41. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 1:31.97. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:33.20. 6, Pritchard , Erin M,
MAC, 1:34.42. 7, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 1:37.92. 8, Pratt, Adriel A,
MAC, 1:39.51. 9, Albury , Addison E, MAC, 1:44.46. 10, Bridgewater , Lauren
J, BSC, 1:44.54. 11, McPhee , Arielle J, BSC, 1:44.62. 11, Tuinman , Chloe
I, LSC, 1:44.62. 13, Barr *, Khalilah C, BSC, 1:45.73. 14, Flores, Vernice F,
FAC, 1:46.59. 15, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:47.33. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden
C, SWAT, 1:47.97. 17, Watson, Molly P, LSC, 1:48.89. 18, Grant, Dasia A, ORCA,
1:53.05. 19, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 1:53.37. 20, Dillet, Morgan A, BSC,
1:53.82. 21, Miller, Maya C, AAC, 1:54.68. 22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:55.36.
23, George *, Teryl O, Blue Waves, 1:55.74.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:19.26. 2, Wells, Caden A, MAC,
1:20.26. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:22.27. 4, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:28.84. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:29.00. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 1:29.40.
7, Simms, Matthias A, BSC, 1:29.64. --, Charles *, Jarrod J, AAC, DQ.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:22.14. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 1:22.24. 3, Wells, Caden A, MAC, 1:22.51. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
1:22.60. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:27.94. 6, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:30.01. 7, Kemp, Aidan J, DSC, 1:30.60. 8, Simms, Matthias A, BSC, 1:32.66.
9, Bartlett , Mikhail A, MAC, 1:35.50. 10, Sealy , Kieran A, BSC, 1:38.25.
11, Cordova *, Ragh E, DSC, 1:38.61. 12, Bastian, Cairo T, AAC, 1:39.08. 13,
Adderley, Tyler A, BSC, 1:39.80. 14, Cheetham *, Jordan P, MAC, 1:40.45. 15,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:43.74.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:22.18. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
1:24.55. 3, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 1:26.17. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
1:26.41. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.45. 6, Moncur , Liya L, LSC, 1:30.54.
7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:32.03. 8, Richards *, Ivana C, LSC, 1:34.48.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:26.30. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 1:27.44. 3, Jimenez, Jada A, MAC, 1:27.63. 4, Quant, Arriel N,
WAVE-BA, 1:27.85. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.32. 6, Moncur , Liya L, LSC,
1:31.19. 7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:33.54. 8, Richards *, Ivana C, LSC,
1:34.16. 9, Styles , Philena P, AAC, 1:35.74. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:36.32. 11, Moss , Tamia T, AAC, 1:37.01. 12, Roberts , Erica N,
MAC, 1:39.70. 13, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:42.16.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:07.95. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 1:08.12. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:15.51. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
1:15.70. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 1:21.41. 6, Archer, Ethan E, MAC, 1:22.61.
7, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.02. --, Adderley, Brian J, BSC, DQ.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:16.61. 2, Thompson III ,
Erald C, MAC, 1:18.93. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:21.07. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 1:22.38. 5, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.35. 6, Archer, Ethan E, MAC,
1:23.46. 7, Knowles *, Reis P, BSC, 1:23.49. 8, Adderley, Brian J, BSC,
1:24.55. 9, Carey, Christian B, BSC, 1:25.25. 10, Hall, Amari C, WAVE-BA,
1:25.29. 11, Barr , Jack C, BSC, 1:27.00. 12, Kiesselbach , Niklas M, LSC,
1:30.55. 13, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:34.83. 14, Roach *, Noah F, MAC,
1:35.03.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:10.18. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
1:11.69. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:12.14. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:18.91. 5, Longley, Sian C, BSC, 1:20.73. 6, Slatter, Katherine M, BSC,
1:21.74. 7, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.57. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:34.24. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:12.48. --, Freimann, Jessica S, The
Paq-FG, X1:24.21.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:11.71. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 1:18.23. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:18.83. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:19.02. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.48. 6, Longley, Sian C, BSC, 1:24.89.
7, Stamp, Virginia A, AAC, 1:26.35. 8, Slatter, Katherine M, BSC, 1:27.12. 9,
Bethel, Kyla L, MAC, 1:29.66. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 1:31.62. --,
Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:17.24. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X1:25.19.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 1:02.41. 2, Thompson , Luke K C, AAC,
1:07.76. 3, Russell *, Tyler T, MAC, 1:08.79. 4, Walcott, Andre A, MAC,
1:08.82. 5, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:09.16. 6, Lockhart, Kevon D,
BSC, 1:10.56. 7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 1:10.58. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:12.33. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.45. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X1:03.76.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson , Luke K C, AAC, 1:09.17. 2, Bastian , Izaak Z,
BSC, 1:09.64. 3, Walcott, Andre A, MAC, 1:11.56. 4, Lockhart, Kevon D, BSC,
1:11.78. 5, Russell , Tyler T, MAC, 1:11.84. 6, Stubbs , Kierro M, MAC,
1:11.88. 7, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:12.69. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:13.44. 9, Roy, Yvann X, AAC, 1:14.41. 10, Murray, Joshua M, MAC, 1:14.62.
11, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 1:17.64. 12, Moxey, Ethan E, FAC, 1:18.31.
13, Jolly, Ricardo E, AAC, 1:18.57. 14, Pinder *, Ian X, MAC, 1:19.23. 15,
Thompson, Luke J, AAC, 1:20.33. 16, Mott *, Kadin V, MAC, 1:21.25. 17, Roach
*, Jacob L, MAC, 1:23.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 1:24.37. --,
Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.83. --, March, Christian M, The Paq-FG,
X1:04.84.
Girls 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:44.41. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:49.28. 3,
Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:55.33. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC, 2:56.56.
5, Theberge , Elle A, MAC, 2:59.95. 6, Bowe , Taliyah A, SWAT, 3:04.91. 7,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:05.42. 8, Clarke, Alia O, MAC, 3:05.82. 9, Bertoldo
, Giada I, MAC, 3:06.58. 10, Cargill , Jayla T, LSC, 3:07.27. 11, Dean,
Olivia S, MAC, 3:19.80. 12, Campbell, Marliyah A, MAC, 3:21.03. 13, Delson,
Arianna S, ORCA, 3:23.80.
Boys 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 2:32.50. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 2:44.09. 3,
Moncur III , Tre L, LSC, 2:49.20. 4, Gibson , Zion U, MAC, 2:51.11. 5,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:51.25. 6, Roy, David X, AAC, 2:51.26. 7, Feaste
, William W, MAC, 3:02.80. 8, Miller, Matthew H, BSC, 3:03.28. 9, Bartlett ,
Mikhail A, MAC, 3:07.92. 10, Mott, Koen M, MAC, 3:12.65. 11, Darville *,
Caellum T, AAC, 3:16.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:31.93. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:33.35. 3, Farrington, Grace M, BSC, 2:40.54. 4, Sastre, Mia G, MAC, 2:46.51.
4, Brown , Abayomi A, FAC, 2:46.51. 6, Moncur , Liya L, LSC, 2:47.63. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 2:53.97. 8, Richards , Ivana C, LSC, 2:58.14. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 3:02.58. 10, Simms, Monaye A, BSC, 3:13.98. 11, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:15.63.
Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Roy, Ishan A, MAC, 2:28.06. 2, Thompson *, Jake F, AAC, 2:29.36. 3, Reckley
, Jared J, MAC, 2:32.51. 4, Newry, Joshua K, FAC, 2:35.06. 5, Prince ,
Hodari E, BSC, 2:35.34. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:40.21. 7, Williams *,
Rondon L, AAC, 2:41.36. 8, Gray, Wellington X, MAC, 2:41.85. 9, David *,
Damani M, DSC, 2:49.43. 10, Albury *, Noah C, MAC, 2:49.61. 11, Williams,
Kristian B, WAVE-BA, 2:56.32. 12, Butler *, Asa C, BSC, 2:56.33.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Campbell, Celia M, AAC, 2:33.69. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 2:42.82. 3,
MacPhail *, Anya I, MAC, 2:47.34. 4, Albury, Kaliyah G, MAC, 2:49.21. 5,
Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:52.42. 6, Roberts, Dylan A, MAC, 2:53.10. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 2:53.22. 8, Knowles *, Ryan R, MAC, 2:54.02. 9, Mortimer,
Madison H, ORCA, 2:59.79. 10, Evans, Aaleyah S, MAC, 3:00.03. 11, Wood, Sara
A, BSC, 3:06.70. --, Cornell, Emily A, UNAT, X2:17.52. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X2:20.26.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Morley, Peter G, MAC, 2:16.51. 2, Carey, Davante S, MAC, 2:17.56. 3,
Roberts, Joshua D, MAC, 2:18.82. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 2:20.24. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 2:22.70. 6, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:25.61. 7,
Walcott, Andre A, MAC, 2:27.07. 8, Mott *, Kadin V, MAC, 2:31.14. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 2:33.52. 10, Thompson, Luke J, AAC, 2:34.04. 11, McDonald,
Gadville L, MAC, 2:42.74. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:45.09.
Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Smith *, Adaiah T 9, Daniel, Passion T 10), 5:02.92. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Carey *, Nakeisha A 10, Deveaux , Haley Z 10, Carey , Nastasia A 10,
Bastian , Raine W 9), 5:23.58. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Ward , Rayven H
10, Major, Kailee P 10, Lewis, Isabelle H 10, Rolle *, Jordyn M 10), 5:23.58.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Barnes , Sanaa Z 10, Pratt , Trinity C 9, Prince
, Nia-Ishia C 9, Gilbert , Madison R 9), 5:59.94. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (George *, Trinity S 9, Lynes, Bharti S 9, Minus, Denaja A 10, Bain,
Quiana L 10), 6:11.41. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Proffitt, Poppy Z 10,
Baldwin , Zara S 10, Zatarain , Alexia C 9, Bournas, Issa L 9), 6:30.06. 7,
Team Orca 'A' (Burrows, Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P
9, Zahra, Pickstock K 9), 6:47.25.
Boys 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Noah S 9, Parker , Dylan A 9, Bain,
Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10), 5:08.52. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9, Bethell, Daniel N 9, Roy , Anish
G 10), 5:11.45. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Kevin L 10, Johnson,
Tahje D 10, Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10), 5:19.70. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Farrington, Will B 9, Duncombe
, Tre X 10, Burrows , Keron D 9), 5:29.11. 5, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Mendez , Francisco C 10, Seligman , Roy X 10, Haines, Nicholas A 10, Dean
*, Aaron L 10), 6:22.09. 6, Team Orca 'A' (Armbrister, Tamar A 10, McKenzie,
Kayden M 10, Moss, Orion A 10, Johnson, Amari H 9), 6:31.30. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Hicks *, Keagan
K 9, Rigby *, Zayne M 9), X6:10.81.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11,
Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12), 4:35.93. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Clarke, Alia O 11,
Sands, Giann D 12), 4:39.07. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Cargill *, Jayla T
12, Tuinman *, Chloe I 12, Saidi , Layla A 12, Zatarain , Isabelle C 12),
4:39.27. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 4:44.38. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12,
Rolle, Chloe C 11), 4:53.54. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson,
Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Rolle, Gabrielle L 11), 5:23.11. 7, Sea Waves
Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie
, Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11), 5:41.24. 8, Blue Waves Swim Club 'A'
(Brooks, Shianne L 11, George , Teryl O 11, Newry , Kennedy C 11, RoseDean,
Amber A 11), 6:27.32. --, Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11,
Pritchard *, Erin M 11, Pratt, Adriel A 11, Dean, Olivia S 11), X5:18.08.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 4:14.48. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), 4:16.73. 3, Alpha Aquatics 'A' (Charles *, Jarrod J 11, Ferguson
III *, Daniel H 12, Roy, David X 11, Ferguson, Caleb T 11), 4:20.42. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller,
Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12), 4:50.88. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12, Major, Dayyan J
12), 5:00.09. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis, Sanchez
O 12, Turner, Davawn C 12, Johnson *, Taeden A 11), 6:21.10. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Mott, Koen M 12, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11), x4:44.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy , Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Albury ,
Marissa L 13, Moss *, Keianna B 13), 4:12.99. 2, Barracuda Swim Club 'A'
(Farrington, Grace M 13, Singh , Sarah E 13, Cuffy-Bethel , Devin R 13,
Higgs, Chyme D 13), 4:24.54. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S
14, Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14),
4:28.93. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S
13, Quant, Arriel N 14, Percentie, Angel C 14), 4:39.09. --, Alpha Aquatics
'A' (Roy *, Alyssa X 13, Gibson , Salene P 14, Styles , Philena P 14,
Thompson *, Zaylie-Elizabeth P 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Thompson III , Erald C 14, Dam , Brayden J 14,
Reckley *, Jared J 14, Roy, Ishan A 14), 3:55.71. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Fountain, Taye E 14, Smith, Ocean S 14, Pinder, Cameo G 14, Forbes *, Nigel J
13), 4:01.88. 3, Alpha Aquatics 'A' (Kemp , Yohancy S 13, Eccleston ,
Anthony A 14, Cooper, Elbert W 14, Thompson *, Jake F 14), 4:07.06. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Bosland *, Msanaa A 13, Adderley, Brian J 14,
Longley, Sean K 14, Carey, Christian B 13), 4:08.89. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (Dean, Joshua B 14, Tucker, Anwar J 14, Brooks, Latrell L 13, Johnson,
Arrieon W 13), 4:54.85.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Weech, Ariel T 27, Stamp, Virginia A 17, Trotman *,
Jazmine M 16, Campbell, Celia M 18), 4:10.36. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral *, Katelyn H 15, Gibson , Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16, Martin ,
Tenniya D 17), 4:19.29. 3, Team Orca 'A' (Mortimer, Madison H 15, Newbold,
Jolise J 16, Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15), 4:21.87. 4, Barracuda
Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Slatter, Katherine M 16, Longley, Sian C 18,
Munnings , Teja T 15), 4:25.07. 5, Mako Aquatics Club 'A' (MacPhail , Anya I
16, Bethel, Kyla L 15, Hepburn, Jamilah R 15, Albury, Kaliyah G 16), 4:26.97.
--, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Freimann,
Jessica S 19, Finks, Maddie G 19, Hsu, Helen 21), X4:09.22.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20, Roy, Yvann
X 17, Thompson *, Luke K C 17), 3:33.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr,
Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17, Carey, Davante S 16),
3:39.76. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Lopez, Shimon A 17,
Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 3:44.80. 4, Barracuda Swim Club 'A'
(Bastian *, Izaak Z 17, Lockhart, Kevon D 16, Wood, Ralph III V 16, Miller,
Melvin V 15), 3:49.93. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Borgen,
Runar 25, Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce, Sergey M 18),
X3:40.27. --, Mako Aquatics Club 'B' (Russell *, Tyler T 18, Roberts, Joshua D
18, Pinder *, Roman A 15, Walcott, Andre A 17), X3:58.12.
Mixed 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Smith , Skyler Y W7, Cuccurullo , Isabella K W7,
Williams , Kaylan K M8, Knowles , Nitayo G M6), 2:50.20. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Ferguson, Alissa A W7, Julien *, Madyson C W8, Rolle, Gerard C M8,
Singh , David A M8), 2:59.20. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock ,
Jaishon R M8, Saunders, Kimaya S W8, Pratt, Ta-naj C M8, Saunders *, Travonte
I M7), 3:12.13. 4, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Jayden K M8, Donaldson,
Samirah E W8, Seymour, Tiah X W7, Moss, Ayden S M8), 3:20.99. 5, Mako Aquatics
Club 'A' (Lloyd, Keiron I M7, Russell, Trace K M8, Albury *, Gillian C W7,
Mckenzie, Dndn F W8), 3:22.42. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I M8, Mackey , Jayda T W7, Joseph, Christon A M7, Mernard , Yrena P
W8), 3:35.36. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock , Melaja A W8, Asuama ,
Alejandro E M7, Evans, Anneka X W8, Morada *, Neil A M7), 3:43.24. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Burrows , Paityn G W7, Pinder, Nyah S W8, Moncur , Ayriel
J M8, Wright *, Issac S M8), X3:40.07.
Mixed 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy , Anish G M10, Ward , Rayven H W10, Daniels,
Maxwell P M9, Rolle *, Jordyn M W10), 2:28.79. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Hepburn, Tristen M M10, Salting, Zizou B W10, Daniel, Passion T W10, Knowles
*, Noah S M9), 2:29.12. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Hall, Layanna S W10,
Bain *, Ayden T M10, Williamson, Zoe A W10, Carey, Nicholes E M10), 2:45.17.
4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons *, Dijon M M9, Bain, Quiana L W10,
Johnson, Tahje D M10, George *, Trinity S W9), 2:46.84. 5, Barracuda Swim Club
'A' (Pratt , Trinity C W9, Fox , Michael A M10, Farrington, Will B M9,
Barnes *, Sanaa Z W10), 2:52.56. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Sylvain,
Knyjha T W10, Smith, Chelsea N W9, Knowles, Shantero M M9, Seymour, Braeden K
M10), 2:59.58. 7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain *, Alexia C W9, Bournas,
Issa L W9, Mendez , Francisco C M10, Seligman , Roy X M10), 3:04.36. 8,
Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X M10, Saunders *, Donald L M10,
Corneille, Kaitlyn E W10, Armbrister *, Chloe C W9), 3:28.12. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Major, Kailee P W10, Rigby *, Zayne M M9, Bethell, Daniel N
M9, Murray *, Alanna T W10), X3:10.64. --, Team Orca 'A' (Moss, Orion A M10,
Pickstock, Zahran K W9, McKenzie, Kayden M M10, Burrows, Allyssa E W9), DQ.
Mixed 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy, Amauri E M12, Adderley *, Tia- Isabella J
W11, Ferguson, Tristin K M12, Sands, Giann D W12), 2:09.10. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K W11, Pinder, Ethan J M12, Norville-Smith,
Seannia V W12, Johnson, Marvin L M12), 2:09.29. 3, Barracuda Swim Club 'A'
(Higgs *, Kyana D W12, Gibbs, Rhanishka R W12, Simms, Matthias A M12, Albury
*, Kyle A M11), 2:15.42. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L W11,
George , Teryl O W11, Johnson , Taeden A M11, Turner, Davawn C M12),
3:06.40. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Turnquest, McKayla R W11, Kemp, Aidan
J M11, Ellis *, Isaiah E M11, Turnquest, Madison A W11), 3:12.60. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Feaste , William W M12, Pratt, Adriel A W11, Moncur ,
Ayrton G M11, Pritchard *, Erin M W11), X2:27.91. --, Alpha Aquatics 'A' (Roy,
David X M11, Bastian, Cairo T M12, Miller, Maya C W11, Major, Mathea W11), DQ.
Mixed 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B W13, Thompson III , Erald C M14,
Lundy *, Rachel L W14, Roy, Ishan A M14), 1:59.18. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Higgs, Dedrie D W14, Quant, Arriel N W14, Forbes *, Nigel J M13, Fountain,
Taye E M14), 2:05.12. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B M13,
Cuffy-Bethel , Devin R W13, Adderley, Brian J M14, Knowles , Reis P M14),
2:09.30. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Newry, Joshua K M13, Hall, Ayden S M13,
Brown , Abayomi A W13, Fernander , Dalisha C W13), 2:11.97. 5, Blue Waves
Swim Club 'A' (Dean, Joshua B M14, Rahming, Dreanna A W13, Tucker, Anwar J
M14, Colebrooke, Vernel J W13), 2:34.70. --, Mako Aquatics Club 'B' (Albury *,
Marissa L W13, Jimenez, Jada A W13, Reckley *, Jared J M14, Archer, Ethan E
M14), X2:09.85.
Mixed 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S M16, Hepburn, Jamilah R W15,
Pinder *, Ian X M16, Morley, Laura J W22), 1:59.21. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral , Katelyn H W15, Smith, Kristofer E M18, Gibson , Jasmine E W19,
Laing, Darren I M17), 1:59.47. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Wood, Ralph III V
M16, Longley, Sian C W18, Slatter, Katherine M W16, Gaitor, Tenajh R M18),
2:05.73. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Hsu, Helen W21, March,
Christian M M22, Borgen, Runar M25, Musleh, Lydia A W21), X1:51.22. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Lloyd, Keith J M22, Stubbs *, Kierro M M15, Bethel, Kyla L
W15, Albury, Kaliyah G W16), X2:03.19. --, Performance Aquatics Swim Club-FG
'B' (Morales, Josiah N M24, Freimann, Jessica S W19, Finks, Maddie G W19,
Rhyce, Sergey M M18), X2:05.85.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Clarke , Christin-Alyssa C 8, Julien , Madyson C
8, Ferguson, Alissa A 7, Ingraham *, Dayna G 8), 3:03.30. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Martin *, Tenay D 8, Cuccurullo , Isabella K 7, Smith ,
Skyler Y 7, Mitchell, Helsinki E 7), 3:05.18. 3, Alpha Aquatics 'A' (Isaacs *,
Siann E 8, Laslop *, Ellie R 7, Gibson , Saleste A 8, Cooper , Aryanna I 8),
3:08.14. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Robinson *, Syria J 8, Saunders, Kimaya
S 8, Lim, Megan G 8, Seymour, Kaleah R 6), 3:21.67. 5, Mako Aquatics Club 'A'
(Burrows , Paityn G 7, Pinder, Nyah S 8, Albury , Gillian C 7, Mckenzie,
Dndn F 8), 3:43.09. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Donaldson, Skarlette L 6,
Donaldson, Samirah E 8, Seymour, Tiah X 7, Strachan, Veranique R 7), 3:47.46.
7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Rademaker *, Emily I 8, Threadgill, Jaylah N 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8, Seawell, Talley M 7), 3:49.81. 8, Dolphins Swimming
Club 'A' (Maycock , Melaja A 8, Daxon , Laurel M 8, Evans, Anneka X 8,
Eneas, Amina X 6), 4:02.01. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Mernard *, Yrena P 8,
Allen, Ayana L 7, Mackey *, Jayda T 7, Saunders, Isabelle A 7), 4:28.30.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Nitayo G 6, Salting, Messi B 8,
Williams , Kaylan K 8, Lewis , Liam E 7), 3:02.76. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Murray , Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Lloyd, Keiron I 7, Theberge ,
Mateo A 8), 3:18.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Rolle, Gerard C 8, Singh *,
David A 8, Duncombe *, Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 3:24.30. 4, Freeport
Aquatic Club 'A' (Pickstock *, Jaishon R 8, Tarless, Macai T 8, Pratt, Ta-naj
C 8, Saunders *, Travonte I 7), 3:30.33. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Stubbs, Tacari X 7, Asuama *, Alejandro E 7, Morada , Neil A 7, Knowles ,
Thaddeus S 7), 4:00.36. 6, Alpha Aquatics 'A' (Ferguson, Kaalen A 7, Davis,
Travis A 8, Ferguson, Anthony A 7, Thompson, Jai E 7), 4:07.98. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Dean, Adrian C 6, Storr, Karson H 7, Moncur *, Ayriel J 8,
Davis, Malik A 8), X4:10.64. --, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I 8, Joseph, Christon A 7, Lightbourne, Nyhle A 6, Darling, Alexavier D
7), DQ. --, Mantas Water Polo Club 'A' (Bonamy, Mason A 8, Smith, Jayden K 8,
Moss, Ayden S 8, Brown, Caylen C 8), DQ.
Women - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 725.5. 2, YMCA WaveRunners, 660.5. 3, Alpha Aquatics,
645.5. 4, Barracuda Swim Club, 584. 5, Lyford Cay Swim Club, 320. 6, Team
Orca, 150. 7, Freeport Aquatic Club, 131.5. 8, UnAttached, 95. 9, Mantas Water
Polo Club, 52. 9, Sea Waves Aquatic Team, 52. 11, Blue Waves Swim Club, 50.
12, Dolphins Swimming Club, 6.
Men - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 1057. 2, YMCA WaveRunners, 724. 3, Alpha Aquatics, 514.
4, Barracuda Swim Club, 502. 5, Blue Waves Swim Club, 206. 6, Freeport Aquatic
Club, 172. 7, Dolphins Swimming Club, 127. 8, Mantas Water Polo Club, 73. 9,
Lyford Cay SwiGirls 13-14 800 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 9:35.07. 2, Farrington, Grace M, BSC,
10:25.12. 3, Gibson *, Salene P, AAC, 10:28.20. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
10:35.04. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 10:45.13. 6, Albury , Marissa L, MAC,
11:03.24. 7, Jimenez, Jada A, MAC, 11:08.81. 8, Haines *, Madison S, LSC,
11:08.97. 9, Stubbs, Courtney M, AAC, 11:52.63. --, Fernander *, Dalisha C,
FAC, X11:23.52.
Girls 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
1, MacPhail *, Anya I, MAC, 10:00.01. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 10:12.94. 3,
Albury, Kaliyah G, MAC, 10:21.15. 4, Trotman *, Jazmine M, AAC, 11:06.42. 5,
Evans, Aaleyah S, MAC, 11:31.66. 6, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 11:32.56.
Boys 13-14 1500 LC Meter Freestyle
1, Prince *, Hodari E, BSC, 18:44.39. 2, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 18:45.74.
3, Longley, Sean K, BSC, 18:46.14. 4, Thompson *, Jake F, AAC, 19:11.08. 5,
Barr *, Jack C, BSC, 19:13.90. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 19:36.53. 7,
Williams *, Rondon L, AAC, 20:46.69. 8, Gray, Wellington X, MAC, 21:22.24.
Boys 15 & Over 1500 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Luke K C, AAC, 17:20.76. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
17:28.16. 3, Murray, Joshua M, MAC, 18:39.29. 4, Jolly, Ricardo E, AAC,
19:13.26. 5, Bartlett III , Hugh A, MAC, 19:13.58. 6, Russell , Tristan D,
MAC, 19:49.04. 7, Roach *, Jacob L, MAC, 20:16.81.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 39.46. 2, Isaacs , Siann E, AAC,
40.61. 3, Ferguson, Alissa A, BSC, 41.89. 4, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC,
42.80. 5, Gibson , Saleste A, AAC, 42.93. 6, Julien , Madyson C, BSC, 43.06.
7, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 44.40. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC, 47.21.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 43.23. 2, Ferguson, Alissa A,
BSC, 44.81. 3, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 45.38. 4, Gibson , Saleste
A, AAC, 45.78. 5, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 46.30. 6, Isaacs , Siann E,
AAC, 46.44. 7, Julien *, Madyson C, BSC, 47.15. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC,
50.19. 9, Lim, Megan G, FAC, 50.38. 10, Knowles *, Taylor C, SWAT, 50.88. 11,
Ingraham , Dayna G, BSC, 51.30. 12, Robinson , Syria J, FAC, 51.61. 13,
Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 51.91. 14, Cooper , Aryanna I, AAC, 51.94.
15, Mckenzie, Dndn F, MAC, 52.47. 16, Hamilton, Lenika, TCASC, 53.18. 17,
Rahming *, Khloe M, BSC, 53.21. 18, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.30. 19,
George *, Delia C, WAVE-BA, 54.40. 20, Saunders, Kimaya S, FAC, 54.54. 21,
Mackey *, Jayda T, Blue Waves, 54.73. 22, Donaldson, Skarlette L, Mantas,
55.04. 23, Burrows , Paityn G, MAC, 55.07. 24, Laslop , Ellie R, AAC, 55.45.
25, Maycock *, Melaja A, DSC, 55.59. 26, Seymour, Tiah X, Mantas, 56.84. 27,
Rademaker *, Emily I, LSC, 57.08. 28, Evans, Anneka X, DSC, 57.09. 29,
Bostwick, Meryl W, BSC, 57.35. 30, Rolle, Kamryn M, MAC, 57.43. 31,
Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 57.66. 32, Roache , Ayira A, BSC, 58.65. 33,
Pratt *, Noel S, BSC, 59.08. 34, Fox, Madison E, AAC, 59.28. 35, Smith,
Chrislynn T, BSC, 1:01.54. 36, Strachan, Veranique R, Mantas, 1:01.73. 37,
Albury *, Gillian C, MAC, 1:02.55. 38, Rolle, Eden Z, FAC, 1:05.32.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Singh , David A, BSC, 40.52. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA,
42.14. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 44.17. 4, Rolle, Gerard C, BSC,
44.28. 5, Morada , Neil A, DSC, 44.44. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves,
44.93. 7, Russell, Trace K, MAC, 45.12. 8, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA,
45.53.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 42.54. 2, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 43.59. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 44.72. 4, Knowles *, Nitayo G,
WAVE-BA, 45.56. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 45.57. 6, Morada ,
Neil A, DSC, 46.01. 7, Russell, Trace K, MAC, 46.05. 8, Joseph, Christon A,
Blue Waves, 46.06. 9, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 49.69. 10, Pickstock ,
Jaishon R, FAC, 50.36. 11, Salting, Messi B, WAVE-BA, 51.03. 12, Moss, Ayden
S, Mantas, 51.08. 13, Smith, Jayden K, Mantas, 51.15. 14, Lloyd, Keiron I,
MAC, 51.84. 15, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 52.00. 16, Duncombe *, Zion
E, BSC, 52.09. 17, Theberge *, Mateo A, MAC, 54.81. 18, Rolle, Kriston L, Blue
Waves, 56.29. 19, Murray *, Alexander J, MAC, 57.33. 20, Dean, Adrian C, MAC,
58.03. 21, Ferguson, Kaalen A, AAC, 59.76. 22, Rolle, Daniel X, BSC, 1:05.26.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 36.77. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
37.46. 3, Carey *, Nakeisha A, AAC, 39.41. 4, Salting, Zizou B, WAVE-BA,
41.51. 5, Pratt , Trinity C, BSC, 42.11. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 42.33.
7, Rolle *, Jordyn M, MAC, 42.54. 8, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA,
42.56.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 38.58. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 39.04. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 41.19. 4, Pratt , Trinity C,
BSC, 42.73. 5, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.05. 6, Rolle *, Jordyn M, MAC,
44.18. 7, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 44.69. 8, Norville-Smith, Seannae S,
WAVE-BA, 44.73. 9, Bain, Quiana L, Blue Waves, 45.12. 10, McKinney, Summer S,
WAVE-BA, 46.09. 11, Smith, Chelsea N, Mantas, 46.13. 12, Prince *, Nia-Ishia
C, BSC, 46.43. 13, George *, Trinity S, Blue Waves, 47.27. 14, Lewis, Isabelle
H, MAC, 47.51. 15, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 47.88. 16, Hall, Layanna S,
FAC, 48.14. 17, Major, Kailee P, MAC, 48.22. 18, Gilbert *, Madison R, BSC,
48.25. 19, Baldwin , Zara S, LSC, 49.56. 20, Barnes , Sanaa Z, BSC, 49.83.
21, Zatarain , Alexia C, LSC, 50.86. 22, Carey , Nastasia A, AAC, 51.34. 23,
Rolle *, Alyanna L, BSC, 51.54. 24, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 51.64. 25,
Carter *, Imani X, BSC, 53.66.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 33.98. 2, Saunders *, Donald L, DSC,
34.64. 3, Roy *, Anish G, MAC, 36.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 38.83. 5,
Farrington, Will B, BSC, 40.68. 6, Fox , Michael A, BSC, 40.76. 7, Simmons ,
Dijon M, Blue Waves, 42.63. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.57. --, Hamilton,
Lenin, TCASC, X41.97.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 35.45. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 35.58. 3, Roy *, Anish G, MAC, 36.32. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
39.76. 5, Farrington, Will B, BSC, 41.57. 6, Fox *, Michael A, BSC, 41.98. 7,
Simmons *, Dijon M, Blue Waves, 42.83. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.41. 9,
Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 44.43. 10, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 44.48.
11, Burrows , Keron D, BSC, 44.50. 12, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 44.81. 13,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 44.97. 14, Rigby , Zayne M, MAC, 45.34. 15,
Duncombe , Tre X, BSC, 45.83. 15, Laslop , Victor J, Mantas, 45.83. 17,
Moss, Orion A, ORCA, 45.85. 18, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 46.17. 19, Hicks
, Keagan K, MAC, 46.90. 20, Dean , Aaron L, LSC, 46.95. 21, Bethell, Daniel
N, MAC, 47.17. 22, Knowles, Shantero M, Mantas, 48.30. 23, Seymour, Braeden K,
Mantas, 49.33. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X41.76.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 33.33. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
34.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 34.07. 4, Sands, Giann D, MAC, 34.81. 5,
Johnson, Bianca N, AAC, 35.27. 6, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.61. 7, Roberts,
Logan S, MAC, 37.07. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.26.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 34.10. 2, Zatarain , Isabelle C,
LSC, 35.14. 3, Sands, Giann D, MAC, 35.38. 4, Patton, Mia K, WAVE-BA, 35.44.
5, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.64. 6, Johnson, Bianca N, AAC, 36.74. 7,
Roberts, Logan S, MAC, 37.34. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.95. 9, Theberge *,
Elle A, MAC, 39.03. 10, Clarke, Alia O, MAC, 39.31. 11, Cargill *, Jayla T,
LSC, 39.56. 12, Tuinman , Chloe I, LSC, 39.88. 13, Bertoldo , Giada I, MAC,
40.49. 14, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 40.52. 15, Rolle, Chloe C, BSC, 40.64.
16, Delson, Arianna S, ORCA, 41.16. 17, Fiaux *, Elina A, AAC, 41.77. 18,
Deane, Jada E, WAVE-BA, 41.79. 18, Campbell, Marliyah A, MAC, 41.79. 20, Dean,
Olivia S, MAC, 42.50. 21, Bostwick, Bailey R, BSC, 42.93. 22, Bridgewater *,
Lauren J, BSC, 43.36. 23, Flores, Vernice F, FAC, 44.05. 24, Barr *, Khalilah
C, BSC, 47.88.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 30.92. 2, Bonamy, Amauri E, MAC,
31.78. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.44. 4, Gibson *, Zion U, MAC, 37.23.
5, Moncur III *, Tre L, LSC, 37.45. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.90. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 38.14. 8, Major, Dayyan J, DSC, 39.31.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 31.84. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 32.51. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.20. 4, Moncur III *, Tre L, LSC,
37.37. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.40. 6, Gibson *, Zion U, MAC, 37.47. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 37.92. 8, Major, Dayyan J, DSC, 38.72. 9,
Munnings, Mateo H, Mantas, 39.06. 10, Miller, Matthew H, BSC, 39.15. 11,
Cheetham , Jordan P, MAC, 39.66. 12, Darville , Caellum T, AAC, 40.35. 13,
Ellis *, Isaiah E, DSC, 41.17. 14, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 41.34. 15,
Adderley, Tyler A, BSC, 41.55. 16, Storr *, Kaidin A, BSC, 41.93. 17, Butler
*, Daunte C, MAC, 44.42. 18, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 45.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.87. 2, Brown , Abayomi A, FAC, 32.96.
3, Mizell, Delaney L, LSC, 33.38. 4, Sastre, Mia G, MAC, 33.62. 5, Moncur *,
Liya L, LSC, 33.89. 6, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 35.71. 7, Albury ,
Marissa L, MAC, 35.85. 8, Moss *, Tamia T, AAC, 36.82.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss , Keianna B, MAC, 31.28. 2, Brown , Abayomi A, FAC,
33.50. 3, Moncur *, Liya L, LSC, 33.85. 4, Sastre, Mia G, MAC, 34.28. 5,
Mizell, Delaney L, LSC, 34.42. 6, Albury , Marissa L, MAC, 36.42. 7, Moss ,
Tamia T, AAC, 36.48. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 36.49. 9, Richards ,
Ivana C, LSC, 36.54. 10, Gibson, Alexia A, ORCA, 37.49. 11, Simms, Monaye A,
BSC, 39.23. 12, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 39.42. 13, Higgs, Chyme D, BSC,
39.82. 14, Paul, Vanaj J, DSC, 40.52. 15, Stubbs, Courtney M, AAC, 41.89. 16,
Kellini *, Miray A, BSC, 43.88.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Newry, Joshua K, FAC, 30.31. 2, Roy, Ishan A, MAC, 30.62. 3,
Reckley *, Jared J, MAC, 31.06. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.98. 5, Williams
, Rondon L, AAC, 32.90. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.13. 7, Eccleston ,
Anthony A, AAC, 34.23. 8, Hall, Ayden S, FAC, 34.59.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Roy, Ishan A, MAC, 30.66. 2, Newry, Joshua K, FAC, 31.14.
3, Reckley *, Jared J, MAC, 31.80. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.94. 5,
Williams *, Rondon L, AAC, 33.33. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.33. 7,
Hall, Ayden S, FAC, 34.87. 8, Eccleston *, Anthony A, AAC, 34.91. 9, Carey,
Christian B, BSC, 34.99. 10, Albury , Noah C, MAC, 35.57. 11, Kiesselbach ,
Niklas M, LSC, 36.57.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.74. 2, Campbell, Celia M, AAC, 30.30. 3,
Stamp, Virginia A, AAC, 30.40. 4, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 30.53. 5,
Pyfrom, Christina C, AAC, 33.29. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 34.63. 7, Patton,
Robyn S, WAVE-BA, 35.33. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.21. --, McDonald,
Maddie C, CS-FL, X28.61. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X28.79.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 32.21. 2, Cabral *, Katelyn H,
WAVE-BA, 33.12. 3, Campbell, Celia M, AAC, 33.14. 4, Stamp, Virginia A, AAC,
33.48. 5, Pyfrom, Christina C, AAC, 34.65. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 35.62. 7,
Patton, Robyn S, WAVE-BA, 35.78. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.19. 9,
Mortimer, Madison H, ORCA, 36.41. 10, Newbold, Jolise J, ORCA, 36.67. 11,
Knowles , Ryan R, MAC, 36.75. 12, Trotman , Jazmine M, AAC, 37.17. 13,
Roberts, Dylan A, MAC, 37.82. 14, Wood, Sara A, BSC, 38.34. --, McDonald,
Maddie C, CS-FL, X30.05. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X30.16. --, Cornell,
Emily A, UNAT, X30.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 26.46. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 27.14. 3,
Moss, Armando N, AAC, 28.02. 4, Albury, Miller, AAC, 28.13. 5, Laing, Darren
I, WAVE-BA, 28.21. 6, Greene, Gershwin S, BSC, 28.28. 7, Lloyd, Keith J, MAC,
28.57. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.21.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Albury, Miller, AAC, 28.32. 2, Greene, Gershwin S, BSC,
28.44. 3, Taylor, Lamar C, FAC, 28.56. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 28.75. 5,
Carey, Davante S, MAC, 29.00. 6, Laing, Darren I, WAVE-BA, 29.08. 7, Moss,
Armando N, AAC, 29.21. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.42. 9, Russell *, Tyler
T, MAC, 29.44. 10, Morley, Peter G, MAC, 29.49. 11, Pinder *, Roman A, MAC,
30.01. 12, Cooper *, Farion J, BSC, 30.06. 13, Roberts, Joshua D, MAC, 30.61.
14, Wood, Ralph III V, BSC, 31.36. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 32.50. 16,
McDonald, Gadville L, MAC, 32.92. 17, Bowers, Thomas M, AAC, 33.21. 18,
Curtis, Jayden O, MAC, 33.49. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 33.52. 20, Smith,
Alexander J, WAVE-BA, 34.02. 21, Miller, Melvin V, BSC, 34.45. 22, Sears, Taro
C, AAC, 35.15. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X33.03.
Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:14.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:22.64. 3,
Ward , Rayven H, MAC, 1:25.94. 4, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 1:33.80. 5,
Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 1:33.97. 6, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA,
1:44.47.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:13.20. 2, Saunders *, Donald L,
DSC, 1:14.05. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:24.74. 4, Fox *, Michael A, BSC,
1:29.15. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:29.26. 6, Simmons , Dijon M, Blue
Waves, 1:35.88. 7, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 1:38.09. --, Farrington, Will
B, BSC, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Saunders *, Donald L, DSC, 1:16.35. 2, Hepburn, Tristen M,
WAVE-BA, 1:17.44. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:27.66. 4, Fox *, Michael A,
BSC, 1:30.48. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:30.74. 6, Simmons , Dijon M, Blue
Waves, 1:34.12. 7, Farrington, Will B, BSC, 1:35.55. 8, Parker *, Dylan A,
WAVE-BA, 1:35.68. 9, Duncombe *, Tre X, BSC, 1:40.81. 10, Johnson, Kevin L,
Blue Waves, 1:42.94. 11, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 1:43.62. 12, Bethell,
Daniel N, MAC, 1:44.21. 13, Lewis *, Micah A, BSC, 1:50.08. 14, McKenzie,
Kayden M, ORCA, 1:57.80.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:12.05. 2, Gibbs, Rhanishka
R, BSC, 1:15.01. 3, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:15.53. 4, Cargill ,
Jayla T, LSC, 1:16.40. 5, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:18.59. 6, Knowles, Anjaleah
B, SWAT, 1:19.27. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.09. 8, Johnson, Bianca N,
AAC, 1:26.53.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:14.84. 2, Gibbs,
Rhanishka R, BSC, 1:14.87. 3, Cargill , Jayla T, LSC, 1:17.81. 4, Higgs ,
Kyana D, BSC, 1:17.84. 5, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 1:17.92. 6, Knowles,
Anjaleah B, SWAT, 1:22.45. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:22.65. 8, Johnson,
Bianca N, AAC, 1:25.11. 9, Cowan, Teeann J, ORCA, 1:26.47. 10, Fox *, Maria A,
BSC, 1:26.57. 11, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:28.65.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:02.10. 2, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 1:07.50. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:07.71. 4, Charles *, Jarrod J,
AAC, 1:14.53. 5, Feaste *, William W, MAC, 1:15.13. 6, Munnings, Mateo H,
Mantas, 1:15.28. 7, Moncur , Ayrton G, MAC, 1:16.65. 8, Moncur III , Tre L,
LSC, 1:19.96.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:05.45. 2, Ferguson III *,
Daniel H, AAC, 1:08.88. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:09.38. 4, Feaste *,
William W, MAC, 1:14.04. 5, Charles *, Jarrod J, AAC, 1:14.06. 6, Munnings,
Mateo H, Mantas, 1:16.54. 7, Moncur III , Tre L, LSC, 1:16.73. 8, Moncur ,
Ayrton G, MAC, 1:17.12. 9, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:17.52. 10, Simms,
Matthias A, BSC, 1:20.96. 11, Albury , Kyle A, BSC, 1:21.51. 12, Gibson ,
Zion U, MAC, 1:22.04.
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 1:08.56. 2, Moss , Keianna B, MAC, 1:08.82. 3,
Singh , Sarah E, BSC, 1:11.38. 4, Brown , Abayomi A, FAC, 1:12.54. 5,
Sastre, Mia G, MAC, 1:12.99. 6, Haines *, Madison S, LSC, 1:15.98. 7,
Fernander *, Dalisha C, FAC, 1:18.14. 8, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:24.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 57.98. 2, Reckley , Jared J, MAC,
1:02.05. 3, Bosland , Msanaa A, BSC, 1:05.14. 4, Kemp , Yohancy S, AAC,
1:06.24. 5, Dam *, Brayden J, MAC, 1:06.29. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA,
1:07.30. 7, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.70. 8, Gray, Wellington X, MAC,
1:10.13.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:01.79. 2, Reckley , Jared J,
MAC, 1:03.72. 3, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:06.64. 4, Bosland , Msanaa A, BSC,
1:07.53. 5, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:07.89. 6, Newry, Joshua K, FAC,
1:08.11. 7, Dam *, Brayden J, MAC, 1:08.92. 8, Gray, Wellington X, MAC,
1:10.38. 9, David , Damani M, DSC, 1:11.47. 10, Eccleston , Anthony A, AAC,
1:11.84. 11, Adderley, Brian J, BSC, 1:13.14. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA,
1:13.30. 13, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:13.98. 14, Carey, Christian B,
BSC, 1:14.61. 15, Knowles , Reis P, BSC, 1:15.02. 16, Butler , Asa C, BSC,
1:17.93.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
1, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:05.80. 2, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA,
1:11.49. 3, Bethel, Kyla L, MAC, 1:11.84. 4, Slatter, Katherine M, BSC,
1:12.33. 5, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:15.60. 6, Newbold, Jolise J, ORCA,
1:16.31. 7, Roberts, Dylan A, MAC, 1:19.79. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG,
X1:15.88.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 55.54. 2, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 55.85.
3, Pinder *, Ian X, MAC, 57.78. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 58.84. 5, Neely, Shawn
W, ORCA, 59.67. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.30. 7, Kerr, Kohen K, MAC,
1:00.74. 8, Lundy, Benjamin J, MAC, 1:00.77. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X54.92. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X56.11.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 56.78. 2, Lloyd, Keith J, MAC,
58.58. 3, Carey, Davante S, MAC, 58.62. 4, Pinder *, Ian X, MAC, 59.18. 5,
Neely, Shawn W, ORCA, 1:00.01. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.22. 7, Lundy,
Benjamin J, MAC, 1:00.31. 8, Kerr, Kohen K, MAC, 1:00.49. 9, Ferguson, Rommel
A, FAC, 1:00.93. 10, Moss, Armando N, AAC, 1:01.40. 11, Gaitor, Tenajh R, BSC,
1:04.33. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:05.84. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC,
1:06.97. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:07.82. 15, Russell *, Tristan D, MAC,
1:08.24. 16, Bartlett III , Hugh A, MAC, 1:10.66. 17, Young , Pedro A,
WAVE-BA, 1:11.24. 18, McDonald, Gadville L, MAC, 1:12.39. 19, Lord, Jaylon J,
WAVE-BA, 1:14.32. --, Pisani, Will J, CS-FL, X55.36. --, Borgen, Runar, The
Paq-FG, X56.79. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X57.71. --, March,
Christian M, The Paq-FG, X1:02.87.
Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 3:01.21. 2, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC,
3:05.52. 3, Fox , Maria A, BSC, 3:05.92. 4, Saidi , Layla A, LSC, 3:17.17.
5, Pritchard , Erin M, MAC, 3:25.35. 6, Zatarain , Isabelle C, LSC, 3:26.23.
7, Martin, Jai A, WAVE-BA, 3:26.26. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
3:29.21. 9, Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:31.77. 10, Albury , Addison E,
MAC, 3:33.17. 11, Pratt, Adriel A, MAC, 3:38.46. 12, Barr *, Khalilah C, BSC,
3:41.60. 13, George *, Teryl O, Blue Waves, 3:53.19.
Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Wells, Caden A, MAC, 2:56.69. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:57.88. 3,
Charles *, Jarrod J, AAC, 3:04.84. 4, Kemp, Aidan J, DSC, 3:05.38. 5, Moncur
, Ayrton G, MAC, 3:15.22. 6, Cordova , Ragh E, DSC, 3:15.96. 7, Fountain,
Tafari E, WAVE-BA, 3:21.14. 8, Simms, Matthias A, BSC, 3:21.97. 9, Bartlett *,
Mikhail A, MAC, 3:25.05. 10, Sealy *, Kieran A, BSC, 3:25.75. 11, Bastian,
Cairo T, AAC, 3:33.78. 12, Storr *, Kaidin A, BSC, 3:34.47. --, Adderley,
Tyler A, BSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Mizell, Delaney L, LSC, 2:59.90. 2, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 3:03.98.
3, Jimenez, Jada A, MAC, 3:07.35. 4, Roy *, Alyssa X, AAC, 3:07.88. 5, Quant,
Arriel N, WAVE-BA, 3:10.28. 6, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 3:15.53. 7,
Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:24.95. 8, Higgs, Chyme D, BSC, 3:28.51. 9,
Roberts , Erica N, MAC, 3:29.46. 10, Mitchell , Aerial S, WAVE-BA, 3:31.28.
--, Styles *, Philena P, AAC, DQ.
Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:32.41. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:47.73.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:50.74. 4, Prince *, Hodari E, BSC, 2:55.08. 5,
Knowles , Reis P, BSC, 2:55.38. 6, Barr , Jack C, BSC, 3:08.09. 7, Hall,
Amari C, WAVE-BA, 3:13.69.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Higgs , Margaret A, UNAT, 2:34.09. 2, Higgs , Lilly L, UNAT, 2:39.99. 3,
Hepburn, Jamilah R, MAC, 2:50.08. 4, Longley, Sian C, BSC, 2:58.55. 5,
Slatter, Katherine M, BSC, 2:59.44. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 3:02.79. 7,
Albury, Kaliyah G, MAC, 3:20.83. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X2:42.26. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:58.00.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Walcott, Andre A, MAC, 2:30.88. 2, Russell *, Tyler T, MAC, 2:31.78. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 2:31.95. 4, Thompson , Luke K C, AAC,
2:34.83. 5, Lockhart, Kevon D, BSC, 2:38.82. 6, Neely, Shawn W, ORCA, 2:38.96.
7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 2:41.75. 8, Roy, Yvann X, AAC, 2:41.88. 9, Jolly,
Ricardo E, AAC, 2:50.13. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X2:23.28. --, March,
Christian M, The Paq-FG, X2:27.07.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Julien *, Madyson C 8, Ferguson, Alissa A 7,
Ingraham , Dayna G 8, Clarke , Christin-Alyssa C 8), 2:34.24. 2, Alpha
Aquatics 'A' (Isaacs , Siann E 8, Fox, Madison E 8, Gibson , Saleste A 8,
Cooper , Aryanna I 8), 2:40.35. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Martin , Tenay D
8, Cuccurullo *, Isabella K 7, George , Delia C 8, Smith , Skyler Y 7),
2:41.85. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Mckenzie, Dndn F 8, Rolle, Kamryn M 7,
Albury , Gillian C 7, Burrows , Paityn G 7), 3:03.60. 5, Lyford Cay Swim
Club 'A' (Threadgill, Jaylah N 8, Seawell, Talley M 7, Rademaker *, Emily I 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8), 3:15.65. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Tiah X 7, Donaldson, Skarlette L 6, Strachan, Veranique R 7, Donaldson,
Samirah E 8), 3:20.47. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock *, Melaja A 8,
Evans, Anneka X 8, Eneas, Amina X 6, Hepburn *, Kourtney E 7), 3:24.12. 8,
Blue Waves Swim Club 'A' (Mackey , Jayda T 7, Mernard , Yrena P 8, MACKEY,
Ianthie A 8, Saunders, Isabelle A 7), 3:44.47. --, Mako Aquatics Club 'B'
(Munroe, Isabella I 5, Pinder, Nyah S 8, Rodgers, Hailey G 7, Lockhart *,
Paige C 8), X3:14.36. --, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Megan G 8, Saunders,
Kimaya S 8, Robinson *, Syria J 8, Rolle, Eden Z 7), DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Nitayo G 6, Lewis , Liam E 7, Salting,
Messi B 8, Williams *, Kaylan K 8), 2:30.81. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Murray
, Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Theberge , Mateo A 8, Lloyd, Keiron I
7), 2:34.16. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Joseph, Christon A 7, Lightbourne,
Nyhle A 6, Darling, Alexavier D 7, Cartwright *, Makhai I 8), 2:44.66. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Singh , David A 8, Rolle, Gerard C 8, Duncombe ,
Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 2:45.87. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith,
Jayden K 8, Brown, Caylen C 8, Bonamy, Mason A 8, Moss, Ayden S 8), 2:51.58.
6, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock , Jaishon R 8, Saunders , Travonte I
7, Pratt, Ta-naj C 8, Prosper, Kymari X 7), 2:56.65. 7, Alpha Aquatics 'A'
(Ferguson, Anthony A 7, Ferguson *, David I 8, Thompson, Jai E 7, Ferguson,
Kaalen A 7), 3:14.84. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Tacari X 7,
Morada *, Neil A 7, Asuama , Alejandro E 7, Knowles , Thaddeus S 7),
3:22.82. --, Mako Aquatics Club 'B' (Pritchard *, Callum M 8, Davis, Malik A
8, Moncur *, Ayriel J 8, Roberts, Carlyle C 8), X3:06.90.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Lewis *, Lelah E 9, Daniel, Passion T 10), 2:13.33. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Ward , Rayven H 10, Lewis, Isabelle H 10, Major, Kailee P 10, Rolle ,
Jordyn M 10), 2:16.52. 3, Alpha Aquatics 'A' (Carey *, Nastasia A 10, Bastian
, Raine W 9, Rolle, Kai M 10, Carey , Nakeisha A 10), 2:31.08. 4, Blue Waves
Swim Club 'A' (George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10, Simmons, Tiara D 9,
Bain, Quiana L 10), 2:34.73. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Barnes *, Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9, Carter , Imani X 9), 2:35.66.
6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Alexia C 9, Baldwin , Zara S 10,
Mulder, Kristen E 10, Bournas, Issa L 9), 2:58.21. 7, Team Orca 'A' (Burrows,
Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P 9, Zahra, Pickstock K
9), 3:13.05.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Daniels, Maxwell P 9, Saunders, Najeh A 10, Butler
, Damari K 9, Roy , Anish G 10), 2:14.15. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Parker
, Dylan A 9, Knowles , Noah S 9, Bain, Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10),
2:16.39. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Rollins *, Aiden V 10, Johnson, Kevin L
10, Simmons *, Dijon M 9, Johnson, Tahje D 10), 2:19.61. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Duncombe , Tre X 10, Burrows , Keron D 9,
Farrington, Will B 9), 2:20.81. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Braeden K 10, Turnquest, Elijah M 10, Laslop *, Victor J 10, Knowles, Shantero
M 9), 2:38.50. 6, Team Orca 'A' (Moss, Orion A 10, McKenzie, Kayden M 10,
Armbrister, Tamar A 10, Johnson, Amari H 9), 2:41.89. 7, Lyford Cay Swim Club
'A' (Seligman , Roy X 10, Dean , Aaron L 10, Haines, Nicholas A 10, Mendez
*, Francisco C 10), 2:44.03. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X
10, Saunders *, Donald L 10, Eneas, Adisa C 9, Knowles, Thomas O 9), 3:08.95.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Rigby *, Zayne M 9, Bethell, Daniel N 9,
Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Davis, Evan R 9), X2:37.57.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Lyford Cay Swim Club 'A' (Saidi , Layla A 12, Tuinman , Chloe I 12,
Cargill , Jayla T 12, Zatarain , Isabelle C 12), 2:01.92. 2, Alpha Aquatics
'A' (Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12, Johnson, Bianca N 12,
Knowles , Leylah A 12), 2:02.10. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Adderley , Tia-
Isabella J 11, Pritchard *, Erin M 11, Clarke, Alia O 11, Sands, Giann D 12),
2:05.29. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 2:05.33. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs *, Kyana D 12, Rolle, Chloe C 11, Fox
*, Maria A 12), 2:08.53. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Grant, Dasia A 11), 2:17.26. 7, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie *,
Kaiden C 11, Bowe *, Taliyah A 11), 2:22.57. 8, Freeport Aquatic Club 'A'
(Arthur , Royal J 12, Lim, Maiya G 11, Flores, Vernice F 12, Robinson ,
Syrae J 11), 2:29.68. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L 11, Newry
, Kennedy C 11, RoseDean, Amber A 11, George , Teryl O 11), 2:42.11. --,
Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11, Roberts, Logan S 11, Pratt,
Adriel A 11, Theberge *, Elle A 11), X2:12.35.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 1:53.28. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Charles , Jarrod J 11, Darville , Caellum T 11, Ferguson, Caleb T 11,
Ferguson III , Daniel H 12), 1:57.06. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Albury ,
Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller, Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12),
2:05.03. 4, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Cordova *, Ragh E
12, Ellis *, Isaiah E 11, Kemp, Aidan J 11), 2:09.41. 5, Mantas Water Polo
Club 'A' (Thompson, Matthew D 12, Gibson, Joshua J 12, Roberts, Seth G 12,
Munnings, Mateo H 12), 2:11.25. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson *, Taeden
A 11, Minnis, Sanchez O 12, Turner, Davawn C 12, Ijeoma, Nkume J 12), 2:40.02.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Mott, Koen M 12, Gibson , Zion U 11, Moncur ,
Ayrton G 11, Bartlett *, Mikhail A 11), X2:09.87. --, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy *, Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Jimenez,
Jada A 13, Moss , Keianna B 13), 1:55.91. 2, Alpha Aquatics 'A' (Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Moss *, Tamia T 14, Gibson , Salene P 14, Roy ,
Alyssa X 13), 1:57.29. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S 14,
Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14), 1:58.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Cuffy-Bethel , Devin R 13, Singh , Sarah E 13,
Farrington, Grace M 13, Higgs, Chyme D 13), 2:00.25. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S 13, Quant, Arriel N 14,
Percentie, Angel C 14), 2:04.12. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Fernander *,
Dalisha C 13, Brown *, Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:08.65.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Reckley , Jared J 14, Roy, Ishan A 14, Dam ,
Brayden J 14, Thompson III *, Erald C 14), 1:44.69. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Eccleston *, Anthony A 14, Kemp , Yohancy S 13, Thompson , Jake F 14,
Cooper, Elbert W 14), 1:47.73. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Fountain, Taye E
14, Smith, Ocean S 14, Williams, Kristian B 14, Forbes *, Nigel J 13),
1:48.28. 4, Barracuda Swim Club 'A' (Adderley, Brian J 14, Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Bosland , Msanaa A 13), 1:50.80. 5, Blue Waves Swim
Club 'A' (Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13, Tucker, Anwar J 14,
Johnson, Arrieon W 13), 1:59.86. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Akeil N
14, Demeritte *, Dominic W 13, Seymour, Jayden E 14, Beneby, Dominic C 14),
2:00.05. --, Mako Aquatics Club 'B' (Roach *, Noah F 13, Gray, Wellington X
14, Albury *, Noah C 13, Archer, Ethan E 14), X1:51.49.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Trotman *, Jazmine M 16, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Campbell, Celia M 18), 1:50.40. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Patton, Robyn S 16, Gibson *, Jasmine E 19, Martin , Tenniya D 17, Cabral ,
Katelyn H 15), 1:57.30. 3, Team Orca 'A' (Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise
J 16, Taylor, Eliana A 19, Mortimer, Madison H 15), 1:57.94. 4, Mako Aquatics
Club 'A' (Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Evans, Aaleyah S 15,
Albury, Kaliyah G 16), 1:59.52. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Longley, Sian C
18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15, Eneas, GiGi S 15),
1:59.77. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Finks,
Maddie G 19, Freimann, Jessica S 19, Hsu, Helen 21), X1:51.86.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr, Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Russell *,
Tyler T 18, Carey, Davante S 16), 1:36.61. 2, Alpha Aquatics 'A' (Moss,
Armando N 26, Albury, Miller 19, Roy, Yvann X 17, Fitzgerald, Jared K 20),
1:37.11. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Burrows, Vereance E 29, Moxey, Ethan E
18, Ferguson, Rommel A 15, Taylor, Lamar C 15), 1:37.36. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Gaitor, Tenajh R 18, Lockhart, Kevon D 16,
Cooper *, Farion J 21), 1:38.64. 5, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lopez, Shimon A
17, Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 1:40.73. 6,
Mantas Water Polo Club 'A' (Burrows, Adrian N 17, Encinar, Gabriel X 15,
Gomez, Damian A 16, Turnquest, Alexander B 15), 1:55.15. --, Performance
Aquatics Swim Club-FG 'A' (Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce,
Sergey M 18, Borgen, Runar 25), X1:37.64. --, Mako Aquatics Club 'B' (Murray,
Joshua M 17, Walcott, Andre A 17, Stubbs , Kierro M 15, Pinder , Roman A
15), X1:41.28.
Girls 11-12 400 LC Meter IM
1, Higgs , Kyana D, BSC, 6:00.64. 2, Fox , Maria A, BSC, 6:15.05. 3,
Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 6:17.96. 4, Knowles, Anjaleah B, SWAT,
6:25.11. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 6:38.45. 6, Theberge *, Elle A, MAC,
7:00.98. 7, Bertoldo , Giada I, MAC, 7:02.01. 8, Pritchard , Erin M, MAC,
7:28.54.
Boys 11-12 400 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 5:34.91. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 5:51.17. 3,
Ferguson III *, Daniel H, AAC, 5:51.64. 4, Wells, Caden A, MAC, 5:56.56. 5,
Albury *, Kyle A, BSC, 6:07.74. 6, Ferguson, Caleb T, AAC, 6:11.53. 7, Moncur
III *, Tre L, LSC, 6:19.13. 8, Roy, David X, AAC, 6:28.82. 9, Simms, Matthias
A, BSC, 6:32.52. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 6:45.16. 11, Sealy , Kieran
A, BSC, 6:48.73.
Girls 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 5:24.46. 2, Brown , Abayomi A, FAC,
5:50.39. 3, Farrington, Grace M, BSC, 5:51.52. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
6:02.57. 5, Albury , Marissa L, MAC, 6:06.71. 6, Fernander , Dalisha C, FAC,
6:17.45.
Boys 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 5:00.68. 2, Thompson , Jake F, AAC, 5:18.54.
3, Prince *, Hodari E, BSC, 5:20.38. 4, Longley, Sean K, BSC, 5:35.26. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 5:40.10. 6, Barr *, Jack C, BSC, 5:40.77. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:57.64. 8, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 6:05.54.
Girls 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Albury, Kaliyah G, MAC, 5:56.43. 2, Bethel, Kyla L, MAC, 6:15.96. 3,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 6:21.03. 4, Evans, Aaleyah S, MAC, 6:31.96. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X5:29.01.
Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Thompson *, Luke K C, AAC, 4:49.84. 2, Walcott, Andre A, MAC, 4:56.84. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 5:03.69. 4, Bartlett III , Hugh A, MAC,
5:35.67. 5, Roach *, Jacob L, MAC, 5:42.09. --, Ferguson, Rommel A, FAC,
X5:27.64.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 40.02. 2, Gibson , Saleste A, AAC,
41.21. 3, Julien *, Madyson C, BSC, 43.09. 4, Ferguson, Alissa A, BSC, 44.10.
5, Isaacs , Siann E, AAC, 46.79. 6, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 7, George ,
Delia C, WAVE-BA, 50.10. 8, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 53.48.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 41.60. 2, Ferguson, Alissa A,
BSC, 43.03. 3, Gibson , Saleste A, AAC, 43.20. 4, Julien , Madyson C, BSC,
44.11. 5, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 6, Isaacs *, Siann E, AAC, 48.85. 7,
George , Delia C, WAVE-BA, 48.92. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 49.87.
9, Saunders, Kimaya S, FAC, 50.89. 10, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 51.01. 11,
Seymour, Tiah X, Mantas, 51.75. 12, Robinson *, Syria J, FAC, 52.57. 13,
Knowles *, Taylor C, SWAT, 54.19. 14, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.27.
15, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.38. 16, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
54.73. 17, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 55.33. 18, Rademaker , Emily I,
LSC, 56.75. 19, Albury , Gillian C, MAC, 57.92. 20, Ingraham , Dayna G, BSC,
57.97. 21, Threadgill, Jaylah N, LSC, 59.80. 22, Smith, Chrislynn T, BSC,
1:00.76. 22, Bostwick, Meryl W, BSC, 1:00.76. 24, Cooper *, Aryanna I, AAC,
1:02.08. 25, Roache *, Ayira A, BSC, 1:09.06. --, Hamilton, Lenika, TCASC,
X51.77.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 38.51. 2, Singh , David A, BSC,
39.04. 3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 45.10. 4, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 45.16. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 46.29. 6, Rolle, Gerard
C, BSC, 46.63. 7, Morada *, Neil A, DSC, 47.27. 8, Lloyd, Keiron I, MAC,
47.80.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 38.05. 2, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 38.84. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 41.91. 4, Knowles *, Nitayo
G, WAVE-BA, 43.80. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 44.81. 6, Morada ,
Neil A, DSC, 46.16. 7, Duncombe *, Zion E, BSC, 46.42. 8, Lloyd, Keiron I,
MAC, 46.70. 9, Rolle, Gerard C, BSC, 46.81. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA,
47.84. 11, Russell, Trace K, MAC, 49.08. 12, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 50.37.
13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 50.50. 14, Pickstock *, Jaishon R, FAC,
50.97. 15, Murray *, Alexander J, MAC, 51.36. 16, Pratt, Ta-naj C, FAC, 52.65.
17, Moss, Ayden S, Mantas, 57.36. --, Darling, Alexavier D, Blue Waves, .
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.91. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
33.48. 3, Ward , Rayven H, MAC, 34.75. 4, Rolle , Jordyn M, MAC, 38.73. 5,
Carey , Nakeisha A, AAC, 39.00. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 39.68. 7, Smith
*, Adaiah T, WAVE-BA, 42.08. 8, Hall, Layanna S, FAC, 47.32.
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.64. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 33.42. 3, Ward , Rayven H, MAC, 35.71. 4, Rolle , Jordyn M, MAC,
38.67. 5, Carey , Nakeisha A, AAC, 39.40. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA,
40.93. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 41.97. 8, Hall, Layanna S, FAC, 44.28.
9, George *, Trinity S, Blue Waves, 45.93. 10, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
46.05. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 47.16. 12, Carey , Nastasia A, AAC, 48.15.
13, Major, Kailee P, MAC, 48.44.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.72. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
34.02. 3, Saunders *, Donald L, DSC, 34.48. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.63.
5, Roy , Anish G, MAC, 36.41. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.20. 7, Simmons
, Dijon M, Blue Waves, 39.30. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.71. --, Hamilton,
Lenin, TCASC, X39.33.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 34.13. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 35.40. 4, Bain *, Ayden T, FAC,
35.41. 5, Roy , Anish G, MAC, 36.26. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.62. 7,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 39.38. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.58. 9,
Johnson, Tahje D, Blue Waves, 40.73. 10, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 40.76.
11, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 40.89. 12, Farrington, Will B, BSC, 41.50. 13,
Parker , Dylan A, WAVE-BA, 41.72. 14, Duncombe , Tre X, BSC, 42.40. 15,
Bethell, Daniel N, MAC, 43.30. 16, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 43.73. 17,
Knowles, Shantero M, Mantas, 43.86. 18, Seligman *, Roy X, LSC, 45.63. 19,
Carey, Nicholes E, FAC, 46.05. 20, McKenzie, Kayden M, ORCA, 46.65. 21, Moss,
Orion A, ORCA, 47.24. 21, Lewis , Micah A, BSC, 47.24. 23, Hicks , Keagan K,
MAC, 48.32. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X38.94.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.75. 2, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.92. 3, Cargill , Jayla T, LSC, 33.15. 4, Culmer-Mackey , Sienna A,
AAC, 33.30. 5, Patton, Mia K, WAVE-BA, 33.39. 6, Higgs *, Kyana D, BSC, 34.26.
7, Sands, Giann D, MAC, 34.94. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.94. 2, Gibbs,
Rhanishka R, BSC, 32.40. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 32.84. 4, Cargill *, Jayla
T, LSC, 33.78. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 34.56. 6, Higgs , Kyana D,
BSC, 35.00. 7, Sands, Giann D, MAC, 35.48. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.85.
9, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 37.27. 10, Johnson, Bianca N, AAC, 37.40. 11,
Tuinman , Chloe I, LSC, 38.76. 12, Fiaux , Elina A, AAC, 40.39. 13, Flores,
Vernice F, FAC, 40.42. 14, Deane, Jada E, WAVE-BA, 42.11. 15, Deane, Erica J,
WAVE-BA, 43.91. 16, Miller, Maya C, AAC, 50.11.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 27.70. 2, Johnson, Asher A, WAVE-BA,
29.68. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.22. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
30.43. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 32.42. 6, Munnings, Mateo H, Mantas, 32.77.
7, Moncur , Ayrton G, MAC, 32.85. 8, Feaste , William W, MAC, 32.95.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 28.44. 2, Johnson, Asher A,
WAVE-BA, 29.65. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.68. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 30.73. 5, Feaste , William W, MAC, 32.94. 6, Moncur , Ayrton G, MAC,
33.14. 7, Munnings, Mateo H, Mantas, 33.15. 8, Ferguson, Caleb T, AAC, 33.19.
9, Simms, Matthias A, BSC, 33.20. 10, Gibson *, Zion U, MAC, 33.95. 11, Albury
*, Kyle A, BSC, 34.05. 12, Gibson , Ellie J, WAVE-BA, 35.94. 13, Ellis ,
Isaiah E, DSC, 36.37. 14, Kemp, Aidan J, DSC, 36.66. 15, Duncombe, Launy L,
WAVE-BA, 36.77. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 37.66. 17, Butler , Daunte C,
MAC, 38.12. 18, Darville , Caellum T, AAC, 38.74. 19, Cordova , Ragh E, DSC,
38.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.27. 1, Lundy , Rachel L, MAC, 30.27.
3, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 31.56. 4, Singh , Sarah E, BSC, 31.78. 5,
Sastre, Mia G, MAC, 32.09. 6, Gibson , Salene P, AAC, 33.28. 7, Haines ,
Madison S, LSC, 33.55. 8, Fernander *, Dalisha C, FAC, 33.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Lundy , Rachel L, MAC, 29.98. 2, Moss , Keianna B, MAC,
31.09. 3, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 31.42. 4, Sastre, Mia G, MAC, 32.09.
4, Singh , Sarah E, BSC, 32.09. 6, Haines , Madison S, LSC, 32.74. 7, Gibson
, Salene P, AAC, 33.12. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 34.04. 9, Gibson,
Alexia A, ORCA, 34.15. 10, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 34.32. 11, Fernander,
Darrienne C, FAC, 35.77. 12, Higgs, Chyme D, BSC, 36.75. 13, Blacquiere *,
Mikayla, AAC, 38.52.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 25.96. 2, Reckley , Jared J, MAC,
28.30. 3, Dam , Brayden J, MAC, 28.34. 4, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.93. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 29.01. 6, Adderley, Brian J, BSC, 29.10. 7, Eccleston
*, Anthony A, AAC, 29.14. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 28.11. 2, Reckley , Jared J,
MAC, 28.58. 3, Newry, Joshua K, FAC, 28.68. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 28.85.
5, Eccleston , Anthony A, AAC, 28.87. 6, Dam , Brayden J, MAC, 28.97. 7,
Roy, Ishan A, MAC, 29.10. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 29.39. 9, Adderley, Brian
J, BSC, 29.56. 10, David , Damani M, DSC, 29.76. 11, Bosland , Msanaa A,
BSC, 30.00. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 30.10. 13, Kiesselbach *, Niklas M,
LSC, 30.45. 14, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 30.84. 15, Dean, Joshua B, Blue
Waves, 31.12. 16, Roach *, Noah F, MAC, 32.06. 17, Carey, Christian B, BSC,
32.62. 18, Albury , Noah C, MAC, 33.09. 19, Knowles , Reis P, BSC, 33.12.
20, Butler *, Asa C, BSC, 34.30. 21, Scavella, Andrew R, BSC, 34.52. 22,
Knowles, Joshua A, AAC, 34.88. --, Richford, Adam D, AAC, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.22. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT, 30.06. 3,
Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 30.33. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA, 30.48.
5, Stamp, Virginia A, AAC, 30.58. 6, Newbold, Jolise J, ORCA, 31.07. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 31.36. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.82.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.88. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT,
30.65. 3, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 31.02. 4, Bethel, Kyla L, MAC, 31.16.
5, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 31.40. 6, Stamp, Virginia A, AAC, 31.49. 7,
Newbold, Jolise J, ORCA, 31.61. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.57. 9,
Slatter, Katherine M, BSC, 32.61. 10, Munnings *, Teja T, BSC, 34.53. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X28.81.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.73. 2, Carey, Davante S, MAC, 25.03.
3, Bastian *, Izaak Z, BSC, 25.35. 4, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.37. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.93. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 26.03. 7, Pinder *, Ian
X, MAC, 26.32. 8, Murray, Joshua M, MAC, 26.40. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X24.55. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.69. --, Barbar, AJ J, Lebanon,
X25.10. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X25.23. --, Neely, Shawn W, ORCA,
X26.05. --, Ferguson, Rommel A, FAC, X26.83. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG,
X30.49.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.78. 2, Carey, Davante S, MAC,
25.31. 3, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.46. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 25.72. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.83. 6, Murray, Joshua M, MAC, 26.24. 7, Bastian *,
Izaak Z, BSC, 26.30. 8, Pinder *, Ian X, MAC, 26.36. 9, Ferguson, Rommel A,
FAC, 26.46. 10, Neely, Shawn W, ORCA, 26.55. 11, Lundy, Benjamin J, MAC,
27.11. 12, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 27.17. 13, Kerr, Kohen K, MAC, 27.49. 14,
Russell *, Tyler T, MAC, 27.62. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 27.81. 16,
Moxey, Ethan E, FAC, 27.85. 17, Gaitor, Tenajh R, BSC, 28.00. 18, Russell *,
Tristan D, MAC, 28.22. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 28.88. 20, Wood, Ralph III
V, BSC, 29.03. 21, Thompson, Luke J, AAC, 29.04. 22, Sears, Taro C, AAC,
29.58. 23, McDonald, Gadville L, MAC, 29.67. 24, Curtis, Jayden O, MAC, 29.78.
25, Carey, Dionisio S, MAC, 29.85. 26, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 30.59. 27,
Young *, Pedro A, WAVE-BA, 30.66. 28, Miller, Melvin V, BSC, 31.11. 29, Hall
*, Landon D, BSC, 31.29. 30, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 31.61. 31, Ferguson,
Shawn L, Blue Waves, 32.33. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.72. --, Pisani,
Will J, CS-FL, X24.95. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X25.32. --, Morales, Josiah
N, The Paq-FG, X25.38. --, March, Christian M, The Paq-FG, X27.08. --, Seith,
Jackson C, CS-FL, X27.93. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X30.73.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:26.03. 2, Ward *, Rayven H, MAC,
1:26.70. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:29.35. 4, Rolle *, Jordyn M, MAC,
1:38.33. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.26. 6, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:40.33. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:45.33. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:45.71.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 1:26.26. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 1:28.60. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:30.22. 4, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:38.73. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.22. 6, Rolle *,
Jordyn M, MAC, 1:39.48. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:41.07. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:44.90. 9, Major, Kailee P, MAC, 1:46.94.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:17.27. 2, Saunders *, Donald L,
DSC, 1:18.12. 3, Roy , Anish G, MAC, 1:24.53. 4, Fox , Michael A, BSC,
1:34.75. 5, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:34.95. 6, Farrington, Will B, BSC,
1:36.59. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:38.99. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:44.22.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:20.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 1:22.61. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:25.11. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:32.52. 5, Farrington, Will B, BSC, 1:34.95. 6, Fox *, Michael A, BSC,
1:35.35. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:37.07. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:42.40.
9, Bethell, Daniel N, MAC, J1:42.40. 10, Duncombe *, Tre X, BSC, 1:43.45. 11,
Butler , Damari K, MAC, 1:44.10. 12, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 1:46.91. 13,
Hicks *, Keagan K, MAC, 1:47.66.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 1:15.09. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
1:19.31. 3, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 1:19.62. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
1:19.77. 5, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:21.23. 6, Sands, Giann D, MAC, 1:22.58.
7, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:22.73. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.63.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:16.59. 2, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 1:18.73. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:19.82. 4, Zatarain *, Isabelle C,
LSC, 1:20.25. 5, Johnson, Bianca N, AAC, 1:21.27. 6, Sands, Giann D, MAC,
1:21.69. 7, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:22.53. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.02.
9, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:24.63. 10, Clarke, Alia O, MAC, 1:26.03. 11,
Theberge , Elle A, MAC, 1:27.66. 12, Bertoldo , Giada I, MAC, 1:27.92. 13,
Dean, Olivia S, MAC, 1:32.57. 14, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:33.25. 15,
Pratt, Adriel A, MAC, 1:33.26. 16, Delson, Arianna S, ORCA, 1:34.03. 17, Barr
*, Khalilah C, BSC, 1:40.19.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:08.39. 2, Bonamy, Amauri E, MAC,
1:11.26. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:19.86. 4, Gibson *, Zion U, MAC,
1:20.02. 5, Moncur III *, Tre L, LSC, 1:20.50. 6, Roy, David X, AAC, 1:21.54.
7, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:22.50. 8, Major, Dayyan J, DSC, 1:29.36.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:13.99. 2, Johnson, Marvin L,
WAVE-BA, 1:14.99. 3, Roy, David X, AAC, 1:21.67. 4, Gibson *, Ellie J,
WAVE-BA, 1:21.68. 5, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:21.91. 6, Moncur III *, Tre
L, LSC, 1:22.48. 7, Gibson *, Zion U, MAC, 1:23.67. 8, Major, Dayyan J, DSC,
1:24.08. 9, Miller, Matthew H, BSC, 1:25.45. 10, Cheetham *, Jordan P, MAC,
1:26.25. 11, Darville , Caellum T, AAC, 1:29.40. 12, Bartlett , Mikhail A,
MAC, 1:29.64.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:09.50. 2, Sastre, Mia G, MAC, 1:13.28.
3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:14.25. 4, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:14.30. 5,
Farrington, Grace M, BSC, 1:16.07. 6, Moncur *, Liya L, LSC, 1:17.90. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 1:18.29. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:18.53.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:12.57. 2, Higgs, Dedrie D,
WAVE-BA, 1:13.39. 3, Moncur *, Liya L, LSC, 1:16.33. 4, Sastre, Mia G, MAC,
1:16.56. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:16.85. 6, Farrington, Grace M, BSC,
1:18.24. 7, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:20.63. 8, Albury , Marissa L,
MAC, 1:21.07. 9, Richards , Ivana C, LSC, 1:21.96. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:22.36. 11, Moss *, Tamia T, AAC, 1:24.03. 12, Gibson, Alexia A,
ORCA, 1:24.38. 13, Simms, Monaye A, BSC, 1:26.42. 14, Blacquiere *, Mikayla,
AAC, 1:27.83. 15, Paul, Vanaj J, DSC, 1:29.48. 16, Higgs, Chyme D, BSC,
1:29.79. 17, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:31.17. 18, Roberts *, Erica N, MAC,
1:31.72.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Roy, Ishan A, MAC, 1:05.83. 2, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.81. 3,
Thompson , Jake F, AAC, 1:08.30. 4, Reckley , Jared J, MAC, 1:08.38. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 1:10.89. 6, Williams *, Rondon L, AAC, 1:13.21. 7,
Longley, Sean K, BSC, 1:15.81. 8, Gray, Wellington X, MAC, 1:16.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Newry, Joshua K, FAC, 1:09.74. 2, Roy, Ishan A, MAC,
1:10.75. 3, Reckley , Jared J, MAC, 1:10.88. 4, Williams , Rondon L, AAC,
1:11.66. 5, Thompson *, Jake F, AAC, 1:11.69. 6, Cooper, Elbert W, AAC,
1:12.55. 7, Gray, Wellington X, MAC, 1:13.41. 8, Longley, Sean K, BSC,
1:15.37. 9, Bowers, David E, AAC, 1:17.19. 10, Albury *, Noah C, MAC, 1:18.77.
11, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:20.46.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:07.57. 2, Campbell, Celia M, AAC,
1:08.78. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:11.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:14.84. 5, Eneas, GiGi S, BSC, 1:16.76. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:21.04.
7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:21.09. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:04.00. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:04.06.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:08.84. 2, Campbell, Celia M,
AAC, 1:13.86. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:15.41. 4, Taylor, Eliana A,
ORCA, 1:15.89. 5, Weech, Ariel T, AAC, 1:16.01. 6, Eneas, GiGi S, BSC,
1:16.32. 7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:19.10. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:20.00. 9, Trotman , Jazmine M, AAC, 1:20.05. 10, Knowles , Ryan R, MAC,
1:20.34. 11, Mortimer, Madison H, ORCA, 1:21.79. 12, Roberts, Dylan A, MAC,
1:21.94. 13, Wood, Sara A, BSC, 1:25.20. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:03.37.
--, McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:03.69. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X1:07.45.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(A - Final) 1, Carey, Davante S, MAC, 59.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 59.72.
3, Morley, Peter G, MAC, 1:02.69. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:02.70. 5,
Lloyd, Keith J, MAC, 1:02.94. 6, Russell *, Tyler T, MAC, 1:03.20. 7, Roberts,
Joshua D, MAC, 1:04.01. 8, Moss, Armando N, AAC, 1:04.93.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Taylor, Lamar C, FAC, 1:02.91. 2, Lloyd, Keith J, MAC,
1:03.09. 3, Morley, Peter G, MAC, 1:03.38. 4, Roberts, Joshua D, MAC, 1:03.57.
5, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:03.90. 6, Carey, Davante S, MAC, 1:04.34. 7,
Moss, Armando N, AAC, 1:04.92. 8, Russell *, Tyler T, MAC, 1:05.43. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 1:05.58. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 1:05.69. 11, Mott
*, Kadin V, MAC, 1:11.14. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:13.23. 13, Lord, Jaylon
J, WAVE-BA, 1:15.20. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:15.82. 15, McDonald, Gadville
L, MAC, 1:15.85. 16, Curtis, Jayden O, MAC, 1:17.28. 17, Miller, Melvin V,
BSC, 1:17.83.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Gibson , Saleste A, AAC, 2:50.40. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 2:53.53.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:02.52. 4, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 3:04.35. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:11.23. 6, Julien *, Madyson C, BSC, 3:16.93. 7,
Mckenzie, Dndn F, MAC, 3:21.25. 8, Cuccurullo *, Isabella K, WAVE-BA, 3:21.31.
9, Ingraham , Dayna G, BSC, 3:28.15. 10, Robinson , Syria J, FAC, 3:30.04.
11, Knowles *, Taylor C, SWAT, 3:31.84. 12, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA,
3:33.21. 13, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 3:34.77. 14, Lim, Megan G, FAC,
3:38.85. 15, Cooper , Aryanna I, AAC, 3:41.98. 16, Mackey , Jayda T, Blue
Waves, 3:43.05. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 3:45.83. 18, Rousseau-Cox *,
Sofia C, LSC, 3:49.04. 19, Rademaker *, Emily I, LSC, 3:49.31. 20, Threadgill,
Jaylah N, LSC, 3:50.89. 21, Burrows *, Paityn G, MAC, 3:59.78. --, Hamilton,
Lenika, TCASC, X3:39.93.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 2:47.77. 2, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA,
2:47.93. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 3:03.22. 4, Singh *, David A, BSC,
3:07.36. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 3:08.51. 6, Cartwright , Makhai I, Blue
Waves, 3:12.37. 7, Russell, Trace K, MAC, 3:12.89. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:14.16. 9, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:18.78. 10, Rolle, Gerard
C, BSC, 3:19.71. 11, Theberge , Mateo A, MAC, 3:20.50. 12, Morada , Neil A,
DSC, 3:21.90. 13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 3:26.67. 14, Pratt, Ta-naj
C, FAC, 3:33.35. 15, Moss, Ayden S, Mantas, 3:34.20. 16, Lloyd, Keiron I, MAC,
3:35.35. 17, Lightbourne, Nyhle A, Blue Waves, 3:39.88.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Williamson, Zoe A, FAC, 2:32.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:38.21. 3,
Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 2:46.41. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA,
2:46.73. 5, George , Trinity S, Blue Waves, 2:57.79. 6, Rolle , Jordyn M,
MAC, 3:02.45. 7, Major, Kailee P, MAC, 3:03.21. 8, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA,
3:04.70. 9, Lewis, Isabelle H, MAC, 3:10.25. 10, Hall, Layanna S, FAC,
3:13.61. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:14.99. 12, Gilbert , Madison R, BSC,
3:17.94. 13, Proffitt, Poppy Z, LSC, 3:23.92. 14, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
3:24.97. 15, Sands, Gianna K, MAC, 3:25.43. 16, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
3:26.09. 17, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:27.49. 18, Zatarain *, Alexia C, LSC,
3:32.99. 19, Carter *, Imani X, BSC, 3:36.88.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Bain *, Ayden T, FAC, 2:33.79. 2, Daniels, Maxwell P, MAC, 2:41.45. 3, Roy
*, Anish G, MAC, 2:41.64. 4, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 2:50.47. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 2:55.73. 6, Butler , Damari K, MAC, 2:56.93. 7, Johnson,
Kevin L, Blue Waves, 2:57.05. 8, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 2:57.13. 9,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 2:58.46. 10, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
3:06.13. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:09.59. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:11.06. 13, McKenzie, Kayden M, ORCA, 3:12.73. 14, Mendez *, Francisco C,
LSC, 3:13.82. 15, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:15.08. 16, Moss, Orion A, ORCA,
3:16.91. 17, Knowles, Shantero M, Mantas, 3:17.51. 18, Saunders, Najeh A, MAC,
3:18.02. 19, Carey, Nicholes E, FAC, 3:23.51. 20, Seligman *, Roy X, LSC,
3:29.64. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X2:59.50.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Knowles *, Leylah A, AAC, 2:22.26. 2, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA,
2:22.30. 2, Patton, Mia K, WAVE-BA, 2:22.30. 4, Sands, Giann D, MAC, 2:27.53.
5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 2:32.83. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
2:32.86. 7, Roberts, Logan S, MAC, 2:34.97. 8, Saidi *, Layla A, LSC, 2:35.30.
9, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:35.94. 10, Cowan, Teeann J, ORCA,
2:37.09. 11, Clarke, Alia O, MAC, 2:37.98. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA,
2:40.77. 13, Tuinman , Chloe I, LSC, 2:43.26. 14, Theberge , Elle A, MAC,
2:43.58. 15, Bertoldo *, Giada I, MAC, 2:45.16. 16, Campbell, Marliyah A, MAC,
2:46.10. 17, Albury *, Addison E, MAC, 2:46.36. 18, Delson, Arianna S, ORCA,
2:51.60. 19, Pritchard *, Erin M, MAC, 2:53.63. 20, Dean, Olivia S, MAC,
2:56.33. 21, Flores, Vernice F, FAC, 2:58.31. 22, Lawrence, Gabrielle B,
WAVE-BA, 2:58.78. 23, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 3:00.80. 24, Martin, Jai
A, WAVE-BA, 3:01.32. 25, Rolle, Chloe C, BSC, 3:02.14. 26, Barr *, Khalilah C,
BSC, 3:05.76. 27, Miller, Maya C, AAC, 3:08.81.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:12.22. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:22.69. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:23.75. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:23.89. 4,
Ferguson, Caleb T, AAC, 2:23.89. 6, Feaste *, William W, MAC, 2:27.38. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:27.60. 8, Roy, David X, AAC, 2:33.52. 9,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 2:36.01. 10, Mott, Koen M, MAC, 2:36.03. 11,
Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 2:36.60. 12, Kemp, Aidan J, DSC, 2:40.01. 13,
Miller, Matthew H, BSC, 2:40.11. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 2:42.86. 15,
Major, Dayyan J, DSC, 2:44.77. 16, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 2:47.59. 17,
Cheetham , Jordan P, MAC, 2:49.23. 18, Ellis , Isaiah E, DSC, 2:50.07. 19,
Knowles, Reginald D, WAVE-BA, 2:51.43. 20, Wells *, Cherkadin C, MAC, 2:51.97.
21, Sealy *, Kieran A, BSC, 2:52.99. 22, Thompson, Matthew D, Mantas, 2:56.16.
23, Bastian, Cairo T, AAC, 2:56.27. 24, Butler *, Daunte C, MAC, 2:56.37. 25,
Adderley, Tyler A, BSC, 2:57.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:09.33. 2, Mizell, Delaney L, LSC,
2:16.56. 3, Singh , Sarah E, BSC, 2:18.54. 4, Lundy , Rachel L, MAC,
2:19.40. 5, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 2:20.24. 6, Farrington, Grace M, BSC,
2:21.60. 7, Gibson , Salene P, AAC, 2:22.38. 8, Roy , Alyssa X, AAC,
2:24.38. 9, Haines , Madison S, LSC, 2:26.66. 10, Styles , Philena P, AAC,
2:30.26. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 2:31.15. 12, Fernander *, Dalisha C,
FAC, 2:33.47. 13, Richards *, Ivana C, LSC, 2:39.77. 14, Fernander, Darrienne
C, FAC, 2:43.87. 15, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 2:45.18. 16, Paul, Vanaj J,
DSC, 3:00.59. 17, Major, Monae R, AAC, 3:01.89.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:06.96. 2, Thompson , Jake F, AAC, 2:08.30.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:11.83. 4, Roy, Ishan A, MAC, 2:12.26. 5,
Archer, Ethan E, MAC, 2:14.23. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:15.07. 7, Roach *,
Noah F, MAC, 2:16.26. 8, Barr , Jack C, BSC, 2:18.48. 9, Bosland , Msanaa A,
BSC, 2:18.73. 10, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:19.03. 11, Williams *, Rondon L,
AAC, 2:19.93. 12, Dean, Joshua B, Blue Waves, 2:20.84. 13, Adderley, Brian J,
BSC, 2:22.62. 14, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:23.30. 15, Richford, Adam D, AAC,
2:23.99. 16, Beneby, Dominic C, Mantas, 2:24.26. 17, Albury *, Noah C, MAC,
2:25.30. 18, Eccleston , Anthony A, AAC, 2:28.82. 19, Kiesselbach , Niklas
M, LSC, 2:28.84. 20, Bowers, David E, AAC, 2:30.01. 21, Butler *, Asa C, BSC,
2:30.52. 22, David *, Damani M, DSC, 2:31.07.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Evans , Joanna L, UNAT, 2:01.55. 2, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 2:14.88.
3, MacPhail *, Anya I, MAC, 2:16.17. 4, Eneas, GiGi S, BSC, 2:23.32. 5,
Albury, Kaliyah G, MAC, 2:25.43. 6, Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:25.57. 7,
Mortimer, Madison H, ORCA, 2:25.83. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 2:30.01. 9,
Longley, Sian C, BSC, 2:30.20. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 2:33.15. 11,
Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 2:35.62. 12, Evans, Aaleyah S, MAC, 2:38.68. --,
Cornell, Emily A, UNAT, X2:05.12. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X2:16.74. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:25.73.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Kerr, Kohen K, MAC, 1:57.99. 2, Thompson *, Luke K C, AAC, 2:00.03. 3,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 2:01.28. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 2:02.40. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 2:03.10. 6, Murray, Joshua M, MAC, 2:04.48. 7,
Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 2:05.24. 8, Walcott, Andre A, MAC, 2:06.22.
9, Roy, Yvann X, AAC, 2:06.54. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:10.41. 11,
Jolly, Ricardo E, AAC, 2:10.47. 12, Wood, Ralph III V, BSC, 2:11.06. 13,
Ferguson, Rommel A, FAC, 2:11.47. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 2:11.76.
15, Roach *, Jacob L, MAC, 2:11.80. 16, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 2:13.08. 17,
Colebrooke, Kailen D, AAC, 2:13.47. 18, Lundy, Benjamin J, MAC, 2:14.81. 19,
Mott *, Kadin V, MAC, 2:15.94. 20, Bowers, Thomas M, AAC, 2:17.21. 21, Sears,
Taro C, AAC, 2:17.90. 22, Bain, Christopher R, MAC, 2:18.54. 23, Smith,
Alexander J, WAVE-BA, 2:19.14. 24, Turnquest, Alexander B, Mantas, 2:26.39.
--, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X2:21.36.
Girls 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12,
Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11), 5:17.55. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs, Rhanishka R 12,
Rolle, Chloe C 11), 5:18.29. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Clarke, Alia O 11,
Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Sands, Giann D 12),
5:20.22. 4, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Isabelle C 12, Saidi ,
Layla A 12, Cargill , Jayla T 12, Tuinman , Chloe I 12), 5:23.70. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Martin, Jai A 11, Norville-Smith,
Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 5:28.47. 6, Team Orca 'A' (Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Cowan, Teeann J 11, Grant, Dasia A 11), 6:11.53.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Bertoldo *, Giada I 11, Pratt, Adriel A 11,
Theberge *, Elle A 11, Dean, Olivia S 11), X6:05.63. --, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Bowe , Taliyah A 11, Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Knowles,
Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11), DQ.
Boys 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 4:46.66. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W
12), 4:49.27. 3, Alpha Aquatics 'A' (Roy, David X 11, Charles *, Jarrod J 11,
Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 4:58.00. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Miller, Matthew H 11, Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12,
Sealy *, Kieran A 12), 5:31.08. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J
12, Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12), 5:43.11.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11, Mott, Koen M 12), X5:30.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 4:50.36. 2, Alpha Aquatics 'A' (Gibson *,
Salene P 14, Roy *, Alyssa X 13, Thompson , Zaylie-Elizabeth P 14, Styles ,
Philena P 14), 5:01.91. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards *, Ivana C 13,
Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L 14), 5:12.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Farrington, Grace M 13, Cuffy-Bethel *, Devin R
13, Singh *, Sarah E 13, Simms, Monaye A 14), 5:14.26. --, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 4:21.82. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 4:36.44. 3, Alpha Aquatics 'A' (Williams *, Rondon L 13,
Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Thompson , Jake F 14), 4:39.68. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Prince , Hodari E 13, Knowles , Reis P 14, Bosland
*, Msanaa A 13, Carey, Christian B 13), 4:46.09. 5, Blue Waves Swim Club 'A'
(Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J 14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell
L 13), 5:40.94.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Weech, Ariel T 27, Stamp,
Virginia A 17, Trotman *, Jazmine M 16), 4:50.40. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(MacPhail *, Anya I 16, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury,
Kaliyah G 16), 4:53.36. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15,
Nesbitt, Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 4:55.92. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley, Sian C 18, Slatter,
Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 4:57.94. 5, Team Orca 'A' (Taylor,
Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer, Madison H
15), 5:03.49. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Finks, Maddie G 19,
Hsu, Helen 21, Freimann, Jessica S 19, Musleh, Lydia A 21), XDQ.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Russell *, Tyler T 18, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 3:58.82. 2, Barracuda Swim Club 'A' (Wood,
Ralph III V 16, Bastian *, Izaak Z 17, Fernander, N'Nhyn M 20, Lockhart, Kevon
D 16), 3:59.11. 3, Alpha Aquatics 'A' (Thompson , Luke K C 17, Thompson ,
Mark-Anthony W 16, Thompson, Luke J 17, Roy, Yvann X 17), 4:12.07. 4, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lopez, Shimon A
17, Lord, Jaylon J 15), 4:15.53. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G
17, Walcott, Andre A 17, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X4:06.60.
Girls 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 2:57.85. 2, Higgs *, Kyana D, BSC,
2:58.85. 3, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 3:03.07. 4, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 3:15.91. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 3:25.03. 6, Barr *, Khalilah C, BSC,
3:41.25.
Boys 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:35.56. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
2:36.54. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 2:51.26. 4, Moncur III *, Tre L, LSC,
2:58.19. 5, Feaste , William W, MAC, 3:02.47. 6, Albury , Kyle A, BSC,
3:07.12. 7, Moncur *, Ayrton G, MAC, 3:08.93.
Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 2:47.15. 2, Haines , Madison S, LSC, 2:53.27. 3,
Singh *, Sarah E, BSC, 2:58.50. 4, Jimenez, Jada A, MAC, 3:10.02.
Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 2:12.61. 2, Reckley , Jared J, MAC, 2:29.35.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:33.49. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.37. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:38.72. 6, Thompson *, Jake F, AAC, 2:41.80. 7,
Gray, Wellington X, MAC, 2:42.11. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:42.20.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 2:40.20. 2, Slatter, Katherine M, BSC,
2:42.07. 3, Newbold, Jolise J, ORCA, 2:50.14. 4, Roberts, Dylan A, MAC,
3:00.76. 5, Bethel, Kyla L, MAC, 3:07.98. 6, Albury, Kaliyah G, MAC, 3:08.91.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Pinder *, Ian X, MAC, 2:11.81. 2, Lloyd, Keith J, MAC, 2:15.61. 3, Walcott,
Andre A, MAC, 2:19.58. 4, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.78. 5, Thompson, Luke
J, AAC, 2:37.57.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Julien *, Madyson C, BSC, 48.75. 2, Threadgill, Jaylah N, LSC,
50.25. 3, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 52.00. 4, Knowles , Taylor C,
SWAT, 53.20. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 53.32. 6, Donaldson, Samirah E,
Mantas, 53.36. 7, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 53.77. 8, Gibson ,
Saleste A, AAC, 55.22.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Saunders, Kimaya S, FAC, 49.11. 2, Julien *, Madyson C,
BSC, 49.55. 3, Threadgill, Jaylah N, LSC, 51.25. 4, Cuccurullo *, Isabella K,
WAVE-BA, 52.49. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 52.77. 6, Gibson *, Saleste A,
AAC, 53.72. 7, Knowles , Taylor C, SWAT, 53.86. 8, Clarke , Christin-Alyssa
C, BSC, 54.58. 9, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.88. 10, Martin *, Tenay D,
WAVE-BA, 55.11. 11, Mackey , Jayda T, Blue Waves, 55.55. 12, Isaacs , Siann
E, AAC, 55.88. 13, Dames *, Khori M, BSC, 56.29. 14, Mitchell, Helsinki E,
WAVE-BA, 56.50. 15, Robinson *, Syria J, FAC, 57.08. 16, Mckenzie, Dndn F,
MAC, 57.30. 17, Lim, Megan G, FAC, 58.56. 18, George *, Delia C, WAVE-BA,
58.61. 19, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 58.62. 20, Smith, Chrislynn T, BSC,
59.16. 21, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 59.52. 22, Ingraham , Dayna G, BSC,
59.74. 23, Cooper , Aryanna I, AAC, 1:00.35. 24, Laslop , Ellie R, AAC,
1:00.81. 25, Seymour, Tiah X, Mantas, 1:01.55. 26, Rahming *, Khloe M, BSC,
1:02.92. 27, Albury *, Gillian C, MAC, 1:03.17. 28, Bostwick, Meryl W, BSC,
1:03.50. 29, Pinder, Nyah S, MAC, 1:04.16. 30, Pratt *, Noel S, BSC, 1:04.74.
31, Daxon , Laurel M, DSC, 1:05.46. 32, Rademaker , Emily I, LSC, 1:05.60.
33, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:05.82. 34, Seymour, Kaleah R, FAC, 1:08.44.
35, Pinder, Morgan M, MAC, 1:11.45. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X58.21.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 47.14. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
47.38. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 49.42. 4, Smith, Jayden K, Mantas, 49.70. 5,
Russell, Trace K, MAC, 49.86. 6, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 50.77. 7,
Morada *, Neil A, DSC, 52.45. 8, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.55.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 46.64. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 47.07. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 48.84. 4, Russell, Trace K, MAC, 49.55.
5, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 51.22. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves,
51.35. 7, Smith, Jayden K, Mantas, 51.57. 8, Morada *, Neil A, DSC, 52.56. 9,
Williams *, Kaylan K, WAVE-BA, 53.33. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.51.
11, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 53.75. 12, Moss, Ayden S, Mantas, 55.12. 13,
Bonamy, Mason A, Mantas, 55.47. 14, Moncur *, Ayriel J, MAC, 1:03.53.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 39.78. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
41.54. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 45.09. 4, Smith, Chelsea N, Mantas,
46.89. 5, George *, Trinity S, Blue Waves, 48.02. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.26. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 49.36. 8, Bournas, Issa L, LSC,
51.13.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 40.86. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 42.55. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.36. 4, George *, Trinity S, Blue
Waves, 47.34. 5, Smith, Chelsea N, Mantas, 47.39. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.06. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 48.87. 8, Bournas, Issa L, LSC,
49.33. 9, Pratt , Trinity C, BSC, 49.96. 10, Carey , Nastasia A, AAC, 50.03.
11, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 50.09. 12, Gilbert *, Madison R, BSC, 51.21.
13, Barnes *, Sanaa Z, BSC, 51.88. 14, Hall, Layanna S, FAC, 52.18. 15, Murray
*, Alanna T, MAC, 52.56. 16, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 52.57. 17,
Bastian *, Raine W, AAC, 53.46. 18, Lewis, Isabelle H, MAC, 55.26. 19, Sands,
Gianna K, MAC, 55.56. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC, 55.64. 21, Major, Kailee
P, MAC, 56.09. 22, Carey *, Nakeisha A, AAC, 56.51. 23, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 57.49. 24, Pickstock, Zahran K, ORCA, 58.80. 25, Lynes, Bharti S, Blue
Waves, 59.60.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.46. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
41.28. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.27. 4, Duncombe *, Tre X, BSC, 45.21. 5,
Hall, Kai G, BSC, 46.95. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 47.62. 7, Fox ,
Michael A, BSC, 47.96. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 51.45.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.38. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 40.82. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.14. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
45.30. 5, Hall, Kai G, BSC, 46.54. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 46.74.
7, Fox *, Michael A, BSC, 47.82. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 49.62. 9,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 49.79. 10, Laslop , Victor J, Mantas, 51.89.
11, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 52.50. 12, Knowles *, Noah S, WAVE-BA,
52.62. 13, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 52.89. 14, Armbrister, Tamar A,
ORCA, 53.63. 15, Mendez *, Francisco C, LSC, 53.98. 16, Saunders, Najeh A,
MAC, 54.77. 17, Carey, Nicholes E, FAC, 55.10. 18, Rigby *, Zayne M, MAC,
55.27.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.19. 2, Fox *, Maria A, BSC, 39.37. 3,
Saidi , Layla A, LSC, 40.01. 4, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 40.10. 5,
Fiaux , Elina A, AAC, 41.67. 6, Pratt, Adriel A, MAC, 43.43. 7, Pritchard ,
Erin M, MAC, 43.96. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.16.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.78. 2, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 39.38. 3, Fox , Maria A, BSC, 40.57. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 40.59. 5, Fiaux , Elina A, AAC, 41.80. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
42.83. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 43.69. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.08. 9,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 45.28. 10, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
45.35. 11, McPhee *, Arielle J, BSC, 45.46. 12, Rolle, Chloe C, BSC, 46.33.
13, Albury *, Addison E, MAC, 46.65. 14, Flores, Vernice F, FAC, 47.10. 15,
Martin, Jai A, WAVE-BA, 47.28. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden C, SWAT, 47.35. 17,
Grant, Dasia A, ORCA, 48.17. 18, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 48.24. 19, Arthur
, Royal J, FAC, 48.66. 20, George , Teryl O, Blue Waves, 49.05. 21, Miller,
Maya C, AAC, 49.18. 22, Watson, Molly P, LSC, 49.79. 23, Jean Louis, Vashti I,
ORCA, 54.72.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 35.57. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 35.69.
3, Wells, Caden A, MAC, 36.15. 4, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.69. 5, Moncur
*, Ayrton G, MAC, 39.12. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.34. 7, Simms, Matthias A,
BSC, 42.55. 8, Bartlett *, Mikhail A, MAC, 43.42.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 36.11. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
36.57. 3, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.68. 4, Wells, Caden A, MAC, 37.02. 5,
Moncur *, Ayrton G, MAC, 39.15. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.27. 7, Simms,
Matthias A, BSC, 41.44. 8, Bartlett , Mikhail A, MAC, 41.51. 9, Cordova ,
Ragh E, DSC, 42.63. 10, Adderley, Tyler A, BSC, 42.64. 11, Bastian, Cairo T,
AAC, 42.97. 12, Sealy *, Kieran A, BSC, 43.84. 13, Fountain, Tafari E,
WAVE-BA, 43.86. 14, Mott, Koen M, MAC, 44.71. 15, Storr *, Kaidin A, BSC,
45.25. 16, Cheetham *, Jordan P, MAC, 45.83.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 37.67. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
37.71. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.27. 4, Moncur *, Liya L, LSC, 39.13. 5,
Jimenez, Jada A, MAC, 39.24. 6, Roy , Alyssa X, AAC, 39.95. 7, Styles ,
Philena P, AAC, 40.10. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 40.87.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 37.31. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 38.50. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.87. 4, Roy *, Alyssa X, AAC,
39.43. 5, Moncur , Liya L, LSC, 39.66. 6, Styles , Philena P, AAC, 40.41. 7,
Jimenez, Jada A, MAC, 41.02. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 41.17. 9, Moss *,
Tamia T, AAC, 41.55. 10, Higgs, Chyme D, BSC, 42.65. 11, Mitchell *, Aerial S,
WAVE-BA, 43.53. 12, Roberts *, Erica N, MAC, 44.20. 13, Fernander, Darrienne
C, FAC, 45.54. 14, Green, Shatavion S, FAC, 45.80. 15, Major, Monae R, AAC,
46.37. 16, Rahming, Dreanna A, Blue Waves, 48.24. 17, Moxey, Kaile B, BSC,
51.77.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 30.76. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 31.37. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 33.56. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
33.85. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 34.07. 6, Archer, Ethan E, MAC, 35.36. 7,
Carey, Christian B, BSC, 36.32. 8, Adderley, Brian J, BSC, 36.64.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson III , Erald C, MAC, 32.99. 2, Forbes , Nigel J,
WAVE-BA, 33.87. 3, Knowles *, Reis P, BSC, 34.05. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 34.91. 5, Dam *, Brayden J, MAC, 36.19. 6, Adderley, Brian J, BSC,
36.24. 7, Archer, Ethan E, MAC, 36.34. 8, Carey, Christian B, BSC, 36.81. 9,
Dean, Joshua B, Blue Waves, 37.29. 10, Roach *, Noah F, MAC, 37.50. 11,
Cooper, Elbert W, AAC, 37.90. 12, Eccleston *, Anthony A, AAC, 38.36. 13,
Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 38.45. 14, Hall, Amari C, WAVE-BA, 38.83. 15,
Tucker, Anwar J, Blue Waves, 40.09. 16, Hall, Ayden S, FAC, 41.08. 17, Major,
Lawson J, AAC, 41.23.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.06. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
33.58. 3, Morley, Laura J, MAC, 33.62. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.90. 5,
Longley, Sian C, BSC, 36.16. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.90. 7, Slatter,
Katherine M, BSC, 37.51. 8, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 38.68. --, Purnell,
Natalie E, CS-FL, X33.41.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.00. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 33.85. 3, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.56. 4, Morley, Laura J, MAC,
35.95. 5, Longley, Sian C, BSC, 36.59. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.89. 7,
Slatter, Katherine M, BSC, 37.72. 8, Weech, Ariel T, AAC, 38.14. 9, Nesbitt,
Bri N, WAVE-BA, 38.82. 10, Stamp, Virginia A, AAC, 38.99. 11, Martin *,
Tenniya D, WAVE-BA, 45.43. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X35.22.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(A - Final) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.98. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.41. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.65. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
30.82. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.14. 6, Murray, Joshua M, MAC, 32.21. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 32.50. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 32.69. --,
March, Christian M, The Paq-FG, X29.07. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.09.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.83. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.25. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.97. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
31.38. 5, Walcott, Andre A, MAC, 31.83. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.83. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 31.89. 8, Murray, Joshua M, MAC, 32.20. 9, Lopez,
Shimon A, WAVE-BA, 32.22. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 33.22. 11, Roy, Yvann
X, AAC, 33.52. 12, Pinder *, Ian X, MAC, 33.59. 13, Moxey, Ethan E, FAC,
34.14. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 34.25. 15, Jolly, Ricardo E, AAC,
34.45. 16, Roberts, Joshua D, MAC, 34.63. 17, Colebrooke, Kailen D, AAC,
35.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 36.35. 19, Roach *, Jacob L, MAC,
37.20. 20, Hall *, Landon D, BSC, 37.80. 21, Smith, Alexander J, WAVE-BA,
37.98. 22, Miller, Benjamin R, FAC, 38.18. 23, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
39.05. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.28. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X29.41.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:18.22. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
1:22.57. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:25.35. 4, Julien , Madyson C, BSC,
1:26.30. 5, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 1:26.95. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:27.58. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.12. 8, Robinson *, Syria J, FAC,
1:31.24.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:20.41. 2, Smith , Skyler Y,
WAVE-BA, 1:24.69. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:27.01. 4, Robinson , Syria J,
FAC, 1:27.42. 5, Julien *, Madyson C, BSC, 1:28.25. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:29.44. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.07. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA,
1:30.10. 9, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 1:34.84. 10, Ingraham , Dayna
G, BSC, 1:35.13. 11, Knowles , Taylor C, SWAT, 1:39.06. 12, Mackey , Jayda
T, Blue Waves, 1:39.70. 13, Cooper *, Aryanna I, AAC, 1:40.82. 14, Evans,
Anneka X, DSC, 1:43.02. 15, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 1:43.14. 16,
Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC, 1:46.32. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 1:46.36.
18, Lim, Megan G, FAC, 1:47.06. 19, Threadgill, Jaylah N, LSC, 1:47.11. 20,
George , Delia C, WAVE-BA, 1:48.28. 21, Laslop , Ellie R, AAC, 1:48.60. 22,
Rademaker *, Emily I, LSC, 1:48.70. 23, Fox, Madison E, AAC, 1:48.97. 24,
Smith, Chrislynn T, BSC, 1:49.18. 25, Donaldson, Samirah E, Mantas, 1:51.72.
26, Albury *, Gillian C, MAC, 1:52.38. 27, Pinder, Nyah S, MAC, 1:54.00. 28,
Bostwick, Meryl W, BSC, 1:56.05. 29, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:56.48. 30,
Rodgers, Hailey G, MAC, 1:57.31. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X1:44.19.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 1:17.73. 2, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 1:18.28. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:22.47. 4, Russell,
Trace K, MAC, 1:26.33. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 1:26.38. 6,
Lewis , Liam E, WAVE-BA, 1:29.05. 7, Theberge , Mateo A, MAC, 1:29.90. 8,
Pickstock *, Jaishon R, FAC, 1:30.86.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 1:19.42. 2, Williams ,
Kaylan K, WAVE-BA, 1:22.96. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:24.16. 4,
Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 1:26.25. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA,
1:26.54. 6, Russell, Trace K, MAC, 1:27.40. 7, Theberge *, Mateo A, MAC,
1:30.66. 8, Pickstock , Jaishon R, FAC, 1:32.10. 9, Murray , Alexander J,
MAC, 1:32.23. 10, Rolle, Gerard C, BSC, 1:32.74. 11, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 1:32.77. 12, Pratt, Ta-naj C, FAC, 1:32.89. 13, Moss, Ayden S,
Mantas, 1:32.92. 14, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 1:33.46. 15, Lloyd,
Keiron I, MAC, 1:35.33. 16, Morada *, Neil A, DSC, 1:35.84. 17, Davis, Malik
A, MAC, 1:38.62. 18, Smith, Jayden K, Mantas, 1:43.47. 19, Lightbourne, Nyhle
A, Blue Waves, 1:44.91. 20, Saunders *, Travonte I, FAC, 1:45.35. 21, Wright
*, Issac S, MAC, 1:45.48. 22, Moncur , Ayriel J, MAC, 1:48.18. --, Singh ,
David A, BSC, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:07.67. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
1:08.23. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 1:11.71. 4, Ward , Rayven H, MAC,
1:12.23. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.12. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.78. 7, George , Trinity S, Blue Waves, 1:18.02. 8, Smith , Adaiah
T, WAVE-BA, 1:18.15.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:11.41. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 1:11.95. 3, Ward , Rayven H, MAC, 1:13.33. 4, Carey , Nakeisha A, AAC,
1:13.63. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.67. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.44. 7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 1:19.26. 8, George , Trinity S,
Blue Waves, 1:20.49. 9, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 1:25.33. 10, Bain, Quiana
L, Blue Waves, 1:25.98. 11, Major, Kailee P, MAC, 1:27.34. 12, Hall, Layanna
S, FAC, 1:27.78. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 1:28.98. 14, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 1:29.43. 15, Lewis, Isabelle H, MAC, 1:29.69. 16, Barnes *, Sanaa Z, BSC,
1:30.31. 17, Carey *, Nastasia A, AAC, 1:31.30. 18, Burrows, Allyssa E, ORCA,
1:33.56. 19, Sands, Gianna K, MAC, 1:33.84. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
1:34.39. 21, Carter , Imani X, BSC, 1:35.15. 22, Gilbert , Madison R, BSC,
1:36.10. 23, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:36.39. 24, Rolle *, Alyanna L, BSC,
1:36.89. 25, Taylor *, Kylah X, BSC, 1:37.51. 26, Rolle, Kai M, AAC, 1:39.68.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:08.14. 2, Bain , Ayden T, FAC,
1:10.41. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:12.18. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:13.00.
5, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 1:17.25. 6, Johnson, Kevin L, Blue Waves,
1:18.94. 7, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 1:22.41. 8, Johnson, Tahje D, Blue
Waves, 1:23.95.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:09.78. 2, Bain , Ayden T,
FAC, 1:12.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:13.36. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:13.86. 5, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 1:17.33. 6, Parker , Dylan A,
WAVE-BA, 1:19.75. 7, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 1:19.98. 8, Johnson, Tahje
D, Blue Waves, 1:20.07. 9, Butler , Damari K, MAC, 1:20.33. 10, Rollins ,
Aiden V, Blue Waves, 1:20.40. 11, Bethell, Daniel N, MAC, 1:24.84. 12, Mendez
, Francisco C, LSC, 1:25.07. 13, Burrows , Keron D, BSC, 1:25.73. 14, Laslop
*, Victor J, Mantas, 1:26.36. 15, Moss, Orion A, ORCA, 1:27.92. 16, Knowles,
Shantero M, Mantas, 1:29.07. 17, Rigby *, Zayne M, MAC, 1:29.94. 18, Rolle,
Deangelo B, MAC, 1:30.12. 19, Saunders, Najeh A, MAC, 1:30.18. 20, Carey,
Nicholes E, FAC, 1:30.79. 21, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:32.46. 22,
Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:33.04. 23, Seligman *, Roy X, LSC,
1:33.25. 24, Peet, Caleb I, MAC, 1:33.46. 25, Hicks *, Keagan K, MAC, 1:34.12.
26, Saunders, Myles A, MAC, 1:34.47. 27, Hall, Kai G, BSC, 1:39.97. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X1:20.09. --, McKenzie, Kayden M, ORCA, DQ.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:04.50. 2, Sands, Giann D, MAC,
1:04.62. 3, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:05.87. 4, Patton, Mia K,
WAVE-BA, 1:06.91. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:07.79. 6, Cargill ,
Jayla T, LSC, 1:08.50. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:11.13. 8, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 1:11.64.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 1:05.85. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
1:06.61. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:07.49. 4, Cargill *, Jayla T, LSC,
1:08.72. 5, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:09.79. 6, Culmer-Mackey *,
Sienna A, AAC, 1:09.86. 7, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 1:10.29. 8,
Roberts, Logan S, MAC, 1:10.79. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 1:11.19. 10,
Johnson, Bianca N, AAC, 1:12.17. 11, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:12.51. 12,
Tuinman *, Chloe I, LSC, 1:12.90. 13, Delson, Arianna S, ORCA, 1:13.35. 14,
Clarke, Alia O, MAC, 1:15.14. 15, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 1:15.22. 16,
Fiaux *, Elina A, AAC, 1:15.31. 17, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:16.96. 18,
Deane, Jada E, WAVE-BA, 1:18.75. 19, Dean, Olivia S, MAC, 1:19.38. 20,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 1:21.08. 21, Flores, Vernice F, FAC, 1:21.23.
22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:21.53. 23, Pratt, Adriel A, MAC, 1:21.62. 24,
Miller, Maya C, AAC, 1:22.19. 25, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:24.07. 26, McPhee
*, Arielle J, BSC, 1:26.00. 27, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 1:26.34. 28,
Deane, Erica J, WAVE-BA, 1:26.60.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 56.01. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
57.55. 3, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:03.09. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
1:03.55. 5, Munnings, Mateo H, Mantas, 1:06.37. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
1:06.59. 7, Feaste , William W, MAC, 1:06.71. 8, Albury , Kyle A, BSC,
1:09.95.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 58.85. 2, Ferguson, Tristin K,
MAC, 1:04.60. 2, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:04.60. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 1:05.03. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:06.53. 6, Munnings, Mateo H,
Mantas, 1:07.22. 7, Feaste , William W, MAC, 1:07.48. 8, Albury , Kyle A,
BSC, 1:09.65. 9, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:10.16. 10, Mott, Koen M, MAC,
1:10.40. 11, Roy, David X, AAC, 1:12.27. 12, Major, Dayyan J, DSC, 1:13.25.
13, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:13.36. 14, Miller, Matthew H, BSC, 1:14.12.
15, Darville , Caellum T, AAC, 1:14.41. 16, Ellis , Isaiah E, DSC, 1:16.17.
17, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 1:16.34. 18, Stuart, Jaron W, BSC, 1:17.16.
19, Butler *, Daunte C, MAC, 1:17.72. 20, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 1:18.01.
21, Sealy , Kieran A, BSC, 1:18.14. 22, Wells , Cherkadin C, MAC, 1:19.78.
23, Adderley, Tyler A, BSC, 1:20.27. 24, Thompson, Matthew D, Mantas, 1:20.34.
25, Storr *, Kaidin A, BSC, 1:22.16. 26, Bastian, Cairo T, AAC, 1:23.59. 27,
Johnson *, Taeden A, Blue Waves, 1:25.07.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 59.39. 2, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P,
AAC, 59.92. 3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:01.61. 4, Lundy *, Rachel L, MAC,
1:02.96. 5, Singh , Sarah E, BSC, 1:03.03. 6, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC,
1:03.57. 7, Sastre, Mia G, MAC, 1:04.42. 8, Roy *, Alyssa X, AAC, 1:06.09.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:01.97. 2, Thompson *,
Zaylie-Elizabeth P, AAC, 1:02.72. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 1:03.40. 4,
Sastre, Mia G, MAC, 1:03.50. 5, Singh *, Sarah E, BSC, 1:03.67. 6, Higgs,
Dedrie D, WAVE-BA, 1:04.02. 7, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 1:04.13. 8, Roy
, Alyssa X, AAC, 1:04.71. 9, Gibson , Salene P, AAC, 1:04.98. 10, Fernander
, Dalisha C, FAC, 1:07.15. 11, Styles , Philena P, AAC, 1:09.10. 12, Haines
*, Madison S, LSC, 1:09.19. 13, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:09.63. 14, Mitchell
*, Aerial S, WAVE-BA, 1:09.87. 15, Gibson, Alexia A, ORCA, 1:11.99. 16,
Richards , Ivana C, LSC, 1:12.11. 17, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:12.50.
18, Roberts *, Erica N, MAC, 1:14.11. 19, Percentie, Angel C, WAVE-BA,
1:14.30. 20, Moss *, Tamia T, AAC, 1:14.32. 21, Fernander, Darrienne C, FAC,
1:14.70. 22, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 1:16.83. 23, Higgs, Chyme D, BSC,
1:16.85. 24, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 1:18.38. 25, Simms, Monaye A, BSC,
1:19.06. 26, Paul, Vanaj J, DSC, 1:19.77. 27, Major, Monae R, AAC, 1:23.34.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 55.46. 2, Roy, Ishan A, MAC, 58.12. 3,
Thompson III , Erald C, MAC, 58.39. 4, Dam , Brayden J, MAC, 58.58. 5,
Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.15. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 59.94. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 1:00.93. 8, Roach *, Noah F, MAC, 1:01.98.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.54. 2, Thompson III *, Erald
C, MAC, 1:00.43. 3, Archer, Ethan E, MAC, 1:00.60. 4, Dam *, Brayden J, MAC,
1:00.62. 5, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:00.75. 6, Roach *, Noah F, MAC,
1:01.49. 7, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 1:01.62. 8, Roy, Ishan A, MAC,
1:02.16. 9, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:02.19. 10, Bosland *, Msanaa A, BSC,
1:02.67. 11, Cooper, Elbert W, AAC, 1:02.71. 12, Adderley, Brian J, BSC,
1:02.93. 13, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:03.15. 14, Kiesselbach , Niklas M,
LSC, 1:03.30. 15, Longley, Sean K, BSC, 1:03.47. 16, Williams *, Rondon L,
AAC, 1:03.55. 17, Beneby, Dominic C, Mantas, 1:03.74. 18, Barr *, Jack C, BSC,
1:04.48. 19, Carey, Christian B, BSC, 1:05.05. 20, Albury *, Noah C, MAC,
1:05.40. 21, Richford, Adam D, AAC, 1:05.54. 22, Bowers, David E, AAC,
1:05.68. 23, Eccleston *, Anthony A, AAC, 1:06.26. 24, Pinder, Cameo G,
WAVE-BA, 1:06.63. 25, Knowles *, Reis P, BSC, 1:06.65. 26, Williams, Kristian
B, WAVE-BA, 1:07.58. 27, Butler *, Asa C, BSC, 1:09.17. 27, Bodie, Lloyd J,
AAC, 1:09.17. 29, Tucker, Anwar J, Blue Waves, 1:12.30.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 57.53. 2, Weech, Ariel T, AAC, 59.61.
3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:02.98. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA,
1:04.58. 5, Taylor, Eliana A, ORCA, 1:04.61. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA,
1:05.81. 7, Hepburn, Jamilah R, MAC, 1:06.24. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:07.13. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X58.81. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG,
X59.72.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 1:00.48. 2, Weech, Ariel T, AAC,
1:01.74. 3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:01.95. 4, MacPhail , Anya I, MAC,
1:05.57. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:05.61. 6, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:05.71. 7, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 1:06.16. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:06.27. 9, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:06.50. 10, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:06.61. 11, Eneas, GiGi S, BSC, 1:06.66. 12, Mortimer, Madison H, ORCA,
1:07.20. 13, Longley, Sian C, BSC, 1:07.83. 14, Munnings *, Teja T, BSC,
1:09.80. 15, Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 1:09.93. 16, Newbold, Jolise J,
ORCA, 1:10.83. 17, Evans, Aaleyah S, MAC, 1:13.42. 18, Dean, Alexa J, Blue
Waves, 1:15.39. 19, Knowles *, Ryan R, MAC, 1:16.71. 20, Wood, Sara A, BSC,
1:18.94. --, Cornell, Emily A, UNAT, X58.03. --, Hsu, Helen, The Paq-FG,
X58.08. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X59.66. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X1:00.05. --, Trotman *, Jazmine M, AAC, DQ. --, Nesbitt, Bri N,
WAVE-BA, DQ.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
52.58. 3, Kerr, Kohen K, MAC, 52.60. 4, Moss, Armando N, AAC, 53.31. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 53.89. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.14. 7, Neely, Shawn W,
ORCA, 55.17. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 56.86. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X50.98. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.09.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.67. 2, Kerr, Kohen K, MAC,
52.69. 3, Moss, Armando N, AAC, 53.13. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 53.14. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 53.84. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.01. 7, Laing, Darren
I, WAVE-BA, 54.04. 8, Neely, Shawn W, ORCA, 54.89. 9, Lopez, Shimon A,
WAVE-BA, 56.18. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 56.39. 11, Murray, Joshua M,
MAC, 56.49. 12, Roy, Yvann X, AAC, 56.66. 13, Pinder *, Roman A, MAC, 56.83.
14, Stubbs *, Kierro M, MAC, 57.25. 15, Gaitor, Tenajh R, BSC, 58.17. 16, Mott
*, Kadin V, MAC, 58.64. 17, Wood, Ralph III V, BSC, 58.81. 18, Lundy, Benjamin
J, MAC, 59.02. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 59.03. 20, Jolly, Ricardo E, AAC,
59.10. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 59.59. 22, Colebrooke, Kailen D, AAC, 1:00.03.
23, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 1:00.96. 24, Bowers, Thomas M, AAC, 1:01.14.
25, Bain, Christopher R, MAC, 1:01.15. 26, Thompson, Luke J, AAC, 1:01.29. 27,
Sears, Taro C, AAC, 1:01.32. 28, Encinar, Gabriel X, Mantas, 1:01.38. 29,
McDonald, Gadville L, MAC, 1:02.10. 30, Curtis, Jayden O, MAC, 1:02.96. 31,
Turnquest, Alexander B, Mantas, 1:03.07. 32, Ferguson, Shawn L, Blue Waves,
1:04.72. 33, Miller, Melvin V, BSC, 1:04.84. 34, Young *, Pedro A, WAVE-BA,
1:06.37. 35, Greene, Gershwin S, BSC, 1:08.72. 36, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
1:09.58. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.29. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X51.89. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X54.25. --, Rhyce, Sergey M, The
Paq-FG, X1:02.43.
Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 3:25.89. 2, Gibson , Saleste A, AAC, 3:31.22.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:35.87. 4, Julien , Madyson C, BSC, 3:37.57. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:37.78. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 3:46.59. 7,
Ingraham , Dayna G, BSC, 3:55.07. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
3:57.67. 9, George , Delia C, WAVE-BA, 3:59.15. 10, Robinson , Syria J, FAC,
3:59.93. 11, Lim, Megan G, FAC, 4:07.33. 12, Donaldson, Samirah E, Mantas,
4:08.88. 13, Threadgill, Jaylah N, LSC, 4:10.86. 14, Saunders, Kimaya S, FAC,
4:16.49. 15, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 4:22.67. 16, Burrows , Paityn G,
MAC, 4:31.89. 17, Smith, Chrislynn T, BSC, 4:34.12. 18, Rahming *, Khloe M,
BSC, 4:36.30. 19, Albury *, Gillian C, MAC, 4:37.29. 20, Bostwick, Meryl W,
BSC, 4:41.79. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X4:09.45. --, Knowles *, Taylor C,
SWAT, DQ. --, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Singh , David A, BSC, 3:13.31. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 3:13.67.
3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 3:24.85. 4, Joseph, Christon A, Blue Waves,
3:28.30. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 3:41.03. 6, Rolle, Gerard C,
BSC, 3:42.39. 7, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 3:42.77. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:44.95. 9, Morada *, Neil A, DSC, 3:51.08. 10, Moss, Ayden S,
Mantas, 3:53.93. 11, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:59.91. 12, Smith, Jayden
K, Mantas, 4:08.17. 13, Lloyd, Keiron I, MAC, 4:09.36.
Girls 9-10 200 LC Meter IM
1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 2:55.98. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:56.67.
3, Williamson, Zoe A, FAC, 2:57.13. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 3:18.04. 5,
McKinney, Summer S, WAVE-BA, 3:18.89. 6, Bain, Quiana L, Blue Waves, 3:32.68.
7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 3:33.00. 8, Pratt , Trinity C, BSC, 3:35.46.
9, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:42.72. 10, Prince , Nia-Ishia C, BSC, 3:42.83.
11, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:44.46. 12, Rolle *, Jordyn M, MAC, 3:44.83.
13, Gilbert , Madison R, BSC, 3:45.01. 14, Zatarain , Alexia C, LSC,
3:50.62. 15, Carter *, Imani X, BSC, 4:01.60. 16, Bournas, Issa L, LSC,
4:02.25. 17, Baldwin , Zara S, LSC, 4:05.21. --, Ward , Rayven H, MAC, DQ.
Boys 9-10 200 LC Meter IM
1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 2:44.84. 2, Saunders *, Donald L, DSC,
2:51.04. 3, Bain , Ayden T, FAC, 3:05.00. 4, Roy , Anish G, MAC, 3:06.74. 5,
Farrington, Will B, BSC, 3:13.74. 6, Fox *, Michael A, BSC, 3:15.65. 7,
Simmons *, Dijon M, Blue Waves, 3:16.28. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves,
3:21.84. 9, Duncombe , Tre X, BSC, 3:22.00. 10, Butler , Damari K, MAC,
3:23.99. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:34.23. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:35.43. 13, Moss, Orion A, ORCA, 3:45.38. 14, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:45.62.
--, Hamilton, Lenin, TCASC, X3:25.88. --, Mendez *, Francisco C, LSC, DQ.
Girls 11-12 200 LC Meter IM
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:45.27. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:51.25. 3,
Gibbs, Rhanishka R, BSC, 2:53.12. 4, Fox *, Maria A, BSC, 2:56.29. 5, Sands,
Giann D, MAC, 2:57.34. 6, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:57.48. 7, Zatarain *,
Isabelle C, LSC, 2:57.72. 8, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:58.67. 9,
Patton, Mia K, WAVE-BA, 3:00.26. 10, Roberts, Logan S, MAC, 3:00.57. 11,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:07.78. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 3:08.52. 13,
Bertoldo , Giada I, MAC, 3:15.43. 14, Pritchard , Erin M, MAC, 3:15.61. 15,
Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:16.45. 16, Theberge , Elle A, MAC, 3:17.37.
17, Albury *, Addison E, MAC, 3:18.16. 18, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
3:25.53. 19, Barr *, Khalilah C, BSC, 3:25.79. 20, Rolle, Chloe C, BSC,
3:26.35. 21, Dillet, Morgan A, BSC, 3:31.21. 22, McPhee *, Arielle J, BSC,
3:33.20.
Boys 11-12 200 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:33.28. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 2:44.98. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:47.64. 4, Ferguson, Caleb T, AAC, 2:50.63. 5, Munnings,
Mateo H, Mantas, 2:51.37. 6, Albury , Kyle A, BSC, 2:51.38. 7, Moncur ,
Ayrton G, MAC, 2:53.18. 8, Kemp, Aidan J, DSC, 3:00.72. 9, Roy, David X, AAC,
3:00.80. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 3:03.59. 11, Darville , Caellum T,
AAC, 3:06.40. 12, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 3:07.82. 13, Cordova *, Ragh E,
DSC, 3:09.80. 14, Bastian, Cairo T, AAC, 3:23.67. --, Moncur III *, Tre L,
LSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:29.52. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:35.42. 3, Mizell, Delaney L, LSC, 2:38.05. 4, Farrington, Grace M, BSC,
2:42.33. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 2:42.66. 6, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
2:47.04. 7, Albury *, Marissa L, MAC, 2:48.26. 8, Jimenez, Jada A, MAC,
2:49.05. 9, Moncur , Liya L, LSC, 2:52.72. 10, Fernander , Dalisha C, FAC,
2:56.30. 11, Styles , Philena P, AAC, 2:57.02. 12, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 2:59.04. 13, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 3:00.07. 14, Roberts ,
Erica N, MAC, 3:04.26. 15, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:04.75. 16, Simms,
Monaye A, BSC, 3:11.02. 17, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 3:12.79. 18, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:28.31.
Boys 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:16.46. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:29.01.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:32.87. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.86. 5,
Williams, Kristian B, WAVE-BA, 2:48.87. 6, Richford, Adam D, AAC, 2:50.79. 7,
Bowers, David E, AAC, 2:52.34. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Morley, Laura J, MAC, 2:19.01. 2, Higgs *, Margaret A, UNAT, 2:20.13. 3,
Higgs *, Lilly L, UNAT, 2:26.39. 4, Slatter, Katherine M, BSC, 2:41.30. 5,
Longley, Sian C, BSC, 2:48.76. 6, Bethel, Kyla L, MAC, 2:51.27. 7, Evans,
Aaleyah S, MAC, 3:04.27. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X2:26.72. --, Hsu,
Helen, The Paq-FG, X2:30.63. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:35.78.
--, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:47.11.
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Bastian , Izaak Z, BSC, 2:09.71. 2, Thompson , Luke K C, AAC, 2:13.20. 3,
Lloyd, Keith J, MAC, 2:17.35. 4, Carey, Davante S, MAC, 2:17.68. 5, Taylor,
Lamar C, FAC, 2:19.87. 6, Russell , Tristan D, MAC, 2:24.02. 7, Russell ,
Tyler T, MAC, 2:24.26. 8, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:26.12. 9, Pinder *,
Ian X, MAC, 2:26.32. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.67. 11, Roach *, Jacob
L, MAC, 2:34.82. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:42.02. 13, Miller, Melvin V,
BSC, 2:46.51. 14, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 2:50.78.
Girls 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lewis *, Lelah E 9, Salting, Zizou B 10, Daniel,
Passion T 10, Norville-Smith, Seannae S 10), 2:40.92. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Major, Kailee P 10, Ward , Rayven H 10, Rolle , Jordyn M 10, Lewis,
Isabelle H 10), 2:49.43. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Gilbert *, Madison R 9, Barnes , Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9),
3:00.25. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons, Tiara D 9, Bain, Quiana L 10,
George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10), 3:17.01. 5, Alpha Aquatics 'A'
(Bastian *, Raine W 9, Carey , Nastasia A 10, Carey , Nakeisha A 10, Rolle,
Kai M 10), 3:19.58. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Baldwin *, Zara S 10,
Bournas, Issa L 9, Zatarain *, Alexia C 9, Mulder, Kristen E 10), 3:27.99. 7,
Team Orca 'A' (Pickstock, Zahran K 9, Zahra, Pickstock K 9, Burrows, Allyssa E
9, Francis, Antonay P 9), 3:54.54.
Boys 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Noah S 9, Hepburn, Tristen M 10, Parker
, Dylan A 9, Bain, Noah E 10), 2:36.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Roy ,
Anish G 10, Rigby , Zayne M 9, Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9),
2:38.89. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Burrows *, Keron D 9, Farrington, Will B
9, Duncombe , Tre X 10, Fox , Michael A 10), 2:43.64. 4, Blue Waves Swim
Club 'A' (Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10, Johnson, Kevin L 10,
Johnson, Tahje D 10), 2:46.82. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Laslop *, Victor
J 10, Turnquest, Elijah M 10, Knowles, Shantero M 9, Seymour, Braeden K 10),
3:00.19. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Dean , Aaron L 10, Seligman , Roy X
10, Mendez *, Francisco C 10, Haines, Nicholas A 10), 3:12.22. 7, Team Orca
'A' (Moss, Orion A 10, Armbrister, Tamar A 10, McKenzie, Kayden M 10, Johnson,
Amari H 9), 3:17.18. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Eneas, Adisa C 9, Stubbs,
Trevon X 10, Saunders *, Donald L 10, Knowles, Thomas O 9), 3:34.31. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9,
Bethell, Daniel N 9, Saunders, Myles A 9), X3:07.70.
Girls 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs,
Rhanishka R 12, Rolle, Chloe C 11), 2:19.21. 2, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Zatarain *, Isabelle C 12, Saidi , Layla A 12, Cargill , Jayla T 12,
Tuinman *, Chloe I 12), 2:19.74. 3, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12,
Knowles *, Leylah A 12, Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12),
2:20.79. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Roberts, Logan S 11, Pritchard *, Erin M
11, Adderley *, Tia- Isabella J 11, Sands, Giann D 12), 2:25.04. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Lawrence, Gabrielle B 12,
Norville-Smith, Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 2:25.22. 6, Team Orca 'A'
(Delson, Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Cowan, Teeann J 11, Rolle, Gabrielle
L 11), 2:41.51. 7, Sea Waves Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11,
Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11, Rolle, Shakinah T 11),
2:42.55. 8, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Maiya G 11, Arthur *, Royal J 12,
Flores, Vernice F 12, Robinson *, Syrae J 11), 3:00.56. 9, Blue Waves Swim
Club 'A' (Newry , Kennedy C 11, George , Teryl O 11, Brooks, Shianne L 11,
RoseDean, Amber A 11), 3:19.76. --, Mako Aquatics Club 'B' (Clarke, Alia O 11,
Pratt, Adriel A 11, Theberge , Elle A 11, Albury , Addison E 11), X2:36.79.
Boys 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 2:07.12. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Moncur *, Ayrton G 11, Ferguson, Tristin K
12), 2:07.42. 3, Alpha Aquatics 'A' (Darville , Caellum T 11, Charles ,
Jarrod J 11, Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 2:17.90. 4,
Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Kemp, Aidan J 11, Ellis *,
Isaiah E 11, Cordova *, Ragh E 12), 2:26.58. 5, Barracuda Swim Club 'A'
(Miller, Matthew H 11, Adderley, Tyler A 11, Simms, Matthias A 12, Albury *,
Kyle A 11), 2:27.82. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis,
Sanchez O 12, Johnson *, Taeden A 11, Turner, Davawn C 12), 3:09.24.
Girls 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 2:10.20. 2, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards
*, Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L
14), 2:13.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Simms, Monaye A 14, Cuffy-Bethel *,
Devin R 13, Singh *, Sarah E 13, Farrington, Grace M 13), 2:15.16. 4, Alpha
Aquatics 'A' (Gibson *, Salene P 14, Styles , Philena P 14, Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Roy *, Alyssa X 13), 2:15.86. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), 2:18.75. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Brown *,
Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Fernander *, Dalisha C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:28.86.
Boys 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 1:57.06. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 2:03.88. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Adderley, Brian J 14, Bosland , Msanaa A 13),
2:05.89. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J
14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13), 2:26.52. --, Alpha Aquatics 'A'
(Thompson , Jake F 14, Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Eccleston
*, Anthony A 14), DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Trotman *, Jazmine M 16), 2:06.97. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Morley, Laura J 22, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury, Kaliyah
G 16), 2:07.68. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15, Nesbitt,
Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 2:10.92. 4, Team Orca
'A' (Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer,
Madison H 15), 2:11.99. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley,
Sian C 18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 2:13.64.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Stubbs *, Kierro M 15, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 1:46.12. 2, Alpha Aquatics 'A' (Albury, Miller
19, Thompson *, Luke K C 17, Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20),
1:46.50. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E
18, Lopez, Shimon A 17, Lord, Jaylon J 15), 1:53.92. 4, Freeport Aquatic Club
'A' (Taylor, Lamar C 15, Ferguson, Rommel A 15, Moxey, Ethan E 18, Miller,
Benjamin R 15), 1:56.90. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G 17,
Russell *, Tyler T 18, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X1:52.10. --,
Barracuda Swim Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Bastian *, Izaak Z 17,
Fernander, N'Nhyn M 20, Gaitor, Tenajh R 18), DQ.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 5:17.88. 2, Roberts, Logan S, MAC,
5:29.06. 3, Saidi *, Layla A, LSC, 5:31.77. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
5:31.90. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 5:32.81. 6, Clarke, Alia O, MAC, 5:34.38.
7, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 5:39.47. 8, Bertoldo *, Giada I, MAC, 5:49.87.
9, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 5:55.54. 10, Campbell, Marliyah A, MAC, 5:55.75.
11, Delson, Arianna S, ORCA, 6:05.11. 12, Albury *, Addison E, MAC, 6:12.10.
13, Dean, Olivia S, MAC, 6:22.88.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 4:41.75. 2, Wells, Caden A, MAC, 5:04.83. 3,
Feaste *, William W, MAC, 5:08.46. 4, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 5:18.20. 5,
Roy, David X, AAC, 5:29.11. 6, Gibson *, Zion U, MAC, 5:33.34. 7, Mott, Koen
M, MAC, 5:33.47. 8, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 5:35.63. 9, Duncombe, Launy
L, WAVE-BA, 5:43.68. 10, Major, Dayyan J, DSC, 5:45.51. 11, Kemp, Aidan J,
DSC, 5:47.04. 12, Simms, Matthias A, BSC, 5:50.24. 13, Miller, Matthew H, BSC,
5:52.47. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 6:01.19. 15, Quant, Ricardo L, WAVE-BA,
6:14.61. 16, Bastian, Cairo T, AAC, 6:25.42. 17, Adderley, Tyler A, BSC,
6:27.90.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 4:36.26. 2, Farrington, Grace M, BSC,
4:56.84. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 5:00.66. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
5:02.07. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 5:04.68. 6, Haines , Madison S, LSC,
5:05.27. 7, Gibson , Salene P, AAC, 5:06.34. 8, Singh , Sarah E, BSC,
5:06.67. 9, Sastre, Mia G, MAC, 5:08.44. 10, Styles *, Philena P, AAC,
5:29.12. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 5:31.20. 12, Richards *, Ivana C, LSC,
5:42.29.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 4:37.49. 2, Longley, Sean K, BSC, 4:40.22. 3,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 4:43.83. 4, Thompson *, Jake F, AAC, 4:45.97. 5,
Prince , Hodari E, BSC, 4:48.18. 6, Barr , Jack C, BSC, 4:54.58. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:13.91. 8, Richford, Adam D, AAC, 5:21.80. 9, Butler *,
Asa C, BSC, 5:32.29.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, MacPhail *, Anya I, MAC, 4:47.75. 2, Albury, Kaliyah G, MAC, 4:58.08. 3,
Eneas, GiGi S, BSC, 5:06.77. 4, Trotman *, Jazmine M, AAC, 5:12.77. 5,
Roberts, Dylan A, MAC, 5:21.19. 6, Mortimer, Madison H, ORCA, 5:22.84. 7,
Evans, Aaleyah S, MAC, 5:39.03. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X4:47.67.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Luke K C, AAC, 4:18.69. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
4:22.93. 3, Laing, Darren I, WAVE-BA, 4:35.24. 4, Roy, Yvann X, AAC, 4:36.47.
5, Jolly, Ricardo E, AAC, 4:39.73. 6, Roach *, Jacob L, MAC, 4:41.65. 7,
Bartlett III , Hugh A, MAC, 4:44.56. 8, Mott , Kadin V, MAC, 4:46.37. 9,
Wood, Ralph III V, BSC, 4:52.80. 10, Lundy, Benjamin J, MAC, 4:56.63. 11,
Bowers, Thomas M, AAC, 4:56.83. 12, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 5:03.08.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 35.66. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
37.50. 3, Julien , Madyson C, BSC, 38.03. 4, Ingraham , Dayna G, BSC, 38.16.
5, Isaacs *, Siann E, AAC, 38.26. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.69. 7,
Ferguson, Alissa A, BSC, 38.87. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 39.09.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 36.44. 2, Julien , Madyson C,
BSC, 36.96. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 38.17. 4, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
38.65. 5, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.74. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 38.79.
7, Ingraham *, Dayna G, BSC, 39.04. 8, Ferguson, Alissa A, BSC, 39.38. 9,
Saunders, Kimaya S, FAC, 40.35. 10, Robinson *, Syria J, FAC, 41.43. 11,
Cooper , Aryanna I, AAC, 42.11. 12, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 42.15.
13, Knowles , Taylor C, SWAT, 42.35. 14, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
43.07. 15, Seymour, Tiah X, Mantas, 43.42. 16, Mackey *, Jayda T, Blue Waves,
43.67. 17, Threadgill, Jaylah N, LSC, 43.74. 18, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
43.88. 19, Maycock *, Melaja A, DSC, 44.46. 20, Evans, Anneka X, DSC, 44.88.
21, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 45.25. 22, Lim, Megan G, FAC, 45.41. 23,
Donaldson, Samirah E, Mantas, 46.16. 24, Smith, Chrislynn T, BSC, 46.77. 25,
Fox, Madison E, AAC, 47.19. 26, Bostwick, Meryl W, BSC, 47.35. 27, Laslop *,
Ellie R, AAC, 47.36. 28, Albury *, Gillian C, MAC, 47.98. 29, Rosales, Nadia
T, MAC, 48.26. 30, Burrows , Paityn G, MAC, 48.31. 31, George , Delia C,
WAVE-BA, 48.32. 32, Pinder, Nyah S, MAC, 48.66. 33, Rodgers, Hailey G, MAC,
48.78. 34, Rademaker *, Emily I, LSC, 49.18. 35, Munroe, Isabella I, MAC,
50.25. 36, Rolle, Kamryn M, MAC, 51.30. 37, Rahming *, Khloe M, BSC, 54.43.
--, Hamilton, Lenika, TCASC, X46.96.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 34.82. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
35.83. 3, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 35.85. 4, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 36.36. 5, Rolle, Gerard C, BSC, 38.26. 6, Russell, Trace K, MAC,
38.70. 7, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.73. 8, Lewis , Liam E,
WAVE-BA, 39.39.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 35.33. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 36.16. 3, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 36.29. 4, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 37.22. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.12. 6, Lewis , Liam
E, WAVE-BA, 38.49. 7, Rolle, Gerard C, BSC, 38.78. 8, Russell, Trace K, MAC,
38.90. 9, Pratt, Ta-naj C, FAC, 39.83. 10, Moss, Ayden S, Mantas, 40.24. 11,
Lloyd, Keiron I, MAC, 41.36. 12, Smith, Jayden K, Mantas, 41.37. 13, Theberge
*, Mateo A, MAC, 41.44. 14, Morada , Neil A, DSC, 41.54. 14, Pickstock ,
Jaishon R, FAC, 41.54. 16, Murray *, Alexander J, MAC, 41.80. 17,
Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 42.44. 18, Saunders *, Travonte I, FAC,
42.70. 19, Davis, Malik A, MAC, 42.83. 20, Salting, Messi B, WAVE-BA, 42.96.
21, Dean, Adrian C, MAC, 43.73. 22, Wright *, Issac S, MAC, 45.54. 23, Bonamy,
Mason A, Mantas, 46.14. 24, Moncur *, Ayriel J, MAC, 49.27. 25, Ferguson,
Kaalen A, AAC, 49.58.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 30.52. 2, Williamson, Zoe A, FAC,
30.76. 3, Ward , Rayven H, MAC, 31.84. 4, Carey , Nakeisha A, AAC, 33.02. 5,
Rolle , Jordyn M, MAC, 33.11. 6, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 35.58. 7, Bain,
Quiana L, Blue Waves, 37.42. --, George *, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 31.33. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 31.66. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 32.04. 4, Ward , Rayven H, MAC,
32.71. 5, Rolle , Jordyn M, MAC, 33.05. 6, George , Trinity S, Blue Waves,
34.30. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 34.96. 8, Bain, Quiana L, Blue Waves,
35.41. 9, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 35.53. 10, Carey *, Nastasia A,
AAC, 36.02. 11, Major, Kailee P, MAC, 36.73. 12, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
36.80. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 36.89. 14, Hall, Layanna S, FAC, 37.09.
15, Proffitt, Poppy Z, LSC, 37.21. 16, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 37.42. 17,
Lewis, Isabelle H, MAC, 37.65. 18, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 40.56. 19,
Burrows, Allyssa E, ORCA, 40.64. 20, Carter *, Imani X, BSC, 40.76. 21, Sands,
Gianna K, MAC, 41.14. 21, Bastian , Raine W, AAC, 41.14. 23, Prince ,
Nia-Ishia C, BSC, 41.34. 24, Smith, Chelsea N, Mantas, 41.62. 25, Zatarain *,
Alexia C, LSC, 41.76. 26, Gilbert *, Madison R, BSC, 41.81. 27, Simmons, Tiara
D, Blue Waves, 42.15. 28, Minus, Denaja A, Blue Waves, 42.52. 29, Pickstock,
Zahran K, ORCA, 43.63. 30, Corneille, Kaitlyn E, DSC, 45.03.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 31.49. 2, Roy , Anish G, MAC, 31.80.
3, Bain *, Ayden T, FAC, 31.86. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.01. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 34.82. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.84. 7, Butler
*, Damari K, MAC, 35.12. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 35.90.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 30.99. 2, Bain , Ayden T, FAC,
31.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 32.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 32.93. 5,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.60. 6, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 34.62.
7, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 34.80. 8, Butler *, Damari K, MAC, 35.20. 9,
Johnson, Kevin L, Blue Waves, 35.61. 10, Mendez *, Francisco C, LSC, 35.91.
11, McKenzie, Kayden M, ORCA, 36.00. 12, Bain, Noah E, WAVE-BA, 36.03. 13,
Burrows , Keron D, BSC, 36.40. 14, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 36.53. 15,
Lewis *, Micah A, BSC, 36.63. 16, Saunders, Najeh A, MAC, 37.25. 17, Carey,
Nicholes E, FAC, 37.35. 18, Laslop *, Victor J, Mantas, 37.45. 19, Moss, Orion
A, ORCA, 37.46. 20, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 37.52. 21, Hicks *,
Keagan K, MAC, 37.58. 22, Rigby *, Zayne M, MAC, 38.23. 23, Seymour, Braeden
K, Mantas, 38.58. 24, Armbrister, Tamar A, ORCA, 38.74. 25, Seligman *, Roy X,
LSC, 38.95. 26, Hall, Kai G, BSC, 39.09. 27, Knowles, Shantero M, Mantas,
39.11. 28, Mcdonald, Devin T, MAC, 39.13. 29, Rolle, Deangelo B, MAC, 39.18.
30, Saunders, Myles A, MAC, 39.92. 31, Peet, Caleb I, MAC, 40.39. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.17. 2, Knowles *, Leylah A, AAC, 29.61. 3,
Zatarain , Isabelle C, LSC, 30.22. 4, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.33.
5, Cargill *, Jayla T, LSC, 30.57. 6, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.59. 7,
Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 30.72. 8, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 30.98.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.61. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
30.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.21. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC,
30.68. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.72. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
30.74. 7, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.01. 8, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.04. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 31.58. 10, Rolle, Chloe C, BSC, 31.92.
11, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 32.26. 12, Bowe , Taliyah A, SWAT,
32.33. 13, Tuinman *, Chloe I, LSC, 32.89. 14, Delson, Arianna S, ORCA, 33.08.
15, Johnson, Bianca N, AAC, 33.15. 16, Fiaux *, Elina A, AAC, 33.60. 17,
Watson, Zarria J, WAVE-BA, 33.82. 18, Clarke, Alia O, MAC, 34.25. 19, McPhee
, Arielle J, BSC, 34.87. 20, Pritchard , Erin M, MAC, 34.90. 21, Deane, Jada
E, WAVE-BA, 34.95. 22, Pratt, Adriel A, MAC, 35.09. 23, Miller, Maya C, AAC,
35.16. 24, Dean, Olivia S, MAC, 35.21. 25, Albury *, Addison E, MAC, 35.26.
26, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 35.31. 27, Campbell, Marliyah A, MAC,
35.33. 28, Flores, Vernice F, FAC, 36.13. 29, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 36.61.
30, Bridgewater *, Lauren J, BSC, 37.05. 31, Brooks, Shianne L, Blue Waves,
37.21. 32, Davis, Chelsie Z, MAC, 37.35. 33, Martin, Jai A, WAVE-BA, 37.54.
34, Grant, Dasia A, ORCA, 37.56. 35, Deane, Erica J, WAVE-BA, 38.16. 36,
George *, Teryl O, Blue Waves, 38.18. 37, Bain, Nia L, AAC, 38.79. 38,
Moss-Moultrie , Kaiden C, SWAT, 39.02. 39, Robinson , Syrae J, FAC, 39.29.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 25.68. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
26.14. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 27.70. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
28.40. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.59. 6, Charles *, Jarrod J, AAC, 29.10.
7, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.62. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 29.90.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 26.78. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 27.93. 3, Ferguson, Tristin K, MAC, 28.52. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
28.91. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.94. 6, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.50.
6, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 29.50. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 30.01.
9, Albury , Kyle A, BSC, 31.11. 10, Mott, Koen M, MAC, 31.68. 11, Gibson ,
Ellie J, WAVE-BA, 31.74. 12, Gibson *, Zion U, MAC, 31.98. 13, Major, Dayyan
J, DSC, 32.11. 14, Ellis *, Isaiah E, DSC, 33.19. 15, Miller, Matthew H, BSC,
33.27. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 33.61. 17, Darville , Caellum T, AAC,
33.70. 18, Sealy *, Kieran A, BSC, 33.75. 19, Thompson, Matthew D, Mantas,
34.08. 20, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 34.14. 21, Butler *, Daunte C, MAC,
34.34. 22, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 34.35. 23, Storr *, Kaidin A, BSC,
35.57. 24, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 36.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.07. 2, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.12.
3, Lundy , Rachel L, MAC, 28.19. 4, Moss , Keianna B, MAC, 28.36. 5,
Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.61. 6, Singh , Sarah E, BSC, 28.94. 7, Brown
, Abayomi A, FAC, 29.71. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 29.92.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.46. 2, Moss *, Keianna B, MAC,
28.48. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 28.55. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.86.
5, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.87. 6, Brown , Abayomi A, FAC, 29.40. 7,
Singh , Sarah E, BSC, 29.86. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 30.22. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 30.54. 10, Gibson *, Salene P, AAC, 30.62. 11,
Mitchell *, Aerial S, WAVE-BA, 31.20. 12, Stubbs, Courtney M, AAC, 32.26. 13,
Moss *, Tamia T, AAC, 32.76. 14, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 33.11. 15,
Fernander, Darrienne C, FAC, 33.18. 16, Paul, Vanaj J, DSC, 33.27. 17, Higgs,
Chyme D, BSC, 33.95. 18, Roberts , Erica N, MAC, 34.04. 19, Blacquiere ,
Mikayla, AAC, 34.33. 20, Colebrooke, Vernel J, Blue Waves, 34.51. 21, Simms,
Monaye A, BSC, 35.01. 22, Major, Monae R, AAC, 35.13. 23, Naylor *, Claire A,
LSC, 35.37. 24, Miller *, Jade E, MAC, 35.40. 25, Carroll, Damali F, MAC,
36.29.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 25.34. 2, Cooper, Elbert W, AAC,
26.70. 3, Roy, Ishan A, MAC, 26.80. 4, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.86. 5,
Reckley *, Jared J, MAC, 26.97. 6, Beneby, Dominic C, Mantas, 27.05. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 27.31. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.58.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 26.27. 2, Roy, Ishan A, MAC,
26.64. 3, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.83. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 27.06.
5, Archer, Ethan E, MAC, 27.20. 6, Reckley *, Jared J, MAC, 27.22. 7, Beneby,
Dominic C, Mantas, 27.30. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.56. 9, Eccleston
, Anthony A, AAC, 27.64. 10, Roach , Noah F, MAC, 27.72. 11, Adderley, Brian
J, BSC, 27.73. 12, Carey, Christian B, BSC, 27.79. 13, Newry, Joshua K, FAC,
28.13. 14, Bosland , Msanaa A, BSC, 28.42. 15, Knowles , Reis P, BSC, 28.47.
16, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.52. 17, David , Damani M, DSC, 28.93. 17,
Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 28.93. 19, Williams *, Rondon L, AAC, 29.11. 20,
Bowers, David E, AAC, 29.37. 21, Richford, Adam D, AAC, 29.70. 22, Albury *,
Noah C, MAC, 30.38. 23, Hall, Ayden S, FAC, 30.76. 24, Bodie, Lloyd J, AAC,
30.90. 25, Johnson, Arrieon W, Blue Waves, 32.05. 26, Butler *, Asa C, BSC,
32.10. 27, Knowles, Joshua A, AAC, 32.51. 28, Scavella, Andrew R, BSC, 33.17.
29, Major, Lawson J, AAC, 33.46. --, Tucker, Anwar J, Blue Waves, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.27. 2, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA,
28.70. 2, Stamp, Virginia A, AAC, 28.70. 4, Taylor, Eliana A, ORCA, 28.73. 5,
Campbell, Celia M, AAC, 29.03. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.15. 7, Longley,
Sian C, BSC, 29.78. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 30.09. --, Hsu, Helen, The
Paq-FG, X27.18. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X27.58.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.94. 2, Gibson *, Jasmine E,
WAVE-BA, 29.20. 3, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
29.28. 5, Stamp, Virginia A, AAC, 29.40. 6, Campbell, Celia M, AAC, 29.48. 7,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 29.70. 8, Longley, Sian C, BSC, 29.97. 9, Hepburn,
Jamilah R, MAC, 30.12. 10, Mortimer, Madison H, ORCA, 30.24. 11, Newbold,
Jolise J, ORCA, 30.85. 12, Munnings , Teja T, BSC, 31.18. 13, Martin ,
Tenniya D, WAVE-BA, 31.28. 14, Thurston, Lynell M, ORCA, 31.35. 15, Pyfrom,
Christina C, AAC, 32.21. 16, Knowles *, Ryan R, MAC, 33.52. 17, Dean, Alexa J,
Blue Waves, 33.56. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X27.03. --, Musleh, Lydia A,
The Paq-FG, X27.57. --, McDonald, Maddie C, CS-FL, X27.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.33. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.42. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.80. 4, Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.04.
5, Kerr, Kohen K, MAC, 24.07. 6, Carey, Davante S, MAC, 24.51. 7, Lockhart,
Kevon D, BSC, 24.56. 8, Moss, Armando N, AAC, 24.58. --, Borgen, Runar, The
Paq-FG, X23.39. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.47. (B - Final) --, Morales,
Josiah N, The Paq-FG, X23.89. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X23.91. --, Laing,
Darren I, WAVE-BA, X24.66. --, Neely, Shawn W, ORCA, X24.74. --, Roy, Yvann X,
AAC, X25.34. --, Pinder , Roman A, MAC, X25.51. --, Pinder , Ian X, MAC,
X25.64. --, Colebrooke, Kailen D, AAC, X25.68. --, Smith, Kristofer E,
WAVE-BA, X25.77. --, Murray, Joshua M, MAC, X26.12.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.40. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.64. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.82. 4, Kerr, Kohen K, MAC, 24.13. 5,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.18. 6, Moss, Armando N, AAC, 24.44. 7, Carey,
Davante S, MAC, 24.46. 8, Lockhart, Kevon D, BSC, 24.65. 9, Neely, Shawn W,
ORCA, 24.90. 10, Laing, Darren I, WAVE-BA, 25.33. 11, Roy, Yvann X, AAC,
25.42. 12, Pinder *, Roman A, MAC, 25.59. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC,
25.68. 14, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 25.72. 15, Pinder *, Ian X, MAC,
25.74. 16, Murray, Joshua M, MAC, 25.77. 17, Albury, Miller, AAC, 25.84. 18,
Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 25.99. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 26.09. 20,
Ferguson, Rommel A, FAC, 26.16. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 26.34. 22, Lord,
Jaylon J, WAVE-BA, 26.59. 23, Thompson, Tristan J, AAC, 26.66. 24, Encinar,
Gabriel X, Mantas, 26.94. 25, Russell *, Tristan D, MAC, 26.95. 26, Lundy,
Benjamin J, MAC, 26.99. 27, Wood, Ralph III V, BSC, 27.13. 28, McDonald,
Gadville L, MAC, 27.41. 29, Bowers, Thomas M, AAC, 27.64. 30, Curtis, Jayden
O, MAC, 27.65. 31, Sears, Taro C, AAC, 27.67. 32, Bain, Christopher R, MAC,
27.69. 33, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 27.70. 34, Turnquest, Alexander B,
Mantas, 28.15. 35, Young *, Pedro A, WAVE-BA, 28.35. 36, Miller, Benjamin R,
FAC, 28.37. 37, Miller, Melvin V, BSC, 28.76. 38, Hall *, Landon D, BSC,
28.81. 39, Burrows, Adrian N, Mantas, 29.38. 40, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
29.81. 41, Alonce, Anthony S, WAVE-BA, 30.70. 42, Ward, Athan N, MAC, 30.84.
--, Borgen, Runar, The Paq-FG, X23.54. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.61. --,
Barbar, AJ J, Lebanon, X24.03. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X24.26. --,
Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X27.85.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:33.99. 2, Pratt *, Trinity C, BSC,
1:45.22. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:45.99. 4, Bournas, Issa L, LSC,
1:49.23. 5, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 1:49.64. 6, Norville-Smith, Seannae S,
WAVE-BA, 1:51.00. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:54.08. --, Bain, Quiana L,
Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:34.97. 2, Pratt *, Trinity C,
BSC, 1:47.29. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:51.13. 4, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 1:52.22. 5, Bournas, Issa L, LSC, 1:52.51. 6, Sylvain, Knyjha T,
Mantas, 1:53.17. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:53.52. 8, Norville-Smith,
Seannae S, WAVE-BA, 1:55.25. 9, Zatarain *, Alexia C, LSC, 1:55.91. 10, Hall,
Layanna S, FAC, 1:57.89. 11, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 1:57.94. 12,
Murray *, Alanna T, MAC, 2:00.25. 13, Lewis, Isabelle H, MAC, 2:05.32. --,
Williamson, Zoe A, FAC, X1:39.37. --, Barnes *, Sanaa Z, BSC, DQ. --, George
*, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:21.34. 2, Farrington, Will B, BSC,
1:31.90. 3, Bain , Ayden T, FAC, 1:35.45. 4, Duncombe , Tre X, BSC, 1:35.95.
5, Hall, Kai G, BSC, 1:40.74. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 1:45.65. 7,
Fox , Michael A, BSC, 1:45.88. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 1:50.26.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:25.46. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 1:31.44. 3, Farrington, Will B, BSC, 1:36.66. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
1:37.88. 5, Hall, Kai G, BSC, 1:42.33. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves,
1:44.80. 7, Fox , Michael A, BSC, 1:44.95. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
1:49.35. 9, Burrows , Keron D, BSC, 1:49.60. 10, Laslop , Victor J, Mantas,
1:52.77. 11, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:55.04. 12, Seligman *, Roy X,
LSC, 1:56.82. 13, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:58.26.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:22.41. 2, Adderley *, Tia- Isabella J,
MAC, 1:26.44. 3, Fox , Maria A, BSC, 1:26.67. 4, Saidi , Layla A, LSC,
1:28.16. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:31.44. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
1:33.91. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 1:37.72. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
1:39.87.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:23.76. 2, Fox *, Maria A, BSC,
1:27.24. 3, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 1:29.41. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 1:31.97. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:33.20. 6, Pritchard , Erin M,
MAC, 1:34.42. 7, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 1:37.92. 8, Pratt, Adriel A,
MAC, 1:39.51. 9, Albury , Addison E, MAC, 1:44.46. 10, Bridgewater , Lauren
J, BSC, 1:44.54. 11, McPhee , Arielle J, BSC, 1:44.62. 11, Tuinman , Chloe
I, LSC, 1:44.62. 13, Barr *, Khalilah C, BSC, 1:45.73. 14, Flores, Vernice F,
FAC, 1:46.59. 15, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:47.33. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden
C, SWAT, 1:47.97. 17, Watson, Molly P, LSC, 1:48.89. 18, Grant, Dasia A, ORCA,
1:53.05. 19, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 1:53.37. 20, Dillet, Morgan A, BSC,
1:53.82. 21, Miller, Maya C, AAC, 1:54.68. 22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:55.36.
23, George *, Teryl O, Blue Waves, 1:55.74.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:19.26. 2, Wells, Caden A, MAC,
1:20.26. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:22.27. 4, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:28.84. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:29.00. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 1:29.40.
7, Simms, Matthias A, BSC, 1:29.64. --, Charles *, Jarrod J, AAC, DQ.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:22.14. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 1:22.24. 3, Wells, Caden A, MAC, 1:22.51. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
1:22.60. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:27.94. 6, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:30.01. 7, Kemp, Aidan J, DSC, 1:30.60. 8, Simms, Matthias A, BSC, 1:32.66.
9, Bartlett , Mikhail A, MAC, 1:35.50. 10, Sealy , Kieran A, BSC, 1:38.25.
11, Cordova *, Ragh E, DSC, 1:38.61. 12, Bastian, Cairo T, AAC, 1:39.08. 13,
Adderley, Tyler A, BSC, 1:39.80. 14, Cheetham *, Jordan P, MAC, 1:40.45. 15,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:43.74.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:22.18. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
1:24.55. 3, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 1:26.17. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
1:26.41. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.45. 6, Moncur , Liya L, LSC, 1:30.54.
7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:32.03. 8, Richards *, Ivana C, LSC, 1:34.48.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:26.30. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 1:27.44. 3, Jimenez, Jada A, MAC, 1:27.63. 4, Quant, Arriel N,
WAVE-BA, 1:27.85. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.32. 6, Moncur , Liya L, LSC,
1:31.19. 7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:33.54. 8, Richards *, Ivana C, LSC,
1:34.16. 9, Styles , Philena P, AAC, 1:35.74. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:36.32. 11, Moss , Tamia T, AAC, 1:37.01. 12, Roberts , Erica N,
MAC, 1:39.70. 13, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:42.16.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:07.95. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 1:08.12. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:15.51. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
1:15.70. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 1:21.41. 6, Archer, Ethan E, MAC, 1:22.61.
7, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.02. --, Adderley, Brian J, BSC, DQ.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:16.61. 2, Thompson III ,
Erald C, MAC, 1:18.93. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:21.07. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 1:22.38. 5, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.35. 6, Archer, Ethan E, MAC,
1:23.46. 7, Knowles *, Reis P, BSC, 1:23.49. 8, Adderley, Brian J, BSC,
1:24.55. 9, Carey, Christian B, BSC, 1:25.25. 10, Hall, Amari C, WAVE-BA,
1:25.29. 11, Barr , Jack C, BSC, 1:27.00. 12, Kiesselbach , Niklas M, LSC,
1:30.55. 13, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:34.83. 14, Roach *, Noah F, MAC,
1:35.03.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:10.18. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
1:11.69. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:12.14. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:18.91. 5, Longley, Sian C, BSC, 1:20.73. 6, Slatter, Katherine M, BSC,
1:21.74. 7, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.57. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:34.24. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:12.48. --, Freimann, Jessica S, The
Paq-FG, X1:24.21.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:11.71. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 1:18.23. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:18.83. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:19.02. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.48. 6, Longley, Sian C, BSC, 1:24.89.
7, Stamp, Virginia A, AAC, 1:26.35. 8, Slatter, Katherine M, BSC, 1:27.12. 9,
Bethel, Kyla L, MAC, 1:29.66. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 1:31.62. --,
Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:17.24. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X1:25.19.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 1:02.41. 2, Thompson , Luke K C, AAC,
1:07.76. 3, Russell *, Tyler T, MAC, 1:08.79. 4, Walcott, Andre A, MAC,
1:08.82. 5, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:09.16. 6, Lockhart, Kevon D,
BSC, 1:10.56. 7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 1:10.58. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:12.33. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.45. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X1:03.76.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson , Luke K C, AAC, 1:09.17. 2, Bastian , Izaak Z,
BSC, 1:09.64. 3, Walcott, Andre A, MAC, 1:11.56. 4, Lockhart, Kevon D, BSC,
1:11.78. 5, Russell , Tyler T, MAC, 1:11.84. 6, Stubbs , Kierro M, MAC,
1:11.88. 7, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:12.69. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:13.44. 9, Roy, Yvann X, AAC, 1:14.41. 10, Murray, Joshua M, MAC, 1:14.62.
11, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 1:17.64. 12, Moxey, Ethan E, FAC, 1:18.31.
13, Jolly, Ricardo E, AAC, 1:18.57. 14, Pinder *, Ian X, MAC, 1:19.23. 15,
Thompson, Luke J, AAC, 1:20.33. 16, Mott *, Kadin V, MAC, 1:21.25. 17, Roach
*, Jacob L, MAC, 1:23.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 1:24.37. --,
Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.83. --, March, Christian M, The Paq-FG,
X1:04.84.
Girls 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:44.41. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:49.28. 3,
Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:55.33. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC, 2:56.56.
5, Theberge , Elle A, MAC, 2:59.95. 6, Bowe , Taliyah A, SWAT, 3:04.91. 7,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:05.42. 8, Clarke, Alia O, MAC, 3:05.82. 9, Bertoldo
, Giada I, MAC, 3:06.58. 10, Cargill , Jayla T, LSC, 3:07.27. 11, Dean,
Olivia S, MAC, 3:19.80. 12, Campbell, Marliyah A, MAC, 3:21.03. 13, Delson,
Arianna S, ORCA, 3:23.80.
Boys 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 2:32.50. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 2:44.09. 3,
Moncur III , Tre L, LSC, 2:49.20. 4, Gibson , Zion U, MAC, 2:51.11. 5,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:51.25. 6, Roy, David X, AAC, 2:51.26. 7, Feaste
, William W, MAC, 3:02.80. 8, Miller, Matthew H, BSC, 3:03.28. 9, Bartlett ,
Mikhail A, MAC, 3:07.92. 10, Mott, Koen M, MAC, 3:12.65. 11, Darville *,
Caellum T, AAC, 3:16.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:31.93. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:33.35. 3, Farrington, Grace M, BSC, 2:40.54. 4, Sastre, Mia G, MAC, 2:46.51.
4, Brown , Abayomi A, FAC, 2:46.51. 6, Moncur , Liya L, LSC, 2:47.63. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 2:53.97. 8, Richards , Ivana C, LSC, 2:58.14. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 3:02.58. 10, Simms, Monaye A, BSC, 3:13.98. 11, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:15.63.
Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Roy, Ishan A, MAC, 2:28.06. 2, Thompson *, Jake F, AAC, 2:29.36. 3, Reckley
, Jared J, MAC, 2:32.51. 4, Newry, Joshua K, FAC, 2:35.06. 5, Prince ,
Hodari E, BSC, 2:35.34. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:40.21. 7, Williams *,
Rondon L, AAC, 2:41.36. 8, Gray, Wellington X, MAC, 2:41.85. 9, David *,
Damani M, DSC, 2:49.43. 10, Albury *, Noah C, MAC, 2:49.61. 11, Williams,
Kristian B, WAVE-BA, 2:56.32. 12, Butler *, Asa C, BSC, 2:56.33.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Campbell, Celia M, AAC, 2:33.69. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 2:42.82. 3,
MacPhail *, Anya I, MAC, 2:47.34. 4, Albury, Kaliyah G, MAC, 2:49.21. 5,
Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:52.42. 6, Roberts, Dylan A, MAC, 2:53.10. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 2:53.22. 8, Knowles *, Ryan R, MAC, 2:54.02. 9, Mortimer,
Madison H, ORCA, 2:59.79. 10, Evans, Aaleyah S, MAC, 3:00.03. 11, Wood, Sara
A, BSC, 3:06.70. --, Cornell, Emily A, UNAT, X2:17.52. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X2:20.26.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Morley, Peter G, MAC, 2:16.51. 2, Carey, Davante S, MAC, 2:17.56. 3,
Roberts, Joshua D, MAC, 2:18.82. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 2:20.24. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 2:22.70. 6, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:25.61. 7,
Walcott, Andre A, MAC, 2:27.07. 8, Mott *, Kadin V, MAC, 2:31.14. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 2:33.52. 10, Thompson, Luke J, AAC, 2:34.04. 11, McDonald,
Gadville L, MAC, 2:42.74. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:45.09.
Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Smith *, Adaiah T 9, Daniel, Passion T 10), 5:02.92. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Carey *, Nakeisha A 10, Deveaux , Haley Z 10, Carey , Nastasia A 10,
Bastian , Raine W 9), 5:23.58. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Ward , Rayven H
10, Major, Kailee P 10, Lewis, Isabelle H 10, Rolle *, Jordyn M 10), 5:23.58.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Barnes , Sanaa Z 10, Pratt , Trinity C 9, Prince
, Nia-Ishia C 9, Gilbert , Madison R 9), 5:59.94. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (George *, Trinity S 9, Lynes, Bharti S 9, Minus, Denaja A 10, Bain,
Quiana L 10), 6:11.41. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Proffitt, Poppy Z 10,
Baldwin , Zara S 10, Zatarain , Alexia C 9, Bournas, Issa L 9), 6:30.06. 7,
Team Orca 'A' (Burrows, Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P
9, Zahra, Pickstock K 9), 6:47.25.
Boys 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Noah S 9, Parker , Dylan A 9, Bain,
Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10), 5:08.52. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9, Bethell, Daniel N 9, Roy , Anish
G 10), 5:11.45. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Kevin L 10, Johnson,
Tahje D 10, Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10), 5:19.70. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Farrington, Will B 9, Duncombe
, Tre X 10, Burrows , Keron D 9), 5:29.11. 5, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Mendez , Francisco C 10, Seligman , Roy X 10, Haines, Nicholas A 10, Dean
*, Aaron L 10), 6:22.09. 6, Team Orca 'A' (Armbrister, Tamar A 10, McKenzie,
Kayden M 10, Moss, Orion A 10, Johnson, Amari H 9), 6:31.30. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Hicks *, Keagan
K 9, Rigby *, Zayne M 9), X6:10.81.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11,
Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12), 4:35.93. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Clarke, Alia O 11,
Sands, Giann D 12), 4:39.07. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Cargill *, Jayla T
12, Tuinman *, Chloe I 12, Saidi , Layla A 12, Zatarain , Isabelle C 12),
4:39.27. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 4:44.38. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12,
Rolle, Chloe C 11), 4:53.54. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson,
Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Rolle, Gabrielle L 11), 5:23.11. 7, Sea Waves
Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie
, Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11), 5:41.24. 8, Blue Waves Swim Club 'A'
(Brooks, Shianne L 11, George , Teryl O 11, Newry , Kennedy C 11, RoseDean,
Amber A 11), 6:27.32. --, Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11,
Pritchard *, Erin M 11, Pratt, Adriel A 11, Dean, Olivia S 11), X5:18.08.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 4:14.48. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), 4:16.73. 3, Alpha Aquatics 'A' (Charles *, Jarrod J 11, Ferguson
III *, Daniel H 12, Roy, David X 11, Ferguson, Caleb T 11), 4:20.42. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller,
Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12), 4:50.88. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12, Major, Dayyan J
12), 5:00.09. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis, Sanchez
O 12, Turner, Davawn C 12, Johnson *, Taeden A 11), 6:21.10. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Mott, Koen M 12, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11), x4:44.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy , Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Albury ,
Marissa L 13, Moss *, Keianna B 13), 4:12.99. 2, Barracuda Swim Club 'A'
(Farrington, Grace M 13, Singh , Sarah E 13, Cuffy-Bethel , Devin R 13,
Higgs, Chyme D 13), 4:24.54. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S
14, Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14),
4:28.93. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S
13, Quant, Arriel N 14, Percentie, Angel C 14), 4:39.09. --, Alpha Aquatics
'A' (Roy *, Alyssa X 13, Gibson , Salene P 14, Styles , Philena P 14,
Thompson *, Zaylie-Elizabeth P 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Thompson III , Erald C 14, Dam , Brayden J 14,
Reckley *, Jared J 14, Roy, Ishan A 14), 3:55.71. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Fountain, Taye E 14, Smith, Ocean S 14, Pinder, Cameo G 14, Forbes *, Nigel J
13), 4:01.88. 3, Alpha Aquatics 'A' (Kemp , Yohancy S 13, Eccleston ,
Anthony A 14, Cooper, Elbert W 14, Thompson *, Jake F 14), 4:07.06. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Bosland *, Msanaa A 13, Adderley, Brian J 14,
Longley, Sean K 14, Carey, Christian B 13), 4:08.89. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (Dean, Joshua B 14, Tucker, Anwar J 14, Brooks, Latrell L 13, Johnson,
Arrieon W 13), 4:54.85.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Weech, Ariel T 27, Stamp, Virginia A 17, Trotman *,
Jazmine M 16, Campbell, Celia M 18), 4:10.36. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral *, Katelyn H 15, Gibson , Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16, Martin ,
Tenniya D 17), 4:19.29. 3, Team Orca 'A' (Mortimer, Madison H 15, Newbold,
Jolise J 16, Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15), 4:21.87. 4, Barracuda
Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Slatter, Katherine M 16, Longley, Sian C 18,
Munnings , Teja T 15), 4:25.07. 5, Mako Aquatics Club 'A' (MacPhail , Anya I
16, Bethel, Kyla L 15, Hepburn, Jamilah R 15, Albury, Kaliyah G 16), 4:26.97.
--, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Freimann,
Jessica S 19, Finks, Maddie G 19, Hsu, Helen 21), X4:09.22.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20, Roy, Yvann
X 17, Thompson *, Luke K C 17), 3:33.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr,
Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17, Carey, Davante S 16),
3:39.76. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Lopez, Shimon A 17,
Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 3:44.80. 4, Barracuda Swim Club 'A'
(Bastian *, Izaak Z 17, Lockhart, Kevon D 16, Wood, Ralph III V 16, Miller,
Melvin V 15), 3:49.93. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Borgen,
Runar 25, Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce, Sergey M 18),
X3:40.27. --, Mako Aquatics Club 'B' (Russell *, Tyler T 18, Roberts, Joshua D
18, Pinder *, Roman A 15, Walcott, Andre A 17), X3:58.12.
Mixed 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Smith , Skyler Y W7, Cuccurullo , Isabella K W7,
Williams , Kaylan K M8, Knowles , Nitayo G M6), 2:50.20. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Ferguson, Alissa A W7, Julien *, Madyson C W8, Rolle, Gerard C M8,
Singh , David A M8), 2:59.20. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock ,
Jaishon R M8, Saunders, Kimaya S W8, Pratt, Ta-naj C M8, Saunders *, Travonte
I M7), 3:12.13. 4, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Jayden K M8, Donaldson,
Samirah E W8, Seymour, Tiah X W7, Moss, Ayden S M8), 3:20.99. 5, Mako Aquatics
Club 'A' (Lloyd, Keiron I M7, Russell, Trace K M8, Albury *, Gillian C W7,
Mckenzie, Dndn F W8), 3:22.42. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I M8, Mackey , Jayda T W7, Joseph, Christon A M7, Mernard , Yrena P
W8), 3:35.36. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock , Melaja A W8, Asuama ,
Alejandro E M7, Evans, Anneka X W8, Morada *, Neil A M7), 3:43.24. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Burrows , Paityn G W7, Pinder, Nyah S W8, Moncur , Ayriel
J M8, Wright *, Issac S M8), X3:40.07.
Mixed 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy , Anish G M10, Ward , Rayven H W10, Daniels,
Maxwell P M9, Rolle *, Jordyn M W10), 2:28.79. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Hepburn, Tristen M M10, Salting, Zizou B W10, Daniel, Passion T W10, Knowles
*, Noah S M9), 2:29.12. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Hall, Layanna S W10,
Bain *, Ayden T M10, Williamson, Zoe A W10, Carey, Nicholes E M10), 2:45.17.
4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons *, Dijon M M9, Bain, Quiana L W10,
Johnson, Tahje D M10, George *, Trinity S W9), 2:46.84. 5, Barracuda Swim Club
'A' (Pratt , Trinity C W9, Fox , Michael A M10, Farrington, Will B M9,
Barnes *, Sanaa Z W10), 2:52.56. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Sylvain,
Knyjha T W10, Smith, Chelsea N W9, Knowles, Shantero M M9, Seymour, Braeden K
M10), 2:59.58. 7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain *, Alexia C W9, Bournas,
Issa L W9, Mendez , Francisco C M10, Seligman , Roy X M10), 3:04.36. 8,
Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X M10, Saunders *, Donald L M10,
Corneille, Kaitlyn E W10, Armbrister *, Chloe C W9), 3:28.12. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Major, Kailee P W10, Rigby *, Zayne M M9, Bethell, Daniel N
M9, Murray *, Alanna T W10), X3:10.64. --, Team Orca 'A' (Moss, Orion A M10,
Pickstock, Zahran K W9, McKenzie, Kayden M M10, Burrows, Allyssa E W9), DQ.
Mixed 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy, Amauri E M12, Adderley *, Tia- Isabella J
W11, Ferguson, Tristin K M12, Sands, Giann D W12), 2:09.10. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K W11, Pinder, Ethan J M12, Norville-Smith,
Seannia V W12, Johnson, Marvin L M12), 2:09.29. 3, Barracuda Swim Club 'A'
(Higgs *, Kyana D W12, Gibbs, Rhanishka R W12, Simms, Matthias A M12, Albury
*, Kyle A M11), 2:15.42. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L W11,
George , Teryl O W11, Johnson , Taeden A M11, Turner, Davawn C M12),
3:06.40. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Turnquest, McKayla R W11, Kemp, Aidan
J M11, Ellis *, Isaiah E M11, Turnquest, Madison A W11), 3:12.60. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Feaste , William W M12, Pratt, Adriel A W11, Moncur ,
Ayrton G M11, Pritchard *, Erin M W11), X2:27.91. --, Alpha Aquatics 'A' (Roy,
David X M11, Bastian, Cairo T M12, Miller, Maya C W11, Major, Mathea W11), DQ.
Mixed 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B W13, Thompson III , Erald C M14,
Lundy *, Rachel L W14, Roy, Ishan A M14), 1:59.18. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Higgs, Dedrie D W14, Quant, Arriel N W14, Forbes *, Nigel J M13, Fountain,
Taye E M14), 2:05.12. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B M13,
Cuffy-Bethel , Devin R W13, Adderley, Brian J M14, Knowles , Reis P M14),
2:09.30. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Newry, Joshua K M13, Hall, Ayden S M13,
Brown , Abayomi A W13, Fernander , Dalisha C W13), 2:11.97. 5, Blue Waves
Swim Club 'A' (Dean, Joshua B M14, Rahming, Dreanna A W13, Tucker, Anwar J
M14, Colebrooke, Vernel J W13), 2:34.70. --, Mako Aquatics Club 'B' (Albury *,
Marissa L W13, Jimenez, Jada A W13, Reckley *, Jared J M14, Archer, Ethan E
M14), X2:09.85.
Mixed 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S M16, Hepburn, Jamilah R W15,
Pinder *, Ian X M16, Morley, Laura J W22), 1:59.21. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral , Katelyn H W15, Smith, Kristofer E M18, Gibson , Jasmine E W19,
Laing, Darren I M17), 1:59.47. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Wood, Ralph III V
M16, Longley, Sian C W18, Slatter, Katherine M W16, Gaitor, Tenajh R M18),
2:05.73. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Hsu, Helen W21, March,
Christian M M22, Borgen, Runar M25, Musleh, Lydia A W21), X1:51.22. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Lloyd, Keith J M22, Stubbs *, Kierro M M15, Bethel, Kyla L
W15, Albury, Kaliyah G W16), X2:03.19. --, Performance Aquatics Swim Club-FG
'B' (Morales, Josiah N M24, Freimann, Jessica S W19, Finks, Maddie G W19,
Rhyce, Sergey M M18), X2:05.85.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Clarke , Christin-Alyssa C 8, Julien , Madyson C
8, Ferguson, Alissa A 7, Ingraham *, Dayna G 8), 3:03.30. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Martin *, Tenay D 8, Cuccurullo , Isabella K 7, Smith ,
Skyler Y 7, Mitchell, Helsinki E 7), 3:05.18. 3, Alpha Aquatics 'A' (Isaacs *,
Siann E 8, Laslop *, Ellie R 7, Gibson , Saleste A 8, Cooper , Aryanna I 8),
3:08.14. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Robinson *, Syria J 8, Saunders, Kimaya
S 8, Lim, Megan G 8, Seymour, Kaleah R 6), 3:21.67. 5, Mako Aquatics Club 'A'
(Burrows , Paityn G 7, Pinder, Nyah S 8, Albury , Gillian C 7, Mckenzie,
Dndn F 8), 3:43.09. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Donaldson, Skarlette L 6,
Donaldson, Samirah E 8, Seymour, Tiah X 7, Strachan, Veranique R 7), 3:47.46.
7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Rademaker *, Emily I 8, Threadgill, Jaylah N 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8, Seawell, Talley M 7), 3:49.81. 8, Dolphins Swimming
Club 'A' (Maycock , Melaja A 8, Daxon , Laurel M 8, Evans, Anneka X 8,
Eneas, Amina X 6), 4:02.01. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Mernard *, Yrena P 8,
Allen, Ayana L 7, Mackey *, Jayda T 7, Saunders, Isabelle A 7), 4:28.30.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Nitayo G 6, Salting, Messi B 8,
Williams , Kaylan K 8, Lewis , Liam E 7), 3:02.76. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Murray , Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Lloyd, Keiron I 7, Theberge ,
Mateo A 8), 3:18.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Rolle, Gerard C 8, Singh *,
David A 8, Duncombe *, Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 3:24.30. 4, Freeport
Aquatic Club 'A' (Pickstock *, Jaishon R 8, Tarless, Macai T 8, Pratt, Ta-naj
C 8, Saunders *, Travonte I 7), 3:30.33. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Stubbs, Tacari X 7, Asuama *, Alejandro E 7, Morada , Neil A 7, Knowles ,
Thaddeus S 7), 4:00.36. 6, Alpha Aquatics 'A' (Ferguson, Kaalen A 7, Davis,
Travis A 8, Ferguson, Anthony A 7, Thompson, Jai E 7), 4:07.98. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Dean, Adrian C 6, Storr, Karson H 7, Moncur *, Ayriel J 8,
Davis, Malik A 8), X4:10.64. --, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I 8, Joseph, Christon A 7, Lightbourne, Nyhle A 6, Darling, Alexavier D
7), DQ. --, Mantas Water Polo Club 'A' (Bonamy, Mason A 8, Smith, Jayden K 8,
Moss, Ayden S 8, Brown, Caylen C 8), DQ.
Women - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 725.5. 2, YMCA WaveRunners, 660.5. 3, Alpha Aquatics,
645.5. 4, Barracuda Swim Club, 584. 5, Lyford Cay Swim Club, 320. 6, Team
Orca, 150. 7, Freeport Aquatic Club, 131.5. 8, UnAttached, 95. 9, Mantas Water
Polo Club, 52. 9, Sea Waves Aquatic Team, 52. 11, Blue Waves Swim Club, 50.
12, Dolphins Swimming Club, 6.
Men - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 1057. 2, YMCA WaveRunners, 724. 3, Alpha Aquatics, 514.
4, Barracuda Swim Club, 502. 5, Blue Waves Swim Club, 206. 6, Freeport Aquatic
Club, 172. 7, Dolphins Swimming Club, 127. 8, Mantas Water Polo Club, 73. 9,
Lyford Cay Swim Club, 41. 10, Team Orca, 32.
m Club, 41. 10, TGirls 13-14 800 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 9:35.07. 2, Farrington, Grace M, BSC,
10:25.12. 3, Gibson *, Salene P, AAC, 10:28.20. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
10:35.04. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 10:45.13. 6, Albury , Marissa L, MAC,
11:03.24. 7, Jimenez, Jada A, MAC, 11:08.81. 8, Haines *, Madison S, LSC,
11:08.97. 9, Stubbs, Courtney M, AAC, 11:52.63. --, Fernander *, Dalisha C,
FAC, X11:23.52.
Girls 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
1, MacPhail *, Anya I, MAC, 10:00.01. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 10:12.94. 3,
Albury, Kaliyah G, MAC, 10:21.15. 4, Trotman *, Jazmine M, AAC, 11:06.42. 5,
Evans, Aaleyah S, MAC, 11:31.66. 6, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 11:32.56.
Boys 13-14 1500 LC Meter Freestyle
1, Prince *, Hodari E, BSC, 18:44.39. 2, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 18:45.74.
3, Longley, Sean K, BSC, 18:46.14. 4, Thompson *, Jake F, AAC, 19:11.08. 5,
Barr *, Jack C, BSC, 19:13.90. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 19:36.53. 7,
Williams *, Rondon L, AAC, 20:46.69. 8, Gray, Wellington X, MAC, 21:22.24.
Boys 15 & Over 1500 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Luke K C, AAC, 17:20.76. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
17:28.16. 3, Murray, Joshua M, MAC, 18:39.29. 4, Jolly, Ricardo E, AAC,
19:13.26. 5, Bartlett III , Hugh A, MAC, 19:13.58. 6, Russell , Tristan D,
MAC, 19:49.04. 7, Roach *, Jacob L, MAC, 20:16.81.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 39.46. 2, Isaacs , Siann E, AAC,
40.61. 3, Ferguson, Alissa A, BSC, 41.89. 4, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC,
42.80. 5, Gibson , Saleste A, AAC, 42.93. 6, Julien , Madyson C, BSC, 43.06.
7, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 44.40. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC, 47.21.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 43.23. 2, Ferguson, Alissa A,
BSC, 44.81. 3, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 45.38. 4, Gibson , Saleste
A, AAC, 45.78. 5, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 46.30. 6, Isaacs , Siann E,
AAC, 46.44. 7, Julien *, Madyson C, BSC, 47.15. 8, Threadgill, Jaylah N, LSC,
50.19. 9, Lim, Megan G, FAC, 50.38. 10, Knowles *, Taylor C, SWAT, 50.88. 11,
Ingraham , Dayna G, BSC, 51.30. 12, Robinson , Syria J, FAC, 51.61. 13,
Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 51.91. 14, Cooper , Aryanna I, AAC, 51.94.
15, Mckenzie, Dndn F, MAC, 52.47. 16, Hamilton, Lenika, TCASC, 53.18. 17,
Rahming *, Khloe M, BSC, 53.21. 18, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.30. 19,
George *, Delia C, WAVE-BA, 54.40. 20, Saunders, Kimaya S, FAC, 54.54. 21,
Mackey *, Jayda T, Blue Waves, 54.73. 22, Donaldson, Skarlette L, Mantas,
55.04. 23, Burrows , Paityn G, MAC, 55.07. 24, Laslop , Ellie R, AAC, 55.45.
25, Maycock *, Melaja A, DSC, 55.59. 26, Seymour, Tiah X, Mantas, 56.84. 27,
Rademaker *, Emily I, LSC, 57.08. 28, Evans, Anneka X, DSC, 57.09. 29,
Bostwick, Meryl W, BSC, 57.35. 30, Rolle, Kamryn M, MAC, 57.43. 31,
Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 57.66. 32, Roache , Ayira A, BSC, 58.65. 33,
Pratt *, Noel S, BSC, 59.08. 34, Fox, Madison E, AAC, 59.28. 35, Smith,
Chrislynn T, BSC, 1:01.54. 36, Strachan, Veranique R, Mantas, 1:01.73. 37,
Albury *, Gillian C, MAC, 1:02.55. 38, Rolle, Eden Z, FAC, 1:05.32.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Singh , David A, BSC, 40.52. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA,
42.14. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 44.17. 4, Rolle, Gerard C, BSC,
44.28. 5, Morada , Neil A, DSC, 44.44. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves,
44.93. 7, Russell, Trace K, MAC, 45.12. 8, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA,
45.53.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 42.54. 2, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 43.59. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 44.72. 4, Knowles *, Nitayo G,
WAVE-BA, 45.56. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 45.57. 6, Morada ,
Neil A, DSC, 46.01. 7, Russell, Trace K, MAC, 46.05. 8, Joseph, Christon A,
Blue Waves, 46.06. 9, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 49.69. 10, Pickstock ,
Jaishon R, FAC, 50.36. 11, Salting, Messi B, WAVE-BA, 51.03. 12, Moss, Ayden
S, Mantas, 51.08. 13, Smith, Jayden K, Mantas, 51.15. 14, Lloyd, Keiron I,
MAC, 51.84. 15, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 52.00. 16, Duncombe *, Zion
E, BSC, 52.09. 17, Theberge *, Mateo A, MAC, 54.81. 18, Rolle, Kriston L, Blue
Waves, 56.29. 19, Murray *, Alexander J, MAC, 57.33. 20, Dean, Adrian C, MAC,
58.03. 21, Ferguson, Kaalen A, AAC, 59.76. 22, Rolle, Daniel X, BSC, 1:05.26.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 36.77. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
37.46. 3, Carey *, Nakeisha A, AAC, 39.41. 4, Salting, Zizou B, WAVE-BA,
41.51. 5, Pratt , Trinity C, BSC, 42.11. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 42.33.
7, Rolle *, Jordyn M, MAC, 42.54. 8, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA,
42.56.
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 38.58. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 39.04. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 41.19. 4, Pratt , Trinity C,
BSC, 42.73. 5, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.05. 6, Rolle *, Jordyn M, MAC,
44.18. 7, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 44.69. 8, Norville-Smith, Seannae S,
WAVE-BA, 44.73. 9, Bain, Quiana L, Blue Waves, 45.12. 10, McKinney, Summer S,
WAVE-BA, 46.09. 11, Smith, Chelsea N, Mantas, 46.13. 12, Prince *, Nia-Ishia
C, BSC, 46.43. 13, George *, Trinity S, Blue Waves, 47.27. 14, Lewis, Isabelle
H, MAC, 47.51. 15, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 47.88. 16, Hall, Layanna S,
FAC, 48.14. 17, Major, Kailee P, MAC, 48.22. 18, Gilbert *, Madison R, BSC,
48.25. 19, Baldwin , Zara S, LSC, 49.56. 20, Barnes , Sanaa Z, BSC, 49.83.
21, Zatarain , Alexia C, LSC, 50.86. 22, Carey , Nastasia A, AAC, 51.34. 23,
Rolle *, Alyanna L, BSC, 51.54. 24, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 51.64. 25,
Carter *, Imani X, BSC, 53.66.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 33.98. 2, Saunders *, Donald L, DSC,
34.64. 3, Roy *, Anish G, MAC, 36.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 38.83. 5,
Farrington, Will B, BSC, 40.68. 6, Fox , Michael A, BSC, 40.76. 7, Simmons ,
Dijon M, Blue Waves, 42.63. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.57. --, Hamilton,
Lenin, TCASC, X41.97.
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 35.45. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 35.58. 3, Roy *, Anish G, MAC, 36.32. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
39.76. 5, Farrington, Will B, BSC, 41.57. 6, Fox *, Michael A, BSC, 41.98. 7,
Simmons *, Dijon M, Blue Waves, 42.83. 8, McKenzie, Kayden M, ORCA, 44.41. 9,
Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 44.43. 10, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 44.48.
11, Burrows , Keron D, BSC, 44.50. 12, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 44.81. 13,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 44.97. 14, Rigby , Zayne M, MAC, 45.34. 15,
Duncombe , Tre X, BSC, 45.83. 15, Laslop , Victor J, Mantas, 45.83. 17,
Moss, Orion A, ORCA, 45.85. 18, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 46.17. 19, Hicks
, Keagan K, MAC, 46.90. 20, Dean , Aaron L, LSC, 46.95. 21, Bethell, Daniel
N, MAC, 47.17. 22, Knowles, Shantero M, Mantas, 48.30. 23, Seymour, Braeden K,
Mantas, 49.33. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X41.76.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 33.33. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
34.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 34.07. 4, Sands, Giann D, MAC, 34.81. 5,
Johnson, Bianca N, AAC, 35.27. 6, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.61. 7, Roberts,
Logan S, MAC, 37.07. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.26.
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 34.10. 2, Zatarain , Isabelle C,
LSC, 35.14. 3, Sands, Giann D, MAC, 35.38. 4, Patton, Mia K, WAVE-BA, 35.44.
5, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.64. 6, Johnson, Bianca N, AAC, 36.74. 7,
Roberts, Logan S, MAC, 37.34. 8, Pratt, Adriel A, MAC, 38.95. 9, Theberge *,
Elle A, MAC, 39.03. 10, Clarke, Alia O, MAC, 39.31. 11, Cargill *, Jayla T,
LSC, 39.56. 12, Tuinman , Chloe I, LSC, 39.88. 13, Bertoldo , Giada I, MAC,
40.49. 14, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 40.52. 15, Rolle, Chloe C, BSC, 40.64.
16, Delson, Arianna S, ORCA, 41.16. 17, Fiaux *, Elina A, AAC, 41.77. 18,
Deane, Jada E, WAVE-BA, 41.79. 18, Campbell, Marliyah A, MAC, 41.79. 20, Dean,
Olivia S, MAC, 42.50. 21, Bostwick, Bailey R, BSC, 42.93. 22, Bridgewater *,
Lauren J, BSC, 43.36. 23, Flores, Vernice F, FAC, 44.05. 24, Barr *, Khalilah
C, BSC, 47.88.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 30.92. 2, Bonamy, Amauri E, MAC,
31.78. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.44. 4, Gibson *, Zion U, MAC, 37.23.
5, Moncur III *, Tre L, LSC, 37.45. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.90. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 38.14. 8, Major, Dayyan J, DSC, 39.31.
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 31.84. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 32.51. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 35.20. 4, Moncur III *, Tre L, LSC,
37.37. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 37.40. 6, Gibson *, Zion U, MAC, 37.47. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 37.92. 8, Major, Dayyan J, DSC, 38.72. 9,
Munnings, Mateo H, Mantas, 39.06. 10, Miller, Matthew H, BSC, 39.15. 11,
Cheetham , Jordan P, MAC, 39.66. 12, Darville , Caellum T, AAC, 40.35. 13,
Ellis *, Isaiah E, DSC, 41.17. 14, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 41.34. 15,
Adderley, Tyler A, BSC, 41.55. 16, Storr *, Kaidin A, BSC, 41.93. 17, Butler
*, Daunte C, MAC, 44.42. 18, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 45.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.87. 2, Brown , Abayomi A, FAC, 32.96.
3, Mizell, Delaney L, LSC, 33.38. 4, Sastre, Mia G, MAC, 33.62. 5, Moncur *,
Liya L, LSC, 33.89. 6, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 35.71. 7, Albury ,
Marissa L, MAC, 35.85. 8, Moss *, Tamia T, AAC, 36.82.
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss , Keianna B, MAC, 31.28. 2, Brown , Abayomi A, FAC,
33.50. 3, Moncur *, Liya L, LSC, 33.85. 4, Sastre, Mia G, MAC, 34.28. 5,
Mizell, Delaney L, LSC, 34.42. 6, Albury , Marissa L, MAC, 36.42. 7, Moss ,
Tamia T, AAC, 36.48. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 36.49. 9, Richards ,
Ivana C, LSC, 36.54. 10, Gibson, Alexia A, ORCA, 37.49. 11, Simms, Monaye A,
BSC, 39.23. 12, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 39.42. 13, Higgs, Chyme D, BSC,
39.82. 14, Paul, Vanaj J, DSC, 40.52. 15, Stubbs, Courtney M, AAC, 41.89. 16,
Kellini *, Miray A, BSC, 43.88.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Newry, Joshua K, FAC, 30.31. 2, Roy, Ishan A, MAC, 30.62. 3,
Reckley *, Jared J, MAC, 31.06. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.98. 5, Williams
, Rondon L, AAC, 32.90. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.13. 7, Eccleston ,
Anthony A, AAC, 34.23. 8, Hall, Ayden S, FAC, 34.59.
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Roy, Ishan A, MAC, 30.66. 2, Newry, Joshua K, FAC, 31.14.
3, Reckley *, Jared J, MAC, 31.80. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 31.94. 5,
Williams *, Rondon L, AAC, 33.33. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 34.33. 7,
Hall, Ayden S, FAC, 34.87. 8, Eccleston *, Anthony A, AAC, 34.91. 9, Carey,
Christian B, BSC, 34.99. 10, Albury , Noah C, MAC, 35.57. 11, Kiesselbach ,
Niklas M, LSC, 36.57.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.74. 2, Campbell, Celia M, AAC, 30.30. 3,
Stamp, Virginia A, AAC, 30.40. 4, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 30.53. 5,
Pyfrom, Christina C, AAC, 33.29. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 34.63. 7, Patton,
Robyn S, WAVE-BA, 35.33. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.21. --, McDonald,
Maddie C, CS-FL, X28.61. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X28.79.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 32.21. 2, Cabral *, Katelyn H,
WAVE-BA, 33.12. 3, Campbell, Celia M, AAC, 33.14. 4, Stamp, Virginia A, AAC,
33.48. 5, Pyfrom, Christina C, AAC, 34.65. 6, Eneas, GiGi S, BSC, 35.62. 7,
Patton, Robyn S, WAVE-BA, 35.78. 8, Hepburn, Jamilah R, MAC, 36.19. 9,
Mortimer, Madison H, ORCA, 36.41. 10, Newbold, Jolise J, ORCA, 36.67. 11,
Knowles , Ryan R, MAC, 36.75. 12, Trotman , Jazmine M, AAC, 37.17. 13,
Roberts, Dylan A, MAC, 37.82. 14, Wood, Sara A, BSC, 38.34. --, McDonald,
Maddie C, CS-FL, X30.05. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X30.16. --, Cornell,
Emily A, UNAT, X30.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 26.46. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 27.14. 3,
Moss, Armando N, AAC, 28.02. 4, Albury, Miller, AAC, 28.13. 5, Laing, Darren
I, WAVE-BA, 28.21. 6, Greene, Gershwin S, BSC, 28.28. 7, Lloyd, Keith J, MAC,
28.57. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.21.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Albury, Miller, AAC, 28.32. 2, Greene, Gershwin S, BSC,
28.44. 3, Taylor, Lamar C, FAC, 28.56. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 28.75. 5,
Carey, Davante S, MAC, 29.00. 6, Laing, Darren I, WAVE-BA, 29.08. 7, Moss,
Armando N, AAC, 29.21. 8, Carey, Dionisio S, MAC, 29.42. 9, Russell *, Tyler
T, MAC, 29.44. 10, Morley, Peter G, MAC, 29.49. 11, Pinder *, Roman A, MAC,
30.01. 12, Cooper *, Farion J, BSC, 30.06. 13, Roberts, Joshua D, MAC, 30.61.
14, Wood, Ralph III V, BSC, 31.36. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 32.50. 16,
McDonald, Gadville L, MAC, 32.92. 17, Bowers, Thomas M, AAC, 33.21. 18,
Curtis, Jayden O, MAC, 33.49. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 33.52. 20, Smith,
Alexander J, WAVE-BA, 34.02. 21, Miller, Melvin V, BSC, 34.45. 22, Sears, Taro
C, AAC, 35.15. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X33.03.
Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:14.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:22.64. 3,
Ward , Rayven H, MAC, 1:25.94. 4, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 1:33.80. 5,
Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 1:33.97. 6, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA,
1:44.47.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:13.20. 2, Saunders *, Donald L,
DSC, 1:14.05. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:24.74. 4, Fox *, Michael A, BSC,
1:29.15. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:29.26. 6, Simmons , Dijon M, Blue
Waves, 1:35.88. 7, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 1:38.09. --, Farrington, Will
B, BSC, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Saunders *, Donald L, DSC, 1:16.35. 2, Hepburn, Tristen M,
WAVE-BA, 1:17.44. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:27.66. 4, Fox *, Michael A,
BSC, 1:30.48. 5, Butler , Damari K, MAC, 1:30.74. 6, Simmons , Dijon M, Blue
Waves, 1:34.12. 7, Farrington, Will B, BSC, 1:35.55. 8, Parker *, Dylan A,
WAVE-BA, 1:35.68. 9, Duncombe *, Tre X, BSC, 1:40.81. 10, Johnson, Kevin L,
Blue Waves, 1:42.94. 11, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 1:43.62. 12, Bethell,
Daniel N, MAC, 1:44.21. 13, Lewis *, Micah A, BSC, 1:50.08. 14, McKenzie,
Kayden M, ORCA, 1:57.80.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:12.05. 2, Gibbs, Rhanishka
R, BSC, 1:15.01. 3, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:15.53. 4, Cargill ,
Jayla T, LSC, 1:16.40. 5, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:18.59. 6, Knowles, Anjaleah
B, SWAT, 1:19.27. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.09. 8, Johnson, Bianca N,
AAC, 1:26.53.
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:14.84. 2, Gibbs,
Rhanishka R, BSC, 1:14.87. 3, Cargill , Jayla T, LSC, 1:17.81. 4, Higgs ,
Kyana D, BSC, 1:17.84. 5, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 1:17.92. 6, Knowles,
Anjaleah B, SWAT, 1:22.45. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:22.65. 8, Johnson,
Bianca N, AAC, 1:25.11. 9, Cowan, Teeann J, ORCA, 1:26.47. 10, Fox *, Maria A,
BSC, 1:26.57. 11, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:28.65.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:02.10. 2, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 1:07.50. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:07.71. 4, Charles *, Jarrod J,
AAC, 1:14.53. 5, Feaste *, William W, MAC, 1:15.13. 6, Munnings, Mateo H,
Mantas, 1:15.28. 7, Moncur , Ayrton G, MAC, 1:16.65. 8, Moncur III , Tre L,
LSC, 1:19.96.
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:05.45. 2, Ferguson III *,
Daniel H, AAC, 1:08.88. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:09.38. 4, Feaste *,
William W, MAC, 1:14.04. 5, Charles *, Jarrod J, AAC, 1:14.06. 6, Munnings,
Mateo H, Mantas, 1:16.54. 7, Moncur III , Tre L, LSC, 1:16.73. 8, Moncur ,
Ayrton G, MAC, 1:17.12. 9, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:17.52. 10, Simms,
Matthias A, BSC, 1:20.96. 11, Albury , Kyle A, BSC, 1:21.51. 12, Gibson ,
Zion U, MAC, 1:22.04.
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 1:08.56. 2, Moss , Keianna B, MAC, 1:08.82. 3,
Singh , Sarah E, BSC, 1:11.38. 4, Brown , Abayomi A, FAC, 1:12.54. 5,
Sastre, Mia G, MAC, 1:12.99. 6, Haines *, Madison S, LSC, 1:15.98. 7,
Fernander *, Dalisha C, FAC, 1:18.14. 8, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:24.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 57.98. 2, Reckley , Jared J, MAC,
1:02.05. 3, Bosland , Msanaa A, BSC, 1:05.14. 4, Kemp , Yohancy S, AAC,
1:06.24. 5, Dam *, Brayden J, MAC, 1:06.29. 6, Smith, Ocean S, WAVE-BA,
1:07.30. 7, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.70. 8, Gray, Wellington X, MAC,
1:10.13.
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:01.79. 2, Reckley , Jared J,
MAC, 1:03.72. 3, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:06.64. 4, Bosland , Msanaa A, BSC,
1:07.53. 5, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:07.89. 6, Newry, Joshua K, FAC,
1:08.11. 7, Dam *, Brayden J, MAC, 1:08.92. 8, Gray, Wellington X, MAC,
1:10.38. 9, David , Damani M, DSC, 1:11.47. 10, Eccleston , Anthony A, AAC,
1:11.84. 11, Adderley, Brian J, BSC, 1:13.14. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA,
1:13.30. 13, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:13.98. 14, Carey, Christian B,
BSC, 1:14.61. 15, Knowles , Reis P, BSC, 1:15.02. 16, Butler , Asa C, BSC,
1:17.93.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
1, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:05.80. 2, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA,
1:11.49. 3, Bethel, Kyla L, MAC, 1:11.84. 4, Slatter, Katherine M, BSC,
1:12.33. 5, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:15.60. 6, Newbold, Jolise J, ORCA,
1:16.31. 7, Roberts, Dylan A, MAC, 1:19.79. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG,
X1:15.88.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Carey, Davante S, MAC, 55.54. 2, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 55.85.
3, Pinder *, Ian X, MAC, 57.78. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 58.84. 5, Neely, Shawn
W, ORCA, 59.67. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.30. 7, Kerr, Kohen K, MAC,
1:00.74. 8, Lundy, Benjamin J, MAC, 1:00.77. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X54.92. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X56.11.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 56.78. 2, Lloyd, Keith J, MAC,
58.58. 3, Carey, Davante S, MAC, 58.62. 4, Pinder *, Ian X, MAC, 59.18. 5,
Neely, Shawn W, ORCA, 1:00.01. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 1:00.22. 7, Lundy,
Benjamin J, MAC, 1:00.31. 8, Kerr, Kohen K, MAC, 1:00.49. 9, Ferguson, Rommel
A, FAC, 1:00.93. 10, Moss, Armando N, AAC, 1:01.40. 11, Gaitor, Tenajh R, BSC,
1:04.33. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:05.84. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC,
1:06.97. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:07.82. 15, Russell *, Tristan D, MAC,
1:08.24. 16, Bartlett III , Hugh A, MAC, 1:10.66. 17, Young , Pedro A,
WAVE-BA, 1:11.24. 18, McDonald, Gadville L, MAC, 1:12.39. 19, Lord, Jaylon J,
WAVE-BA, 1:14.32. --, Pisani, Will J, CS-FL, X55.36. --, Borgen, Runar, The
Paq-FG, X56.79. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X57.71. --, March,
Christian M, The Paq-FG, X1:02.87.
Girls 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 3:01.21. 2, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC,
3:05.52. 3, Fox , Maria A, BSC, 3:05.92. 4, Saidi , Layla A, LSC, 3:17.17.
5, Pritchard , Erin M, MAC, 3:25.35. 6, Zatarain , Isabelle C, LSC, 3:26.23.
7, Martin, Jai A, WAVE-BA, 3:26.26. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
3:29.21. 9, Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:31.77. 10, Albury , Addison E,
MAC, 3:33.17. 11, Pratt, Adriel A, MAC, 3:38.46. 12, Barr *, Khalilah C, BSC,
3:41.60. 13, George *, Teryl O, Blue Waves, 3:53.19.
Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
1, Wells, Caden A, MAC, 2:56.69. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:57.88. 3,
Charles *, Jarrod J, AAC, 3:04.84. 4, Kemp, Aidan J, DSC, 3:05.38. 5, Moncur
, Ayrton G, MAC, 3:15.22. 6, Cordova , Ragh E, DSC, 3:15.96. 7, Fountain,
Tafari E, WAVE-BA, 3:21.14. 8, Simms, Matthias A, BSC, 3:21.97. 9, Bartlett *,
Mikhail A, MAC, 3:25.05. 10, Sealy *, Kieran A, BSC, 3:25.75. 11, Bastian,
Cairo T, AAC, 3:33.78. 12, Storr *, Kaidin A, BSC, 3:34.47. --, Adderley,
Tyler A, BSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Mizell, Delaney L, LSC, 2:59.90. 2, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 3:03.98.
3, Jimenez, Jada A, MAC, 3:07.35. 4, Roy *, Alyssa X, AAC, 3:07.88. 5, Quant,
Arriel N, WAVE-BA, 3:10.28. 6, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 3:15.53. 7,
Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:24.95. 8, Higgs, Chyme D, BSC, 3:28.51. 9,
Roberts , Erica N, MAC, 3:29.46. 10, Mitchell , Aerial S, WAVE-BA, 3:31.28.
--, Styles *, Philena P, AAC, DQ.
Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:32.41. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:47.73.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:50.74. 4, Prince *, Hodari E, BSC, 2:55.08. 5,
Knowles , Reis P, BSC, 2:55.38. 6, Barr , Jack C, BSC, 3:08.09. 7, Hall,
Amari C, WAVE-BA, 3:13.69.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Higgs , Margaret A, UNAT, 2:34.09. 2, Higgs , Lilly L, UNAT, 2:39.99. 3,
Hepburn, Jamilah R, MAC, 2:50.08. 4, Longley, Sian C, BSC, 2:58.55. 5,
Slatter, Katherine M, BSC, 2:59.44. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 3:02.79. 7,
Albury, Kaliyah G, MAC, 3:20.83. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X2:42.26. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:58.00.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
1, Walcott, Andre A, MAC, 2:30.88. 2, Russell *, Tyler T, MAC, 2:31.78. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 2:31.95. 4, Thompson , Luke K C, AAC,
2:34.83. 5, Lockhart, Kevon D, BSC, 2:38.82. 6, Neely, Shawn W, ORCA, 2:38.96.
7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 2:41.75. 8, Roy, Yvann X, AAC, 2:41.88. 9, Jolly,
Ricardo E, AAC, 2:50.13. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X2:23.28. --, March,
Christian M, The Paq-FG, X2:27.07.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Julien *, Madyson C 8, Ferguson, Alissa A 7,
Ingraham , Dayna G 8, Clarke , Christin-Alyssa C 8), 2:34.24. 2, Alpha
Aquatics 'A' (Isaacs , Siann E 8, Fox, Madison E 8, Gibson , Saleste A 8,
Cooper , Aryanna I 8), 2:40.35. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Martin , Tenay D
8, Cuccurullo *, Isabella K 7, George , Delia C 8, Smith , Skyler Y 7),
2:41.85. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Mckenzie, Dndn F 8, Rolle, Kamryn M 7,
Albury , Gillian C 7, Burrows , Paityn G 7), 3:03.60. 5, Lyford Cay Swim
Club 'A' (Threadgill, Jaylah N 8, Seawell, Talley M 7, Rademaker *, Emily I 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8), 3:15.65. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Tiah X 7, Donaldson, Skarlette L 6, Strachan, Veranique R 7, Donaldson,
Samirah E 8), 3:20.47. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock *, Melaja A 8,
Evans, Anneka X 8, Eneas, Amina X 6, Hepburn *, Kourtney E 7), 3:24.12. 8,
Blue Waves Swim Club 'A' (Mackey , Jayda T 7, Mernard , Yrena P 8, MACKEY,
Ianthie A 8, Saunders, Isabelle A 7), 3:44.47. --, Mako Aquatics Club 'B'
(Munroe, Isabella I 5, Pinder, Nyah S 8, Rodgers, Hailey G 7, Lockhart *,
Paige C 8), X3:14.36. --, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Megan G 8, Saunders,
Kimaya S 8, Robinson *, Syria J 8, Rolle, Eden Z 7), DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Nitayo G 6, Lewis , Liam E 7, Salting,
Messi B 8, Williams *, Kaylan K 8), 2:30.81. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Murray
, Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Theberge , Mateo A 8, Lloyd, Keiron I
7), 2:34.16. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Joseph, Christon A 7, Lightbourne,
Nyhle A 6, Darling, Alexavier D 7, Cartwright *, Makhai I 8), 2:44.66. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Singh , David A 8, Rolle, Gerard C 8, Duncombe ,
Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 2:45.87. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith,
Jayden K 8, Brown, Caylen C 8, Bonamy, Mason A 8, Moss, Ayden S 8), 2:51.58.
6, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock , Jaishon R 8, Saunders , Travonte I
7, Pratt, Ta-naj C 8, Prosper, Kymari X 7), 2:56.65. 7, Alpha Aquatics 'A'
(Ferguson, Anthony A 7, Ferguson *, David I 8, Thompson, Jai E 7, Ferguson,
Kaalen A 7), 3:14.84. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Tacari X 7,
Morada *, Neil A 7, Asuama , Alejandro E 7, Knowles , Thaddeus S 7),
3:22.82. --, Mako Aquatics Club 'B' (Pritchard *, Callum M 8, Davis, Malik A
8, Moncur *, Ayriel J 8, Roberts, Carlyle C 8), X3:06.90.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Lewis *, Lelah E 9, Daniel, Passion T 10), 2:13.33. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Ward , Rayven H 10, Lewis, Isabelle H 10, Major, Kailee P 10, Rolle ,
Jordyn M 10), 2:16.52. 3, Alpha Aquatics 'A' (Carey *, Nastasia A 10, Bastian
, Raine W 9, Rolle, Kai M 10, Carey , Nakeisha A 10), 2:31.08. 4, Blue Waves
Swim Club 'A' (George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10, Simmons, Tiara D 9,
Bain, Quiana L 10), 2:34.73. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Barnes *, Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9, Carter , Imani X 9), 2:35.66.
6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Alexia C 9, Baldwin , Zara S 10,
Mulder, Kristen E 10, Bournas, Issa L 9), 2:58.21. 7, Team Orca 'A' (Burrows,
Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P 9, Zahra, Pickstock K
9), 3:13.05.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Daniels, Maxwell P 9, Saunders, Najeh A 10, Butler
, Damari K 9, Roy , Anish G 10), 2:14.15. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Parker
, Dylan A 9, Knowles , Noah S 9, Bain, Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10),
2:16.39. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Rollins *, Aiden V 10, Johnson, Kevin L
10, Simmons *, Dijon M 9, Johnson, Tahje D 10), 2:19.61. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Duncombe , Tre X 10, Burrows , Keron D 9,
Farrington, Will B 9), 2:20.81. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Seymour,
Braeden K 10, Turnquest, Elijah M 10, Laslop *, Victor J 10, Knowles, Shantero
M 9), 2:38.50. 6, Team Orca 'A' (Moss, Orion A 10, McKenzie, Kayden M 10,
Armbrister, Tamar A 10, Johnson, Amari H 9), 2:41.89. 7, Lyford Cay Swim Club
'A' (Seligman , Roy X 10, Dean , Aaron L 10, Haines, Nicholas A 10, Mendez
*, Francisco C 10), 2:44.03. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X
10, Saunders *, Donald L 10, Eneas, Adisa C 9, Knowles, Thomas O 9), 3:08.95.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Rigby *, Zayne M 9, Bethell, Daniel N 9,
Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Davis, Evan R 9), X2:37.57.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Lyford Cay Swim Club 'A' (Saidi , Layla A 12, Tuinman , Chloe I 12,
Cargill , Jayla T 12, Zatarain , Isabelle C 12), 2:01.92. 2, Alpha Aquatics
'A' (Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12, Johnson, Bianca N 12,
Knowles , Leylah A 12), 2:02.10. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Adderley , Tia-
Isabella J 11, Pritchard *, Erin M 11, Clarke, Alia O 11, Sands, Giann D 12),
2:05.29. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 2:05.33. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs *, Kyana D 12, Rolle, Chloe C 11, Fox
*, Maria A 12), 2:08.53. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Grant, Dasia A 11), 2:17.26. 7, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie *,
Kaiden C 11, Bowe *, Taliyah A 11), 2:22.57. 8, Freeport Aquatic Club 'A'
(Arthur , Royal J 12, Lim, Maiya G 11, Flores, Vernice F 12, Robinson ,
Syrae J 11), 2:29.68. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L 11, Newry
, Kennedy C 11, RoseDean, Amber A 11, George , Teryl O 11), 2:42.11. --,
Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11, Roberts, Logan S 11, Pratt,
Adriel A 11, Theberge *, Elle A 11), X2:12.35.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 1:53.28. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Charles , Jarrod J 11, Darville , Caellum T 11, Ferguson, Caleb T 11,
Ferguson III , Daniel H 12), 1:57.06. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Albury ,
Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller, Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12),
2:05.03. 4, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Cordova *, Ragh E
12, Ellis *, Isaiah E 11, Kemp, Aidan J 11), 2:09.41. 5, Mantas Water Polo
Club 'A' (Thompson, Matthew D 12, Gibson, Joshua J 12, Roberts, Seth G 12,
Munnings, Mateo H 12), 2:11.25. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson *, Taeden
A 11, Minnis, Sanchez O 12, Turner, Davawn C 12, Ijeoma, Nkume J 12), 2:40.02.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Mott, Koen M 12, Gibson , Zion U 11, Moncur ,
Ayrton G 11, Bartlett *, Mikhail A 11), X2:09.87. --, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy *, Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Jimenez,
Jada A 13, Moss , Keianna B 13), 1:55.91. 2, Alpha Aquatics 'A' (Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Moss *, Tamia T 14, Gibson , Salene P 14, Roy ,
Alyssa X 13), 1:57.29. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S 14,
Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14), 1:58.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Cuffy-Bethel , Devin R 13, Singh , Sarah E 13,
Farrington, Grace M 13, Higgs, Chyme D 13), 2:00.25. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S 13, Quant, Arriel N 14,
Percentie, Angel C 14), 2:04.12. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Fernander *,
Dalisha C 13, Brown *, Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:08.65.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Reckley , Jared J 14, Roy, Ishan A 14, Dam ,
Brayden J 14, Thompson III *, Erald C 14), 1:44.69. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Eccleston *, Anthony A 14, Kemp , Yohancy S 13, Thompson , Jake F 14,
Cooper, Elbert W 14), 1:47.73. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Fountain, Taye E
14, Smith, Ocean S 14, Williams, Kristian B 14, Forbes *, Nigel J 13),
1:48.28. 4, Barracuda Swim Club 'A' (Adderley, Brian J 14, Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Bosland , Msanaa A 13), 1:50.80. 5, Blue Waves Swim
Club 'A' (Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13, Tucker, Anwar J 14,
Johnson, Arrieon W 13), 1:59.86. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Akeil N
14, Demeritte *, Dominic W 13, Seymour, Jayden E 14, Beneby, Dominic C 14),
2:00.05. --, Mako Aquatics Club 'B' (Roach *, Noah F 13, Gray, Wellington X
14, Albury *, Noah C 13, Archer, Ethan E 14), X1:51.49.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Trotman *, Jazmine M 16, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Campbell, Celia M 18), 1:50.40. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Patton, Robyn S 16, Gibson *, Jasmine E 19, Martin , Tenniya D 17, Cabral ,
Katelyn H 15), 1:57.30. 3, Team Orca 'A' (Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise
J 16, Taylor, Eliana A 19, Mortimer, Madison H 15), 1:57.94. 4, Mako Aquatics
Club 'A' (Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Evans, Aaleyah S 15,
Albury, Kaliyah G 16), 1:59.52. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Longley, Sian C
18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15, Eneas, GiGi S 15),
1:59.77. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Finks,
Maddie G 19, Freimann, Jessica S 19, Hsu, Helen 21), X1:51.86.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr, Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Russell *,
Tyler T 18, Carey, Davante S 16), 1:36.61. 2, Alpha Aquatics 'A' (Moss,
Armando N 26, Albury, Miller 19, Roy, Yvann X 17, Fitzgerald, Jared K 20),
1:37.11. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Burrows, Vereance E 29, Moxey, Ethan E
18, Ferguson, Rommel A 15, Taylor, Lamar C 15), 1:37.36. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Gaitor, Tenajh R 18, Lockhart, Kevon D 16,
Cooper *, Farion J 21), 1:38.64. 5, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lopez, Shimon A
17, Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 1:40.73. 6,
Mantas Water Polo Club 'A' (Burrows, Adrian N 17, Encinar, Gabriel X 15,
Gomez, Damian A 16, Turnquest, Alexander B 15), 1:55.15. --, Performance
Aquatics Swim Club-FG 'A' (Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce,
Sergey M 18, Borgen, Runar 25), X1:37.64. --, Mako Aquatics Club 'B' (Murray,
Joshua M 17, Walcott, Andre A 17, Stubbs , Kierro M 15, Pinder , Roman A
15), X1:41.28.
Girls 11-12 400 LC Meter IM
1, Higgs , Kyana D, BSC, 6:00.64. 2, Fox , Maria A, BSC, 6:15.05. 3,
Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 6:17.96. 4, Knowles, Anjaleah B, SWAT,
6:25.11. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 6:38.45. 6, Theberge *, Elle A, MAC,
7:00.98. 7, Bertoldo , Giada I, MAC, 7:02.01. 8, Pritchard , Erin M, MAC,
7:28.54.
Boys 11-12 400 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 5:34.91. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 5:51.17. 3,
Ferguson III *, Daniel H, AAC, 5:51.64. 4, Wells, Caden A, MAC, 5:56.56. 5,
Albury *, Kyle A, BSC, 6:07.74. 6, Ferguson, Caleb T, AAC, 6:11.53. 7, Moncur
III *, Tre L, LSC, 6:19.13. 8, Roy, David X, AAC, 6:28.82. 9, Simms, Matthias
A, BSC, 6:32.52. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 6:45.16. 11, Sealy , Kieran
A, BSC, 6:48.73.
Girls 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 5:24.46. 2, Brown , Abayomi A, FAC,
5:50.39. 3, Farrington, Grace M, BSC, 5:51.52. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
6:02.57. 5, Albury , Marissa L, MAC, 6:06.71. 6, Fernander , Dalisha C, FAC,
6:17.45.
Boys 13-14 400 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 5:00.68. 2, Thompson , Jake F, AAC, 5:18.54.
3, Prince *, Hodari E, BSC, 5:20.38. 4, Longley, Sean K, BSC, 5:35.26. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 5:40.10. 6, Barr *, Jack C, BSC, 5:40.77. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:57.64. 8, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 6:05.54.
Girls 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Albury, Kaliyah G, MAC, 5:56.43. 2, Bethel, Kyla L, MAC, 6:15.96. 3,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 6:21.03. 4, Evans, Aaleyah S, MAC, 6:31.96. --,
Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X5:29.01.
Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
1, Thompson *, Luke K C, AAC, 4:49.84. 2, Walcott, Andre A, MAC, 4:56.84. 3,
Thompson , Mark-Anthony W, AAC, 5:03.69. 4, Bartlett III , Hugh A, MAC,
5:35.67. 5, Roach *, Jacob L, MAC, 5:42.09. --, Ferguson, Rommel A, FAC,
X5:27.64.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 40.02. 2, Gibson , Saleste A, AAC,
41.21. 3, Julien *, Madyson C, BSC, 43.09. 4, Ferguson, Alissa A, BSC, 44.10.
5, Isaacs , Siann E, AAC, 46.79. 6, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 7, George ,
Delia C, WAVE-BA, 50.10. 8, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 53.48.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 41.60. 2, Ferguson, Alissa A,
BSC, 43.03. 3, Gibson , Saleste A, AAC, 43.20. 4, Julien , Madyson C, BSC,
44.11. 5, Lim, Megan G, FAC, 47.85. 6, Isaacs *, Siann E, AAC, 48.85. 7,
George , Delia C, WAVE-BA, 48.92. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 49.87.
9, Saunders, Kimaya S, FAC, 50.89. 10, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 51.01. 11,
Seymour, Tiah X, Mantas, 51.75. 12, Robinson *, Syria J, FAC, 52.57. 13,
Knowles *, Taylor C, SWAT, 54.19. 14, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 54.27.
15, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.38. 16, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
54.73. 17, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 55.33. 18, Rademaker , Emily I,
LSC, 56.75. 19, Albury , Gillian C, MAC, 57.92. 20, Ingraham , Dayna G, BSC,
57.97. 21, Threadgill, Jaylah N, LSC, 59.80. 22, Smith, Chrislynn T, BSC,
1:00.76. 22, Bostwick, Meryl W, BSC, 1:00.76. 24, Cooper *, Aryanna I, AAC,
1:02.08. 25, Roache *, Ayira A, BSC, 1:09.06. --, Hamilton, Lenika, TCASC,
X51.77.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 38.51. 2, Singh , David A, BSC,
39.04. 3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 45.10. 4, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 45.16. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 46.29. 6, Rolle, Gerard
C, BSC, 46.63. 7, Morada *, Neil A, DSC, 47.27. 8, Lloyd, Keiron I, MAC,
47.80.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Singh , David A, BSC, 38.05. 2, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 38.84. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 41.91. 4, Knowles *, Nitayo
G, WAVE-BA, 43.80. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 44.81. 6, Morada ,
Neil A, DSC, 46.16. 7, Duncombe *, Zion E, BSC, 46.42. 8, Lloyd, Keiron I,
MAC, 46.70. 9, Rolle, Gerard C, BSC, 46.81. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA,
47.84. 11, Russell, Trace K, MAC, 49.08. 12, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 50.37.
13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 50.50. 14, Pickstock *, Jaishon R, FAC,
50.97. 15, Murray *, Alexander J, MAC, 51.36. 16, Pratt, Ta-naj C, FAC, 52.65.
17, Moss, Ayden S, Mantas, 57.36. --, Darling, Alexavier D, Blue Waves, .
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.91. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
33.48. 3, Ward , Rayven H, MAC, 34.75. 4, Rolle , Jordyn M, MAC, 38.73. 5,
Carey , Nakeisha A, AAC, 39.00. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA, 39.68. 7, Smith
*, Adaiah T, WAVE-BA, 42.08. 8, Hall, Layanna S, FAC, 47.32.
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 32.64. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 33.42. 3, Ward , Rayven H, MAC, 35.71. 4, Rolle , Jordyn M, MAC,
38.67. 5, Carey , Nakeisha A, AAC, 39.40. 6, Lewis , Lelah E, WAVE-BA,
40.93. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 41.97. 8, Hall, Layanna S, FAC, 44.28.
9, George *, Trinity S, Blue Waves, 45.93. 10, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
46.05. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 47.16. 12, Carey , Nastasia A, AAC, 48.15.
13, Major, Kailee P, MAC, 48.44.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.72. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
34.02. 3, Saunders *, Donald L, DSC, 34.48. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.63.
5, Roy , Anish G, MAC, 36.41. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.20. 7, Simmons
, Dijon M, Blue Waves, 39.30. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.71. --, Hamilton,
Lenin, TCASC, X39.33.
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 32.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 34.13. 3, Daniels, Maxwell P, MAC, 35.40. 4, Bain *, Ayden T, FAC,
35.41. 5, Roy , Anish G, MAC, 36.26. 6, Butler , Damari K, MAC, 38.62. 7,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 39.38. 8, Fox , Michael A, BSC, 39.58. 9,
Johnson, Tahje D, Blue Waves, 40.73. 10, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 40.76.
11, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 40.89. 12, Farrington, Will B, BSC, 41.50. 13,
Parker , Dylan A, WAVE-BA, 41.72. 14, Duncombe , Tre X, BSC, 42.40. 15,
Bethell, Daniel N, MAC, 43.30. 16, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 43.73. 17,
Knowles, Shantero M, Mantas, 43.86. 18, Seligman *, Roy X, LSC, 45.63. 19,
Carey, Nicholes E, FAC, 46.05. 20, McKenzie, Kayden M, ORCA, 46.65. 21, Moss,
Orion A, ORCA, 47.24. 21, Lewis , Micah A, BSC, 47.24. 23, Hicks , Keagan K,
MAC, 48.32. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X38.94.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.75. 2, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.92. 3, Cargill , Jayla T, LSC, 33.15. 4, Culmer-Mackey , Sienna A,
AAC, 33.30. 5, Patton, Mia K, WAVE-BA, 33.39. 6, Higgs *, Kyana D, BSC, 34.26.
7, Sands, Giann D, MAC, 34.94. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.94. 2, Gibbs,
Rhanishka R, BSC, 32.40. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 32.84. 4, Cargill *, Jayla
T, LSC, 33.78. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 34.56. 6, Higgs , Kyana D,
BSC, 35.00. 7, Sands, Giann D, MAC, 35.48. 8, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 35.85.
9, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 37.27. 10, Johnson, Bianca N, AAC, 37.40. 11,
Tuinman , Chloe I, LSC, 38.76. 12, Fiaux , Elina A, AAC, 40.39. 13, Flores,
Vernice F, FAC, 40.42. 14, Deane, Jada E, WAVE-BA, 42.11. 15, Deane, Erica J,
WAVE-BA, 43.91. 16, Miller, Maya C, AAC, 50.11.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 27.70. 2, Johnson, Asher A, WAVE-BA,
29.68. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.22. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
30.43. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 32.42. 6, Munnings, Mateo H, Mantas, 32.77.
7, Moncur , Ayrton G, MAC, 32.85. 8, Feaste , William W, MAC, 32.95.
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 28.44. 2, Johnson, Asher A,
WAVE-BA, 29.65. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 30.68. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 30.73. 5, Feaste , William W, MAC, 32.94. 6, Moncur , Ayrton G, MAC,
33.14. 7, Munnings, Mateo H, Mantas, 33.15. 8, Ferguson, Caleb T, AAC, 33.19.
9, Simms, Matthias A, BSC, 33.20. 10, Gibson *, Zion U, MAC, 33.95. 11, Albury
*, Kyle A, BSC, 34.05. 12, Gibson , Ellie J, WAVE-BA, 35.94. 13, Ellis ,
Isaiah E, DSC, 36.37. 14, Kemp, Aidan J, DSC, 36.66. 15, Duncombe, Launy L,
WAVE-BA, 36.77. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 37.66. 17, Butler , Daunte C,
MAC, 38.12. 18, Darville , Caellum T, AAC, 38.74. 19, Cordova , Ragh E, DSC,
38.80.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Moss , Keianna B, MAC, 30.27. 1, Lundy , Rachel L, MAC, 30.27.
3, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 31.56. 4, Singh , Sarah E, BSC, 31.78. 5,
Sastre, Mia G, MAC, 32.09. 6, Gibson , Salene P, AAC, 33.28. 7, Haines ,
Madison S, LSC, 33.55. 8, Fernander *, Dalisha C, FAC, 33.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Lundy , Rachel L, MAC, 29.98. 2, Moss , Keianna B, MAC,
31.09. 3, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 31.42. 4, Sastre, Mia G, MAC, 32.09.
4, Singh , Sarah E, BSC, 32.09. 6, Haines , Madison S, LSC, 32.74. 7, Gibson
, Salene P, AAC, 33.12. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 34.04. 9, Gibson,
Alexia A, ORCA, 34.15. 10, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 34.32. 11, Fernander,
Darrienne C, FAC, 35.77. 12, Higgs, Chyme D, BSC, 36.75. 13, Blacquiere *,
Mikayla, AAC, 38.52.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 25.96. 2, Reckley , Jared J, MAC,
28.30. 3, Dam , Brayden J, MAC, 28.34. 4, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.93. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 29.01. 6, Adderley, Brian J, BSC, 29.10. 7, Eccleston
*, Anthony A, AAC, 29.14. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 28.11. 2, Reckley , Jared J,
MAC, 28.58. 3, Newry, Joshua K, FAC, 28.68. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 28.85.
5, Eccleston , Anthony A, AAC, 28.87. 6, Dam , Brayden J, MAC, 28.97. 7,
Roy, Ishan A, MAC, 29.10. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 29.39. 9, Adderley, Brian
J, BSC, 29.56. 10, David , Damani M, DSC, 29.76. 11, Bosland , Msanaa A,
BSC, 30.00. 12, Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 30.10. 13, Kiesselbach *, Niklas M,
LSC, 30.45. 14, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 30.84. 15, Dean, Joshua B, Blue
Waves, 31.12. 16, Roach *, Noah F, MAC, 32.06. 17, Carey, Christian B, BSC,
32.62. 18, Albury , Noah C, MAC, 33.09. 19, Knowles , Reis P, BSC, 33.12.
20, Butler *, Asa C, BSC, 34.30. 21, Scavella, Andrew R, BSC, 34.52. 22,
Knowles, Joshua A, AAC, 34.88. --, Richford, Adam D, AAC, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.22. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT, 30.06. 3,
Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 30.33. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA, 30.48.
5, Stamp, Virginia A, AAC, 30.58. 6, Newbold, Jolise J, ORCA, 31.07. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 31.36. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.82.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 29.88. 2, Higgs *, Lilly L, UNAT,
30.65. 3, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 31.02. 4, Bethel, Kyla L, MAC, 31.16.
5, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 31.40. 6, Stamp, Virginia A, AAC, 31.49. 7,
Newbold, Jolise J, ORCA, 31.61. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 32.57. 9,
Slatter, Katherine M, BSC, 32.61. 10, Munnings *, Teja T, BSC, 34.53. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X28.81.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Finals) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.73. 2, Carey, Davante S, MAC, 25.03.
3, Bastian *, Izaak Z, BSC, 25.35. 4, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.37. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.93. 6, Taylor, Lamar C, FAC, 26.03. 7, Pinder *, Ian
X, MAC, 26.32. 8, Murray, Joshua M, MAC, 26.40. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X24.55. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.69. --, Barbar, AJ J, Lebanon,
X25.10. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X25.23. --, Neely, Shawn W, ORCA,
X26.05. --, Ferguson, Rommel A, FAC, X26.83. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG,
X30.49.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 24.78. 2, Carey, Davante S, MAC,
25.31. 3, Fernander, N'Nhyn M, BSC, 25.46. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 25.72. 5,
Moss, Armando N, AAC, 25.83. 6, Murray, Joshua M, MAC, 26.24. 7, Bastian *,
Izaak Z, BSC, 26.30. 8, Pinder *, Ian X, MAC, 26.36. 9, Ferguson, Rommel A,
FAC, 26.46. 10, Neely, Shawn W, ORCA, 26.55. 11, Lundy, Benjamin J, MAC,
27.11. 12, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 27.17. 13, Kerr, Kohen K, MAC, 27.49. 14,
Russell *, Tyler T, MAC, 27.62. 15, Colebrooke, Kailen D, AAC, 27.81. 16,
Moxey, Ethan E, FAC, 27.85. 17, Gaitor, Tenajh R, BSC, 28.00. 18, Russell *,
Tristan D, MAC, 28.22. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 28.88. 20, Wood, Ralph III
V, BSC, 29.03. 21, Thompson, Luke J, AAC, 29.04. 22, Sears, Taro C, AAC,
29.58. 23, McDonald, Gadville L, MAC, 29.67. 24, Curtis, Jayden O, MAC, 29.78.
25, Carey, Dionisio S, MAC, 29.85. 26, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 30.59. 27,
Young *, Pedro A, WAVE-BA, 30.66. 28, Miller, Melvin V, BSC, 31.11. 29, Hall
*, Landon D, BSC, 31.29. 30, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 31.61. 31, Ferguson,
Shawn L, Blue Waves, 32.33. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X24.72. --, Pisani,
Will J, CS-FL, X24.95. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X25.32. --, Morales, Josiah
N, The Paq-FG, X25.38. --, March, Christian M, The Paq-FG, X27.08. --, Seith,
Jackson C, CS-FL, X27.93. --, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X30.73.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:26.03. 2, Ward *, Rayven H, MAC,
1:26.70. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:29.35. 4, Rolle *, Jordyn M, MAC,
1:38.33. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.26. 6, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:40.33. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:45.33. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:45.71.
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Ward *, Rayven H, MAC, 1:26.26. 2, Daniel, Passion T,
WAVE-BA, 1:28.60. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:30.22. 4, Pratt *, Trinity
C, BSC, 1:38.73. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:39.22. 6, Rolle *,
Jordyn M, MAC, 1:39.48. 7, McKinney, Summer S, WAVE-BA, 1:41.07. 8, Prince *,
Nia-Ishia C, BSC, 1:44.90. 9, Major, Kailee P, MAC, 1:46.94.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:17.27. 2, Saunders *, Donald L,
DSC, 1:18.12. 3, Roy , Anish G, MAC, 1:24.53. 4, Fox , Michael A, BSC,
1:34.75. 5, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:34.95. 6, Farrington, Will B, BSC,
1:36.59. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:38.99. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:44.22.
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:20.23. 2, Saunders *, Donald
L, DSC, 1:22.61. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:25.11. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:32.52. 5, Farrington, Will B, BSC, 1:34.95. 6, Fox *, Michael A, BSC,
1:35.35. 7, Burrows *, Keron D, BSC, 1:37.07. 8, Moss, Orion A, ORCA, 1:42.40.
9, Bethell, Daniel N, MAC, J1:42.40. 10, Duncombe *, Tre X, BSC, 1:43.45. 11,
Butler , Damari K, MAC, 1:44.10. 12, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 1:46.91. 13,
Hicks *, Keagan K, MAC, 1:47.66.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Knowles , Leylah A, AAC, 1:15.09. 2, Zatarain , Isabelle C, LSC,
1:19.31. 3, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 1:19.62. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
1:19.77. 5, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:21.23. 6, Sands, Giann D, MAC, 1:22.58.
7, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:22.73. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.63.
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:16.59. 2, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 1:18.73. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:19.82. 4, Zatarain *, Isabelle C,
LSC, 1:20.25. 5, Johnson, Bianca N, AAC, 1:21.27. 6, Sands, Giann D, MAC,
1:21.69. 7, Higgs *, Kyana D, BSC, 1:22.53. 8, Roberts, Logan S, MAC, 1:23.02.
9, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:24.63. 10, Clarke, Alia O, MAC, 1:26.03. 11,
Theberge , Elle A, MAC, 1:27.66. 12, Bertoldo , Giada I, MAC, 1:27.92. 13,
Dean, Olivia S, MAC, 1:32.57. 14, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:33.25. 15,
Pratt, Adriel A, MAC, 1:33.26. 16, Delson, Arianna S, ORCA, 1:34.03. 17, Barr
*, Khalilah C, BSC, 1:40.19.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 1:08.39. 2, Bonamy, Amauri E, MAC,
1:11.26. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:19.86. 4, Gibson *, Zion U, MAC,
1:20.02. 5, Moncur III *, Tre L, LSC, 1:20.50. 6, Roy, David X, AAC, 1:21.54.
7, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:22.50. 8, Major, Dayyan J, DSC, 1:29.36.
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:13.99. 2, Johnson, Marvin L,
WAVE-BA, 1:14.99. 3, Roy, David X, AAC, 1:21.67. 4, Gibson *, Ellie J,
WAVE-BA, 1:21.68. 5, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 1:21.91. 6, Moncur III *, Tre
L, LSC, 1:22.48. 7, Gibson *, Zion U, MAC, 1:23.67. 8, Major, Dayyan J, DSC,
1:24.08. 9, Miller, Matthew H, BSC, 1:25.45. 10, Cheetham *, Jordan P, MAC,
1:26.25. 11, Darville , Caellum T, AAC, 1:29.40. 12, Bartlett , Mikhail A,
MAC, 1:29.64.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:09.50. 2, Sastre, Mia G, MAC, 1:13.28.
3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:14.25. 4, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:14.30. 5,
Farrington, Grace M, BSC, 1:16.07. 6, Moncur *, Liya L, LSC, 1:17.90. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 1:18.29. 8, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:18.53.
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Moss *, Keianna B, MAC, 1:12.57. 2, Higgs, Dedrie D,
WAVE-BA, 1:13.39. 3, Moncur *, Liya L, LSC, 1:16.33. 4, Sastre, Mia G, MAC,
1:16.56. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 1:16.85. 6, Farrington, Grace M, BSC,
1:18.24. 7, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:20.63. 8, Albury , Marissa L,
MAC, 1:21.07. 9, Richards , Ivana C, LSC, 1:21.96. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:22.36. 11, Moss *, Tamia T, AAC, 1:24.03. 12, Gibson, Alexia A,
ORCA, 1:24.38. 13, Simms, Monaye A, BSC, 1:26.42. 14, Blacquiere *, Mikayla,
AAC, 1:27.83. 15, Paul, Vanaj J, DSC, 1:29.48. 16, Higgs, Chyme D, BSC,
1:29.79. 17, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:31.17. 18, Roberts *, Erica N, MAC,
1:31.72.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Roy, Ishan A, MAC, 1:05.83. 2, Newry, Joshua K, FAC, 1:07.81. 3,
Thompson , Jake F, AAC, 1:08.30. 4, Reckley , Jared J, MAC, 1:08.38. 5,
Cooper, Elbert W, AAC, 1:10.89. 6, Williams *, Rondon L, AAC, 1:13.21. 7,
Longley, Sean K, BSC, 1:15.81. 8, Gray, Wellington X, MAC, 1:16.05.
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Newry, Joshua K, FAC, 1:09.74. 2, Roy, Ishan A, MAC,
1:10.75. 3, Reckley , Jared J, MAC, 1:10.88. 4, Williams , Rondon L, AAC,
1:11.66. 5, Thompson *, Jake F, AAC, 1:11.69. 6, Cooper, Elbert W, AAC,
1:12.55. 7, Gray, Wellington X, MAC, 1:13.41. 8, Longley, Sean K, BSC,
1:15.37. 9, Bowers, David E, AAC, 1:17.19. 10, Albury *, Noah C, MAC, 1:18.77.
11, Williams, Kristian B, WAVE-BA, 1:20.46.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Finals) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:07.57. 2, Campbell, Celia M, AAC,
1:08.78. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:11.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:14.84. 5, Eneas, GiGi S, BSC, 1:16.76. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:21.04.
7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:21.09. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:04.00. --,
McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:04.06.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Higgs *, Margaret A, UNAT, 1:08.84. 2, Campbell, Celia M,
AAC, 1:13.86. 3, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 1:15.41. 4, Taylor, Eliana A,
ORCA, 1:15.89. 5, Weech, Ariel T, AAC, 1:16.01. 6, Eneas, GiGi S, BSC,
1:16.32. 7, Newbold, Jolise J, ORCA, 1:19.10. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:20.00. 9, Trotman , Jazmine M, AAC, 1:20.05. 10, Knowles , Ryan R, MAC,
1:20.34. 11, Mortimer, Madison H, ORCA, 1:21.79. 12, Roberts, Dylan A, MAC,
1:21.94. 13, Wood, Sara A, BSC, 1:25.20. --, Cornell, Emily A, UNAT, X1:03.37.
--, McDonald, Maddie C, CS-FL, X1:03.69. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X1:07.45.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(A - Final) 1, Carey, Davante S, MAC, 59.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC, 59.72.
3, Morley, Peter G, MAC, 1:02.69. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:02.70. 5,
Lloyd, Keith J, MAC, 1:02.94. 6, Russell *, Tyler T, MAC, 1:03.20. 7, Roberts,
Joshua D, MAC, 1:04.01. 8, Moss, Armando N, AAC, 1:04.93.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
(Preliminaries) 1, Taylor, Lamar C, FAC, 1:02.91. 2, Lloyd, Keith J, MAC,
1:03.09. 3, Morley, Peter G, MAC, 1:03.38. 4, Roberts, Joshua D, MAC, 1:03.57.
5, Laing, Darren I, WAVE-BA, 1:03.90. 6, Carey, Davante S, MAC, 1:04.34. 7,
Moss, Armando N, AAC, 1:04.92. 8, Russell *, Tyler T, MAC, 1:05.43. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 1:05.58. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 1:05.69. 11, Mott
*, Kadin V, MAC, 1:11.14. 12, Thompson, Luke J, AAC, 1:13.23. 13, Lord, Jaylon
J, WAVE-BA, 1:15.20. 14, Sears, Taro C, AAC, 1:15.82. 15, McDonald, Gadville
L, MAC, 1:15.85. 16, Curtis, Jayden O, MAC, 1:17.28. 17, Miller, Melvin V,
BSC, 1:17.83.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Gibson , Saleste A, AAC, 2:50.40. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 2:53.53.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:02.52. 4, Martin , Tenay D, WAVE-BA, 3:04.35. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:11.23. 6, Julien *, Madyson C, BSC, 3:16.93. 7,
Mckenzie, Dndn F, MAC, 3:21.25. 8, Cuccurullo *, Isabella K, WAVE-BA, 3:21.31.
9, Ingraham , Dayna G, BSC, 3:28.15. 10, Robinson , Syria J, FAC, 3:30.04.
11, Knowles *, Taylor C, SWAT, 3:31.84. 12, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA,
3:33.21. 13, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 3:34.77. 14, Lim, Megan G, FAC,
3:38.85. 15, Cooper , Aryanna I, AAC, 3:41.98. 16, Mackey , Jayda T, Blue
Waves, 3:43.05. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 3:45.83. 18, Rousseau-Cox *,
Sofia C, LSC, 3:49.04. 19, Rademaker *, Emily I, LSC, 3:49.31. 20, Threadgill,
Jaylah N, LSC, 3:50.89. 21, Burrows *, Paityn G, MAC, 3:59.78. --, Hamilton,
Lenika, TCASC, X3:39.93.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 2:47.77. 2, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA,
2:47.93. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 3:03.22. 4, Singh *, David A, BSC,
3:07.36. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA, 3:08.51. 6, Cartwright , Makhai I, Blue
Waves, 3:12.37. 7, Russell, Trace K, MAC, 3:12.89. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:14.16. 9, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:18.78. 10, Rolle, Gerard
C, BSC, 3:19.71. 11, Theberge , Mateo A, MAC, 3:20.50. 12, Morada , Neil A,
DSC, 3:21.90. 13, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 3:26.67. 14, Pratt, Ta-naj
C, FAC, 3:33.35. 15, Moss, Ayden S, Mantas, 3:34.20. 16, Lloyd, Keiron I, MAC,
3:35.35. 17, Lightbourne, Nyhle A, Blue Waves, 3:39.88.
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Williamson, Zoe A, FAC, 2:32.79. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:38.21. 3,
Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 2:46.41. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA,
2:46.73. 5, George , Trinity S, Blue Waves, 2:57.79. 6, Rolle , Jordyn M,
MAC, 3:02.45. 7, Major, Kailee P, MAC, 3:03.21. 8, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA,
3:04.70. 9, Lewis, Isabelle H, MAC, 3:10.25. 10, Hall, Layanna S, FAC,
3:13.61. 11, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:14.99. 12, Gilbert , Madison R, BSC,
3:17.94. 13, Proffitt, Poppy Z, LSC, 3:23.92. 14, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
3:24.97. 15, Sands, Gianna K, MAC, 3:25.43. 16, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
3:26.09. 17, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:27.49. 18, Zatarain *, Alexia C, LSC,
3:32.99. 19, Carter *, Imani X, BSC, 3:36.88.
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
1, Bain *, Ayden T, FAC, 2:33.79. 2, Daniels, Maxwell P, MAC, 2:41.45. 3, Roy
*, Anish G, MAC, 2:41.64. 4, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 2:50.47. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 2:55.73. 6, Butler , Damari K, MAC, 2:56.93. 7, Johnson,
Kevin L, Blue Waves, 2:57.05. 8, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 2:57.13. 9,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 2:58.46. 10, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
3:06.13. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:09.59. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:11.06. 13, McKenzie, Kayden M, ORCA, 3:12.73. 14, Mendez *, Francisco C,
LSC, 3:13.82. 15, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:15.08. 16, Moss, Orion A, ORCA,
3:16.91. 17, Knowles, Shantero M, Mantas, 3:17.51. 18, Saunders, Najeh A, MAC,
3:18.02. 19, Carey, Nicholes E, FAC, 3:23.51. 20, Seligman *, Roy X, LSC,
3:29.64. --, Hamilton, Lenin, TCASC, X2:59.50.
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Knowles *, Leylah A, AAC, 2:22.26. 2, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA,
2:22.30. 2, Patton, Mia K, WAVE-BA, 2:22.30. 4, Sands, Giann D, MAC, 2:27.53.
5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 2:32.83. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
2:32.86. 7, Roberts, Logan S, MAC, 2:34.97. 8, Saidi *, Layla A, LSC, 2:35.30.
9, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:35.94. 10, Cowan, Teeann J, ORCA,
2:37.09. 11, Clarke, Alia O, MAC, 2:37.98. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA,
2:40.77. 13, Tuinman , Chloe I, LSC, 2:43.26. 14, Theberge , Elle A, MAC,
2:43.58. 15, Bertoldo *, Giada I, MAC, 2:45.16. 16, Campbell, Marliyah A, MAC,
2:46.10. 17, Albury *, Addison E, MAC, 2:46.36. 18, Delson, Arianna S, ORCA,
2:51.60. 19, Pritchard *, Erin M, MAC, 2:53.63. 20, Dean, Olivia S, MAC,
2:56.33. 21, Flores, Vernice F, FAC, 2:58.31. 22, Lawrence, Gabrielle B,
WAVE-BA, 2:58.78. 23, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 3:00.80. 24, Martin, Jai
A, WAVE-BA, 3:01.32. 25, Rolle, Chloe C, BSC, 3:02.14. 26, Barr *, Khalilah C,
BSC, 3:05.76. 27, Miller, Maya C, AAC, 3:08.81.
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:12.22. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 2:22.69. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:23.75. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:23.89. 4,
Ferguson, Caleb T, AAC, 2:23.89. 6, Feaste *, William W, MAC, 2:27.38. 7,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:27.60. 8, Roy, David X, AAC, 2:33.52. 9,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 2:36.01. 10, Mott, Koen M, MAC, 2:36.03. 11,
Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 2:36.60. 12, Kemp, Aidan J, DSC, 2:40.01. 13,
Miller, Matthew H, BSC, 2:40.11. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 2:42.86. 15,
Major, Dayyan J, DSC, 2:44.77. 16, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 2:47.59. 17,
Cheetham , Jordan P, MAC, 2:49.23. 18, Ellis , Isaiah E, DSC, 2:50.07. 19,
Knowles, Reginald D, WAVE-BA, 2:51.43. 20, Wells *, Cherkadin C, MAC, 2:51.97.
21, Sealy *, Kieran A, BSC, 2:52.99. 22, Thompson, Matthew D, Mantas, 2:56.16.
23, Bastian, Cairo T, AAC, 2:56.27. 24, Butler *, Daunte C, MAC, 2:56.37. 25,
Adderley, Tyler A, BSC, 2:57.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:09.33. 2, Mizell, Delaney L, LSC,
2:16.56. 3, Singh , Sarah E, BSC, 2:18.54. 4, Lundy , Rachel L, MAC,
2:19.40. 5, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 2:20.24. 6, Farrington, Grace M, BSC,
2:21.60. 7, Gibson , Salene P, AAC, 2:22.38. 8, Roy , Alyssa X, AAC,
2:24.38. 9, Haines , Madison S, LSC, 2:26.66. 10, Styles , Philena P, AAC,
2:30.26. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 2:31.15. 12, Fernander *, Dalisha C,
FAC, 2:33.47. 13, Richards *, Ivana C, LSC, 2:39.77. 14, Fernander, Darrienne
C, FAC, 2:43.87. 15, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 2:45.18. 16, Paul, Vanaj J,
DSC, 3:00.59. 17, Major, Monae R, AAC, 3:01.89.
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:06.96. 2, Thompson , Jake F, AAC, 2:08.30.
3, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 2:11.83. 4, Roy, Ishan A, MAC, 2:12.26. 5,
Archer, Ethan E, MAC, 2:14.23. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:15.07. 7, Roach *,
Noah F, MAC, 2:16.26. 8, Barr , Jack C, BSC, 2:18.48. 9, Bosland , Msanaa A,
BSC, 2:18.73. 10, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:19.03. 11, Williams *, Rondon L,
AAC, 2:19.93. 12, Dean, Joshua B, Blue Waves, 2:20.84. 13, Adderley, Brian J,
BSC, 2:22.62. 14, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:23.30. 15, Richford, Adam D, AAC,
2:23.99. 16, Beneby, Dominic C, Mantas, 2:24.26. 17, Albury *, Noah C, MAC,
2:25.30. 18, Eccleston , Anthony A, AAC, 2:28.82. 19, Kiesselbach , Niklas
M, LSC, 2:28.84. 20, Bowers, David E, AAC, 2:30.01. 21, Butler *, Asa C, BSC,
2:30.52. 22, David *, Damani M, DSC, 2:31.07.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Evans , Joanna L, UNAT, 2:01.55. 2, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 2:14.88.
3, MacPhail *, Anya I, MAC, 2:16.17. 4, Eneas, GiGi S, BSC, 2:23.32. 5,
Albury, Kaliyah G, MAC, 2:25.43. 6, Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:25.57. 7,
Mortimer, Madison H, ORCA, 2:25.83. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 2:30.01. 9,
Longley, Sian C, BSC, 2:30.20. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 2:33.15. 11,
Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 2:35.62. 12, Evans, Aaleyah S, MAC, 2:38.68. --,
Cornell, Emily A, UNAT, X2:05.12. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X2:16.74. --, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:25.73.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
1, Kerr, Kohen K, MAC, 1:57.99. 2, Thompson *, Luke K C, AAC, 2:00.03. 3,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 2:01.28. 4, Laing, Darren I, WAVE-BA, 2:02.40. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 2:03.10. 6, Murray, Joshua M, MAC, 2:04.48. 7,
Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 2:05.24. 8, Walcott, Andre A, MAC, 2:06.22.
9, Roy, Yvann X, AAC, 2:06.54. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:10.41. 11,
Jolly, Ricardo E, AAC, 2:10.47. 12, Wood, Ralph III V, BSC, 2:11.06. 13,
Ferguson, Rommel A, FAC, 2:11.47. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 2:11.76.
15, Roach *, Jacob L, MAC, 2:11.80. 16, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 2:13.08. 17,
Colebrooke, Kailen D, AAC, 2:13.47. 18, Lundy, Benjamin J, MAC, 2:14.81. 19,
Mott *, Kadin V, MAC, 2:15.94. 20, Bowers, Thomas M, AAC, 2:17.21. 21, Sears,
Taro C, AAC, 2:17.90. 22, Bain, Christopher R, MAC, 2:18.54. 23, Smith,
Alexander J, WAVE-BA, 2:19.14. 24, Turnquest, Alexander B, Mantas, 2:26.39.
--, Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X2:21.36.
Girls 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12,
Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11), 5:17.55. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs, Rhanishka R 12,
Rolle, Chloe C 11), 5:18.29. 3, Mako Aquatics Club 'A' (Clarke, Alia O 11,
Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Sands, Giann D 12),
5:20.22. 4, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain , Isabelle C 12, Saidi ,
Layla A 12, Cargill , Jayla T 12, Tuinman , Chloe I 12), 5:23.70. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Martin, Jai A 11, Norville-Smith,
Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 5:28.47. 6, Team Orca 'A' (Delson, Arianna
S 12, Rolle, Gabrielle L 11, Cowan, Teeann J 11, Grant, Dasia A 11), 6:11.53.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Bertoldo *, Giada I 11, Pratt, Adriel A 11,
Theberge *, Elle A 11, Dean, Olivia S 11), X6:05.63. --, Sea Waves Aquatic
Team 'A' (Bowe , Taliyah A 11, Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Knowles,
Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11), DQ.
Boys 11-12 400 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 4:46.66. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W
12), 4:49.27. 3, Alpha Aquatics 'A' (Roy, David X 11, Charles *, Jarrod J 11,
Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 4:58.00. 4, Barracuda Swim
Club 'A' (Miller, Matthew H 11, Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12,
Sealy *, Kieran A 12), 5:31.08. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J
12, Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12), 5:43.11.
--, Mako Aquatics Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11, Mott, Koen M 12), X5:30.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 4:50.36. 2, Alpha Aquatics 'A' (Gibson *,
Salene P 14, Roy *, Alyssa X 13, Thompson , Zaylie-Elizabeth P 14, Styles ,
Philena P 14), 5:01.91. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards *, Ivana C 13,
Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L 14), 5:12.48.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Farrington, Grace M 13, Cuffy-Bethel *, Devin R
13, Singh *, Sarah E 13, Simms, Monaye A 14), 5:14.26. --, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 4:21.82. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 4:36.44. 3, Alpha Aquatics 'A' (Williams *, Rondon L 13,
Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Thompson , Jake F 14), 4:39.68. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Prince , Hodari E 13, Knowles , Reis P 14, Bosland
*, Msanaa A 13, Carey, Christian B 13), 4:46.09. 5, Blue Waves Swim Club 'A'
(Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J 14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell
L 13), 5:40.94.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Weech, Ariel T 27, Stamp,
Virginia A 17, Trotman *, Jazmine M 16), 4:50.40. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(MacPhail *, Anya I 16, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury,
Kaliyah G 16), 4:53.36. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15,
Nesbitt, Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 4:55.92. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley, Sian C 18, Slatter,
Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 4:57.94. 5, Team Orca 'A' (Taylor,
Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer, Madison H
15), 5:03.49. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Finks, Maddie G 19,
Hsu, Helen 21, Freimann, Jessica S 19, Musleh, Lydia A 21), XDQ.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Russell *, Tyler T 18, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 3:58.82. 2, Barracuda Swim Club 'A' (Wood,
Ralph III V 16, Bastian *, Izaak Z 17, Fernander, N'Nhyn M 20, Lockhart, Kevon
D 16), 3:59.11. 3, Alpha Aquatics 'A' (Thompson , Luke K C 17, Thompson ,
Mark-Anthony W 16, Thompson, Luke J 17, Roy, Yvann X 17), 4:12.07. 4, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E 18, Lopez, Shimon A
17, Lord, Jaylon J 15), 4:15.53. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G
17, Walcott, Andre A 17, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X4:06.60.
Girls 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 2:57.85. 2, Higgs *, Kyana D, BSC,
2:58.85. 3, Culmer-Mackey *, Sienna A, AAC, 3:03.07. 4, Knowles, Anjaleah B,
SWAT, 3:15.91. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 3:25.03. 6, Barr *, Khalilah C, BSC,
3:41.25.
Boys 11-12 200 LC Meter Butterfly
1, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 2:35.56. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
2:36.54. 3, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 2:51.26. 4, Moncur III *, Tre L, LSC,
2:58.19. 5, Feaste , William W, MAC, 3:02.47. 6, Albury , Kyle A, BSC,
3:07.12. 7, Moncur *, Ayrton G, MAC, 3:08.93.
Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Lundy , Rachel L, MAC, 2:47.15. 2, Haines , Madison S, LSC, 2:53.27. 3,
Singh *, Sarah E, BSC, 2:58.50. 4, Jimenez, Jada A, MAC, 3:10.02.
Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 2:12.61. 2, Reckley , Jared J, MAC, 2:29.35.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:33.49. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.37. 5,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 2:38.72. 6, Thompson *, Jake F, AAC, 2:41.80. 7,
Gray, Wellington X, MAC, 2:42.11. 8, Kemp *, Yohancy S, AAC, 2:42.20.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Cabral *, Katelyn H, WAVE-BA, 2:40.20. 2, Slatter, Katherine M, BSC,
2:42.07. 3, Newbold, Jolise J, ORCA, 2:50.14. 4, Roberts, Dylan A, MAC,
3:00.76. 5, Bethel, Kyla L, MAC, 3:07.98. 6, Albury, Kaliyah G, MAC, 3:08.91.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
1, Pinder *, Ian X, MAC, 2:11.81. 2, Lloyd, Keith J, MAC, 2:15.61. 3, Walcott,
Andre A, MAC, 2:19.58. 4, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.78. 5, Thompson, Luke
J, AAC, 2:37.57.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Julien *, Madyson C, BSC, 48.75. 2, Threadgill, Jaylah N, LSC,
50.25. 3, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 52.00. 4, Knowles , Taylor C,
SWAT, 53.20. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 53.32. 6, Donaldson, Samirah E,
Mantas, 53.36. 7, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC, 53.77. 8, Gibson ,
Saleste A, AAC, 55.22.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Saunders, Kimaya S, FAC, 49.11. 2, Julien *, Madyson C,
BSC, 49.55. 3, Threadgill, Jaylah N, LSC, 51.25. 4, Cuccurullo *, Isabella K,
WAVE-BA, 52.49. 5, Ferguson, Alissa A, BSC, 52.77. 6, Gibson *, Saleste A,
AAC, 53.72. 7, Knowles , Taylor C, SWAT, 53.86. 8, Clarke , Christin-Alyssa
C, BSC, 54.58. 9, Donaldson, Samirah E, Mantas, 54.88. 10, Martin *, Tenay D,
WAVE-BA, 55.11. 11, Mackey , Jayda T, Blue Waves, 55.55. 12, Isaacs , Siann
E, AAC, 55.88. 13, Dames *, Khori M, BSC, 56.29. 14, Mitchell, Helsinki E,
WAVE-BA, 56.50. 15, Robinson *, Syria J, FAC, 57.08. 16, Mckenzie, Dndn F,
MAC, 57.30. 17, Lim, Megan G, FAC, 58.56. 18, George *, Delia C, WAVE-BA,
58.61. 19, Smith *, Skyler Y, WAVE-BA, 58.62. 20, Smith, Chrislynn T, BSC,
59.16. 21, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 59.52. 22, Ingraham , Dayna G, BSC,
59.74. 23, Cooper , Aryanna I, AAC, 1:00.35. 24, Laslop , Ellie R, AAC,
1:00.81. 25, Seymour, Tiah X, Mantas, 1:01.55. 26, Rahming *, Khloe M, BSC,
1:02.92. 27, Albury *, Gillian C, MAC, 1:03.17. 28, Bostwick, Meryl W, BSC,
1:03.50. 29, Pinder, Nyah S, MAC, 1:04.16. 30, Pratt *, Noel S, BSC, 1:04.74.
31, Daxon , Laurel M, DSC, 1:05.46. 32, Rademaker , Emily I, LSC, 1:05.60.
33, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:05.82. 34, Seymour, Kaleah R, FAC, 1:08.44.
35, Pinder, Morgan M, MAC, 1:11.45. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X58.21.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 47.14. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
47.38. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 49.42. 4, Smith, Jayden K, Mantas, 49.70. 5,
Russell, Trace K, MAC, 49.86. 6, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 50.77. 7,
Morada *, Neil A, DSC, 52.45. 8, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.55.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 46.64. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 47.07. 3, Rolle, Gerard C, BSC, 48.84. 4, Russell, Trace K, MAC, 49.55.
5, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 51.22. 6, Cartwright , Makhai I, Blue Waves,
51.35. 7, Smith, Jayden K, Mantas, 51.57. 8, Morada *, Neil A, DSC, 52.56. 9,
Williams *, Kaylan K, WAVE-BA, 53.33. 10, Salting, Messi B, WAVE-BA, 53.51.
11, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 53.75. 12, Moss, Ayden S, Mantas, 55.12. 13,
Bonamy, Mason A, Mantas, 55.47. 14, Moncur *, Ayriel J, MAC, 1:03.53.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 39.78. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
41.54. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 45.09. 4, Smith, Chelsea N, Mantas,
46.89. 5, George *, Trinity S, Blue Waves, 48.02. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.26. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 49.36. 8, Bournas, Issa L, LSC,
51.13.
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 40.86. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 42.55. 3, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 43.36. 4, George *, Trinity S, Blue
Waves, 47.34. 5, Smith, Chelsea N, Mantas, 47.39. 6, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 48.06. 7, Zatarain *, Alexia C, LSC, 48.87. 8, Bournas, Issa L, LSC,
49.33. 9, Pratt , Trinity C, BSC, 49.96. 10, Carey , Nastasia A, AAC, 50.03.
11, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 50.09. 12, Gilbert *, Madison R, BSC, 51.21.
13, Barnes *, Sanaa Z, BSC, 51.88. 14, Hall, Layanna S, FAC, 52.18. 15, Murray
*, Alanna T, MAC, 52.56. 16, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 52.57. 17,
Bastian *, Raine W, AAC, 53.46. 18, Lewis, Isabelle H, MAC, 55.26. 19, Sands,
Gianna K, MAC, 55.56. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC, 55.64. 21, Major, Kailee
P, MAC, 56.09. 22, Carey *, Nakeisha A, AAC, 56.51. 23, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 57.49. 24, Pickstock, Zahran K, ORCA, 58.80. 25, Lynes, Bharti S, Blue
Waves, 59.60.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.46. 2, Bain *, Ayden T, FAC,
41.28. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.27. 4, Duncombe *, Tre X, BSC, 45.21. 5,
Hall, Kai G, BSC, 46.95. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 47.62. 7, Fox ,
Michael A, BSC, 47.96. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 51.45.
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 38.38. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 40.82. 3, Farrington, Will B, BSC, 43.14. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
45.30. 5, Hall, Kai G, BSC, 46.54. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 46.74.
7, Fox *, Michael A, BSC, 47.82. 8, Seymour, Braeden K, Mantas, 49.62. 9,
Simmons , Dijon M, Blue Waves, 49.79. 10, Laslop , Victor J, Mantas, 51.89.
11, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 52.50. 12, Knowles *, Noah S, WAVE-BA,
52.62. 13, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 52.89. 14, Armbrister, Tamar A,
ORCA, 53.63. 15, Mendez *, Francisco C, LSC, 53.98. 16, Saunders, Najeh A,
MAC, 54.77. 17, Carey, Nicholes E, FAC, 55.10. 18, Rigby *, Zayne M, MAC,
55.27.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.19. 2, Fox *, Maria A, BSC, 39.37. 3,
Saidi , Layla A, LSC, 40.01. 4, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 40.10. 5,
Fiaux , Elina A, AAC, 41.67. 6, Pratt, Adriel A, MAC, 43.43. 7, Pritchard ,
Erin M, MAC, 43.96. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.16.
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 36.78. 2, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 39.38. 3, Fox , Maria A, BSC, 40.57. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 40.59. 5, Fiaux , Elina A, AAC, 41.80. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
42.83. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 43.69. 8, Tuinman *, Chloe I, LSC, 45.08. 9,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 45.28. 10, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
45.35. 11, McPhee *, Arielle J, BSC, 45.46. 12, Rolle, Chloe C, BSC, 46.33.
13, Albury *, Addison E, MAC, 46.65. 14, Flores, Vernice F, FAC, 47.10. 15,
Martin, Jai A, WAVE-BA, 47.28. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden C, SWAT, 47.35. 17,
Grant, Dasia A, ORCA, 48.17. 18, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 48.24. 19, Arthur
, Royal J, FAC, 48.66. 20, George , Teryl O, Blue Waves, 49.05. 21, Miller,
Maya C, AAC, 49.18. 22, Watson, Molly P, LSC, 49.79. 23, Jean Louis, Vashti I,
ORCA, 54.72.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 35.57. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 35.69.
3, Wells, Caden A, MAC, 36.15. 4, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.69. 5, Moncur
*, Ayrton G, MAC, 39.12. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.34. 7, Simms, Matthias A,
BSC, 42.55. 8, Bartlett *, Mikhail A, MAC, 43.42.
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bonamy, Amauri E, MAC, 36.11. 2, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
36.57. 3, Charles *, Jarrod J, AAC, 36.68. 4, Wells, Caden A, MAC, 37.02. 5,
Moncur *, Ayrton G, MAC, 39.15. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 39.27. 7, Simms,
Matthias A, BSC, 41.44. 8, Bartlett , Mikhail A, MAC, 41.51. 9, Cordova ,
Ragh E, DSC, 42.63. 10, Adderley, Tyler A, BSC, 42.64. 11, Bastian, Cairo T,
AAC, 42.97. 12, Sealy *, Kieran A, BSC, 43.84. 13, Fountain, Tafari E,
WAVE-BA, 43.86. 14, Mott, Koen M, MAC, 44.71. 15, Storr *, Kaidin A, BSC,
45.25. 16, Cheetham *, Jordan P, MAC, 45.83.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 37.67. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
37.71. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.27. 4, Moncur *, Liya L, LSC, 39.13. 5,
Jimenez, Jada A, MAC, 39.24. 6, Roy , Alyssa X, AAC, 39.95. 7, Styles ,
Philena P, AAC, 40.10. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 40.87.
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 37.31. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 38.50. 3, Gibson, Alexia A, ORCA, 38.87. 4, Roy *, Alyssa X, AAC,
39.43. 5, Moncur , Liya L, LSC, 39.66. 6, Styles , Philena P, AAC, 40.41. 7,
Jimenez, Jada A, MAC, 41.02. 8, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 41.17. 9, Moss *,
Tamia T, AAC, 41.55. 10, Higgs, Chyme D, BSC, 42.65. 11, Mitchell *, Aerial S,
WAVE-BA, 43.53. 12, Roberts *, Erica N, MAC, 44.20. 13, Fernander, Darrienne
C, FAC, 45.54. 14, Green, Shatavion S, FAC, 45.80. 15, Major, Monae R, AAC,
46.37. 16, Rahming, Dreanna A, Blue Waves, 48.24. 17, Moxey, Kaile B, BSC,
51.77.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 30.76. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 31.37. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 33.56. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
33.85. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 34.07. 6, Archer, Ethan E, MAC, 35.36. 7,
Carey, Christian B, BSC, 36.32. 8, Adderley, Brian J, BSC, 36.64.
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson III , Erald C, MAC, 32.99. 2, Forbes , Nigel J,
WAVE-BA, 33.87. 3, Knowles *, Reis P, BSC, 34.05. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 34.91. 5, Dam *, Brayden J, MAC, 36.19. 6, Adderley, Brian J, BSC,
36.24. 7, Archer, Ethan E, MAC, 36.34. 8, Carey, Christian B, BSC, 36.81. 9,
Dean, Joshua B, Blue Waves, 37.29. 10, Roach *, Noah F, MAC, 37.50. 11,
Cooper, Elbert W, AAC, 37.90. 12, Eccleston *, Anthony A, AAC, 38.36. 13,
Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 38.45. 14, Hall, Amari C, WAVE-BA, 38.83. 15,
Tucker, Anwar J, Blue Waves, 40.09. 16, Hall, Ayden S, FAC, 41.08. 17, Major,
Lawson J, AAC, 41.23.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.06. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
33.58. 3, Morley, Laura J, MAC, 33.62. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.90. 5,
Longley, Sian C, BSC, 36.16. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.90. 7, Slatter,
Katherine M, BSC, 37.51. 8, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 38.68. --, Purnell,
Natalie E, CS-FL, X33.41.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 33.00. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 33.85. 3, Hepburn, Jamilah R, MAC, 34.56. 4, Morley, Laura J, MAC,
35.95. 5, Longley, Sian C, BSC, 36.59. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA, 36.89. 7,
Slatter, Katherine M, BSC, 37.72. 8, Weech, Ariel T, AAC, 38.14. 9, Nesbitt,
Bri N, WAVE-BA, 38.82. 10, Stamp, Virginia A, AAC, 38.99. 11, Martin *,
Tenniya D, WAVE-BA, 45.43. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X35.22.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(A - Final) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.98. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.41. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.65. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
30.82. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.14. 6, Murray, Joshua M, MAC, 32.21. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 32.50. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 32.69. --,
March, Christian M, The Paq-FG, X29.07. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.09.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 28.83. 2, Stubbs , Kierro M, MAC,
30.25. 3, Russell , Tyler T, MAC, 30.97. 4, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
31.38. 5, Walcott, Andre A, MAC, 31.83. 5, Neely, Shawn W, ORCA, 31.83. 7,
Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 31.89. 8, Murray, Joshua M, MAC, 32.20. 9, Lopez,
Shimon A, WAVE-BA, 32.22. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 33.22. 11, Roy, Yvann
X, AAC, 33.52. 12, Pinder *, Ian X, MAC, 33.59. 13, Moxey, Ethan E, FAC,
34.14. 14, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 34.25. 15, Jolly, Ricardo E, AAC,
34.45. 16, Roberts, Joshua D, MAC, 34.63. 17, Colebrooke, Kailen D, AAC,
35.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 36.35. 19, Roach *, Jacob L, MAC,
37.20. 20, Hall *, Landon D, BSC, 37.80. 21, Smith, Alexander J, WAVE-BA,
37.98. 22, Miller, Benjamin R, FAC, 38.18. 23, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
39.05. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X29.28. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X29.41.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:18.22. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
1:22.57. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:25.35. 4, Julien , Madyson C, BSC,
1:26.30. 5, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 1:26.95. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:27.58. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.12. 8, Robinson *, Syria J, FAC,
1:31.24.
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 1:20.41. 2, Smith , Skyler Y,
WAVE-BA, 1:24.69. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 1:27.01. 4, Robinson , Syria J,
FAC, 1:27.42. 5, Julien *, Madyson C, BSC, 1:28.25. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC,
1:29.44. 7, Ferguson, Alissa A, BSC, 1:30.07. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA,
1:30.10. 9, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 1:34.84. 10, Ingraham , Dayna
G, BSC, 1:35.13. 11, Knowles , Taylor C, SWAT, 1:39.06. 12, Mackey , Jayda
T, Blue Waves, 1:39.70. 13, Cooper *, Aryanna I, AAC, 1:40.82. 14, Evans,
Anneka X, DSC, 1:43.02. 15, Clarke *, Christin-Alyssa C, BSC, 1:43.14. 16,
Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC, 1:46.32. 17, Saunders, Kimaya S, FAC, 1:46.36.
18, Lim, Megan G, FAC, 1:47.06. 19, Threadgill, Jaylah N, LSC, 1:47.11. 20,
George , Delia C, WAVE-BA, 1:48.28. 21, Laslop , Ellie R, AAC, 1:48.60. 22,
Rademaker *, Emily I, LSC, 1:48.70. 23, Fox, Madison E, AAC, 1:48.97. 24,
Smith, Chrislynn T, BSC, 1:49.18. 25, Donaldson, Samirah E, Mantas, 1:51.72.
26, Albury *, Gillian C, MAC, 1:52.38. 27, Pinder, Nyah S, MAC, 1:54.00. 28,
Bostwick, Meryl W, BSC, 1:56.05. 29, Burrows *, Paityn G, MAC, 1:56.48. 30,
Rodgers, Hailey G, MAC, 1:57.31. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X1:44.19.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 1:17.73. 2, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 1:18.28. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:22.47. 4, Russell,
Trace K, MAC, 1:26.33. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 1:26.38. 6,
Lewis , Liam E, WAVE-BA, 1:29.05. 7, Theberge , Mateo A, MAC, 1:29.90. 8,
Pickstock *, Jaishon R, FAC, 1:30.86.
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 1:19.42. 2, Williams ,
Kaylan K, WAVE-BA, 1:22.96. 3, Joseph, Christon A, Blue Waves, 1:24.16. 4,
Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 1:26.25. 5, Lewis , Liam E, WAVE-BA,
1:26.54. 6, Russell, Trace K, MAC, 1:27.40. 7, Theberge *, Mateo A, MAC,
1:30.66. 8, Pickstock , Jaishon R, FAC, 1:32.10. 9, Murray , Alexander J,
MAC, 1:32.23. 10, Rolle, Gerard C, BSC, 1:32.74. 11, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 1:32.77. 12, Pratt, Ta-naj C, FAC, 1:32.89. 13, Moss, Ayden S,
Mantas, 1:32.92. 14, Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 1:33.46. 15, Lloyd,
Keiron I, MAC, 1:35.33. 16, Morada *, Neil A, DSC, 1:35.84. 17, Davis, Malik
A, MAC, 1:38.62. 18, Smith, Jayden K, Mantas, 1:43.47. 19, Lightbourne, Nyhle
A, Blue Waves, 1:44.91. 20, Saunders *, Travonte I, FAC, 1:45.35. 21, Wright
*, Issac S, MAC, 1:45.48. 22, Moncur , Ayriel J, MAC, 1:48.18. --, Singh ,
David A, BSC, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Williamson, Zoe A, FAC, 1:07.67. 2, Daniel, Passion T, WAVE-BA,
1:08.23. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 1:11.71. 4, Ward , Rayven H, MAC,
1:12.23. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.12. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.78. 7, George , Trinity S, Blue Waves, 1:18.02. 8, Smith , Adaiah
T, WAVE-BA, 1:18.15.
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 1:11.41. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 1:11.95. 3, Ward , Rayven H, MAC, 1:13.33. 4, Carey , Nakeisha A, AAC,
1:13.63. 5, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 1:16.67. 6, Rolle *, Jordyn M,
MAC, 1:17.44. 7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 1:19.26. 8, George , Trinity S,
Blue Waves, 1:20.49. 9, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 1:25.33. 10, Bain, Quiana
L, Blue Waves, 1:25.98. 11, Major, Kailee P, MAC, 1:27.34. 12, Hall, Layanna
S, FAC, 1:27.78. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 1:28.98. 14, Proffitt, Poppy Z,
LSC, 1:29.43. 15, Lewis, Isabelle H, MAC, 1:29.69. 16, Barnes *, Sanaa Z, BSC,
1:30.31. 17, Carey *, Nastasia A, AAC, 1:31.30. 18, Burrows, Allyssa E, ORCA,
1:33.56. 19, Sands, Gianna K, MAC, 1:33.84. 20, Prince *, Nia-Ishia C, BSC,
1:34.39. 21, Carter , Imani X, BSC, 1:35.15. 22, Gilbert , Madison R, BSC,
1:36.10. 23, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:36.39. 24, Rolle *, Alyanna L, BSC,
1:36.89. 25, Taylor *, Kylah X, BSC, 1:37.51. 26, Rolle, Kai M, AAC, 1:39.68.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:08.14. 2, Bain , Ayden T, FAC,
1:10.41. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:12.18. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 1:13.00.
5, Knowles *, Noah S, WAVE-BA, 1:17.25. 6, Johnson, Kevin L, Blue Waves,
1:18.94. 7, Parker *, Dylan A, WAVE-BA, 1:22.41. 8, Johnson, Tahje D, Blue
Waves, 1:23.95.
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 1:09.78. 2, Bain , Ayden T,
FAC, 1:12.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 1:13.36. 4, Daniels, Maxwell P, MAC,
1:13.86. 5, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 1:17.33. 6, Parker , Dylan A,
WAVE-BA, 1:19.75. 7, Johnson, Kevin L, Blue Waves, 1:19.98. 8, Johnson, Tahje
D, Blue Waves, 1:20.07. 9, Butler , Damari K, MAC, 1:20.33. 10, Rollins ,
Aiden V, Blue Waves, 1:20.40. 11, Bethell, Daniel N, MAC, 1:24.84. 12, Mendez
, Francisco C, LSC, 1:25.07. 13, Burrows , Keron D, BSC, 1:25.73. 14, Laslop
*, Victor J, Mantas, 1:26.36. 15, Moss, Orion A, ORCA, 1:27.92. 16, Knowles,
Shantero M, Mantas, 1:29.07. 17, Rigby *, Zayne M, MAC, 1:29.94. 18, Rolle,
Deangelo B, MAC, 1:30.12. 19, Saunders, Najeh A, MAC, 1:30.18. 20, Carey,
Nicholes E, FAC, 1:30.79. 21, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:32.46. 22,
Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:33.04. 23, Seligman *, Roy X, LSC,
1:33.25. 24, Peet, Caleb I, MAC, 1:33.46. 25, Hicks *, Keagan K, MAC, 1:34.12.
26, Saunders, Myles A, MAC, 1:34.47. 27, Hall, Kai G, BSC, 1:39.97. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X1:20.09. --, McKenzie, Kayden M, ORCA, DQ.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Knowles *, Leylah A, AAC, 1:04.50. 2, Sands, Giann D, MAC,
1:04.62. 3, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:05.87. 4, Patton, Mia K,
WAVE-BA, 1:06.91. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 1:07.79. 6, Cargill ,
Jayla T, LSC, 1:08.50. 7, Roberts, Logan S, MAC, 1:11.13. 8, Adderley *, Tia-
Isabella J, MAC, 1:11.64.
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 1:05.85. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
1:06.61. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 1:07.49. 4, Cargill *, Jayla T, LSC,
1:08.72. 5, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 1:09.79. 6, Culmer-Mackey *,
Sienna A, AAC, 1:09.86. 7, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 1:10.29. 8,
Roberts, Logan S, MAC, 1:10.79. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 1:11.19. 10,
Johnson, Bianca N, AAC, 1:12.17. 11, Bowe *, Taliyah A, SWAT, 1:12.51. 12,
Tuinman *, Chloe I, LSC, 1:12.90. 13, Delson, Arianna S, ORCA, 1:13.35. 14,
Clarke, Alia O, MAC, 1:15.14. 15, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 1:15.22. 16,
Fiaux *, Elina A, AAC, 1:15.31. 17, Campbell, Marliyah A, MAC, 1:16.96. 18,
Deane, Jada E, WAVE-BA, 1:18.75. 19, Dean, Olivia S, MAC, 1:19.38. 20,
Bridgewater *, Lauren J, BSC, 1:21.08. 21, Flores, Vernice F, FAC, 1:21.23.
22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:21.53. 23, Pratt, Adriel A, MAC, 1:21.62. 24,
Miller, Maya C, AAC, 1:22.19. 25, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:24.07. 26, McPhee
*, Arielle J, BSC, 1:26.00. 27, Brooks, Shianne L, Blue Waves, 1:26.34. 28,
Deane, Erica J, WAVE-BA, 1:26.60.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 56.01. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
57.55. 3, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:03.09. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
1:03.55. 5, Munnings, Mateo H, Mantas, 1:06.37. 6, Pinder, Ethan J, WAVE-BA,
1:06.59. 7, Feaste , William W, MAC, 1:06.71. 8, Albury , Kyle A, BSC,
1:09.95.
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 58.85. 2, Ferguson, Tristin K,
MAC, 1:04.60. 2, Ferguson, Caleb T, AAC, 1:04.60. 4, Ferguson III *, Daniel H,
AAC, 1:05.03. 5, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:06.53. 6, Munnings, Mateo H,
Mantas, 1:07.22. 7, Feaste , William W, MAC, 1:07.48. 8, Albury , Kyle A,
BSC, 1:09.65. 9, Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 1:10.16. 10, Mott, Koen M, MAC,
1:10.40. 11, Roy, David X, AAC, 1:12.27. 12, Major, Dayyan J, DSC, 1:13.25.
13, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:13.36. 14, Miller, Matthew H, BSC, 1:14.12.
15, Darville , Caellum T, AAC, 1:14.41. 16, Ellis , Isaiah E, DSC, 1:16.17.
17, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 1:16.34. 18, Stuart, Jaron W, BSC, 1:17.16.
19, Butler *, Daunte C, MAC, 1:17.72. 20, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 1:18.01.
21, Sealy , Kieran A, BSC, 1:18.14. 22, Wells , Cherkadin C, MAC, 1:19.78.
23, Adderley, Tyler A, BSC, 1:20.27. 24, Thompson, Matthew D, Mantas, 1:20.34.
25, Storr *, Kaidin A, BSC, 1:22.16. 26, Bastian, Cairo T, AAC, 1:23.59. 27,
Johnson *, Taeden A, Blue Waves, 1:25.07.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 59.39. 2, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P,
AAC, 59.92. 3, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 1:01.61. 4, Lundy *, Rachel L, MAC,
1:02.96. 5, Singh , Sarah E, BSC, 1:03.03. 6, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC,
1:03.57. 7, Sastre, Mia G, MAC, 1:04.42. 8, Roy *, Alyssa X, AAC, 1:06.09.
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:01.97. 2, Thompson *,
Zaylie-Elizabeth P, AAC, 1:02.72. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 1:03.40. 4,
Sastre, Mia G, MAC, 1:03.50. 5, Singh *, Sarah E, BSC, 1:03.67. 6, Higgs,
Dedrie D, WAVE-BA, 1:04.02. 7, Cuffy-Bethel *, Devin R, BSC, 1:04.13. 8, Roy
, Alyssa X, AAC, 1:04.71. 9, Gibson , Salene P, AAC, 1:04.98. 10, Fernander
, Dalisha C, FAC, 1:07.15. 11, Styles , Philena P, AAC, 1:09.10. 12, Haines
*, Madison S, LSC, 1:09.19. 13, Stubbs, Courtney M, AAC, 1:09.63. 14, Mitchell
*, Aerial S, WAVE-BA, 1:09.87. 15, Gibson, Alexia A, ORCA, 1:11.99. 16,
Richards , Ivana C, LSC, 1:12.11. 17, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 1:12.50.
18, Roberts *, Erica N, MAC, 1:14.11. 19, Percentie, Angel C, WAVE-BA,
1:14.30. 20, Moss *, Tamia T, AAC, 1:14.32. 21, Fernander, Darrienne C, FAC,
1:14.70. 22, Quant, Arriel N, WAVE-BA, 1:16.83. 23, Higgs, Chyme D, BSC,
1:16.85. 24, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 1:18.38. 25, Simms, Monaye A, BSC,
1:19.06. 26, Paul, Vanaj J, DSC, 1:19.77. 27, Major, Monae R, AAC, 1:23.34.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 55.46. 2, Roy, Ishan A, MAC, 58.12. 3,
Thompson III , Erald C, MAC, 58.39. 4, Dam , Brayden J, MAC, 58.58. 5,
Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.15. 6, Dean, Joshua B, Blue Waves, 59.94. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 1:00.93. 8, Roach *, Noah F, MAC, 1:01.98.
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 59.54. 2, Thompson III *, Erald
C, MAC, 1:00.43. 3, Archer, Ethan E, MAC, 1:00.60. 4, Dam *, Brayden J, MAC,
1:00.62. 5, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:00.75. 6, Roach *, Noah F, MAC,
1:01.49. 7, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 1:01.62. 8, Roy, Ishan A, MAC,
1:02.16. 9, Smith, Ocean S, WAVE-BA, 1:02.19. 10, Bosland *, Msanaa A, BSC,
1:02.67. 11, Cooper, Elbert W, AAC, 1:02.71. 12, Adderley, Brian J, BSC,
1:02.93. 13, Kemp , Yohancy S, AAC, 1:03.15. 14, Kiesselbach , Niklas M,
LSC, 1:03.30. 15, Longley, Sean K, BSC, 1:03.47. 16, Williams *, Rondon L,
AAC, 1:03.55. 17, Beneby, Dominic C, Mantas, 1:03.74. 18, Barr *, Jack C, BSC,
1:04.48. 19, Carey, Christian B, BSC, 1:05.05. 20, Albury *, Noah C, MAC,
1:05.40. 21, Richford, Adam D, AAC, 1:05.54. 22, Bowers, David E, AAC,
1:05.68. 23, Eccleston *, Anthony A, AAC, 1:06.26. 24, Pinder, Cameo G,
WAVE-BA, 1:06.63. 25, Knowles *, Reis P, BSC, 1:06.65. 26, Williams, Kristian
B, WAVE-BA, 1:07.58. 27, Butler *, Asa C, BSC, 1:09.17. 27, Bodie, Lloyd J,
AAC, 1:09.17. 29, Tucker, Anwar J, Blue Waves, 1:12.30.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 57.53. 2, Weech, Ariel T, AAC, 59.61.
3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:02.98. 4, Gibson , Jasmine E, WAVE-BA,
1:04.58. 5, Taylor, Eliana A, ORCA, 1:04.61. 6, Taylor, Ebonie R, ORCA,
1:05.81. 7, Hepburn, Jamilah R, MAC, 1:06.24. 8, Patton, Robyn S, WAVE-BA,
1:07.13. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X58.81. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG,
X59.72.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Evans *, Joanna L, UNAT, 1:00.48. 2, Weech, Ariel T, AAC,
1:01.74. 3, Cabral , Katelyn H, WAVE-BA, 1:01.95. 4, MacPhail , Anya I, MAC,
1:05.57. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:05.61. 6, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:05.71. 7, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA, 1:06.16. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:06.27. 9, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 1:06.50. 10, Taylor, Eliana A, ORCA,
1:06.61. 11, Eneas, GiGi S, BSC, 1:06.66. 12, Mortimer, Madison H, ORCA,
1:07.20. 13, Longley, Sian C, BSC, 1:07.83. 14, Munnings *, Teja T, BSC,
1:09.80. 15, Martin *, Tenniya D, WAVE-BA, 1:09.93. 16, Newbold, Jolise J,
ORCA, 1:10.83. 17, Evans, Aaleyah S, MAC, 1:13.42. 18, Dean, Alexa J, Blue
Waves, 1:15.39. 19, Knowles *, Ryan R, MAC, 1:16.71. 20, Wood, Sara A, BSC,
1:18.94. --, Cornell, Emily A, UNAT, X58.03. --, Hsu, Helen, The Paq-FG,
X58.08. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X59.66. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X1:00.05. --, Trotman *, Jazmine M, AAC, DQ. --, Nesbitt, Bri N,
WAVE-BA, DQ.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.29. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
52.58. 3, Kerr, Kohen K, MAC, 52.60. 4, Moss, Armando N, AAC, 53.31. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 53.89. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.14. 7, Neely, Shawn W,
ORCA, 55.17. 8, Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 56.86. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X50.98. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.09.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Fitzgerald, Jared K, AAC, 51.67. 2, Kerr, Kohen K, MAC,
52.69. 3, Moss, Armando N, AAC, 53.13. 4, Taylor, Lamar C, FAC, 53.14. 5,
Lockhart, Kevon D, BSC, 53.84. 6, Lloyd, Keith J, MAC, 54.01. 7, Laing, Darren
I, WAVE-BA, 54.04. 8, Neely, Shawn W, ORCA, 54.89. 9, Lopez, Shimon A,
WAVE-BA, 56.18. 10, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 56.39. 11, Murray, Joshua M,
MAC, 56.49. 12, Roy, Yvann X, AAC, 56.66. 13, Pinder *, Roman A, MAC, 56.83.
14, Stubbs *, Kierro M, MAC, 57.25. 15, Gaitor, Tenajh R, BSC, 58.17. 16, Mott
*, Kadin V, MAC, 58.64. 17, Wood, Ralph III V, BSC, 58.81. 18, Lundy, Benjamin
J, MAC, 59.02. 19, Lord, Jaylon J, WAVE-BA, 59.03. 20, Jolly, Ricardo E, AAC,
59.10. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 59.59. 22, Colebrooke, Kailen D, AAC, 1:00.03.
23, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 1:00.96. 24, Bowers, Thomas M, AAC, 1:01.14.
25, Bain, Christopher R, MAC, 1:01.15. 26, Thompson, Luke J, AAC, 1:01.29. 27,
Sears, Taro C, AAC, 1:01.32. 28, Encinar, Gabriel X, Mantas, 1:01.38. 29,
McDonald, Gadville L, MAC, 1:02.10. 30, Curtis, Jayden O, MAC, 1:02.96. 31,
Turnquest, Alexander B, Mantas, 1:03.07. 32, Ferguson, Shawn L, Blue Waves,
1:04.72. 33, Miller, Melvin V, BSC, 1:04.84. 34, Young *, Pedro A, WAVE-BA,
1:06.37. 35, Greene, Gershwin S, BSC, 1:08.72. 36, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
1:09.58. --, Borgen, Runar, The Paq-FG, X51.29. --, Pisani, Will J, CS-FL,
X51.89. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X54.25. --, Rhyce, Sergey M, The
Paq-FG, X1:02.43.
Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Smith , Skyler Y, WAVE-BA, 3:25.89. 2, Gibson , Saleste A, AAC, 3:31.22.
3, Isaacs , Siann E, AAC, 3:35.87. 4, Julien , Madyson C, BSC, 3:37.57. 5,
Ferguson, Alissa A, BSC, 3:37.78. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 3:46.59. 7,
Ingraham , Dayna G, BSC, 3:55.07. 8, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
3:57.67. 9, George , Delia C, WAVE-BA, 3:59.15. 10, Robinson , Syria J, FAC,
3:59.93. 11, Lim, Megan G, FAC, 4:07.33. 12, Donaldson, Samirah E, Mantas,
4:08.88. 13, Threadgill, Jaylah N, LSC, 4:10.86. 14, Saunders, Kimaya S, FAC,
4:16.49. 15, Rousseau-Cox , Sofia C, LSC, 4:22.67. 16, Burrows , Paityn G,
MAC, 4:31.89. 17, Smith, Chrislynn T, BSC, 4:34.12. 18, Rahming *, Khloe M,
BSC, 4:36.30. 19, Albury *, Gillian C, MAC, 4:37.29. 20, Bostwick, Meryl W,
BSC, 4:41.79. --, Hamilton, Lenika, TCASC, X4:09.45. --, Knowles *, Taylor C,
SWAT, DQ. --, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, DQ.
Boys 8 & Under 200 LC Meter IM
1, Singh , David A, BSC, 3:13.31. 2, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 3:13.67.
3, Knowles *, Nitayo G, WAVE-BA, 3:24.85. 4, Joseph, Christon A, Blue Waves,
3:28.30. 5, Cartwright *, Makhai I, Blue Waves, 3:41.03. 6, Rolle, Gerard C,
BSC, 3:42.39. 7, Lewis *, Liam E, WAVE-BA, 3:42.77. 8, Salting, Messi B,
WAVE-BA, 3:44.95. 9, Morada *, Neil A, DSC, 3:51.08. 10, Moss, Ayden S,
Mantas, 3:53.93. 11, Pickstock *, Jaishon R, FAC, 3:59.91. 12, Smith, Jayden
K, Mantas, 4:08.17. 13, Lloyd, Keiron I, MAC, 4:09.36.
Girls 9-10 200 LC Meter IM
1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 2:55.98. 2, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 2:56.67.
3, Williamson, Zoe A, FAC, 2:57.13. 4, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 3:18.04. 5,
McKinney, Summer S, WAVE-BA, 3:18.89. 6, Bain, Quiana L, Blue Waves, 3:32.68.
7, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 3:33.00. 8, Pratt , Trinity C, BSC, 3:35.46.
9, Barnes , Sanaa Z, BSC, 3:42.72. 10, Prince , Nia-Ishia C, BSC, 3:42.83.
11, Smith, Chelsea N, Mantas, 3:44.46. 12, Rolle *, Jordyn M, MAC, 3:44.83.
13, Gilbert , Madison R, BSC, 3:45.01. 14, Zatarain , Alexia C, LSC,
3:50.62. 15, Carter *, Imani X, BSC, 4:01.60. 16, Bournas, Issa L, LSC,
4:02.25. 17, Baldwin , Zara S, LSC, 4:05.21. --, Ward , Rayven H, MAC, DQ.
Boys 9-10 200 LC Meter IM
1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 2:44.84. 2, Saunders *, Donald L, DSC,
2:51.04. 3, Bain , Ayden T, FAC, 3:05.00. 4, Roy , Anish G, MAC, 3:06.74. 5,
Farrington, Will B, BSC, 3:13.74. 6, Fox *, Michael A, BSC, 3:15.65. 7,
Simmons *, Dijon M, Blue Waves, 3:16.28. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves,
3:21.84. 9, Duncombe , Tre X, BSC, 3:22.00. 10, Butler , Damari K, MAC,
3:23.99. 11, Burrows *, Keron D, BSC, 3:34.23. 12, Bethell, Daniel N, MAC,
3:35.43. 13, Moss, Orion A, ORCA, 3:45.38. 14, Rigby *, Zayne M, MAC, 3:45.62.
--, Hamilton, Lenin, TCASC, X3:25.88. --, Mendez *, Francisco C, LSC, DQ.
Girls 11-12 200 LC Meter IM
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:45.27. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:51.25. 3,
Gibbs, Rhanishka R, BSC, 2:53.12. 4, Fox *, Maria A, BSC, 2:56.29. 5, Sands,
Giann D, MAC, 2:57.34. 6, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:57.48. 7, Zatarain *,
Isabelle C, LSC, 2:57.72. 8, Adderley *, Tia- Isabella J, MAC, 2:58.67. 9,
Patton, Mia K, WAVE-BA, 3:00.26. 10, Roberts, Logan S, MAC, 3:00.57. 11,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:07.78. 12, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 3:08.52. 13,
Bertoldo , Giada I, MAC, 3:15.43. 14, Pritchard , Erin M, MAC, 3:15.61. 15,
Bridgewater , Lauren J, BSC, 3:16.45. 16, Theberge , Elle A, MAC, 3:17.37.
17, Albury *, Addison E, MAC, 3:18.16. 18, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
3:25.53. 19, Barr *, Khalilah C, BSC, 3:25.79. 20, Rolle, Chloe C, BSC,
3:26.35. 21, Dillet, Morgan A, BSC, 3:31.21. 22, McPhee *, Arielle J, BSC,
3:33.20.
Boys 11-12 200 LC Meter IM
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 2:33.28. 2, Charles *, Jarrod J, AAC, 2:44.98. 3,
Wells, Caden A, MAC, 2:47.64. 4, Ferguson, Caleb T, AAC, 2:50.63. 5, Munnings,
Mateo H, Mantas, 2:51.37. 6, Albury , Kyle A, BSC, 2:51.38. 7, Moncur ,
Ayrton G, MAC, 2:53.18. 8, Kemp, Aidan J, DSC, 3:00.72. 9, Roy, David X, AAC,
3:00.80. 10, Bartlett , Mikhail A, MAC, 3:03.59. 11, Darville , Caellum T,
AAC, 3:06.40. 12, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 3:07.82. 13, Cordova *, Ragh E,
DSC, 3:09.80. 14, Bastian, Cairo T, AAC, 3:23.67. --, Moncur III *, Tre L,
LSC, DQ.
Girls 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:29.52. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:35.42. 3, Mizell, Delaney L, LSC, 2:38.05. 4, Farrington, Grace M, BSC,
2:42.33. 5, Brown *, Abayomi A, FAC, 2:42.66. 6, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
2:47.04. 7, Albury *, Marissa L, MAC, 2:48.26. 8, Jimenez, Jada A, MAC,
2:49.05. 9, Moncur , Liya L, LSC, 2:52.72. 10, Fernander , Dalisha C, FAC,
2:56.30. 11, Styles , Philena P, AAC, 2:57.02. 12, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 2:59.04. 13, Williams , Kaitlyn O, Mantas, 3:00.07. 14, Roberts ,
Erica N, MAC, 3:04.26. 15, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 3:04.75. 16, Simms,
Monaye A, BSC, 3:11.02. 17, Blacquiere *, Mikayla, AAC, 3:12.79. 18, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:28.31.
Boys 13-14 200 LC Meter IM
1, Thompson III , Erald C, MAC, 2:16.46. 2, Dam , Brayden J, MAC, 2:29.01.
3, Prince , Hodari E, BSC, 2:32.87. 4, Bosland , Msanaa A, BSC, 2:37.86. 5,
Williams, Kristian B, WAVE-BA, 2:48.87. 6, Richford, Adam D, AAC, 2:50.79. 7,
Bowers, David E, AAC, 2:52.34. --, Newry, Joshua K, FAC, DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Morley, Laura J, MAC, 2:19.01. 2, Higgs *, Margaret A, UNAT, 2:20.13. 3,
Higgs *, Lilly L, UNAT, 2:26.39. 4, Slatter, Katherine M, BSC, 2:41.30. 5,
Longley, Sian C, BSC, 2:48.76. 6, Bethel, Kyla L, MAC, 2:51.27. 7, Evans,
Aaleyah S, MAC, 3:04.27. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X2:26.72. --, Hsu,
Helen, The Paq-FG, X2:30.63. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X2:35.78.
--, Finks, Maddie G, The Paq-FG, X2:47.11.
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
1, Bastian , Izaak Z, BSC, 2:09.71. 2, Thompson , Luke K C, AAC, 2:13.20. 3,
Lloyd, Keith J, MAC, 2:17.35. 4, Carey, Davante S, MAC, 2:17.68. 5, Taylor,
Lamar C, FAC, 2:19.87. 6, Russell , Tristan D, MAC, 2:24.02. 7, Russell ,
Tyler T, MAC, 2:24.26. 8, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:26.12. 9, Pinder *,
Ian X, MAC, 2:26.32. 10, Ferguson, Rommel A, FAC, 2:27.67. 11, Roach *, Jacob
L, MAC, 2:34.82. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:42.02. 13, Miller, Melvin V,
BSC, 2:46.51. 14, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 2:50.78.
Girls 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Lewis *, Lelah E 9, Salting, Zizou B 10, Daniel,
Passion T 10, Norville-Smith, Seannae S 10), 2:40.92. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Major, Kailee P 10, Ward , Rayven H 10, Rolle , Jordyn M 10, Lewis,
Isabelle H 10), 2:49.43. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Pratt *, Trinity C 9,
Gilbert *, Madison R 9, Barnes , Sanaa Z 10, Prince , Nia-Ishia C 9),
3:00.25. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons, Tiara D 9, Bain, Quiana L 10,
George *, Trinity S 9, Minus, Denaja A 10), 3:17.01. 5, Alpha Aquatics 'A'
(Bastian *, Raine W 9, Carey , Nastasia A 10, Carey , Nakeisha A 10, Rolle,
Kai M 10), 3:19.58. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Baldwin *, Zara S 10,
Bournas, Issa L 9, Zatarain *, Alexia C 9, Mulder, Kristen E 10), 3:27.99. 7,
Team Orca 'A' (Pickstock, Zahran K 9, Zahra, Pickstock K 9, Burrows, Allyssa E
9, Francis, Antonay P 9), 3:54.54.
Boys 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Noah S 9, Hepburn, Tristen M 10, Parker
, Dylan A 9, Bain, Noah E 10), 2:36.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Roy ,
Anish G 10, Rigby , Zayne M 9, Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9),
2:38.89. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Burrows *, Keron D 9, Farrington, Will B
9, Duncombe , Tre X 10, Fox , Michael A 10), 2:43.64. 4, Blue Waves Swim
Club 'A' (Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10, Johnson, Kevin L 10,
Johnson, Tahje D 10), 2:46.82. 5, Mantas Water Polo Club 'A' (Laslop *, Victor
J 10, Turnquest, Elijah M 10, Knowles, Shantero M 9, Seymour, Braeden K 10),
3:00.19. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Dean , Aaron L 10, Seligman , Roy X
10, Mendez *, Francisco C 10, Haines, Nicholas A 10), 3:12.22. 7, Team Orca
'A' (Moss, Orion A 10, Armbrister, Tamar A 10, McKenzie, Kayden M 10, Johnson,
Amari H 9), 3:17.18. 8, Dolphins Swimming Club 'A' (Eneas, Adisa C 9, Stubbs,
Trevon X 10, Saunders *, Donald L 10, Knowles, Thomas O 9), 3:34.31. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9,
Bethell, Daniel N 9, Saunders, Myles A 9), X3:07.70.
Girls 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12, Gibbs,
Rhanishka R 12, Rolle, Chloe C 11), 2:19.21. 2, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Zatarain *, Isabelle C 12, Saidi , Layla A 12, Cargill , Jayla T 12,
Tuinman *, Chloe I 12), 2:19.74. 3, Alpha Aquatics 'A' (Johnson, Bianca N 12,
Knowles *, Leylah A 12, Fiaux , Elina A 11, Culmer-Mackey , Sienna A 12),
2:20.79. 4, Mako Aquatics Club 'A' (Roberts, Logan S 11, Pritchard *, Erin M
11, Adderley *, Tia- Isabella J 11, Sands, Giann D 12), 2:25.04. 5, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K 11, Lawrence, Gabrielle B 12,
Norville-Smith, Seannia V 12, Watson, Zarria J 11), 2:25.22. 6, Team Orca 'A'
(Delson, Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Cowan, Teeann J 11, Rolle, Gabrielle
L 11), 2:41.51. 7, Sea Waves Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11,
Moss-Moultrie , Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11, Rolle, Shakinah T 11),
2:42.55. 8, Freeport Aquatic Club 'A' (Lim, Maiya G 11, Arthur *, Royal J 12,
Flores, Vernice F 12, Robinson *, Syrae J 11), 3:00.56. 9, Blue Waves Swim
Club 'A' (Newry , Kennedy C 11, George , Teryl O 11, Brooks, Shianne L 11,
RoseDean, Amber A 11), 3:19.76. --, Mako Aquatics Club 'B' (Clarke, Alia O 11,
Pratt, Adriel A 11, Theberge , Elle A 11, Albury , Addison E 11), X2:36.79.
Boys 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Johnson, Marvin L 12, Pinder, Ethan J 12, Johnson,
Asher A 11, Gibson *, Ellie J 11), 2:07.12. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy,
Amauri E 12, Wells, Caden A 11, Moncur *, Ayrton G 11, Ferguson, Tristin K
12), 2:07.42. 3, Alpha Aquatics 'A' (Darville , Caellum T 11, Charles ,
Jarrod J 11, Ferguson III *, Daniel H 12, Ferguson, Caleb T 11), 2:17.90. 4,
Dolphins Swimming Club 'A' (Major, Dayyan J 12, Kemp, Aidan J 11, Ellis *,
Isaiah E 11, Cordova *, Ragh E 12), 2:26.58. 5, Barracuda Swim Club 'A'
(Miller, Matthew H 11, Adderley, Tyler A 11, Simms, Matthias A 12, Albury *,
Kyle A 11), 2:27.82. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis,
Sanchez O 12, Johnson *, Taeden A 11, Turner, Davawn C 12), 3:09.24.
Girls 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B 13, Jimenez, Jada A 13, Lundy ,
Rachel L 14, Sastre, Mia G 13), 2:10.20. 2, Lyford Cay Swim Club 'A' (Richards
*, Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Haines , Madison S 14, Mizell, Delaney L
14), 2:13.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Simms, Monaye A 14, Cuffy-Bethel *,
Devin R 13, Singh *, Sarah E 13, Farrington, Grace M 13), 2:15.16. 4, Alpha
Aquatics 'A' (Gibson *, Salene P 14, Styles , Philena P 14, Thompson ,
Zaylie-Elizabeth P 14, Roy *, Alyssa X 13), 2:15.86. 5, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Higgs, Dedrie D 14, Quant, Arriel N 14, Mitchell *, Aerial S 13,
Percentie, Angel C 14), 2:18.75. 6, Freeport Aquatic Club 'A' (Brown *,
Abayomi A 13, Fernander, Darrienne C 13, Fernander *, Dalisha C 13, Green,
Shatavion S 14), 2:28.86.
Boys 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy, Ishan A 14, Thompson III *, Erald C 14,
Reckley , Jared J 14, Dam , Brayden J 14), 1:57.06. 2, YMCA WaveRunners-BA
'A' (Williams, Kristian B 14, Fountain, Taye E 14, Forbes *, Nigel J 13,
Smith, Ocean S 14), 2:03.88. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B
13, Knowles , Reis P 14, Adderley, Brian J 14, Bosland , Msanaa A 13),
2:05.89. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Arrieon W 13, Tucker, Anwar J
14, Dean, Joshua B 14, Brooks, Latrell L 13), 2:26.52. --, Alpha Aquatics 'A'
(Thompson , Jake F 14, Kemp , Yohancy S 13, Cooper, Elbert W 14, Eccleston
*, Anthony A 14), DQ.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Campbell, Celia M 18, Stamp, Virginia A 17, Weech,
Ariel T 27, Trotman *, Jazmine M 16), 2:06.97. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Morley, Laura J 22, Hepburn, Jamilah R 15, Bethel, Kyla L 15, Albury, Kaliyah
G 16), 2:07.68. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Cabral *, Katelyn H 15, Nesbitt,
Bri N 18, Gibson *, Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16), 2:10.92. 4, Team Orca
'A' (Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15, Newbold, Jolise J 16, Mortimer,
Madison H 15), 2:11.99. 5, Barracuda Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Longley,
Sian C 18, Slatter, Katherine M 16, Munnings *, Teja T 15), 2:13.64.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S 16, Stubbs *, Kierro M 15, Pinder
*, Ian X 16, Kerr, Kohen K 22), 1:46.12. 2, Alpha Aquatics 'A' (Albury, Miller
19, Thompson *, Luke K C 17, Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20),
1:46.50. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Smith, Kristofer E
18, Lopez, Shimon A 17, Lord, Jaylon J 15), 1:53.92. 4, Freeport Aquatic Club
'A' (Taylor, Lamar C 15, Ferguson, Rommel A 15, Moxey, Ethan E 18, Miller,
Benjamin R 15), 1:56.90. --, Mako Aquatics Club 'B' (Morley, Peter G 17,
Russell *, Tyler T 18, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17), X1:52.10. --,
Barracuda Swim Club 'A' (Greene, Gershwin S 20, Bastian *, Izaak Z 17,
Fernander, N'Nhyn M 20, Gaitor, Tenajh R 18), DQ.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 5:17.88. 2, Roberts, Logan S, MAC,
5:29.06. 3, Saidi *, Layla A, LSC, 5:31.77. 4, Johnson, Bianca N, AAC,
5:31.90. 5, Cowan, Teeann J, ORCA, 5:32.81. 6, Clarke, Alia O, MAC, 5:34.38.
7, Watson, Zarria J, WAVE-BA, 5:39.47. 8, Bertoldo *, Giada I, MAC, 5:49.87.
9, Knowles, Anjaleah B, SWAT, 5:55.54. 10, Campbell, Marliyah A, MAC, 5:55.75.
11, Delson, Arianna S, ORCA, 6:05.11. 12, Albury *, Addison E, MAC, 6:12.10.
13, Dean, Olivia S, MAC, 6:22.88.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
1, Ferguson, Tristin K, MAC, 4:41.75. 2, Wells, Caden A, MAC, 5:04.83. 3,
Feaste *, William W, MAC, 5:08.46. 4, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 5:18.20. 5,
Roy, David X, AAC, 5:29.11. 6, Gibson *, Zion U, MAC, 5:33.34. 7, Mott, Koen
M, MAC, 5:33.47. 8, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 5:35.63. 9, Duncombe, Launy
L, WAVE-BA, 5:43.68. 10, Major, Dayyan J, DSC, 5:45.51. 11, Kemp, Aidan J,
DSC, 5:47.04. 12, Simms, Matthias A, BSC, 5:50.24. 13, Miller, Matthew H, BSC,
5:52.47. 14, Cordova *, Ragh E, DSC, 6:01.19. 15, Quant, Ricardo L, WAVE-BA,
6:14.61. 16, Bastian, Cairo T, AAC, 6:25.42. 17, Adderley, Tyler A, BSC,
6:27.90.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson *, Zaylie-Elizabeth P, AAC, 4:36.26. 2, Farrington, Grace M, BSC,
4:56.84. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 5:00.66. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA,
5:02.07. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 5:04.68. 6, Haines , Madison S, LSC,
5:05.27. 7, Gibson , Salene P, AAC, 5:06.34. 8, Singh , Sarah E, BSC,
5:06.67. 9, Sastre, Mia G, MAC, 5:08.44. 10, Styles *, Philena P, AAC,
5:29.12. 11, Stubbs, Courtney M, AAC, 5:31.20. 12, Richards *, Ivana C, LSC,
5:42.29.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
1, Fountain, Taye E, WAVE-BA, 4:37.49. 2, Longley, Sean K, BSC, 4:40.22. 3,
Smith, Ocean S, WAVE-BA, 4:43.83. 4, Thompson *, Jake F, AAC, 4:45.97. 5,
Prince , Hodari E, BSC, 4:48.18. 6, Barr , Jack C, BSC, 4:54.58. 7, Gray,
Wellington X, MAC, 5:13.91. 8, Richford, Adam D, AAC, 5:21.80. 9, Butler *,
Asa C, BSC, 5:32.29.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, MacPhail *, Anya I, MAC, 4:47.75. 2, Albury, Kaliyah G, MAC, 4:58.08. 3,
Eneas, GiGi S, BSC, 5:06.77. 4, Trotman *, Jazmine M, AAC, 5:12.77. 5,
Roberts, Dylan A, MAC, 5:21.19. 6, Mortimer, Madison H, ORCA, 5:22.84. 7,
Evans, Aaleyah S, MAC, 5:39.03. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG, X4:47.67.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle
1, Thompson , Luke K C, AAC, 4:18.69. 2, Thompson , Mark-Anthony W, AAC,
4:22.93. 3, Laing, Darren I, WAVE-BA, 4:35.24. 4, Roy, Yvann X, AAC, 4:36.47.
5, Jolly, Ricardo E, AAC, 4:39.73. 6, Roach *, Jacob L, MAC, 4:41.65. 7,
Bartlett III , Hugh A, MAC, 4:44.56. 8, Mott , Kadin V, MAC, 4:46.37. 9,
Wood, Ralph III V, BSC, 4:52.80. 10, Lundy, Benjamin J, MAC, 4:56.63. 11,
Bowers, Thomas M, AAC, 4:56.83. 12, Smith, Alexander J, WAVE-BA, 5:03.08.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 35.66. 2, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
37.50. 3, Julien , Madyson C, BSC, 38.03. 4, Ingraham , Dayna G, BSC, 38.16.
5, Isaacs *, Siann E, AAC, 38.26. 6, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.69. 7,
Ferguson, Alissa A, BSC, 38.87. 8, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 39.09.
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Gibson , Saleste A, AAC, 36.44. 2, Julien , Madyson C,
BSC, 36.96. 3, Isaacs , Siann E, AAC, 38.17. 4, Smith , Skyler Y, WAVE-BA,
38.65. 5, Mckenzie, Dndn F, MAC, 38.74. 6, Martin *, Tenay D, WAVE-BA, 38.79.
7, Ingraham *, Dayna G, BSC, 39.04. 8, Ferguson, Alissa A, BSC, 39.38. 9,
Saunders, Kimaya S, FAC, 40.35. 10, Robinson *, Syria J, FAC, 41.43. 11,
Cooper , Aryanna I, AAC, 42.11. 12, Cuccurullo , Isabella K, WAVE-BA, 42.15.
13, Knowles , Taylor C, SWAT, 42.35. 14, Clarke , Christin-Alyssa C, BSC,
43.07. 15, Seymour, Tiah X, Mantas, 43.42. 16, Mackey *, Jayda T, Blue Waves,
43.67. 17, Threadgill, Jaylah N, LSC, 43.74. 18, Rousseau-Cox *, Sofia C, LSC,
43.88. 19, Maycock *, Melaja A, DSC, 44.46. 20, Evans, Anneka X, DSC, 44.88.
21, Mitchell, Helsinki E, WAVE-BA, 45.25. 22, Lim, Megan G, FAC, 45.41. 23,
Donaldson, Samirah E, Mantas, 46.16. 24, Smith, Chrislynn T, BSC, 46.77. 25,
Fox, Madison E, AAC, 47.19. 26, Bostwick, Meryl W, BSC, 47.35. 27, Laslop *,
Ellie R, AAC, 47.36. 28, Albury *, Gillian C, MAC, 47.98. 29, Rosales, Nadia
T, MAC, 48.26. 30, Burrows , Paityn G, MAC, 48.31. 31, George , Delia C,
WAVE-BA, 48.32. 32, Pinder, Nyah S, MAC, 48.66. 33, Rodgers, Hailey G, MAC,
48.78. 34, Rademaker *, Emily I, LSC, 49.18. 35, Munroe, Isabella I, MAC,
50.25. 36, Rolle, Kamryn M, MAC, 51.30. 37, Rahming *, Khloe M, BSC, 54.43.
--, Hamilton, Lenika, TCASC, X46.96.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Singh *, David A, BSC, 34.82. 2, Joseph, Christon A, Blue Waves,
35.83. 3, Williams , Kaylan K, WAVE-BA, 35.85. 4, Knowles , Nitayo G,
WAVE-BA, 36.36. 5, Rolle, Gerard C, BSC, 38.26. 6, Russell, Trace K, MAC,
38.70. 7, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.73. 8, Lewis , Liam E,
WAVE-BA, 39.39.
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Singh *, David A, BSC, 35.33. 2, Joseph, Christon A, Blue
Waves, 36.16. 3, Knowles , Nitayo G, WAVE-BA, 36.29. 4, Williams , Kaylan K,
WAVE-BA, 37.22. 5, Cartwright , Makhai I, Blue Waves, 38.12. 6, Lewis , Liam
E, WAVE-BA, 38.49. 7, Rolle, Gerard C, BSC, 38.78. 8, Russell, Trace K, MAC,
38.90. 9, Pratt, Ta-naj C, FAC, 39.83. 10, Moss, Ayden S, Mantas, 40.24. 11,
Lloyd, Keiron I, MAC, 41.36. 12, Smith, Jayden K, Mantas, 41.37. 13, Theberge
*, Mateo A, MAC, 41.44. 14, Morada , Neil A, DSC, 41.54. 14, Pickstock ,
Jaishon R, FAC, 41.54. 16, Murray *, Alexander J, MAC, 41.80. 17,
Norville-Smith, Sean H, WAVE-BA, 42.44. 18, Saunders *, Travonte I, FAC,
42.70. 19, Davis, Malik A, MAC, 42.83. 20, Salting, Messi B, WAVE-BA, 42.96.
21, Dean, Adrian C, MAC, 43.73. 22, Wright *, Issac S, MAC, 45.54. 23, Bonamy,
Mason A, Mantas, 46.14. 24, Moncur *, Ayriel J, MAC, 49.27. 25, Ferguson,
Kaalen A, AAC, 49.58.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 30.52. 2, Williamson, Zoe A, FAC,
30.76. 3, Ward , Rayven H, MAC, 31.84. 4, Carey , Nakeisha A, AAC, 33.02. 5,
Rolle , Jordyn M, MAC, 33.11. 6, Smith , Adaiah T, WAVE-BA, 35.58. 7, Bain,
Quiana L, Blue Waves, 37.42. --, George *, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Daniel, Passion T, WAVE-BA, 31.33. 2, Williamson, Zoe A,
FAC, 31.66. 3, Carey , Nakeisha A, AAC, 32.04. 4, Ward , Rayven H, MAC,
32.71. 5, Rolle , Jordyn M, MAC, 33.05. 6, George , Trinity S, Blue Waves,
34.30. 7, Smith *, Adaiah T, WAVE-BA, 34.96. 8, Bain, Quiana L, Blue Waves,
35.41. 9, Norville-Smith, Seannae S, WAVE-BA, 35.53. 10, Carey *, Nastasia A,
AAC, 36.02. 11, Major, Kailee P, MAC, 36.73. 12, McKinney, Summer S, WAVE-BA,
36.80. 13, Pratt *, Trinity C, BSC, 36.89. 14, Hall, Layanna S, FAC, 37.09.
15, Proffitt, Poppy Z, LSC, 37.21. 16, Lewis *, Lelah E, WAVE-BA, 37.42. 17,
Lewis, Isabelle H, MAC, 37.65. 18, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 40.56. 19,
Burrows, Allyssa E, ORCA, 40.64. 20, Carter *, Imani X, BSC, 40.76. 21, Sands,
Gianna K, MAC, 41.14. 21, Bastian , Raine W, AAC, 41.14. 23, Prince ,
Nia-Ishia C, BSC, 41.34. 24, Smith, Chelsea N, Mantas, 41.62. 25, Zatarain *,
Alexia C, LSC, 41.76. 26, Gilbert *, Madison R, BSC, 41.81. 27, Simmons, Tiara
D, Blue Waves, 42.15. 28, Minus, Denaja A, Blue Waves, 42.52. 29, Pickstock,
Zahran K, ORCA, 43.63. 30, Corneille, Kaitlyn E, DSC, 45.03.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Saunders , Donald L, DSC, 31.49. 2, Roy , Anish G, MAC, 31.80.
3, Bain *, Ayden T, FAC, 31.86. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 34.01. 5, Knowles
, Noah S, WAVE-BA, 34.82. 6, Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.84. 7, Butler
*, Damari K, MAC, 35.12. 8, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 35.90.
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Saunders , Donald L, DSC, 30.99. 2, Bain , Ayden T, FAC,
31.57. 3, Roy *, Anish G, MAC, 32.37. 4, Daniels, Maxwell P, MAC, 32.93. 5,
Rollins , Aiden V, Blue Waves, 34.60. 6, Knowles , Noah S, WAVE-BA, 34.62.
7, Johnson, Tahje D, Blue Waves, 34.80. 8, Butler *, Damari K, MAC, 35.20. 9,
Johnson, Kevin L, Blue Waves, 35.61. 10, Mendez *, Francisco C, LSC, 35.91.
11, McKenzie, Kayden M, ORCA, 36.00. 12, Bain, Noah E, WAVE-BA, 36.03. 13,
Burrows , Keron D, BSC, 36.40. 14, Parker , Dylan A, WAVE-BA, 36.53. 15,
Lewis *, Micah A, BSC, 36.63. 16, Saunders, Najeh A, MAC, 37.25. 17, Carey,
Nicholes E, FAC, 37.35. 18, Laslop *, Victor J, Mantas, 37.45. 19, Moss, Orion
A, ORCA, 37.46. 20, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 37.52. 21, Hicks *,
Keagan K, MAC, 37.58. 22, Rigby *, Zayne M, MAC, 38.23. 23, Seymour, Braeden
K, Mantas, 38.58. 24, Armbrister, Tamar A, ORCA, 38.74. 25, Seligman *, Roy X,
LSC, 38.95. 26, Hall, Kai G, BSC, 39.09. 27, Knowles, Shantero M, Mantas,
39.11. 28, Mcdonald, Devin T, MAC, 39.13. 29, Rolle, Deangelo B, MAC, 39.18.
30, Saunders, Myles A, MAC, 39.92. 31, Peet, Caleb I, MAC, 40.39. --,
Hamilton, Lenin, TCASC, X35.28.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.17. 2, Knowles *, Leylah A, AAC, 29.61. 3,
Zatarain , Isabelle C, LSC, 30.22. 4, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.33.
5, Cargill *, Jayla T, LSC, 30.57. 6, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.59. 7,
Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 30.72. 8, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 30.98.
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Sands, Giann D, MAC, 29.61. 2, Knowles *, Leylah A, AAC,
30.03. 3, Patton, Mia K, WAVE-BA, 30.21. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC,
30.68. 5, Culmer-Mackey , Sienna A, AAC, 30.72. 6, Cargill , Jayla T, LSC,
30.74. 7, Norville-Smith, Seannia V, WAVE-BA, 31.01. 8, Gibbs, Rhanishka R,
BSC, 31.04. 9, Saidi *, Layla A, LSC, 31.58. 10, Rolle, Chloe C, BSC, 31.92.
11, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 32.26. 12, Bowe , Taliyah A, SWAT,
32.33. 13, Tuinman *, Chloe I, LSC, 32.89. 14, Delson, Arianna S, ORCA, 33.08.
15, Johnson, Bianca N, AAC, 33.15. 16, Fiaux *, Elina A, AAC, 33.60. 17,
Watson, Zarria J, WAVE-BA, 33.82. 18, Clarke, Alia O, MAC, 34.25. 19, McPhee
, Arielle J, BSC, 34.87. 20, Pritchard , Erin M, MAC, 34.90. 21, Deane, Jada
E, WAVE-BA, 34.95. 22, Pratt, Adriel A, MAC, 35.09. 23, Miller, Maya C, AAC,
35.16. 24, Dean, Olivia S, MAC, 35.21. 25, Albury *, Addison E, MAC, 35.26.
26, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 35.31. 27, Campbell, Marliyah A, MAC,
35.33. 28, Flores, Vernice F, FAC, 36.13. 29, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 36.61.
30, Bridgewater *, Lauren J, BSC, 37.05. 31, Brooks, Shianne L, Blue Waves,
37.21. 32, Davis, Chelsie Z, MAC, 37.35. 33, Martin, Jai A, WAVE-BA, 37.54.
34, Grant, Dasia A, ORCA, 37.56. 35, Deane, Erica J, WAVE-BA, 38.16. 36,
George *, Teryl O, Blue Waves, 38.18. 37, Bain, Nia L, AAC, 38.79. 38,
Moss-Moultrie , Kaiden C, SWAT, 39.02. 39, Robinson , Syrae J, FAC, 39.29.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 25.68. 2, Ferguson, Tristin K, MAC,
26.14. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 27.70. 4, Ferguson III *, Daniel H, AAC,
28.40. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.59. 6, Charles *, Jarrod J, AAC, 29.10.
7, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.62. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 29.90.
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 26.78. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 27.93. 3, Ferguson, Tristin K, MAC, 28.52. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
28.91. 5, Ferguson, Caleb T, AAC, 28.94. 6, Johnson, Asher A, WAVE-BA, 29.50.
6, Ferguson III *, Daniel H, AAC, 29.50. 8, Munnings, Mateo H, Mantas, 30.01.
9, Albury , Kyle A, BSC, 31.11. 10, Mott, Koen M, MAC, 31.68. 11, Gibson ,
Ellie J, WAVE-BA, 31.74. 12, Gibson *, Zion U, MAC, 31.98. 13, Major, Dayyan
J, DSC, 32.11. 14, Ellis *, Isaiah E, DSC, 33.19. 15, Miller, Matthew H, BSC,
33.27. 16, Wells , Cherkadin C, MAC, 33.61. 17, Darville , Caellum T, AAC,
33.70. 18, Sealy *, Kieran A, BSC, 33.75. 19, Thompson, Matthew D, Mantas,
34.08. 20, Duncombe, Launy L, WAVE-BA, 34.14. 21, Butler *, Daunte C, MAC,
34.34. 22, Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 34.35. 23, Storr *, Kaidin A, BSC,
35.57. 24, Quant, Ricardo L, WAVE-BA, 36.65.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.07. 2, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.12.
3, Lundy , Rachel L, MAC, 28.19. 4, Moss , Keianna B, MAC, 28.36. 5,
Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.61. 6, Singh , Sarah E, BSC, 28.94. 7, Brown
, Abayomi A, FAC, 29.71. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 29.92.
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 27.46. 2, Moss *, Keianna B, MAC,
28.48. 3, Lundy *, Rachel L, MAC, 28.55. 4, Higgs, Dedrie D, WAVE-BA, 28.86.
5, Cuffy-Bethel , Devin R, BSC, 28.87. 6, Brown , Abayomi A, FAC, 29.40. 7,
Singh , Sarah E, BSC, 29.86. 8, Fernander , Dalisha C, FAC, 30.22. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 30.54. 10, Gibson *, Salene P, AAC, 30.62. 11,
Mitchell *, Aerial S, WAVE-BA, 31.20. 12, Stubbs, Courtney M, AAC, 32.26. 13,
Moss *, Tamia T, AAC, 32.76. 14, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 33.11. 15,
Fernander, Darrienne C, FAC, 33.18. 16, Paul, Vanaj J, DSC, 33.27. 17, Higgs,
Chyme D, BSC, 33.95. 18, Roberts , Erica N, MAC, 34.04. 19, Blacquiere ,
Mikayla, AAC, 34.33. 20, Colebrooke, Vernel J, Blue Waves, 34.51. 21, Simms,
Monaye A, BSC, 35.01. 22, Major, Monae R, AAC, 35.13. 23, Naylor *, Claire A,
LSC, 35.37. 24, Miller *, Jade E, MAC, 35.40. 25, Carroll, Damali F, MAC,
36.29.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 25.34. 2, Cooper, Elbert W, AAC,
26.70. 3, Roy, Ishan A, MAC, 26.80. 4, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.86. 5,
Reckley *, Jared J, MAC, 26.97. 6, Beneby, Dominic C, Mantas, 27.05. 7,
Archer, Ethan E, MAC, 27.31. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.58.
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Forbes *, Nigel J, WAVE-BA, 26.27. 2, Roy, Ishan A, MAC,
26.64. 3, Dean, Joshua B, Blue Waves, 26.83. 4, Cooper, Elbert W, AAC, 27.06.
5, Archer, Ethan E, MAC, 27.20. 6, Reckley *, Jared J, MAC, 27.22. 7, Beneby,
Dominic C, Mantas, 27.30. 8, Kiesselbach *, Niklas M, LSC, 27.56. 9, Eccleston
, Anthony A, AAC, 27.64. 10, Roach , Noah F, MAC, 27.72. 11, Adderley, Brian
J, BSC, 27.73. 12, Carey, Christian B, BSC, 27.79. 13, Newry, Joshua K, FAC,
28.13. 14, Bosland , Msanaa A, BSC, 28.42. 15, Knowles , Reis P, BSC, 28.47.
16, Kemp , Yohancy S, AAC, 28.52. 17, David , Damani M, DSC, 28.93. 17,
Pinder, Cameo G, WAVE-BA, 28.93. 19, Williams *, Rondon L, AAC, 29.11. 20,
Bowers, David E, AAC, 29.37. 21, Richford, Adam D, AAC, 29.70. 22, Albury *,
Noah C, MAC, 30.38. 23, Hall, Ayden S, FAC, 30.76. 24, Bodie, Lloyd J, AAC,
30.90. 25, Johnson, Arrieon W, Blue Waves, 32.05. 26, Butler *, Asa C, BSC,
32.10. 27, Knowles, Joshua A, AAC, 32.51. 28, Scavella, Andrew R, BSC, 33.17.
29, Major, Lawson J, AAC, 33.46. --, Tucker, Anwar J, Blue Waves, DQ.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Finals) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.27. 2, Gibson *, Jasmine E, WAVE-BA,
28.70. 2, Stamp, Virginia A, AAC, 28.70. 4, Taylor, Eliana A, ORCA, 28.73. 5,
Campbell, Celia M, AAC, 29.03. 6, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.15. 7, Longley,
Sian C, BSC, 29.78. 8, Taylor, Ebonie R, ORCA, 30.09. --, Hsu, Helen, The
Paq-FG, X27.18. --, Musleh, Lydia A, The Paq-FG, X27.58.
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Weech, Ariel T, AAC, 27.94. 2, Gibson *, Jasmine E,
WAVE-BA, 29.20. 3, Patton, Robyn S, WAVE-BA, 29.26. 4, Taylor, Eliana A, ORCA,
29.28. 5, Stamp, Virginia A, AAC, 29.40. 6, Campbell, Celia M, AAC, 29.48. 7,
Taylor, Ebonie R, ORCA, 29.70. 8, Longley, Sian C, BSC, 29.97. 9, Hepburn,
Jamilah R, MAC, 30.12. 10, Mortimer, Madison H, ORCA, 30.24. 11, Newbold,
Jolise J, ORCA, 30.85. 12, Munnings , Teja T, BSC, 31.18. 13, Martin ,
Tenniya D, WAVE-BA, 31.28. 14, Thurston, Lynell M, ORCA, 31.35. 15, Pyfrom,
Christina C, AAC, 32.21. 16, Knowles *, Ryan R, MAC, 33.52. 17, Dean, Alexa J,
Blue Waves, 33.56. --, Hsu, Helen, The Paq-FG, X27.03. --, Musleh, Lydia A,
The Paq-FG, X27.57. --, McDonald, Maddie C, CS-FL, X27.62.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(A - Final) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.33. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.42. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.80. 4, Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.04.
5, Kerr, Kohen K, MAC, 24.07. 6, Carey, Davante S, MAC, 24.51. 7, Lockhart,
Kevon D, BSC, 24.56. 8, Moss, Armando N, AAC, 24.58. --, Borgen, Runar, The
Paq-FG, X23.39. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.47. (B - Final) --, Morales,
Josiah N, The Paq-FG, X23.89. --, Barbar, AJ J, Lebanon, X23.91. --, Laing,
Darren I, WAVE-BA, X24.66. --, Neely, Shawn W, ORCA, X24.74. --, Roy, Yvann X,
AAC, X25.34. --, Pinder , Roman A, MAC, X25.51. --, Pinder , Ian X, MAC,
X25.64. --, Colebrooke, Kailen D, AAC, X25.68. --, Smith, Kristofer E,
WAVE-BA, X25.77. --, Murray, Joshua M, MAC, X26.12.
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
(Preliminaries) 1, Burrows, Vereance E, FAC, 23.40. 2, Taylor, Lamar C, FAC,
23.64. 3, Greene, Gershwin S, BSC, 23.82. 4, Kerr, Kohen K, MAC, 24.13. 5,
Fitzgerald, Jared K, AAC, 24.18. 6, Moss, Armando N, AAC, 24.44. 7, Carey,
Davante S, MAC, 24.46. 8, Lockhart, Kevon D, BSC, 24.65. 9, Neely, Shawn W,
ORCA, 24.90. 10, Laing, Darren I, WAVE-BA, 25.33. 11, Roy, Yvann X, AAC,
25.42. 12, Pinder *, Roman A, MAC, 25.59. 13, Colebrooke, Kailen D, AAC,
25.68. 14, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 25.72. 15, Pinder *, Ian X, MAC,
25.74. 16, Murray, Joshua M, MAC, 25.77. 17, Albury, Miller, AAC, 25.84. 18,
Lopez, Shimon A, WAVE-BA, 25.99. 19, Stubbs *, Kierro M, MAC, 26.09. 20,
Ferguson, Rommel A, FAC, 26.16. 21, Moxey, Ethan E, FAC, 26.34. 22, Lord,
Jaylon J, WAVE-BA, 26.59. 23, Thompson, Tristan J, AAC, 26.66. 24, Encinar,
Gabriel X, Mantas, 26.94. 25, Russell *, Tristan D, MAC, 26.95. 26, Lundy,
Benjamin J, MAC, 26.99. 27, Wood, Ralph III V, BSC, 27.13. 28, McDonald,
Gadville L, MAC, 27.41. 29, Bowers, Thomas M, AAC, 27.64. 30, Curtis, Jayden
O, MAC, 27.65. 31, Sears, Taro C, AAC, 27.67. 32, Bain, Christopher R, MAC,
27.69. 33, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 27.70. 34, Turnquest, Alexander B,
Mantas, 28.15. 35, Young *, Pedro A, WAVE-BA, 28.35. 36, Miller, Benjamin R,
FAC, 28.37. 37, Miller, Melvin V, BSC, 28.76. 38, Hall *, Landon D, BSC,
28.81. 39, Burrows, Adrian N, Mantas, 29.38. 40, Bullard, Seth I, WAVE-BA,
29.81. 41, Alonce, Anthony S, WAVE-BA, 30.70. 42, Ward, Athan N, MAC, 30.84.
--, Borgen, Runar, The Paq-FG, X23.54. --, Pisani, Will J, CS-FL, X23.61. --,
Barbar, AJ J, Lebanon, X24.03. --, Morales, Josiah N, The Paq-FG, X24.26. --,
Rhyce, Sergey M, The Paq-FG, X27.85.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:33.99. 2, Pratt *, Trinity C, BSC,
1:45.22. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:45.99. 4, Bournas, Issa L, LSC,
1:49.23. 5, Sylvain, Knyjha T, Mantas, 1:49.64. 6, Norville-Smith, Seannae S,
WAVE-BA, 1:51.00. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:54.08. --, Bain, Quiana L,
Blue Waves, DQ.
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Salting, Zizou B, WAVE-BA, 1:34.97. 2, Pratt *, Trinity C,
BSC, 1:47.29. 3, Smith, Chelsea N, Mantas, 1:51.13. 4, Bain, Quiana L, Blue
Waves, 1:52.22. 5, Bournas, Issa L, LSC, 1:52.51. 6, Sylvain, Knyjha T,
Mantas, 1:53.17. 7, Gilbert *, Madison R, BSC, 1:53.52. 8, Norville-Smith,
Seannae S, WAVE-BA, 1:55.25. 9, Zatarain *, Alexia C, LSC, 1:55.91. 10, Hall,
Layanna S, FAC, 1:57.89. 11, Stevenson, Kristen R, Blue Waves, 1:57.94. 12,
Murray *, Alanna T, MAC, 2:00.25. 13, Lewis, Isabelle H, MAC, 2:05.32. --,
Williamson, Zoe A, FAC, X1:39.37. --, Barnes *, Sanaa Z, BSC, DQ. --, George
*, Trinity S, Blue Waves, DQ.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:21.34. 2, Farrington, Will B, BSC,
1:31.90. 3, Bain , Ayden T, FAC, 1:35.45. 4, Duncombe , Tre X, BSC, 1:35.95.
5, Hall, Kai G, BSC, 1:40.74. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves, 1:45.65. 7,
Fox , Michael A, BSC, 1:45.88. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves, 1:50.26.
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Hepburn, Tristen M, WAVE-BA, 1:25.46. 2, Bain *, Ayden T,
FAC, 1:31.44. 3, Farrington, Will B, BSC, 1:36.66. 4, Duncombe *, Tre X, BSC,
1:37.88. 5, Hall, Kai G, BSC, 1:42.33. 6, Rollins *, Aiden V, Blue Waves,
1:44.80. 7, Fox , Michael A, BSC, 1:44.95. 8, Simmons , Dijon M, Blue Waves,
1:49.35. 9, Burrows , Keron D, BSC, 1:49.60. 10, Laslop , Victor J, Mantas,
1:52.77. 11, Chatlani-Pickstock, Jahan R, MAC, 1:55.04. 12, Seligman *, Roy X,
LSC, 1:56.82. 13, Seymour, Braeden K, Mantas, 1:58.26.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:22.41. 2, Adderley *, Tia- Isabella J,
MAC, 1:26.44. 3, Fox , Maria A, BSC, 1:26.67. 4, Saidi , Layla A, LSC,
1:28.16. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:31.44. 6, Pritchard , Erin M, MAC,
1:33.91. 7, Pratt, Adriel A, MAC, 1:37.72. 8, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA,
1:39.87.
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Gibbs, Rhanishka R, BSC, 1:23.76. 2, Fox *, Maria A, BSC,
1:27.24. 3, Adderley , Tia- Isabella J, MAC, 1:29.41. 4, Saidi , Layla A,
LSC, 1:31.97. 5, Zatarain , Isabelle C, LSC, 1:33.20. 6, Pritchard , Erin M,
MAC, 1:34.42. 7, Lawrence, Gabrielle B, WAVE-BA, 1:37.92. 8, Pratt, Adriel A,
MAC, 1:39.51. 9, Albury , Addison E, MAC, 1:44.46. 10, Bridgewater , Lauren
J, BSC, 1:44.54. 11, McPhee , Arielle J, BSC, 1:44.62. 11, Tuinman , Chloe
I, LSC, 1:44.62. 13, Barr *, Khalilah C, BSC, 1:45.73. 14, Flores, Vernice F,
FAC, 1:46.59. 15, Martin, Jai A, WAVE-BA, 1:47.33. 16, Moss-Moultrie *, Kaiden
C, SWAT, 1:47.97. 17, Watson, Molly P, LSC, 1:48.89. 18, Grant, Dasia A, ORCA,
1:53.05. 19, Rolle, Gabrielle L, ORCA, 1:53.37. 20, Dillet, Morgan A, BSC,
1:53.82. 21, Miller, Maya C, AAC, 1:54.68. 22, Rolle, Chloe C, BSC, 1:55.36.
23, George *, Teryl O, Blue Waves, 1:55.74.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:19.26. 2, Wells, Caden A, MAC,
1:20.26. 3, Bonamy, Amauri E, MAC, 1:22.27. 4, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:28.84. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:29.00. 6, Kemp, Aidan J, DSC, 1:29.40.
7, Simms, Matthias A, BSC, 1:29.64. --, Charles *, Jarrod J, AAC, DQ.
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Pinder, Ethan J, WAVE-BA, 1:22.14. 2, Bonamy, Amauri E,
MAC, 1:22.24. 3, Wells, Caden A, MAC, 1:22.51. 4, Charles *, Jarrod J, AAC,
1:22.60. 5, Moncur *, Ayrton G, MAC, 1:27.94. 6, Munnings, Mateo H, Mantas,
1:30.01. 7, Kemp, Aidan J, DSC, 1:30.60. 8, Simms, Matthias A, BSC, 1:32.66.
9, Bartlett , Mikhail A, MAC, 1:35.50. 10, Sealy , Kieran A, BSC, 1:38.25.
11, Cordova *, Ragh E, DSC, 1:38.61. 12, Bastian, Cairo T, AAC, 1:39.08. 13,
Adderley, Tyler A, BSC, 1:39.80. 14, Cheetham *, Jordan P, MAC, 1:40.45. 15,
Fountain, Tafari E, WAVE-BA, 1:43.74.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:22.18. 2, Quant, Arriel N, WAVE-BA,
1:24.55. 3, Williams *, Kaitlyn O, Mantas, 1:26.17. 4, Jimenez, Jada A, MAC,
1:26.41. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.45. 6, Moncur , Liya L, LSC, 1:30.54.
7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:32.03. 8, Richards *, Ivana C, LSC, 1:34.48.
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Mizell, Delaney L, LSC, 1:26.30. 2, Williams *, Kaitlyn O,
Mantas, 1:27.44. 3, Jimenez, Jada A, MAC, 1:27.63. 4, Quant, Arriel N,
WAVE-BA, 1:27.85. 5, Roy , Alyssa X, AAC, 1:28.32. 6, Moncur , Liya L, LSC,
1:31.19. 7, Percentie, Angel C, WAVE-BA, 1:33.54. 8, Richards *, Ivana C, LSC,
1:34.16. 9, Styles , Philena P, AAC, 1:35.74. 10, Mitchell , Aerial S,
WAVE-BA, 1:36.32. 11, Moss , Tamia T, AAC, 1:37.01. 12, Roberts , Erica N,
MAC, 1:39.70. 13, Fernander, Darrienne C, FAC, 1:42.16.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:07.95. 2, Thompson III , Erald C,
MAC, 1:08.12. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:15.51. 4, Fountain, Taye E, WAVE-BA,
1:15.70. 5, Knowles *, Reis P, BSC, 1:21.41. 6, Archer, Ethan E, MAC, 1:22.61.
7, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.02. --, Adderley, Brian J, BSC, DQ.
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Forbes , Nigel J, WAVE-BA, 1:16.61. 2, Thompson III ,
Erald C, MAC, 1:18.93. 3, Dam *, Brayden J, MAC, 1:21.07. 4, Fountain, Taye E,
WAVE-BA, 1:22.38. 5, Kemp *, Yohancy S, AAC, 1:23.35. 6, Archer, Ethan E, MAC,
1:23.46. 7, Knowles *, Reis P, BSC, 1:23.49. 8, Adderley, Brian J, BSC,
1:24.55. 9, Carey, Christian B, BSC, 1:25.25. 10, Hall, Amari C, WAVE-BA,
1:25.29. 11, Barr , Jack C, BSC, 1:27.00. 12, Kiesselbach , Niklas M, LSC,
1:30.55. 13, Dean, Joshua B, Blue Waves, 1:34.83. 14, Roach *, Noah F, MAC,
1:35.03.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:10.18. 2, Higgs , Lilly L, UNAT,
1:11.69. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:12.14. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:18.91. 5, Longley, Sian C, BSC, 1:20.73. 6, Slatter, Katherine M, BSC,
1:21.74. 7, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.57. 8, Stamp, Virginia A, AAC,
1:34.24. --, Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:12.48. --, Freimann, Jessica S, The
Paq-FG, X1:24.21.
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Higgs , Margaret A, UNAT, 1:11.71. 2, Higgs , Lilly L,
UNAT, 1:18.23. 3, Morley, Laura J, MAC, 1:18.83. 4, Hepburn, Jamilah R, MAC,
1:19.02. 5, Taylor, Ebonie R, ORCA, 1:22.48. 6, Longley, Sian C, BSC, 1:24.89.
7, Stamp, Virginia A, AAC, 1:26.35. 8, Slatter, Katherine M, BSC, 1:27.12. 9,
Bethel, Kyla L, MAC, 1:29.66. 10, Nesbitt, Bri N, WAVE-BA, 1:31.62. --,
Purnell, Natalie E, CS-FL, X1:17.24. --, Freimann, Jessica S, The Paq-FG,
X1:25.19.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Finals) 1, Bastian , Izaak Z, BSC, 1:02.41. 2, Thompson , Luke K C, AAC,
1:07.76. 3, Russell *, Tyler T, MAC, 1:08.79. 4, Walcott, Andre A, MAC,
1:08.82. 5, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:09.16. 6, Lockhart, Kevon D,
BSC, 1:10.56. 7, Stubbs *, Kierro M, MAC, 1:10.58. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:12.33. --, Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.45. --, March, Christian M, The
Paq-FG, X1:03.76.
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
(Preliminaries) 1, Thompson , Luke K C, AAC, 1:09.17. 2, Bastian , Izaak Z,
BSC, 1:09.64. 3, Walcott, Andre A, MAC, 1:11.56. 4, Lockhart, Kevon D, BSC,
1:11.78. 5, Russell , Tyler T, MAC, 1:11.84. 6, Stubbs , Kierro M, MAC,
1:11.88. 7, Thompson *, Mark-Anthony W, AAC, 1:12.69. 8, Neely, Shawn W, ORCA,
1:13.44. 9, Roy, Yvann X, AAC, 1:14.41. 10, Murray, Joshua M, MAC, 1:14.62.
11, Bartlett III *, Hugh A, MAC, 1:17.64. 12, Moxey, Ethan E, FAC, 1:18.31.
13, Jolly, Ricardo E, AAC, 1:18.57. 14, Pinder *, Ian X, MAC, 1:19.23. 15,
Thompson, Luke J, AAC, 1:20.33. 16, Mott *, Kadin V, MAC, 1:21.25. 17, Roach
*, Jacob L, MAC, 1:23.36. 18, Ferguson, Shawn L, Blue Waves, 1:24.37. --,
Seith, Jackson C, CS-FL, X1:03.83. --, March, Christian M, The Paq-FG,
X1:04.84.
Girls 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Knowles , Leylah A, AAC, 2:44.41. 2, Higgs , Kyana D, BSC, 2:49.28. 3,
Knowles, Anjaleah B, SWAT, 2:55.33. 4, Zatarain *, Isabelle C, LSC, 2:56.56.
5, Theberge , Elle A, MAC, 2:59.95. 6, Bowe , Taliyah A, SWAT, 3:04.91. 7,
Cowan, Teeann J, ORCA, 3:05.42. 8, Clarke, Alia O, MAC, 3:05.82. 9, Bertoldo
, Giada I, MAC, 3:06.58. 10, Cargill , Jayla T, LSC, 3:07.27. 11, Dean,
Olivia S, MAC, 3:19.80. 12, Campbell, Marliyah A, MAC, 3:21.03. 13, Delson,
Arianna S, ORCA, 3:23.80.
Boys 11-12 200 LC Meter Backstroke
1, Johnson, Marvin L, WAVE-BA, 2:32.50. 2, Bonamy, Amauri E, MAC, 2:44.09. 3,
Moncur III , Tre L, LSC, 2:49.20. 4, Gibson , Zion U, MAC, 2:51.11. 5,
Gibson *, Ellie J, WAVE-BA, 2:51.25. 6, Roy, David X, AAC, 2:51.26. 7, Feaste
, William W, MAC, 3:02.80. 8, Miller, Matthew H, BSC, 3:03.28. 9, Bartlett ,
Mikhail A, MAC, 3:07.92. 10, Mott, Koen M, MAC, 3:12.65. 11, Darville *,
Caellum T, AAC, 3:16.48.
Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Thompson , Zaylie-Elizabeth P, AAC, 2:31.93. 2, Moss , Keianna B, MAC,
2:33.35. 3, Farrington, Grace M, BSC, 2:40.54. 4, Sastre, Mia G, MAC, 2:46.51.
4, Brown , Abayomi A, FAC, 2:46.51. 6, Moncur , Liya L, LSC, 2:47.63. 7,
Albury , Marissa L, MAC, 2:53.97. 8, Richards , Ivana C, LSC, 2:58.14. 9,
Gibson, Alexia A, ORCA, 3:02.58. 10, Simms, Monaye A, BSC, 3:13.98. 11, Paul,
Vanaj J, DSC, 3:15.63.
Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
1, Roy, Ishan A, MAC, 2:28.06. 2, Thompson *, Jake F, AAC, 2:29.36. 3, Reckley
, Jared J, MAC, 2:32.51. 4, Newry, Joshua K, FAC, 2:35.06. 5, Prince ,
Hodari E, BSC, 2:35.34. 6, Longley, Sean K, BSC, 2:40.21. 7, Williams *,
Rondon L, AAC, 2:41.36. 8, Gray, Wellington X, MAC, 2:41.85. 9, David *,
Damani M, DSC, 2:49.43. 10, Albury *, Noah C, MAC, 2:49.61. 11, Williams,
Kristian B, WAVE-BA, 2:56.32. 12, Butler *, Asa C, BSC, 2:56.33.
Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Campbell, Celia M, AAC, 2:33.69. 2, Eneas, GiGi S, BSC, 2:42.82. 3,
MacPhail *, Anya I, MAC, 2:47.34. 4, Albury, Kaliyah G, MAC, 2:49.21. 5,
Trotman *, Jazmine M, AAC, 2:52.42. 6, Roberts, Dylan A, MAC, 2:53.10. 7,
Bethel, Kyla L, MAC, 2:53.22. 8, Knowles *, Ryan R, MAC, 2:54.02. 9, Mortimer,
Madison H, ORCA, 2:59.79. 10, Evans, Aaleyah S, MAC, 3:00.03. 11, Wood, Sara
A, BSC, 3:06.70. --, Cornell, Emily A, UNAT, X2:17.52. --, McDonald, Maddie C,
CS-FL, X2:20.26.
Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
1, Morley, Peter G, MAC, 2:16.51. 2, Carey, Davante S, MAC, 2:17.56. 3,
Roberts, Joshua D, MAC, 2:18.82. 4, Lloyd, Keith J, MAC, 2:20.24. 5, Laing,
Darren I, WAVE-BA, 2:22.70. 6, Smith, Kristofer E, WAVE-BA, 2:25.61. 7,
Walcott, Andre A, MAC, 2:27.07. 8, Mott *, Kadin V, MAC, 2:31.14. 9, Carey,
Dionisio S, MAC, 2:33.52. 10, Thompson, Luke J, AAC, 2:34.04. 11, McDonald,
Gadville L, MAC, 2:42.74. 12, Curtis, Jayden O, MAC, 2:45.09.
Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Salting, Zizou B 10, Norville-Smith, Seannae S 10,
Smith *, Adaiah T 9, Daniel, Passion T 10), 5:02.92. 2, Alpha Aquatics 'A'
(Carey *, Nakeisha A 10, Deveaux , Haley Z 10, Carey , Nastasia A 10,
Bastian , Raine W 9), 5:23.58. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Ward , Rayven H
10, Major, Kailee P 10, Lewis, Isabelle H 10, Rolle *, Jordyn M 10), 5:23.58.
4, Barracuda Swim Club 'A' (Barnes , Sanaa Z 10, Pratt , Trinity C 9, Prince
, Nia-Ishia C 9, Gilbert , Madison R 9), 5:59.94. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (George *, Trinity S 9, Lynes, Bharti S 9, Minus, Denaja A 10, Bain,
Quiana L 10), 6:11.41. 6, Lyford Cay Swim Club 'A' (Proffitt, Poppy Z 10,
Baldwin , Zara S 10, Zatarain , Alexia C 9, Bournas, Issa L 9), 6:30.06. 7,
Team Orca 'A' (Burrows, Allyssa E 9, Pickstock, Zahran K 9, Francis, Antonay P
9, Zahra, Pickstock K 9), 6:47.25.
Boys 9-10 400 LC Meter Freestyle Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles , Noah S 9, Parker , Dylan A 9, Bain,
Noah E 10, Hepburn, Tristen M 10), 5:08.52. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Daniels, Maxwell P 9, Butler , Damari K 9, Bethell, Daniel N 9, Roy , Anish
G 10), 5:11.45. 3, Blue Waves Swim Club 'A' (Johnson, Kevin L 10, Johnson,
Tahje D 10, Simmons , Dijon M 9, Rollins , Aiden V 10), 5:19.70. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Fox *, Michael A 10, Farrington, Will B 9, Duncombe
, Tre X 10, Burrows , Keron D 9), 5:29.11. 5, Lyford Cay Swim Club 'A'
(Mendez , Francisco C 10, Seligman , Roy X 10, Haines, Nicholas A 10, Dean
*, Aaron L 10), 6:22.09. 6, Team Orca 'A' (Armbrister, Tamar A 10, McKenzie,
Kayden M 10, Moss, Orion A 10, Johnson, Amari H 9), 6:31.30. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Saunders, Najeh A 10, Chatlani-Pickstock, Jahan R 9, Hicks *, Keagan
K 9, Rigby *, Zayne M 9), X6:10.81.
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Culmer-Mackey , Sienna A 12, Fiaux , Elina A 11,
Johnson, Bianca N 12, Knowles *, Leylah A 12), 4:35.93. 2, Mako Aquatics Club
'A' (Adderley *, Tia- Isabella J 11, Roberts, Logan S 11, Clarke, Alia O 11,
Sands, Giann D 12), 4:39.07. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Cargill *, Jayla T
12, Tuinman *, Chloe I 12, Saidi , Layla A 12, Zatarain , Isabelle C 12),
4:39.27. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Norville-Smith, Seannia V 12, Watson,
Zarria J 11, Deane, Jada E 12, Patton, Mia K 11), 4:44.38. 5, Barracuda Swim
Club 'A' (Gibbs, Rhanishka R 12, Higgs , Kyana D 12, Fox , Maria A 12,
Rolle, Chloe C 11), 4:53.54. 6, Team Orca 'A' (Cowan, Teeann J 11, Delson,
Arianna S 12, Grant, Dasia A 11, Rolle, Gabrielle L 11), 5:23.11. 7, Sea Waves
Aquatic Team 'A' (Knowles, Anjaleah B 11, Rolle, Shakinah T 11, Moss-Moultrie
, Kaiden C 11, Bowe , Taliyah A 11), 5:41.24. 8, Blue Waves Swim Club 'A'
(Brooks, Shianne L 11, George , Teryl O 11, Newry , Kennedy C 11, RoseDean,
Amber A 11), 6:27.32. --, Mako Aquatics Club 'B' (Campbell, Marliyah A 11,
Pritchard *, Erin M 11, Pratt, Adriel A 11, Dean, Olivia S 11), X5:18.08.
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Ferguson, Tristin K 12, Feaste *, William W 12,
Wells, Caden A 11, Bonamy, Amauri E 12), 4:14.48. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Johnson, Asher A 11, Pinder, Ethan J 12, Gibson *, Ellie J 11, Johnson,
Marvin L 12), 4:16.73. 3, Alpha Aquatics 'A' (Charles *, Jarrod J 11, Ferguson
III *, Daniel H 12, Roy, David X 11, Ferguson, Caleb T 11), 4:20.42. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Albury *, Kyle A 11, Simms, Matthias A 12, Miller,
Matthew H 11, Sealy *, Kieran A 12), 4:50.88. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Kemp, Aidan J 11, Ellis , Isaiah E 11, Cordova , Ragh E 12, Major, Dayyan J
12), 5:00.09. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Ijeoma, Nkume J 12, Minnis, Sanchez
O 12, Turner, Davawn C 12, Johnson *, Taeden A 11), 6:21.10. --, Mako Aquatics
Club 'B' (Gibson , Zion U 11, Mott, Koen M 12, Bartlett , Mikhail A 11,
Moncur *, Ayrton G 11), x4:44.51.
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Lundy , Rachel L 14, Sastre, Mia G 13, Albury ,
Marissa L 13, Moss *, Keianna B 13), 4:12.99. 2, Barracuda Swim Club 'A'
(Farrington, Grace M 13, Singh , Sarah E 13, Cuffy-Bethel , Devin R 13,
Higgs, Chyme D 13), 4:24.54. 3, Lyford Cay Swim Club 'A' (Haines *, Madison S
14, Richards , Ivana C 13, Moncur , Liya L 14, Mizell, Delaney L 14),
4:28.93. 4, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Higgs, Dedrie D 14, Mitchell *, Aerial S
13, Quant, Arriel N 14, Percentie, Angel C 14), 4:39.09. --, Alpha Aquatics
'A' (Roy *, Alyssa X 13, Gibson , Salene P 14, Styles , Philena P 14,
Thompson *, Zaylie-Elizabeth P 14), DQ.
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Thompson III , Erald C 14, Dam , Brayden J 14,
Reckley *, Jared J 14, Roy, Ishan A 14), 3:55.71. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Fountain, Taye E 14, Smith, Ocean S 14, Pinder, Cameo G 14, Forbes *, Nigel J
13), 4:01.88. 3, Alpha Aquatics 'A' (Kemp , Yohancy S 13, Eccleston ,
Anthony A 14, Cooper, Elbert W 14, Thompson *, Jake F 14), 4:07.06. 4,
Barracuda Swim Club 'A' (Bosland *, Msanaa A 13, Adderley, Brian J 14,
Longley, Sean K 14, Carey, Christian B 13), 4:08.89. 5, Blue Waves Swim Club
'A' (Dean, Joshua B 14, Tucker, Anwar J 14, Brooks, Latrell L 13, Johnson,
Arrieon W 13), 4:54.85.
Girls 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Weech, Ariel T 27, Stamp, Virginia A 17, Trotman *,
Jazmine M 16, Campbell, Celia M 18), 4:10.36. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral *, Katelyn H 15, Gibson , Jasmine E 19, Patton, Robyn S 16, Martin ,
Tenniya D 17), 4:19.29. 3, Team Orca 'A' (Mortimer, Madison H 15, Newbold,
Jolise J 16, Taylor, Eliana A 19, Taylor, Ebonie R 15), 4:21.87. 4, Barracuda
Swim Club 'A' (Eneas, GiGi S 15, Slatter, Katherine M 16, Longley, Sian C 18,
Munnings , Teja T 15), 4:25.07. 5, Mako Aquatics Club 'A' (MacPhail , Anya I
16, Bethel, Kyla L 15, Hepburn, Jamilah R 15, Albury, Kaliyah G 16), 4:26.97.
--, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Musleh, Lydia A 21, Freimann,
Jessica S 19, Finks, Maddie G 19, Hsu, Helen 21), X4:09.22.
Boys 15 & Over 400 LC Meter Freestyle Relay
1, Alpha Aquatics 'A' (Moss, Armando N 26, Fitzgerald, Jared K 20, Roy, Yvann
X 17, Thompson *, Luke K C 17), 3:33.54. 2, Mako Aquatics Club 'A' (Kerr,
Kohen K 22, Lloyd, Keith J 22, Murray, Joshua M 17, Carey, Davante S 16),
3:39.76. 3, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Laing, Darren I 17, Lopez, Shimon A 17,
Smith, Kristofer E 18, Lord, Jaylon J 15), 3:44.80. 4, Barracuda Swim Club 'A'
(Bastian *, Izaak Z 17, Lockhart, Kevon D 16, Wood, Ralph III V 16, Miller,
Melvin V 15), 3:49.93. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Borgen,
Runar 25, Morales, Josiah N 24, March, Christian M 22, Rhyce, Sergey M 18),
X3:40.27. --, Mako Aquatics Club 'B' (Russell *, Tyler T 18, Roberts, Joshua D
18, Pinder *, Roman A 15, Walcott, Andre A 17), X3:58.12.
Mixed 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Smith , Skyler Y W7, Cuccurullo , Isabella K W7,
Williams , Kaylan K M8, Knowles , Nitayo G M6), 2:50.20. 2, Barracuda Swim
Club 'A' (Ferguson, Alissa A W7, Julien *, Madyson C W8, Rolle, Gerard C M8,
Singh , David A M8), 2:59.20. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Pickstock ,
Jaishon R M8, Saunders, Kimaya S W8, Pratt, Ta-naj C M8, Saunders *, Travonte
I M7), 3:12.13. 4, Mantas Water Polo Club 'A' (Smith, Jayden K M8, Donaldson,
Samirah E W8, Seymour, Tiah X W7, Moss, Ayden S M8), 3:20.99. 5, Mako Aquatics
Club 'A' (Lloyd, Keiron I M7, Russell, Trace K M8, Albury *, Gillian C W7,
Mckenzie, Dndn F W8), 3:22.42. 6, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I M8, Mackey , Jayda T W7, Joseph, Christon A M7, Mernard , Yrena P
W8), 3:35.36. 7, Dolphins Swimming Club 'A' (Maycock , Melaja A W8, Asuama ,
Alejandro E M7, Evans, Anneka X W8, Morada *, Neil A M7), 3:43.24. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Burrows , Paityn G W7, Pinder, Nyah S W8, Moncur , Ayriel
J M8, Wright *, Issac S M8), X3:40.07.
Mixed 9-10 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Roy , Anish G M10, Ward , Rayven H W10, Daniels,
Maxwell P M9, Rolle *, Jordyn M W10), 2:28.79. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Hepburn, Tristen M M10, Salting, Zizou B W10, Daniel, Passion T W10, Knowles
*, Noah S M9), 2:29.12. 3, Freeport Aquatic Club 'A' (Hall, Layanna S W10,
Bain *, Ayden T M10, Williamson, Zoe A W10, Carey, Nicholes E M10), 2:45.17.
4, Blue Waves Swim Club 'A' (Simmons *, Dijon M M9, Bain, Quiana L W10,
Johnson, Tahje D M10, George *, Trinity S W9), 2:46.84. 5, Barracuda Swim Club
'A' (Pratt , Trinity C W9, Fox , Michael A M10, Farrington, Will B M9,
Barnes *, Sanaa Z W10), 2:52.56. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Sylvain,
Knyjha T W10, Smith, Chelsea N W9, Knowles, Shantero M M9, Seymour, Braeden K
M10), 2:59.58. 7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Zatarain *, Alexia C W9, Bournas,
Issa L W9, Mendez , Francisco C M10, Seligman , Roy X M10), 3:04.36. 8,
Dolphins Swimming Club 'A' (Stubbs, Trevon X M10, Saunders *, Donald L M10,
Corneille, Kaitlyn E W10, Armbrister *, Chloe C W9), 3:28.12. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Major, Kailee P W10, Rigby *, Zayne M M9, Bethell, Daniel N
M9, Murray *, Alanna T W10), X3:10.64. --, Team Orca 'A' (Moss, Orion A M10,
Pickstock, Zahran K W9, McKenzie, Kayden M M10, Burrows, Allyssa E W9), DQ.
Mixed 11-12 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Bonamy, Amauri E M12, Adderley *, Tia- Isabella J
W11, Ferguson, Tristin K M12, Sands, Giann D W12), 2:09.10. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Patton, Mia K W11, Pinder, Ethan J M12, Norville-Smith,
Seannia V W12, Johnson, Marvin L M12), 2:09.29. 3, Barracuda Swim Club 'A'
(Higgs *, Kyana D W12, Gibbs, Rhanishka R W12, Simms, Matthias A M12, Albury
*, Kyle A M11), 2:15.42. 4, Blue Waves Swim Club 'A' (Brooks, Shianne L W11,
George , Teryl O W11, Johnson , Taeden A M11, Turner, Davawn C M12),
3:06.40. 5, Dolphins Swimming Club 'A' (Turnquest, McKayla R W11, Kemp, Aidan
J M11, Ellis *, Isaiah E M11, Turnquest, Madison A W11), 3:12.60. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Feaste , William W M12, Pratt, Adriel A W11, Moncur ,
Ayrton G M11, Pritchard *, Erin M W11), X2:27.91. --, Alpha Aquatics 'A' (Roy,
David X M11, Bastian, Cairo T M12, Miller, Maya C W11, Major, Mathea W11), DQ.
Mixed 13-14 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Moss , Keianna B W13, Thompson III , Erald C M14,
Lundy *, Rachel L W14, Roy, Ishan A M14), 1:59.18. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Higgs, Dedrie D W14, Quant, Arriel N W14, Forbes *, Nigel J M13, Fountain,
Taye E M14), 2:05.12. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Carey, Christian B M13,
Cuffy-Bethel , Devin R W13, Adderley, Brian J M14, Knowles , Reis P M14),
2:09.30. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Newry, Joshua K M13, Hall, Ayden S M13,
Brown , Abayomi A W13, Fernander , Dalisha C W13), 2:11.97. 5, Blue Waves
Swim Club 'A' (Dean, Joshua B M14, Rahming, Dreanna A W13, Tucker, Anwar J
M14, Colebrooke, Vernel J W13), 2:34.70. --, Mako Aquatics Club 'B' (Albury *,
Marissa L W13, Jimenez, Jada A W13, Reckley *, Jared J M14, Archer, Ethan E
M14), X2:09.85.
Mixed 15 & Over 200 LC Meter Medley Relay
1, Mako Aquatics Club 'A' (Carey, Davante S M16, Hepburn, Jamilah R W15,
Pinder *, Ian X M16, Morley, Laura J W22), 1:59.21. 2, YMCA WaveRunners-BA 'A'
(Cabral , Katelyn H W15, Smith, Kristofer E M18, Gibson , Jasmine E W19,
Laing, Darren I M17), 1:59.47. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Wood, Ralph III V
M16, Longley, Sian C W18, Slatter, Katherine M W16, Gaitor, Tenajh R M18),
2:05.73. --, Performance Aquatics Swim Club-FG 'A' (Hsu, Helen W21, March,
Christian M M22, Borgen, Runar M25, Musleh, Lydia A W21), X1:51.22. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Lloyd, Keith J M22, Stubbs *, Kierro M M15, Bethel, Kyla L
W15, Albury, Kaliyah G W16), X2:03.19. --, Performance Aquatics Swim Club-FG
'B' (Morales, Josiah N M24, Freimann, Jessica S W19, Finks, Maddie G W19,
Rhyce, Sergey M M18), X2:05.85.
Girls 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, Barracuda Swim Club 'A' (Clarke , Christin-Alyssa C 8, Julien , Madyson C
8, Ferguson, Alissa A 7, Ingraham *, Dayna G 8), 3:03.30. 2, YMCA
WaveRunners-BA 'A' (Martin *, Tenay D 8, Cuccurullo , Isabella K 7, Smith ,
Skyler Y 7, Mitchell, Helsinki E 7), 3:05.18. 3, Alpha Aquatics 'A' (Isaacs *,
Siann E 8, Laslop *, Ellie R 7, Gibson , Saleste A 8, Cooper , Aryanna I 8),
3:08.14. 4, Freeport Aquatic Club 'A' (Robinson *, Syria J 8, Saunders, Kimaya
S 8, Lim, Megan G 8, Seymour, Kaleah R 6), 3:21.67. 5, Mako Aquatics Club 'A'
(Burrows , Paityn G 7, Pinder, Nyah S 8, Albury , Gillian C 7, Mckenzie,
Dndn F 8), 3:43.09. 6, Mantas Water Polo Club 'A' (Donaldson, Skarlette L 6,
Donaldson, Samirah E 8, Seymour, Tiah X 7, Strachan, Veranique R 7), 3:47.46.
7, Lyford Cay Swim Club 'A' (Rademaker *, Emily I 8, Threadgill, Jaylah N 8,
Rousseau-Cox *, Sofia C 8, Seawell, Talley M 7), 3:49.81. 8, Dolphins Swimming
Club 'A' (Maycock , Melaja A 8, Daxon , Laurel M 8, Evans, Anneka X 8,
Eneas, Amina X 6), 4:02.01. 9, Blue Waves Swim Club 'A' (Mernard *, Yrena P 8,
Allen, Ayana L 7, Mackey *, Jayda T 7, Saunders, Isabelle A 7), 4:28.30.
Boys 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
1, YMCA WaveRunners-BA 'A' (Knowles *, Nitayo G 6, Salting, Messi B 8,
Williams , Kaylan K 8, Lewis , Liam E 7), 3:02.76. 2, Mako Aquatics Club 'A'
(Murray , Alexander J 8, Russell, Trace K 8, Lloyd, Keiron I 7, Theberge ,
Mateo A 8), 3:18.80. 3, Barracuda Swim Club 'A' (Rolle, Gerard C 8, Singh *,
David A 8, Duncombe *, Zion E 7, Rolle, Daniel X 8), 3:24.30. 4, Freeport
Aquatic Club 'A' (Pickstock *, Jaishon R 8, Tarless, Macai T 8, Pratt, Ta-naj
C 8, Saunders *, Travonte I 7), 3:30.33. 5, Dolphins Swimming Club 'A'
(Stubbs, Tacari X 7, Asuama *, Alejandro E 7, Morada , Neil A 7, Knowles ,
Thaddeus S 7), 4:00.36. 6, Alpha Aquatics 'A' (Ferguson, Kaalen A 7, Davis,
Travis A 8, Ferguson, Anthony A 7, Thompson, Jai E 7), 4:07.98. --, Mako
Aquatics Club 'B' (Dean, Adrian C 6, Storr, Karson H 7, Moncur *, Ayriel J 8,
Davis, Malik A 8), X4:10.64. --, Blue Waves Swim Club 'A' (Cartwright *,
Makhai I 8, Joseph, Christon A 7, Lightbourne, Nyhle A 6, Darling, Alexavier D
7), DQ. --, Mantas Water Polo Club 'A' (Bonamy, Mason A 8, Smith, Jayden K 8,
Moss, Ayden S 8, Brown, Caylen C 8), DQ.
Women - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 725.5. 2, YMCA WaveRunners, 660.5. 3, Alpha Aquatics,
645.5. 4, Barracuda Swim Club, 584. 5, Lyford Cay Swim Club, 320. 6, Team
Orca, 150. 7, Freeport Aquatic Club, 131.5. 8, UnAttached, 95. 9, Mantas Water
Polo Club, 52. 9, Sea Waves Aquatic Team, 52. 11, Blue Waves Swim Club, 50.
12, Dolphins Swimming Club, 6.
Men - Team Rankings - Through Event 173
1, Mako Aquatics Club, 1057. 2, YMCA WaveRunners, 724. 3, Alpha Aquatics, 514.
4, Barracuda Swim Club, 502. 5, Blue Waves Swim Club, 206. 6, Freeport Aquatic
Club, 172. 7, Dolphins Swimming Club, 127. 8, Mantas Water Polo Club, 73. 9,
Lyford Cay Swim Club, 41. 10, Team Orca, 32.
eam Orca, 32.
Comments
Use the comment form below to begin a discussion about this content.
Sign in to comment
Or login with:
OpenID